wtorek, 8 listopada 2016

400 zł do Douglas za jedno logowanie oraz darmową kartę w Citi


Nowy miesiąc to jak zwykle okazja do nowej promocji kart Citi. Praktycznie w każdym miesiącu jest jakiś nowy voucher do wybranego sklepu, darmowy telefon czy zwrot za zakupy. Można więc przyjąć za pewnik, że tak będzie dalej.

I faktycznie listopad przynosi kolejną, którąż to już nie zliczę, promocję z voucherem. I jak na każdym voucherze widnieje tutaj 400 zł. Tym razem zakupy można zrobić w sklepie perfumeryjnym Douglas. 


Kolejna promocja kart w Citi


Jak widać Citi testuje mocno każdy segment rynku, tym razem celuje bardziej w żeńską część klienteli. Oferta potrwa tym razem do 31 stycznia 2017 i zwyczajowo są z niej wykluczeni ci co zawsze.

A od dawien dawna dotyczy to osób, które posiadały jakąkolwiek kartę od 1 stycznia 2014. Myślałem, że brany jest pod uwagę 3 letni okres karencji, więc oferta która będzie ważna w przyszłym roku nieco przesunie tę datę. Nic z tego.

Tutaj założysz kartę dającą voucher na 400 zł do perfumerii Douglas

Jakie są warunki otrzymania owego vouchera? Tym razem bank prostopobił chyba wszystkie dotychczasowe, a jakże liczne warunki. Do tej pory bowiem liczyła się przede wszystkim kwota jaką trzeba było w określonym terminie.

Tymczasem w najnowszym regulaminie nie znalazłem takiego wymogu. Poza skorzystaniem z dedykowanego linka i oczywistą weryfikacją dochodów, jaka cechuje wszystkie karty kredytowe, wystarczy tylko jedno logowanie

Logowanie może być albo do bankowości internetowej Citibank albo do aplikacji mobilnej Citi mobile. Ważne by jedno z tych logowań odbyło się w miesiącu następującym po miesiącu w którym zawarliśmy umowę.

400 zł za jedno jedyne logowanie to jeden z rekordów spośród premii bankowych. Mimo to i tak warto rozważyć, czy czasem nie lepiej wydać trochę kasy i zgarnąć voucher do Allegro, telefon LG czy nawet 5% cashback. 

Wszystkie te oferty jak zwykle znajdziecie w zakładce Nie przegap. Zmieniłem jednak nieco ich kolejność. Od tej pory są posegregowane według terminu ważności, czyli im dłużej jest oferta, tym dalej na liście są karty w Citi.
Regulamin promocji voucher na 400 zł do perfumerii Douglas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...