poniedziałek, 7 listopada 2016

Premia za dwa przelewy na telefon i ostatni dzwonek na 100 zł


Wykonanie przelewu nie jest trudne, wykonujemy to praktycznie codziennie. Od czasu do czasu banki nagradzają wykonanie przelewu dodatkowym bonusem. Nie ma tego w stałej ofercie jak to onegdaj było w BOŚ, ale od czasu do czasu jest w różnych bankach.

W ubiegłym tygodniu opisywałem nową ofertę w WBK, gdzie za dwa przelewy można zgarnąć nawet 100 zł. Premia całkiem fajna, ale niestety tylko dla nowych klientów. Od listopada można jednak także wykonać premiowane przelewy w PKO.


Banalny warunek na dodatkowy bonus


Premia nie jest już tak pokaźna jak w WBK, ale i tak warto skorzystać ze względu na banalne warunki. Wystarczy zlecić dwa przelewy na numer telefonu z aplikacji IKO. Kwoty nie muszą być duże, wystarczy przelać zaledwie 5 zł na każdym z przelewów.

Bank odda nam za to 10 zł, więc łatwo o dychę do przodu. No może nie aż tak łatwo, bowiem są tutaj pewne ograniczenia. Przelewu można dokonać do ograniczonej liczby banków są to: PKO, Millennium, BZ WBK, ING, mBank oraz Orange Finanse. Do PKO odbiorca musi używać aplikację IKO, w pozostałych bankach odbywa się to w ramach systemu BLIK.

Jak się nietrudno domyślić z promocji są wyłączone osoby, które w tym roku zleciły już przelew na telefon z dowolnej aplikacji IKO. Z nowościami warto się wstrzymać do momentu aż wprowadzi się promocje i wtedy dopiero z nich korzystać.

10 zł to niewiele, ale też łatwo je zgarnąć. Promocja potrwa dość długo, bo do 30 listopada 2016, ale pula nagród jest ograniczona do 6.000 sztuk. Znając jednak PKO wszyscy dostaną nagrody, bowiem pula może się zwiększyć do 10.000:)
Ostatni dzwonek na dodatkową stówkę

Nowi klienci mogą zresztą zgarnąć dodatkowe 100 zł na start, tutaj jednak mamy już ostatnie dni promocji. Szczegółowo opisałem ją tutaj, zaś potrwa ona tylko do dziś czyli 7 listopada, więc to ostatni dzwonek na fajną premię. Kto chciałby zgarnąć dodatkową premię może pisać na marszr1@gmail.com

O innej promocji w której również można zgarnąć 10 zł, ale nie jednorazowo lecz miesięcznie, dziś na PP3.

Regulamin promocji Przelewaj na telefon i zgarnij 10 zł

6 komentarzy:

 1. Nowi to niech się głęboko zastanowią nad tą promocją. z tych 100 zł bank odzyska jakieś 20-30 zł. Konto za zero brzmi ładnie ale nie w wykonaniu PKO. W moim przypadku dwukrotna reklamacja bo chcieli mnie skasować za co nie mogli, zamknięcie karty skutkuje i tak opłatami (6,99/m-c) muszę czekać na premię za polecenie więc opłaty jeszcze naliczą się, następnie czas wypowiedzenia, też skasują, za przelew nadwyżki na inne konto, też kasują. Nazbiera się...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyszarpaj od nich 10 zł w tej promocji w ramach rewanżu.
   Jak Ci już mówiłem najlepiej zamienić konto na Aurum, gdzie za jeden przelew w miesiącu nie dają Ci żadnych opłat i potem w dowolnym momencie zamknąć je.

   Usuń
 2. "Więcej o Koncie Aurum

  0 zł za kartę do konta
  0 zł za prowadzenie konta jeśli w miesiącu, za który naliczana jest opłata miesięczna za konto wpływy na konto wynoszą min. 9 000 zł lub średnie saldo depozytów w PKO Banku Polskim wynosi min. 150 000 zł, w przeciwnym razie 30 zł/mies.'


  takie rzeczy tylko w PKO :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście warunki się wykluczają i wystarczy po prostu przelew lub wpłata w kasie na 9.000 zł, co jest warunkiem banalnym:)
   Aurum to konto dla VIP, a w porównaniu z innymi bankami wcale źle to nie wygląda. Przykładowo w Credit Agricole wymagany jest przelew na 10.000 zł by wszystko było darmowe, a więc warunek teoretycznie trudniejszy.

   Usuń
 3. Z innej beczki: CIEKAWOSTKA: Chciałem założyć lokatę w Łobżenicy, ale Pani z banku powiedziała mi, że oferta jest tylko lokalna i jak jestem z Warszawy to mi nie założą lokaty!!! czy ktoś z Was miał taki problem? Poprosiłem oczywiście o podstawę prawną, mają podesłać na maila...

  OdpowiedzUsuń
 4. O super, postaram się załapać na te promocję

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...