niedziela, 12 sierpnia 2018

50 zł na start oraz 500 zł ekstra za konto ze stawką 3,0% w I edycji Programu poleceń Getin


Getin bank nie przestaje mnie zadziwiać. Nie dość, że pozwala na powrót i korzystanie z najlepiej oprocentowanego konta oszczędnościowego na rynku, to dodatkowo uruchomił pierwszą edycję programu poleceń.

Getin to u mnie rekordzista w szybkości powrotu, zamknąłem tu konto w czerwcu, by w lipcu powrócić po stawkę 3%. Tymczasem w sierpniu bank uruchomił program poleceń w którym do zgarnięcia jest dodatkowo 500 zł.

Pierwsza edycja programu poleceń w Getin

Do tej pory polecałem konto dla samego świetnego oprocentowania 3% do 200.000 zł. Teraz za założenie konta możecie zdobyć dodatkową kasę i to za spełnienie banalnego warunku przelewu.

Tutaj założysz konto Proste Zasady w Getin dla 50 zł na start i 3% na KO

Pierwsza edycja programu poleceń ma potrwać do 31 października 2018. Zapewne po tym terminie rozpocznie się druga edycja programu poleceń, ale nie wiadomo czy warunki się nie zmienią, a w inauguracyjnej edycji są bardzo łatwe.Okazuje się bowiem, że wystarczy zaledwie zrobić przelew na 1000 zł w trzech pierwszych miesiącach po otwarciu konta. Premia za przelewy to moim zdaniem najlepsza premia z możliwych, bo zdecydowanie najłatwiejsza do spełnienia.

Wystarczą 3 przelewy po 1000 zł dla premii 50 zł

Dla przypomnienia konto Proste Zasady w Getin o którym mowa to naprawdę konto z Prostymi zasadami bez ukrytych sztuczek. Jedna jedyna rzecz jaką bank wymaga to jedna płatność kartą na dowolną kwotę i to wszystko. 

Nie trzeba robić żadnych przelewów ani nic takiego, przez co jest łatwiejsze w obsłudze niż konto w Millennium. W zamian zaś dostajemy konto ze stawką 3% lub nawet 3,50% jeśli jesteście nowymi klientami. Na marginesie przypomnę, że dla stawki 3,50% bank wymaga przelewania nieco wyższej kwoty bo 1500 zł.

Za przelewy na 1500 zł mamy już stawkę 3,50%
Jeśli bank za 3 przelewy chce nam zapłacić to nic tylko korzystać. Co więcej polecający za podanie kodu może dostać 100 zł. W sumie można polecić 5 osób, stąd tytułowe 500 zł ekstra.

Kto chciałby być poleconym przeze mnie i dostać kod polecający jak zwykle zapraszam do kontaktu na maila marszr1@gmail.com.

Tutaj założysz konto Proste Zasady w Getin dla 50 zł na start i 3% na KO

Konto w Getin urasta w tym roku do najlepszego konta na rynku. Jedyny minus to fakt, że trudno tutaj osądzić kiedy bank będzie brać pod uwagę saldo na nowe środki w kolejnej edycji konta oszczędnościowego. 

Dodatkowy bonus to 10% zniżki do Multikina:)
 Ważniejsze jednak jest to, że można brać udział wielokrotnie. Do niedawna interpretowaliśmy regulamin tak, że konto jest jednorazowe, a jednak sprawdziłem to w lipcu i okazało się, że można używać go wielokrotnie.
 

Konto za zero + dowolne bankomaty darmowe

1. Regulamin promocji Polecam Proste Zasady w Getin
2. Regulamin promocji Bonus 3,50% na KO za aktywność

21 komentarzy:

 1. Fajna promocja, szkoda tylko, że ja i moja rodzina już pozakładaliśmy te konta - zanim się pojawiła :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla 50 zł i KO oprocentowanego na owszem przyzwoite 3,5% ale tylko do kwoty wynoszącej zaledwie max 10 000 zł na razie nie warto. Poczekam aż nowy klient zostanie potraktowany sprawiedliwiej i dostanie przynajmniej tyle samo co osoba go polecająca, czyli 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w którym banku masz jeszcze KO na 3% do 200tys. zł?? Ja założyłem to konto jeszcze przed tą promocją - bo to najlepsza oferta na rynku! Jakbym dostał cokolwiek dodatkowego w ramach tej promocji byłbym szczęśliwy. Niestety się na nią już nie łapię - bo cała rodzina pozakładała te konta :(

   Usuń
  2. Dokładnie. Wątpię czy Getin będzie mieć ten sam pomysł co Millennium bo historia się powtarza. Mam na mysli oczywiście zamknięcie konta i powrót po premię na start. W Millennium podobnie jak w Getin też założyłem konto tylko dla stawki 3%, a niebawem pojawiła się premia na start...

   Usuń
 3. Mam pytanie odnośnie KO i dodatku "Bonus za aktywność". Przy spełnieniu warunków oprocentowanie KO do 10000zł wzrasta do 3,5%. Warunki mam spełnione na koncie sporo ponad 10k ale bonus za aktywność jaki dostałem to tylko 4,15zł. Nie wiem skąd taka kwota bo jeśli liczyć 3,5% z 10k to zysk w skali miesiąca będzie ok 24zł netto. A jeśli weźmiemy tylko 0,5% (0,5% podwyższenia ze standardowej stawki 3%) to powinno wyjść ok 3,5zł netto. Tak więc skąd te 4,15zł a nie ok 24zł? Jakiś błąd w obliczeniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko, ale aż 4,15zł. Zapomnieli od tego odjąć podatku Belki. Po odjęciu wszystko się zgadza. To jest te dodatkowe 0,5% od kwoty 10 tys. zł :)

   Usuń
  2. Ok to już zrozumiałem :) I jeszcze jedna sprawa.. dlaczego jako posiadaczowi konta Proste Zasady została mi naliczona opłata za kartę 6,99zł ? miała być darmowa a tu taka niespodzianka..

