piątek, 3 sierpnia 2018

150 zł za konto z 5% cashback czyli powrót do normalności w Citi


Nareszcie jakieś dobre wieści z Citi. Niektóre banki mocno eksperymentują z promocjami i posuwają się do prawdziwych skrajności. W lipcu tak było z popularnym Citibankiem, który miał nową 'promocję' swojego sztandarowego konta Citi Priority.

Promocja to jednak wątpliwa bo bank uznał za nią... darmowe konto. Nie opisywałem nawet tego faktu, bo dla nas konto za zero to żadna promocja. Po miesiącu bank jak widać zmienił zdanie i wprowadził normalną promocję w której można zgarnąć 150 zł.
Jak się można domyślać promocja jest dla nowych klientów. Zamknąłem tu konto prawie rok temu, ale definicja nowego klienta zawiera zawiera datę 1 stycznia 2017. Innymi słowy kto miał konto po tym terminie nie łapie się na promocję.

Tutaj zgarniesz premię 150 zł za konto Citi Priority

Promocja ma potrwać aż do końca roku, więc powyższy link powinien być aktywny aż do 31 grudnia 2018.Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułowe 150 zł 
W sumie spełnić trzeba 3 warunki
 • przelać 1500 zł
 • zalogować się do bankowości
 • płacić kartą
Pierwsze dwa warunki są banalne i wystarczy je zrobić jednorazowo.  Dopiero trzeci warunek jest nieco bardziej wymagający.

1. Wpływ na konto
Bank wymaga by do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego zrobić przelew na 1500 zł. Mowa jest o przelewie z tytułu wynagrodzenia, ale znając Citi będzie można zapewne zrobić sobie przelew i zatytułować go wynagrodzenie;)

2 Zalogować się do bankowości
To żaden warunek, ale bank go zawsze podaje w promocjach. Termin jest taki sam jak w punkcie pierwszy, czyli do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym otwarliśmy konto.

3. Zwrot 5% za zakupy
Główne działania kryją się tutaj. Bank będzie płacić nam 5% zwrotu za zakupy przy czym całkowitą nagrodę 150 zł podzielił na pół roku. I tak:
 • w pierwszym miesiącu można zgarnąć do 50 zł
 • w kolejnych miesiącach 2-6 można zgarnąć do 20 zł
Innymi słowy w pierwszym miesiącu możemy wydać dużo by zgarnąć całe 50 zł, a w pozostałych zdecydowanie mniej. Stówkę podzielono bowiem na 5 premii po 20 zł w drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu trwania promocji.

Tutaj zgarniesz premię 150 zł za konto Citi Priority

Plusem jest fakt, że po raz pierwszy nie trzeba nic kombinować z posiadaniem salda na kwotę 30.000 zł lub posiadać karty kredytowej by brać udział w promocji konta. Do tej pory było to wymagane i trzeba było wybierać jedną z opcji by konto było darmowe.
Od lipca to się zmieniło i konto jest nareszcie darmowe bezwarunkowo, ale dopiero od sierpnia ma sens jego zakładanie, skoro nareszcie jest za to premia. Citi cały czas idzie do przodu z upraszczaniem swoich ofert. I oby tak było dalej:)


Regulamin oferty 150 zł za zakupy w Citi Priority


4 komentarze:

 1. Idea bank strona nie działa. Bankier napisał wpis ze od 1 sierpienia strona nie działa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysztof Pytel no co ty nie wiesz Idea Bank upadł w kwietniu i środki przepadły wygoogluj sobie GetBack jak nie wierzysz

   Usuń
  2. @Anonimowy 5 sierpnia 2018 22:33
   No dokladnie i wylaczyli stronke bo juz ich nie ma

   Usuń
 2. Jakby te 150 przlewali na konto to rozumiem,ale moneyback mnie nie interesuje, az tyle nie wydaje, moj moneyback bylby malutki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...