poniedziałek, 28 listopada 2016

Lokata Bezkonkurencyjna na 3,00% oraz Tylko Teraz na 2,75% w Idea bank


No i proszę. Po burzliwej dyskusji w piątek i wyrażeniu naszej opinii na temat kiepskiej lokaty Black Friday Idea bank dała dziś o wiele lepszą ofertę. Tę do której zdążyliśmy się przyzwyczaić.

To dużo lepsza oferta niż to co zapowiadano jako hit. Można przyjąć, że raczej wyszedł z tego kit, skoro jest znów w ofercie od dziś 2,75%. Jak widać potwierdzają się nasze weekendowe przypuszczenia z komentarzy, że Black Friday było testowaniem niebieskich na ile mogą sobie pozwolić.

Black Friday okazał się tylko testem nowego minimum

Oczywiście można ją łatwo podkręcić do 2,85% przez założenie przez ybanking. Niby niewiele, ale zawsze coś. Teraz warto dzięki temu wrócić z kasą do niebieskich, daje to bowiem większy zysk aniżeli obecne konto w Millennium.
  
W ubiegły weekend artykuł o lokacie Black Friday pobił wszelkie rekordy ogladalności. Z tego wnioskuję, że wielu z Was zajrzało na bloga po raz pierwszy. Nowym osobom, które nigdy nie zakładały jeszcze nic w Idea bank radzę oczywiście założyć najpierw lepszą lokatę.

Tutaj założysz lokatę happy na 4% do kwoty 10.000 zł

Kto posiada większą kwotę do ulokowania może wybrać inny wariant powyższej lokaty o nazwie Lokata Happy Plus. Tutaj można wpakować 10x większą kwotę.

Link dla lokaty happy plus na 3% do kwoty 100.000 zł   

Po tym jednorazowym prezencie, będziecie skazani na czekanie na okazje jakie od czasu do czasu zdarzają się u niebieskich.  

Aktualizacja - Poniedziałek 15:30
W godzinę po ukazaniu się lokaty Tylko Teraz pojawiła się od razu lokata bezkonkurencyjna ze stawką o 0,25% większą. Z yb da się podkręcić zatem nawe to do 3,10%. O ileż lepiej to wygląda niż niemrawy Black Friday:)

Nareszcie jakaś konkretna oferta

I trzeba przyznać, że tym razem faktycznie jest to lokata bezkonkurencyjna, przyćmiewająca nawet Lokatę Happy Plus dedykowaną tylko dla nowych:)

Wraca zatem dużo moich środków do Idea bank oczywiście przez yb, co mam nadzieję dla osób połączonych ze mną pozwoli także podnieść premię u Was. Kto chciałby się dołączyć może skorzystać z mojego zaproszenia i założyć następnie lokatę przez yb.

Tutaj możesz połączyć swoje lokaty korzystając z mojego zaproszenia


Aktualizacja II - Wtorek 16:30
Powyższa akcja z Lokatą Bezkonkurencyjną szybko się zakończyła i we wtorek 29 listopada zastąpiła ją lokata o nazwie Do końca miesiąca. No tak, tyle że miesiąc kończy się jutro, więc maksymalnie będzie to lokata... dwudniowa

Niby dużo, ale zbyt krótko...
Po Waszych problemach z zakładaniem omówionych wyżej lokat sam sprawdziłem jak wygląda zakładanie lokat. I jak się okazuje lokata Do końca miesiąca to lokata na 1 dzień a nie dwudniowa. Idea więc liczy do ostatniego dnia, a nie do nowego miesiąca.

69 komentarzy:

