niedziela, 26 lutego 2023

430 zł do zgarnięcia w nowej promocji Paribasa

Chociaż do wiosny zostało jeszcze trochę czasu, to Paribas już teraz startuje promocją  mobilni wiosną w której do zgarnięcia jest 430 zł. Różnie bywa z warunkami stawianymi przez Francuzów, ale tym razem o premię nie jest jakoś specjalnie trudno.


Kto może skorzystać z tej promocji? W tej kwestii trudno o bardziej stabilny bank, bowiem Paribas od dłuższego czasu optuje za roczną przerwą w posiadaniu konta. Innymi słowy jak nie miałeś tutaj konta od 12 miesięcy, możesz śmiało wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 430 zł w nowej promocji Paribasa mobilni wiosną

MImo że jest to wiosenna promocja, można do niej przystąpić tylko do 19 marca, a więc jeszcze przed nastaniem kalendarzowej wiosny. Bardzo możliwe jednak, że skończy się ona wcześniej, bowiem limit wniosków to 3000 sztuk, a warunki łatwe.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 430 zł?


 

W nowej promocji bank zachęca do korzystania ze swojej aplikacji GOmobile i nagradza za jej używanie już na starcie.

1) 40 zł za zawarcie umowy przez apkę do... 2 kwietnia

Jak napisałem wyżej przystąpić do promocji czyli inaczej zarejestrować się z prawem do premii można do 19 marca, pod warunkiem, że link promocyjny zamieszczony wyżej będzie jeszcze działął. Stanie się on nieaktywny w momencie wyczerpania puli 3000 sztuk.

Kto zdąży z rejestracją będzie mógł otworzyć konto w późniejszym terminie, najpóźniej do 2 kwietnia, na dwa sposoby

 • przez aplikację GOmobile
 • przez internet

druga opcja nie jest nagradzana, ale kto wybierze otwarcie konta przez aplikację może zgarnąć 40 zł na start. Należy jednak pamiętać, by podczas otwierania konta koniecznie wybrać i aktywować kartę do konta. Nagrodę za otwarcie dostaniemy już w kwietniu.

2) 50 zł za jeden przelew w kwietniu

Kolejna premia jest jak dla mnie najfajniejszą z możliwych, premia za przelew. Przelew to praktycznie codzienność, która nie jest nagradzana, ale w promocji Paribasa dostajemy za tę banalną czynność aż 50 zł.

Nie ma znaczenia czy robimy go z apki czy z kompa, nie ma też znaczenia kwota. Ważne jest jedynie zaksięgowanie przelewu na swoim koncie w kwietniu, za co do końca maja dostaniemy pięć dych.


3) 180 zł za aktywność w kwietniu

W najnowszej promocji nie jest tak, że każdy warunek należy spełnić w kolejnym miesiącu. Także w kwietniu poza przelewem nagradzanym kwotą 50 zł, można także zgarnąć dodatkową premię za wykonanie dwóch warunków:

 • 4 transakcje kartą
 • transakcje BLIK na kwotę 200 zł

Transakcje kartą są oczywiście na dowolną kwotę, więc to banał. BLIK ma wymagania kwotowe, ale warto zwrócić uwagę, że niemal całość do nas wraca, wydajemy 200 zł, a bank oddaje 180 zł, co jest jednym z największych cashbacków jakie tutaj opisywałem.

4) 160 zł za aktywność w maju

W ostatnim miesiącu czyli w maju dostaniemy nieco mniej bo 160 zł, ale też warunki są nieco łatwiejsze, bowiem transakcje blikiem są o 50 zł niższe od wymaganych w kwietniu:.

 • 4 transakcje kartą
 • transakcje BLIK na kwotę 150 zł

Jak zwykle premię dostajemy w kolejnym miesiącu czyli za aktywność kwietniową premia jest w maju, zaś za majową aktywność nagrodę pieniężną dostaniemy w czerwcu.

Tutaj zgarniesz 430 zł w nowej promocji Paribasa mobilni wiosną

Paribas lubuje się w urozmaicaniu swoich promocji i testowaniu preferencji klienta. Zwykle średnia premia wynosi tutaj 400 zł, tym razem jest ona nieco większa przez możliwość otwarcia konta przez apkę, więc można zgarnąć nieco więcej niż zwykle. Po zainkasowaniu premii konto jak zwykle zamykamy i czekamy rok na nową.Regulamin promocji mobilni wiosną z premią 430 zł

29 komentarzy:

 1. Trochę z innej beczki. Czy promocyjne konto w Velo można założyć w placówce? W regulaminie nie ma zastrzeżeń, że tylko przez internet jak w większości innych banków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placowce otwieraja caly pakiet konto+skarbonka+eko i promocja liczy sie od otwarcia Velo konta, sprawdzone w listopadzie'22.

   Usuń
  2. Dzięki za info

   Usuń
  3. Anonimowy26 lutego 2023 15:41 - Promocja (na EKO) liczy się chyba od wpłaty nowych środków? Tak od założenia konta, to w Nest.

