czwartek, 10 listopada 2016

100 zł za założenie konta w Inteligo


Zasada huśtawki PKO-Inteligo działa już w najlepsze. Jak kończy się jedna promocja polecania kont w PKO to zaczyna się to samo w Inteligo. Jak dobiegnie końca promocja polecania kont w Inteligo, to wracamy znów do PKO.

W poniedziałek pisałem o ostatnim dzwonku na zgarnięcie 100 zł za otwarcie konta w PKO. Przyszedł więc czas na zgarnięcie stówki za drugie konto w internetowym oddziale największego banku w Polsce czyli Inteligo.

Mimo że Inteligo należy do PKO, można zarobić na wejściu w obu bankach. Inteligo jest o tyle ciekawszą opcją, że tutaj nie ma przykrych niespodzianek, z których znane jest PKO. Tutaj 100 zł można zgarnąć łatwo i bez problemów.W PKO jest co prawda ładnie brzmiące Konto za zero. Niestety jak się okazuje owe zero, jest zerem warunkowym. Będzie za zero, jeśli będziemy posiadać kartę i robili nią zakupy. W przeciwnym razie zero zamieni się w opłatę w wysokości 6,90 zł.

W Inteligo karty mieć nie trzeba:) Owszem przyda się na początku by zrobić zakupy i zgarnąć 100 zł, potem jednak można ją bez problemu i konsekwencji po protu zamknąć. Konto w Inteligo posiadam od dawna, kartę zlikwidowałem po zgarnięciu premii i do dziś bank nie pobiera żadnych ukrytych opłat.

Jak zatem zgarnąć 100 zł? Przede wszystkim trzeba być nowym klientem, a nowy to taki co nigdy nie miał tu konta, lub nie posiada go od 3 lat, a ściślej od 9 listopada 2013. Ta reguła nie zmienia się od samego początku.

Kto spełnia powyższy warunek nowego klienta, a na dodatek skorzysta z kodu polecającego, może brać udział. Jeśli nie masz możliwości zdobycia takiego kodu, pisz na marszr1@gmail.com, dostaniesz bez problemu.

Tutaj otworzysz konto w pole Kod promocyjny wpisz otrzymany kod

Co trzeba zrobić?

1 Klient indywidualny
Nowy klient powinien:
 • zrobić zakupy kartą na minimum 200 zł
 • zrobić transakcję aplikacją IKO lub czeku BLIK powiązanego z kontem na minimum 10 zł
Należy pamiętać, że w obu przypadkach nie mogą to być płatności przez internet. Liczą się tylko płatności w punktach usługowo-handlowych, ale za to w dowolnych. Mogą to być markety, stacje paliw lub dowolne inne sklepy, gdzie robimy zwykle zakupy.

Wniosek o konto musi zawierać pole z kodem promocyjnym

2. Klient firmowy
W akcji mogą też brać udział konta firmowe. Inne są jednak wtedy wymagania na 100 zł. Ba są nawet prostsze:
 • zrobić zakupy kartą na minimum 200 zł
 • zrobić jeden przelew do ZUS z nowego konta
Tutaj też nie są brane pod uwagę zakupy kartą w internecie, zaś zamiast robić zakupy aplikacją IKO, wystarczy jeden przelew:)

Tutaj otworzysz konto w pole Kod promocyjny wpisz otrzymany kod

Akcja dwunastej edycji potrwa do 9 lutego 2017. Kto założy już konto, może zgarnąć nie tylko 100 zł, ale może dalej polecać konto i zarobić dzięki temu więcej. Dzięki temu to jeden z najlepszych programów poleceń.

Warto w tym miejscu przypomnieć najciekawszy program poleceń jaki jest w Millennium. Ciekawszy, bowiem oferuje nie tylko 60 zł na start oraz 360 zł, ale dodatkowo konto na 2,70% lokatę odnawianą na 3,00% i wiele innych bonusów omówionych tutaj. W poniższym linku już jest zawarty kod polecający.

Link polecający konto 360 stopni z bonusem 60 zł + 360 zł oraz KO z 2,70%
 

9 komentarzy:

 1. NeoBank znow obnizyl oprocentowanie lokat. Obecnie neoLokata Zysk dla nowych srodkow to juz tylko 2,2% (do wczoraj bylo to 2,5%)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście jest dużo alternatyw. Millenium 2,7 do 100k nest bank lokata na 6m na 2,6% toyota na 2,5% i bgz Optima

   Usuń
  2. Nest Bank już wymiękł ;) Od dziś zjazd wszystkich lokat oprócz powitalnej.

   Usuń
  3. Kurcze szybko skasowali te lokaty ... pewnie sporo kasy z GB poszło do nich. Z drugiej strony może jeszcze ib coś rzuci ciekawego.
   Jutro miałem ewakuować resztę z GB - pójdzie wiec do toyota banku.

   Usuń
  4. Opisałem to właśnie w osobnym artykule. Co do Idea bank, to cała seria lokat kończy mi się już 21 listopada, więc czekamy na ruch niebieskich. Zośka już wyzerowana i tutaj raczej nie wrócą środki z lokat jak było dotąd.

   Usuń
 2. Marcin a w jakim terminie Inteligo wypłaci premię za polecenie? Jak jest z podatkiem od premii? Czy bank wystawia jakiś PIT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin jakoś terminu nie precyzuje, ale nie jest to pilna informacja, bo i tak za konto nie ma żadnych opłat.
   Na początku programu poleceń Inteligo wysyłał PIT8C, ale w ubiegłym roku już tego nie zrobił. W końcu premia do kwoty 760 zł jest zwolniona z podatku.

   Usuń
 3. Witaj! Próbuje wyspać do Ciebie maila na adres marsz1@gmail.com, z prośbą o przesłanie kodu polecającego do założenia konta i dostaje zwrotkę, że nie można na podany adres wysłać wiadomości :( Co robić? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo masz błąd w mailu. Nazwa pochodzi od bankowego hasła, który wymagał podania 3 liter imienia i nazwiska czyli w moim przypadku to marszr1
   Brakuje literki 'r' w tym konkretnym przypadku.
   Aaaa teraz widzę, że błąd jest mój!
   Dzięki za zwrócenie uwagi.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...