 1. No to teraz zacznie się cyrk dopiero. Ci co założyli black friday albo nie opłaca albo zerwą lokaty i dopiero się im rozjadą konta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zorientowali się, ze te nasze "milionowe" wnioski to sygnal dla nich, aby zaprzestali na nas testowania poziomu rynku i teraz w pospiechu dają lepsza ofertę, ale tez na próżno, bo moje srodki już w millenium na kilka osob z najbliższej rodziny i być może dopiero poziom 3proc plus cos by im dał... Przy okazji do Pana/i Roig: to ja byłem tym "matolem-leniem" a propos milenium - nie obrazam się i serdecznie pozdrawiam, bo to było part of the game :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było do przewidzenia, tak jak pisałem w poprzednich wypowiedziach, ze czekamy na przedzial 2,75-3%. Kolejna edycja kończących się lokat jest w polowie grudnia i zależy ile uzupelnia przy 2,75%, stad 3% jest możliwe, ale nie tak mocno prawdopodobne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy zakładałem lokatę 14 miesięczną na 3% to ludzie się pluli, że za mało, że za długi okres a teraz dwoją się i troją a nawet cieszą kiedy uda im się wycisnąć 2,75%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale czesto jest potrzebny dostep do gotowki i wiele osob nie chce miec blokady na 14-m. Poruszamy sie w ciagu tego roku 2,75-3% z jednej edycji na druga, stad strata za "plynnosc" nie jest duza dla wielu osob. Jak zerwiesz taka lokate 14-m to nie dostaniesz nic.
   Ja tez lokuje ale USD na lok. 12-m lub dluzej, bo traktuje to jako zabezpieczenie a nie na biezace potrzeby, wszystko zalezy, jaki mamy cel naszej lokaty.

   Usuń
  2. Dokładnie, ponadto zdarzają się lokaty wyżej oprocentowane niż 3%, jak np. niedawna akcja z 4,50% w Optimie czy różnorakie akcje z Toyotą z premią. Dla mnie pojawiają się inne możliwości inwestycyjne na bardzo krótkie terminy z dnia na dzień.
   Raz miałem lokatę na rekordowe 8 miesięcy w Getin banku w 2011 roku Żałowałem tego przez całe 8 miesięcy, bo w międzyczasie pojawiło się mnóstwo lepszych okazji. Od tej pory zakładam tylko krótkoterminówki.

   Usuń
  3. Wasze rację są słuszne. Ja akurat nie potrzebowałem, nie potrzebuję i nie będę potrzebował w najbliższej przyszłości większej forsy więc wolałem mieć święty spokój przynajmniej na 14 miechów.

   Usuń
 5. "Po burzliwej dyskusji w piątek i wyrażeniu naszej opinii na temat kiepskiej lokaty Black Friday Idea bank dała dziś o wiele lepszą ofertę." Czy Wy faktycznie myślicie że przyczyniliscie się w jakiejkolwiek mierze do wypuszczenia lokaty na 2.75? :D powodzenia... Ib zrobił z łosie, skakliscie z banku do banku po "lepsze" oferty dające 10 zł więcej, więc Ib sprawił że poskaczecie ponownie :D swoją drogą wynegocjowalem z nimi w poprzednim msc lokatę na 6msc na 3% dla 350 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie na infolinii? :-) ... a zwróciłeś uwagę, że to struktura :-) Dzięki, Kolego z IB, że po udanej próbie zahamowania rozwolnienia spwodowanej dziesiejszą Waszą paniką, coś wypociłeś na blogu :-) Spoko, może jeszcze coś spłynie Wam na BF elixirem o 17, hehe. Podsumowując, "akcja promocyjna" bardzo nieudana

   Usuń
  2. My nie musimy negocjować, jest i bezkonkurencyjna na 3% co dopisałem w aktualizacji.

   Usuń
  3. No, teraz mamy o czym rozmawiać:) Tylko pamiętajcie przy planowaniu przelewów, że lokata jest na miesiąc i tym samym kończyć się będzie przed samym sylwestrem, a 31.12 i 01.01 wypada weekend, czyli martwy czas na przelewy zewnętrzne.

   Usuń
  4. Niestety anonimowy, nie trafiłeś :) negocjowalem w oddziale i bez struktury. Swoją drogą, rekinie finansiery, nie każdy kto wyraża swoje zdanie odmiennie do Ciebie, jest pracownikiem banku

   Usuń
 6. Konto i lokaty prowadzę u nich od 2012r. Ponadto zawsze miałem lokaty na 6m, zero strukturyzowanych. Negocjują lokaty zależnie od kwoty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam duże kwoty w IB, ale jeszcze nikt nigdy do mnie nie dzwonił ze strukturą czy negocjowaniem stawki...

