wtorek, 21 lutego 2023

Nowy program poleceń w Velo bank: 50 zł za 3 przelewy, 600 zł na start i 8% na KO

W komentarzach często piszecie o Velo i nic dziwnego, skoro następca Getina uprościł nieco warunki posiadania konta. Co ciekawe od tego miesiąca pojawił się po raz pierwszy program poleceń w którym tak polecający jak i polecony może zgarnąć kasę na start. A przecież jak pamiętamy na start można zgarnąć także 600 zł oraz korzystać z KO ze stawką 8%, więc dziś można tutaj zarobić najwięcej.


Dobra informacja jest taka, że za otwarcie konta z polecenia można znów zgarniać kasę. W Getinie mieliśmy liczne programy poleceń, ale z czasem kasę zastąpiono bonami do empiku oraz Allegro. Velo zaczyna jednak znów od rozdawania gotówki i co ważniejsze warunki są banalne, wystarczą bowiem tylko 3 przelewy by zgarnąć premię na start.

Kto może z tego skorzystać? Wystarczy, że nie miałeś konta po 31 października 2022 by brać w tym udział. Data pokrywa się zatem z tą która jest wymagana do uzyskania premii 600 zł na start, tę promocję przypominam niżej.

 1) 50 zł za skorzystanie z polecenia

Aby zgarnąć kasę za polecenie należy oczywiście skorzystać z kodu polecającego. Jeśli go nie masz możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod. Oczywiście po przystąpieniu do promocji można także samemu wygenerować kod polecenia i zarabiać na poleceniu konta innym, a w takim przypadku zgarnia się 100 zł.

Tutaj zgarniesz 600 zł na start w Velo bank

Pierwsza edycja programu potrwa do 31 maja 2023. Jedyne co musi zrobić polecony to wpisać kod od polecającego, wyrazić odpowiednie zgody i zrobić 3 przelewy po 2000 zł każdy przez kolejne 3 miesiące. Jednym słowem warunki są banalne. 


2) 600 zł za płatności kartą przez pół roku

Poza nowym programem poleceń mamy tutaj także dedykowaną ofertę dla nowych klientów w której zgarnąć można nawet 600 zł. Ta promocja trwa już od dłuższego czasu i potrwa jeszcze tylko nieco ponad miesiąc do 31 marca 2022.

Na czym polega sama promocja? W zasadzie na tym samym co kiedyś oferował Getin czyli 10% cashback. W jednym miesiącu można zgarnąć do 100 zł, łatwo więc policzyć, że aby zgarnąć całą pulę wystarczy wydać 1000 zł w miesiącu. Dziś przy galopującej inflacji nie jest to już niemożliwe.

Skoro oferta ma potrwać przez pół roku, to łatwo policzyć, że po 6 miesiącach dostaniemy przelewem na konto w sumie 600 zł. Sam chętnie skorzystałbym z tej promocji, ale nawet gdybym nie odwoływał dyspozycji zamknięcia konta, konto zamknęłoby się 6 listopada, a więc zabrakłoby mi kilku dni by spełnić warunek nowego klienta.


3) 8% na KO do 9 marca

Poza podwójną premią na start można tutaj założyć jedno z najlepiej obecnie oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. 8% jest obecnie coraz rzadziej w ofertach banków, ale póki co jest jeszcze dostępne w Velo do 9 marca. Patrząc na ruchy konkurencji bardzo możliwe, że stawka zostanie nieco obniżona w kolejnej edycji warto zatem zabukować sobie ósemkę póki jeszcze jest dostępna.

KO oferuje 8% przez 3 miesiące i można pakować tutaj nawet 400k. To bardzo istotna informacja, bowiem coraz więcej banków tnie nie tylko oprocentowanie, ale i limit środków objętych promocyjnym oprocentowaniem. Oczywiście można brać w tym wielokrotnie udział, jeśli zadba się o nowe środki, w najnowszej 3 edycji bank bada saldo na 1 lutego 2023.