   Usuń
 2. Radzę zwrócić uwagę na ten punkt regulaminu:

  "Aplikacja Mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, którą Uczestnik otrzyma po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji Mobilnej przechodząc na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego. Proces składnia wniosku o Konto Osobiste za pomocą Aplikacji Mobilnej nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania składania wniosku należy odinstalować Aplikację Mobilną i ponownie przejść bezpośrednio z Linka promocyjnego na wniosek bankowy,"

  W poprzedniej promocji uczestnicy którzy nie wypełnili warunków tego punktu mieli problem z otrzymaniem jakiejkolwiek nagrody. Nie byli brani pod uwagę jako uczestnicy promocji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cos napisales niedokladnie, 2-etap i 3-etap sa inne, wymagaja wydania innych kwot blikiem a i zwroty sa 180zl i 160zl. Ogolnie bez apki dostaniemy 390zl, wiec gorzej niz w poprzedniej na start 400zl. Owe 40zl za otwarcie w apce nigdy nie jest takie pewne, bo te identyfikacje lubia sie zacinac przy rozpoznawaniu twarzy. Poza tym jest wymog wydania sporej kwoty blikiem (duzo trudniejsze niz karta). Reasumujac, promocja jest gorsza od poprzedniej mimo potenjalnej korzysci 30zl w porownaniu do tej "na start", raz jest "kwotowa", dwa wymaga apki przy wniosku o konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do kwoty to masz rację, więc poprawiłem 3-etap. Niestety nie widzę roznicy w warunkach, w obu przypadkach jest wymóg 4 płatności karta oraz 200 zł blikiem.

   Usuń
  2. @Polcan w 3-etapie jest do wydania 150zl blikiem, sam ten regulamin zamiesciles na koncu.
   Link promocyjny do apki (sms) analogicznie jak e-mail o udziale w promocji, z ktorego tylko mozemy zlozyc wniosek promocyjny (inne promocje). Paribas tak juz ma, ze nie mozna skladac normalnego wniosku o konto, tylko z linkow promocyjnych.

   Usuń
  3. Innymi słowy screen nr 4 zamieszczony w artykule jest błędny, tam bowiem jest mowa o wydaniu 200 zł. Ale oczywiście to co mówi regulamin jest decydujące. Dzięki za czujność, wprowadziłem poprawki.

   Usuń
 4. Dziś w velo bank lokata zawrotna na 8 procent na 5 mieciecy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jakiego banku przelew?

   Usuń
  2. Zignoruj powyższy komentarz, autorem jest gość, co wypisuje tu różne wyssane z palca informacje.

   Usuń
  3. To po co je akceptujesz?

   Usuń
  4. Bo dopiero po odpowiedzi wyszło na jaw, kto je napisał. A nie chciałem kasować wiadomości, które mają już zapytanie. Na przyszłość postaram się skasować cały wątek.

   Usuń
 5. Jutro nowy interfejs w Velo. Strach się bać. Ten stary żle działa, a co dopiero po zmianach. Na oszczędnościowym wyswietlają się bzdury albo nic. Że mam 8,2% to tylko na słowo honoru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego nie zmieniam "starego" EKO na nowe w czasie tej promocji na 8,2%, mimo pisemnych zapewnień konsultanta, że nic się w niej nie zmieni. Przedtem porobiłam zrzuty z ekranu, że ją w ogóle mam.

   Usuń
  2. A Regulamin to jaki masz, która edycja 2, czy 3. Jak masz edycję 2, to nie maruć.

   Usuń
  3. Mnie pokazuje w systemie (Internet) tę promocję na 8,2% w Velo, to znaczy jest nadal odesłanie do regulaminu 2/2023. Aż się dziwię, bo jestem "po przejściach" z tym bankiem:).

   Usuń
  4. @ anonimowy 23.11
   Mówisz żeby nie marucić? No to już nie marucę :)

   Usuń
  5. Po zmianach nie dzialaja zadne wnioski (otwarcie, zamkniecie, itd.), wywala blad. Przy EKO wyswietla sie wlasciwy "procent" promocyjny.

   Usuń
 6. Nie do uwierzenia. W aplikacji Velo dziś pokazuje aktualne oprocentowanie 8,2%. Dosłownie jest napisane 8,2%. Natomiast będę się czepiał nowej opcji dostępu przez www. Co prawda też po rozwinięciu w szczegółach jest 8,20; ale najpierw musiałem się naszukać tego EKO w systemie. Nie mam go na głównej stronie.
  I jak dla mnie porażką jest nowa strona logowania. Przy haśle maskowanym zero kontrastu pomiędzy polami aktywnymi i nieaktywnymi. Ja ledwo zauważam różnice między białym a szarym polem. Chyba będę musiał przejść na hasło niemaskowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś sprawdziłem jak wygląda nowa strona Velo i faktycznie pokazuje się tam 8,20%.
   Po zalogowaniu faktycznie można się trochę pogubić, ale kliknąłem w kwotę ogólną sumujacą środki na ror i ko, dzięki czemu pokazało się niewidoczne początkowo KO. Mowa oczywiście o bankowości internetowej, a nie apce, bo tej nie używam.

   Usuń
  2. Dzięki za informację. Zapisałam. Nawet stworzyłam w Velo folder "Nowy interfejs - zagadki":). Bardzo się stresuję, kiedy coś mi znika z miejsca, gdzie było.

   Usuń
 7. Czy Facto nadal oferuje 8% przy wypłacie środków?

  OdpowiedzUsuń
 8. Warto wspomnieć że od 1,03 zmienia się toip i opłaty idą do góry.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślicie ze w banku millenium obniżą oprocentowanie na KO od nowej edycji w marcu?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...