   Usuń
  2. Ja miałem dziś tel. z IB z propozycją struktury, pewnie w związku z tym, że "tradycyjna" lokata kończy mi się u nich za dwa dni. Oczywiście wysłałem ich na drzewo.

   Usuń
 7. Dlatego na 6msc macie oferty na 2.3-2.5%... 1msc lokata na 3%..faktycznie mega zysk

  OdpowiedzUsuń
 8. Wystąpił nieoczekiwany błąd, prosimy spróbuj później:( i następuje wylogowanie.
  Też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Pytanie teraz co wybrac przy dosc duzej kwocie... 2,75% na 3 mies czy 3% na 1 miesiac :/

  OdpowiedzUsuń
 10. Już nie, już działa u mnie

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy z doświadczenia wiecie, na kiedy przypadnie data zakończenia lokaty 3-miesięcznej, jeżeli założę ją 29 lub 30.11? Czy będzie to w obu przypadkach 28.02.2017?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pamietam dokladnie, ale raczej 1 marca

   Usuń
  2. Do 28 lutego. Bez wątpienia.

   Usuń
 12. Anonimowy28 listopada 2016 16:18
  Czy Wy faktycznie myślicie że przyczyniliscie się w jakiejkolwiek mierze do wypuszczenia lokaty na 2.75? :D
  _________
  A Ty myślisz inaczej ? :)
  Najlepiej to wiedzą analitycy z samej idei, my możemy przypuszczać i gdybać. Dedukując po zachowaniu samych banków, można przypuszczać, że w dzisiejszych czasach każda złotówka dla banków jest na wagę złota, czasami "być, albo nie być". Do powyższych wniosków można dojść przyglądając się niektórym promocjom. Zauważ jak banki są zadowolone jeżeli pozyskają tylko kilkaset nowych kont na Gruponie, czy chociażby 1000 nowych kont na ostatniej promocji Rossmana. Nie znam statystyk tego bloga, a jest podobnych kilka, czy kilkanaście i sądzę, że potencjalnie zainteresowanych klientów są dziesiątki tysięcy, myślisz, że nie są to łakome kąski? Myślisz, że o tak sprecyzowanych i dużą gotówką, klientów banki nie będą się troszczyły? Blog finansowy to nie jakiś artykulik na onecie, który odwiedzi ze 100 osób i to z ciekawości, tutaj wchodzą tylko potencjalni i zainteresowani tematem osobnicy... Musieliby być głupcami, gdyby nie liczyli się ze stale rozrastającą się rzeszą czytelników, gotową wykładać sporą kasę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Statystyki tego bloga są dostępne w lewej kolumnie.

   Usuń
 13. @polcan - zarowno w bank. int. jak i w regulaminoe obu lokat okres waznosci wniosku to 2 dni a nie 3 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, cały dzień wydaje mi się, że dziś jest 27 listopada, więc jak zobaczyłem data ważności wniosku: 30 listopada to pomyślałem, że ważność to 3 dni.
   Jakby nie patrzeć załapię się na lokatę, która kończy mi się w środę. Mimo problemów z dwukrotnym wylogowaniem przez system udało się złożyć wniosek:)

   Usuń
 14. nie no naprawdę... ale chyba system się przegrzał, bo zakładam ale nic się nie pojawia - ani na liście lokat ani brak e-maila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Ja już przywykłem do najgorzej działającej bankowości internetowej. Po 10 odświeżeniach i dwukrotnym przymusowym ponownym logowaniu udało się założyć kilka dodatkowych lokat i jedną z nich opłacić. Z kilkuminutowym opóźnieniem pojawiają się na mailu.

   Usuń
  2. Nie ma to jak stary system IB, wnioski przychodza od razu i mozna zmieniac lokaty na nieodnawialne samemu.

   Usuń
  3. potwierdzam - po zlozeniu dwoch wnioskow, kolejne nie pojawiaja sie jako zlozone tylko jako "bez jakichkolwiek danych" gdy odpowiednio wybierzesz filtrowanie.
   Byc moze IB wprowadzilo limity na ilosc zlozonych wnioskow

   Usuń
 15. Polcan czy lepiej złożyć wniosek o lokatę w IB poprzez stronę Ybanking samemu/ na 90 tys./ czy lepiej podzielić na 2 osoby po 45 tys./ osoby te są połączone ze sobą i jeszcze z kilkoma/3-4/ innymi. Wszystko to krąg rodzinny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo jeszcze nie ogarnąłem nowego systemu. Przesłałem to zapytanie do prezesa yb.