   Usuń
  3. Przecież kartą należy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę. To jedyny warunek jaki stawia Getin

   Usuń
 4. Bank błędnie naliczył opłatę za kartę. Po interwencji pieniądze zostały już zwrócone. Taki problem przytrafił się nie tylko mnie więc warto sprawdzić to u siebie

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesli zakladam konto proste Zasady to automatycznie mam utworzone tez konto oszczednosciowe, czy musze
  musze je otworzyc oddzielnie? Pytam poniewaz zlozylam wniosek o to konto a chcialabym skorzytsac z konta oszczednosciowego i nie czekac jesli by sie okazalo ze trzeba zlozyc wniosek oddzielnie. Jeszcze jedno jak to jest z tym 3,5% do 10000zl, a 3% do 200000zl dla nowych srodkow, czy to sa odzielne promocje czy polaczone, prosze o wyjasnienie w prosty sposob.
  Z gory dz

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpierw zakładasz zwykły ROR, a jak już będzie dostępny - to z systemu transakcyjnego sama zakładasz to KO, które od razu pojawi się w systemie :) Jeśli otworzysz to konto z linku Polcana i dodatkowo pod zgodami użyjesz jego KOD-u polecenia - to za ok 3 m-ce (po spełnieniu warunku) wpłynie Ci 50zł za założenie konta z Jego polecenia. Ty sama też będziesz mogła wygenerować sobie taki KOD - żeby polecać konto swoim znajomym. Za każde, które spełni warunki dostaniesz 100 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. "...jak to jest z tym 3,5% do 10000zl, a 3% do 200000zl dla nowych srodkow"
  Te promocje się łączą i jeśli zasilisz swoje nowe KO - to wszystkie te środki (do 200 tys. zł) zostaną zakwalifikowane jako nowe i będą pracować na 3%. Jeśli dodatkowo spełnisz pewne warunki (1 płatność bezgotówkowa w miesiącu - żeby ROR był bez opłaty oraz zasilenie z zewnątrz na kwotę min. 1500zł) to 10tys. zł z Twojej kasy na KO będzie pracowało na 3,5%. Najpierw na koniec m-ca dostaniesz 3% od całej kwoty, a bodajże do 15 dnia następnego m-ca - te dodatkowe 0,5% od kwoty 10tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje za precyzyjne i jasne wyjaśnienie

   Usuń
 8. Mam pytanie do osób, które wyraziły zgody marketingowe, żeby brać udział w promocji KO w Getinie. Czy zaczęliście być bombardowani telefonami od momentu wyrażenia zgód?
  Zauważyłem, że w bankowości Getniu nie da się zmienić się samodzielnie numeru telefonu kontaktowego. Obawiam się, że trzeba udać się od oddziału, żeby to zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla osób, które chciałyby skorzystać z mojego polecenia w Getinie podaję swój kod: 3R5D35
  Mam zamiar "nie rozstawać" się z nimi minimum przez rok, więc premię 50zł mają te osoby jak w banku ;) Pod warunkiem, że sami spełnią warunki tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto zwrócić uwagę, że dla nowych klientów zakładających w Getinie konto Proste Zasady ułatwiono wymagania - aby uzyskać aż przez rok 3,5% na KO do 10tys. zł. Teraz wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem i wpływ 1 tys. zł, a nie jak do tej pory 1,5tys. I nie musi być to wcale wynagrodzenie!

   Usuń
  2. @TomTom, skorzystałem z Twojego kodu polecenia. Warunki do spełnienia miałem we Wrześniu, październiku i listopadzie. Oczywiście spełnione. Do kiedy powinienem otrzymać 50zl?

   Usuń
 10. Orientuje się ktoś jak funkcjonować będzie KO w wariancje:
  10 000,00 zł w promocji na rok (3,5 %),
  wyższa kwota w promocji na 3 miesiące (3%)

  Jak będą liczone nowe środki w następnych promocjach konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Getinie niestety nie da się tego przewidzieć - tak jak w Mille :( W 10-ej edycji dniem badania salda był 6 czerwca,w obecnej jest to 27 lipca, a w 12ej dopiero zobaczymy. Jeżeli w ogóle przedłużą tą promocję i na tak dobrych warunkach z 3%.

   Usuń
  2. Chodziło mi raczej jak traktowe jest te 10 000 zł - jako jakie środki?
   Przykład na koncie mam 100 000 zł, wycofuje je w odpowiednim terminie. Zaczynam korzystać z nowej promocji. Jak wówczas wygląda oprocentowanie?

   Usuń
 11. Trzeba przypomnieć, że aby spełnić warunki otrzymania tych 50zł po wpisaniu KOD-u polecenia należy wg. regulaminu:

  "1) Nowy i Obecny Klient powinni wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną(w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego) na dzień wypłaty Nagrody.

  2) Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank."

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...