Tutaj zgarniesz 650 zł na start w Velo bank

Velo zastapił dawny Getin i nowa nazwa ma sugerować Velokrotne zyski. Póki co idzie im całkiem dobrze, bo nowy bank daje faktycznie zarobić więcej aniżeli oferował Getin w ostatnich miesiącach bytności na rynku. 

Wiadomo jednak, że każda oferta z czasem ulega pogorszeniu i zapewne nie inaczej będzie z Velo. Więc tym bardziej warto korzystać z niej wtedy, gdy jeszcze jest w miarę atrakcyjna i co więcej powtarzalna w przypadku promocji KO.

Regulamin programu poleceń Velo - edycja nr 1

Regulamin promocji Witaj w Velo bank i zgarnij 600 zł

Regulamin edycji 3/2023 konta oszczędnościowego w Velo

17 komentarzy:

 1. Czym się różnią lokaty w Banku Nowym:
  Lokata NOWYdepozyt 3M ZYSK PREMIUM i
  Lokata NOWYdepozyt 3M ZYSK? Obie są na 3 miesiące, dla nowych środków, do miliona złotych, na 7,9%. Są jakieś inne parametry?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy "3M Zysk" jest dodatkowo wymog zgod marketingowych, innych rzeczy nie widze.
   Generalnie lokata 3-m na 7,9% nie ma sensu, jezeli mozesz otworzyc sobie KO ze stawka 8% w innym banku, promocje KO trwaja od 3-m do 6m(Pekao) i daja duzo wieksza swobode w lokowaniu swoich srodkow.

   Usuń
  2. Chodzi oczywiście o Velobank, konto EKO, nie można wejść w szczegóły.

   Usuń
  3. EKO w apce jest wyswietlane poprawnie a w bankowosci niestety blad

   Usuń
  4. Ja otrzymałem taką odp. od VELO : Zweryfikuję dla Pana to zagadnienie w naszym dziale technicznym, jednak do tego potrzebuję dodatkowych informacji na temat:
   wersji systemu operacyjnego urządzenia;
   nazwy i wersji przeglądarki;
   czy próbowała Pani wyczyścić pliki cookies;
   daty i godziny podjęcia próby złożenia dyspozycji (ostatnie sprawdzenie);
   czy sytuacja występuje również w bankowości mobilnej.

   Usuń
  5. Czyli Velo przerzuca odpowiedzialność za swoją nieudolność informatyczną na klienta. Bo pewnie nie dostosował on swego urządzenia do wymagań banku:). Ja też miałam z nimi przejścia - co innego pokazywał serwis internetowy, co innego pisali "doradcy". Skończyło się na reklamacji (uznanej). Ale teraz boję się tam cokolwiek ruszać, bo mam EKO na 8,2% i nie chcę przez ich "podpowiedzi" tego stracić.

   Usuń
  6. Na razie na KO mam ponad 8% (Nest i Velo). Na spółdzielczaki patrzę perspektywicznie i zdziwiły mnie dwie identyczne lokaty w Nowym.

   Usuń
 2. Nadal od wczoraj w bankowości internetowej nie mogę wejść w szczegóły konta. "Przepraszamy coś poszło nie tak, wróć na stronę główną.

  OdpowiedzUsuń
 3. a więc trzeba wrócić na stronę główną albo na Dworzec Główny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tymczasem KO w Nest spadło do 8%. Czyi jak na tą chwilę standard w paru bankach. Tylko pytanie jak dlugo?

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda otwierac, bo Nest KO daje owe 8% tylko przez niecale 3-m, potem 3%. W Velo czy innych mozemy po krotkiej przerwie znow wracac na "pelne" oprocentowanie.

   Usuń
 5. W Nest banku już ma 8,25% na KO

  OdpowiedzUsuń
 6. niestety, usuneli juz 8,25 i jest 8 ..... słabo

  OdpowiedzUsuń
 7. No szkoda, że w Nest nie poczekali do początków marca. Trudno - drugie nasze konto rodzinne nie dostanie maksa (pierwsze załapało się na 8,25%), tylko będzie zbierać takie środki "ponadwymiarowe" i odsetki z innych banków.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy oferta Credit Agricole na lokatę 10% i premię za założenie konta 555 jest już nieaktualna ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...