   Usuń
  2. Dostałem odpowiedź, że nie ma to znaczenia, jeżeli obie osoby są połączone z tymi 3-4.

   Usuń
 16. Sypie się ten system IB. Logowałem się już 6 razy i co chwilę mnie wywala.
  IB dała fajną opcję zerwania lokaty z możliwością przelania na inną lokatę ale ... na liście lokat nie ma tych z promocji !

  Do tego nie można zerwać lokat - klikam zerwanie, podaje numer konta ... a lokaty są dalej są w systemie.

  Po złożeniu 3 wniosków na nowe lokaty - jakieś 15 minut temu - do tej chwili nie widać żadnego !

  Leszek ... zrób coś z tym Waszym systemem informatycznym bo to jakaś jest tragedia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie wywaliło dwa razy, ale w końcu założyłem co chciałem.
   Zazdroszczę tym co nie są przymuszeni do Idea Cloud, bo poprzedni systam działał bez zarzutu, a ten nowy to masakra...

   Usuń
 17. a u mnie dziś znowu telefon z propozycją rewelacyjnej struktury Idea KIDS. Powoli IB staje się nudny. Znowu żadnej wzmianki o lokacie bezkonkurencyjnej czy tylko teraz. KIDS, KIDS, KIDS, uparli się jak osły.
  Nie jestem zainteresowany. A pytanie a czemu jest pan niezainteresowany. Proszę wysłuchać. Powoli to zabierają się za molestowanie klienta. Dziś założyłem bezkonkurencyjną , zobaczymy co dadzą na nowy rok. Nie dali by tych lokat jakby akcja z Black Friday była poniekąd sukcesem. Ja już do ich pseudobanksterskich gierek przywykłem i mi to ryba. Niech robią co chcą, o ile dadzą 3 procenty. Tyle, że 100 tys z millenium już nie wróci do IB przez kolejne 92 dni. Branie klienta pod włos ma krótkie nogi. Trudno.

  OdpowiedzUsuń
 18. To jakieś kpiny. System Idei rozłożył się już całkowicie.
  Nie można ani złożyć wniosku o lokatę z opcją opłacenia z innego rachunku, ani założyć lokaty ze środków będących na "koncie idealnym"
  Nie przychodzą powiadomienia mailowe, a wnioskowana lokata pojawia się w wykazie lokat w bardzo okrojonej formie.
  Ciekaw jestem czy jutro coś z tym zrobią, bo coraz bardziej mam dość zabawy w podnoszenie oprocentowania o kilka/kilkanaście % kosztem ślęczenia nad komputerem kilka godz.
  Jeśli jutro nic się nie zmieni to chyba trzeba będzie pożegnać się z Idea...

  OdpowiedzUsuń
 19. czy dalej ktoś ma problemy z zakładaniem lokaty w Idea? Ja wczoraj założyłem lokatę, środki pobrało - natomiast w zakładce "lokaty" - nie ma jej. Dziwna sprawa z tym systemem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj ok 22:30 proces zakładania lokaty w IB trwał 1 godzinę. Co ciekawe, dopiero po czwartej próbie udało mi się złożyć wniosek, który został opłacony z konta idealnego, a dziś widzę, że 3 wcześniejsze wnioski widnieją na koncie i czekają na opłacenie. IB musiał mieć wczoraj oblężenie.

