środa, 9 listopada 2016

3% na koncie oraz 300 zł do zgarnięcia na Koncie Podwójnie Zarabiającym II


Gdzie można znaleźć dobry cashback, a zarazem dobrze oprocentowane konto? Nie ma banku idealnego i zwykle te dwie rzeczy się wykluczają. WBK da rekordowe 4%, ale nie da cashbacku, zaś T-Mobile da 5% cashback, ale jego konto nie jest oprocentowane.

Jeśli ktoś woli mieć dwa w jednym, może znaleźć coś takiego. Ale konto będzie oprocentowane już na 3% co i tak jest dobrą stawką, zaś cashback będzie na poziomie 2% i co ważne można przy tym płacić wszędzie.


Taką ofertę od listopada wznawia popularny mBank. To już druga edycja Konta Podwójnie Zarabiającego i tym razem potrwa ona przez blisko kwartał. Zapisy bank przyjmuje bowiem przez dedykowany link do 31 stycznia 2017.

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%


mBank uściślił pojęcie nowego klienta. Nie ma już mętnego zapisu, rozumianego dwuznacznie w zależności od tego jak kto chciał zinterpretować zapis w regulaminie. Od teraz jest konkretna data: Nowy klient to ten co nie miał konta od 1 stycznia 2015.


300 zł od mBanku
Na czym polega ta promocja? Nie jest tu tak skąpo jak w Pocztowym, gdzie można zgarnąć zaledwie... 10 zł na miesiąc. mBank będzie przyznawać 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy co w sumie da 300 zł. Przy czym 50 zł będzie przyznawane za:
 • cashback za płatności kartą na poziomie 2%
 • cashback za BLIK też na poziomie 2%
Podobnie jak poprzednio, by dostać jakikolwiek zwrot trzeba wydać kartą minimum 250 zł, co jest jak najbardziej do spełnienia i nie powinno być dla nikogo problemem.

Ale uwaga: bank daje dodatkowy warunek. Trzeba dokonać wpływu na konto na kwotę 1000 zł, przy czym przelew z zewnątrz nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika. Testowałem już jednak przelew od znajomego i bank uznawał taki przelew:)


3% na koncie osobistym
Oprocentowane konto osobiste przyda się każdemu, dzięki temu praktycznie każda nasza złotówka będzie pracować. Zwykle karta którą płacimy za codzienne zakupy, jest podpięta do konta, które nie jest oprocentowane.

W mBanku można zarobić podwójnie. Nie tylko zarobimy za same zakupy, ale także za osad leżący na koncie. Konto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł można więc np, dopłacać do 3.000 zł przelewami z Optimy, by pracowały dla nas wszystkie posiadane przez nas środki:)

>>Tutaj założysz eKonto z 300 zł cashback i oprocentowaniem 3%

Trzeba przyznać, że komfortowo wygląda zamknięcie w mBanku. Konto zamykałem już kilkakrotnie i nie było tutaj takich cyrków jak w opisywanym wczoraj BOŚ. Zamknięcie trwa mniej niż 5 minut, a bank potwierdza ten fakt smsem oraz mailem po miesiącu wypowiedzenia, dzięki czemu wiemy dokładnie czy będziemy kwalifikowali się jako nowy klient w przyszłych promocjach banku.

Regulamin promocji Konto podwójnie zarabiające w mBanku

13 komentarzy:

 1. Super promocja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby dostać 50zł trzeba wydać karta 2500zł,(15000zł za 6m-cy) a oprocentowanie konta na 3% dla sumy 3000zł to realny zysk ok 2 zł na miesiąc (przyjmując że jest to o 1% lepiej niż oprocentowanie rynkowe konta)Czy to super to już oceni każdy indywidualnie

   Usuń
  2. Zgadzam się. Oferta żałosna. Zyski z oprocentowania starczą na browara z biedronki.

   Usuń
 2. Łącząc lokatę w nest banku i yb można dostać aż 5,5% na 3m do 10k.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z innej beczki. W Idea Banku na koncie Zośka oprocentowanie nadal 3% a powinno być chyba 2,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źle Ci z tym ????
   A kiedy dostales powiadomienie o zmianie ?
   Licz 2 miesiace od tego terminu a nie od 7.09.2016 jak bylo w pismie

   Usuń
  2. Nie ma już 3% bo od 7 listopada była zmiana. To, że w systemie ci pokazuje to błąd (ja też tak mam ale juz zlikwidowałem ZoskePro)- oni to wiedza i dlatego 10.11 ma być WIELKIE CZYSZCZENIE a bank nieczynny. Czytaj KOMUNIKATY na stronie logowania- to pomaga.

   Usuń
  3. Czy po zabraniu środków np. dzisiaj oprocentowanie 3% zostanie naliczone do tego dnia.

   Usuń
  4. Zostanie naliczone do 09.11.2016r.

   Usuń
  5. Na Zośce nadal 3%. O co chodzi ?

   Usuń
 4. Szkoda tylko, że mBank nie potrafi zadbać o obecnych klientów. Dla mnie to znak na zmiany i przejście do konkurencji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też nie chce mi się wierzyć, by banki były takie głupie i dawały ludziom zarabiać pieniądze. To one koniec, końców na wszystkim zyskują. Ale skoro uważacie, że jest to opłacalne, to nic tylko życzyć sukcesów. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nikt nikomu nie daje zarabiac z dobrej woli. Banki musza w jakis sposób przyciągnąć kapitał bo inaczej nie miałyby z czego dawać kredytów. A różnica pomiędzy oprocentowaniem kredytu a depozytu to podstawowy zarobek kazdego banku. Podstawy ekonomii, których teraz chyba ucza w już w gimnazjum.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...