środa, 2 listopada 2016

4% do końca 2017 oraz 100 zł w promocji Konto z kartą procentuje w Money Mania 9


Wraca znów najlepsza akcja roku z 4% na koncie! Do trwającej wciąż Comperii Bonus 7 lokaty z tuningiem do 5,60% dołącza kolejna Money Mania 9. Tym razem oferentem jest popularny BZ WBK, który dla nowych klientów znów daje zarobić na wejściu.

Obie akcje zgodnie potrwają do 30 listopada 2016, obie też dają taki sam bonus w wysokości 100 zł. Co ciekawe konto znów można otworzyć przelewem, co jeszcze niedawno było niemożliwe.

Nie sprawdził się więc zapowiadany od 1 lipca koniec przelewów weryfikacyjnych na nowe konto. Nie trzeba już czekać na kuriera, można szybciej uruchomić konto na... 4% w WBK.


To nie pomyłka. Jak pamiętamy od 1 września Bank Zachodni zaprzestał lansowania konta na 4%, lecz oto znów wraca z bez wątpienia najlepszą ofertą konta. Niestety wyklucza z niej wszystkich, którzy posiadali tutaj konto od 2 listopada 2015. Nie da się zatem powiększyć ilości kont z 4%.

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warto tutaj podkreślić, że powyższy link z premią 100 zł będzie ważny tylko do 30 listopada. Przy czym 4% oferowane będzie dłużej, bo do końca 2017. To o pół roku dłużej, niż mają gwarantowane uczestnicy poprzednich akcji z 4% jakie były do końca sierpnia tego roku.

Uwaga:
Wnioski o konto można będzie składać do 15 grudnia 2016, ale wtedy już nie będzie 100 zł premii, tylko same 4%.

Co trzeba zrobić w nowej akcji?
 • zarejestrować się w akcji z dedykowanego linka do 30 listopada 2016
 • otworzyć konto do 31 grudnia 2016 (patrz punkt kolejny!)
 • w grudniu i styczniu zapewnić wpływy na kwotę 1000 zł 
 • do 27 lutego 2017 uzupełni w aplikacji numer aktywnego konta
Kilka słów omówienia. Standardowo po kliknięciu na dedykowany akcji link, zostawiamy na otwartej stronie swój mail. Konto otwieramy z nowego linka jaki przyjdzie na naszą pocztę elektroniczną.


Kolejny raz regulamin sam sobie przeczy. Niby konto możemy otworzyć do 31 grudnia, ale jednocześnie w grudniu musimy zrobić pierwszy z dwóch wymaganych przelewów na 1000 zł. Może się więc zdarzyć, że konto owszem założymy pod koniec grudnia, ale przelew nie dotrze.

Harmonogram nowej Money Mania 9
Wtedy będzie po premii. Warto więc mieć to na uwadze i nie czekać na koniec grudnia z uruchomieniem linku z naszej poczty.  

Ważne terminy

Tutaj założysz konto w WBK na 4% do końca 2017 oraz promocji ze 100 zł premii

Warunki jak widać są bardzo łatwe do spełnienia, a premia fajna, nie mówiąc o świetnym oprocentowaniu. 4% wszak nie dostaniemy praktycznie nigdzie poza WBK. Szkoda tylko, że wykluczeni są dotychczasowi uczestnicy z 4%.

Regulamin promocji 4% do końca 2017 + 100 zł w Money Mania 9

16 komentarzy:

 1. Czy nowi klienci mogą założyć trzy konta na 4 % czy tylko jedno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Na razie nie znalazłem informacji o możliwości posiadania trzech kont, ale dowiem się jeszcze szczegółów i jutro dam znać.

   Usuń
  2. Tym razem tylko jedno.

   Usuń
 2. A karta jest konieczna do tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta płatnicza Visa Sol wydana do Konta

   Usuń
 3. Ile kaski jest na te 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się przyjrzysz uważnie na drugi obrazek, to zobaczysz to co wiadomo od dawna: do 4.000 zł, tak jak w poprzednich przypadkach.

   Usuń
 4. Pytanie do Autora bloga. W BZWBK założyłem konto około 2015-11-20 w promocji "Konto Godne Polecenia z premią gwarantowaną 100 zł". Mam tylko 1 takie konto. Czy mogę skorzystać z obecnie opisywanej promocji czy też jest jakiś haczyk i nie spełniam warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jest haczyk. Definicja nowego klienta jest jednoznaczna i wyklucza osoby, które miały tutaj konto po 2 listopada 2015.

   Usuń
 5. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak się ma w tej promocji posiadanie karty płatniczej Visa Sol do tego konta? Są jakiekolwiek opłaty za kartę? Trzeba wykonać określoną ilość transakcji bezgotówkowych, aby spełnić warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji MoneyManii nie trzeba używać karty, żeby dostać 100 zł. tam potrzebne są przelewy. nie wiem czy można założyć konto z opcją bez karty. Dla podwyższenia oprocentowania do 4% na koncie trzeba wykonać 5 transakcji kartą Sol, co daje jednocześnie zwolnienie z opłaty za tę kartę. Opłata za kartę 4 zł gdy nie zrobimy 5 transakcji.

   Usuń
 6. czy ten przelew na 1000 zł moge wykonać z innego banku w którym mam konto czy kasa musi być od kogoś innego, czy musi to być pracodawca?

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety konta założyć poprzez przelew z innego banku się nie da!! Otrzymałem komunikat że mój wniosek został odrzucony z powodu " Podanie we wniosku danych uzytych do otwarcia konta przelewem innym banku" tak dokładnie jest napisane. Nawet po polsku nie umieją pisać. Dziękuję i nie skorzystam. Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się założyć to konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego, ale tylko kilka banków spełnia ten warunek z tego co pamiętam z listy do wyboru to BOŚ, Eurobank, Alior, Pekao, Iteligo. Jest ich razem około 10. Napewno nie można zrobić takiego przelewu z Idea Bank i BGŻ BNP Optima.

   Usuń
 8. To ciekawe bo przelew robiłem z Alior i jokoś nie został zaakceptowany. Może ja mam inny Alior Bank??
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
 9. W regulaminie jest zapis, że biorąc udział w tej promocji zgadzamy się na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Do czego mogą wykorzystać nasze dane osobowe instytucje, którym są te dane udostępniane w ramach akcji?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...