   Usuń
 20. Ja teraz złożyłem wnioski i nie dostałem potwierdzeń. Po 15 minutach też nie ma. Zawsze było to online. Jak widać system ma problemy. Ciekaw jestem czy z tego powodu też przedłużą czas na zakładanie lokat jak w piątek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie wczoraj (28.11) w godzinach 16.00-17.00 udało się z sukcesem zerwac 4 lokaty (tylko 1 raz znienacka mnie wylogowało), kasa z tych lokat pojawiła się na moim koncie w innym banku dzisiaj tuz po 12.00. Złożyłam też wniosek o otwarcie lokaty Bezkonkurencyjnej i e-mail z banku ze szczegółami do wpłaty dostałam z IB po jakchś 4 godzinach (przedtem to była max 1 h). Jak już ktoś poprzednio zauważył, nie ma możliwości wybrania od razu Benzkonkurencyjnej czy Tylko Teraz jak się chce środki z zerwanej lokaty przeznaczyc od razu na inną. Gdize tu sens czy logika? Anielka

   Usuń
  2. Anielko, nie musisz przelewać środków z zerwanej lokaty na inny swój rachunek. Najpierw załóż lokatę i potem przy zrywaniu podaj jej rachunek, jako ten do zwrotu środków. Lokata założy się na kwotę wpłaty, bez względu na to, jaką kwotę lokaty się wnioskowało. Wiadomo, że przy zrywaniu lokaty zazwyczaj traci się odsetki i wiadomo ile będzie kasy z tej zrywanej, ale może czasami w grę wchodzić jakaś lokata, której zerwanie nie powoduje utraty odsetek.

   Usuń
  3. Gdzie tu sens czy logika? Zadajesz trudne pytania. Niestety przy zrywaniu lokat widoczne w systemie do przelania środków są tylko lokaty standardowe. Nas zazwyczaj interesują tylko te promocyjne, a ich nie można bezpośrednio wykorzystać przy zrywaniu lokaty.Gdzie tu sens, to też nie wiem. Pewnie to dla tych, co zrywają lokaty odnowione na 0,1 % i wtedy te standardowe jawią się jako super okazja. My się na takie chwyty nie łapiemy:)

   Usuń
 21. Ja teraz składałem wnioski i nie dostałem potwierdzeń. Zawsze było online a teraz nawet po 15 minutach nie ma. Maile tez nie przyszły. System IB ma widać problemy. Zobaczymy czy też przedłużą czas na otwieranie jak w piątek.

  OdpowiedzUsuń
 22. O 16:00 Lokata bezkonkurencyjna zniknęła ze strony Idea Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest jawnie niezgodne z Regulaminem tej Lokaty! Przecież miała być dostępna w ofercie nie krócej niż do dzisiaj, a dzień się jeszcze nie skończył!

   Usuń
 23. Jaja są dalej ! Wczoraj dwie lokaty zrywałem 8 razy. Teraz się loguję - są w systemie. W końcu udało się je zerwać ale nie mogę ich opłacić z konta idealnego.

  W zależności od sposobu opłacenia mam komunikat:
  - Niestety nie posiadasz aktywnego konta. Skorzystaj z oferty i załóż konto dzięki któremu szybko opłacisz lokaty.
  Jest to bzdura bo mam kasę na koncie idealnym na opłacenie lokaty

  - Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami. Kod błędu: 3fc5818b3c

  Do tego dwa razy system, wywalił się w trakcie opłacania wniosku !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowość - takiego komunikatu jeszcze nie było:

   W dniu 2016-11-29 odmówiono wykonania transakcji płatniczej w kwocie XXX0000.00 PLN z następującego powodu: Próba wpłaty środków na opłaconą lokatę.
   Na 1000% lokata nie jest opłacona.

   Usuń
  2. Widocznie system jest oblegany od wczoraj i całkowicie się pogubił, co przypomina nieco niedawną sytuację z yb, gdzie też zrobił się bałagan...

   Usuń
  3. W końcu się udało opłacić lokatę która podobno "była opłacona". W życiu nie miałem takiej sytuacji żeby dwa dni się męczyć z opłaceniem w sumie 4 lokat !!!

   Usuń
 24. Chyba już nie ma w ofercie Bezkonkurencyjnej. Została "tylko teraz".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już napisałem jakiś czas temu w Aktualizacji II artykułu zastąpiła ją lokata Do końca miesiąca też oprocentowana na 3%.
   Tyle że jaki jest sens jej zakładania, skoro się kończy za... dwa dni:(

   Usuń
  2. czyżby taki "chłyt" marketingowy - może ktoś z w pośpiechu nie zauważy podmiany, opłaci i przypomni sobie za miesiąc :D

   Usuń
 25. Mam w idei lokatę listopadową na marne 2 %, black friday i właśnie założyłam tylko teraz, szkoda że sie spóźniłam na bezkonkurencyją bo wolałabym na krótszy okres i z wyższym oprocentowaniem. Ale to i tak lepiej niz 0,9 na koncie oszczędnościowym.
  A tak na marginesie to ciekawi mnie ta gorąca linia parę dni przed zakończeniem lokaty, gdy dzwonią jak szaleni i proponują struktury (nigdy nie odbieram). Faktycznie tak jest ta rozmowa prowadzona, że wprowadzają w błąd? Mówią o specjalnych lokatach?Bo nie chce mi się w to wierzyć, przecież rozmowy są nagrywane. Nie wyobrażam sobie zawierania umowy bez możliwości zapoznania sie z jej warunkami przed podpisaniem.

  OdpowiedzUsuń
 26. Po waszych komentarzach z czystej ciekawości założyłem sobie lokatę Do końca miesiąca. Poszło bez problemu, lokata się założyła, środki z ror zniknęły.
  Lokaty oczywiście nie widzę, ale to norma w Idea bank. Na efekt nie chce mi się czekać i sprawdzę go jutro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po opublikowaniu komentarza wróciłem do wylogowania z Idea bank i lokata już jest. Jest opatrzona napisem... lokata na jeden dzień!

   Usuń
 27. Idea usuwając lokatę bezkonkurencyjną złamało swój regulamin ponieważ miała być ona dostępna do końca dzisiejszego dnia conajmniej. Będzie za to kara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie został wniosek na Bezkonkurencyjną na sto tysięcy. Tak się wkurzyłam na ich zagrywki (ponowne zresztą), że założyłam lokatę w Optimie córce (nie korzystała jeszcze z tej "wisienki"), a swoje w IB opłaciłam tylko pozostałe dwie.

   Usuń
  2. Lokaty Tylko Teraz też już nie ma.

   Usuń
  3. Jaką karę masz na myśli?

   Usuń
  4. Jeśli ktoś sprawę nagłośni to będzie jak ostatnio w lidlu.

   Usuń
 28. ...już nie ma ani tej 1-no dniowej na 3%, ani Tylko teraz :(

  OdpowiedzUsuń
 29. Potwierdzam to co napisaliście wyżej. Dziś skończyła się lokata Tylko Teraz i odnowiła na 0,10%.
  Zerwałem bez problemu, gorzej z założeniem Bezkonkurencyjnej. Pierwszy przelew to czerwony komunikat o błędzie, drugi ten sam przelew to wywalenie z bankowości...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli kombinują - żeby już im przypadkiem nie przelewać więcej pieniędzy. Pewnie zalaliśmy ich kasą i teraz nie wiedzą za bardzo jak się wymigać z tych założonych już wniosków ;)

   Usuń
  2. Obecnie podczas proby oplacenia wnioskow, system stwierdza, ze nie posiadam aktywnego konta w IB, aposiadam Idealne i wiele razy juz z niego oplacalem lokaty.
   Pewnie przelewy z zewnetrznych bankow beda odrzucac albo ksiegowac po terminie waznosci wnioskow, tak aby nie dopuscic do zalozenia lokat z tych fikcyjnych ofert....

   Usuń
 30. Jestem złą,bo lokata bezkonkurencyjna ponoc miałą byc dla wszystkich.A jak chciałąm załozyc z poziomu konta( bo mam w Idea tylko lokaty) to wyskoczyło ,że lokata tylko dla posiadaczy konta osobistego.Miał tak ktos??

  OdpowiedzUsuń
 31. Opłacałam wczoraj około 11.00 bez problemów - o 16.00 było już potwierdzenie w systemie IB. Ale dzień wcześniej podczas składania wniosków wywaliło mnie dwa razy.

  OdpowiedzUsuń
 32. Zakładałem dzisiaj lokatę bezkonkurencyjną (ostatni dzień ważności wniosku) i podobnie jak kolega wyżej mam komunikat, że nie posiadam aktywnego konta w Idea Banku (konto oczywiście posiadam). Zrobiłem więc normalny przelew z konta idealnego na numer konta lokaty i lokata założyła się po kilku minutach.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...