wtorek, 18 lipca 2023

8% wciąż na KO w Velo oraz 650 zł na start + 50 zł ekstra od lipca

Velo wciąż trzyma poziom. Dziś ruszyła nowa edycja konta oszczędnościowego u następcy Getina i udało się im utrzymać fajną stawkę 8%. Obawiałem się, że już poprzednia promocja może zostać skrócona po tym jak PKO drastycznie obniżyło stawkę. A u zielonych bez zmian, nawet 650 zł można zgarnąć na start. Co ciekawe mamy tutaj jeszcze jedną nowość od lipca - ekstra bonus 50 zł za aktywność.


Zaczynamy od nowości czyli nowej 7 edycji KO. Od tego roku jak widać Velo dba o to, by numer wersji był zgodny z kolejnym miesiącem roku. Nowa potrwa do 20 sierpnia 2018 czyli nieco ponad miesiąc i w dalszym ciągu pakować tutaj można do 300k.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe na 8,00% w Velo bank

Tak jak poprzednio stawka 8% obowiązywać będzie przez standardowe 3 miesiące, przy czym obejmie ona tylko nowe środki. Za takie uważane będą środki według stanu na dzień 14 lipca czyli na 4 dni przed startem nowej promocji.

Niewątpliwą zaletą w tym banku są nielimitowane darmowe przelewy wewnętrzne, dzięki czemu mamy dostęp do środków w dowolnym momencie. Nie musimy się martwić czy wykorzystaliśmy już jeden darmowy przelew jak to ma miejsce w większości banków.

2) Nagroda za aktywność - Otwórz EKO

Nowością od lipca jest Oferta specjalna - Nagroda za aktywność, w której zgarnąć można dodatkowe 50 zł. Jest to jednak nagroda do której trzeba otrzymać zaproszenie od banku. Sprawdźcie na swojej poczcie wewnętrznej czy dostaliście coś takiego od banku, jeśli nie macie jeszcze EKO. 

Jakie są warunki zgarnięcia dodatkowej premii? Żadne poza chęcią przystąpienia do oferty. A trudno się nie skusić, bo przecież tutaj mamy jedno z najwyższych stawek na rynku. Sam najczęściej korzystam właśnie z Velo w przypadku KO, chociaż nie udało mi się skorzystać z tak korzystnej oferty na start.

Całkiem nowi klienci, czyli nie posiadający tutaj nawet ror, mogą rzecz jasna zgarnąć premię na start i to jeszcze większą niż przedtem. Do niedawna było to 600 zł, które można podrasować o dodatkowe 50 zł korzystając z polecenia. Jeśli nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

3) 600 zł na start

W Velo mamy także dedykowaną ofertę dla nowych klientów w której zgarnąć można nawet 600 zł. Dla tej osobnej promocji istnieje osobny link, który znajdziecie poniżej. Korzystać z niego mogą osoby, które nie miały konta w dawnym Getin po 31 października 2022, więc karencja jest tutaj dość krótka.

Tutaj zgarniesz 650 zł na start w Velo bank

Promocja z cashback potrwa jeszcze tylko do 31 sierpnia 2022. Załapując się do tego dnia do tej promocji masz możliwość zgarnięcia 600 zł przez kolejne pół roku, więc nie ma znaczenia kiedy przystąpisz do promocji.

Na czym polega sama promocja? W zasadzie na tym samym co kiedyś oferował Getin czyli 10% cashback. W jednym miesiącu można zgarnąć do 100 zł, łatwo więc policzyć, że aby zgarnąć całą pulę wystarczy wydać 1000 zł w miesiącu. Dziś przy galopującej inflacji nie jest to już niemożliwe.

Skoro oferta ma potrwać przez pół roku, to łatwo policzyć, że po 6 miesiącach dostaniemy przelewem na konto w sumie 600 zł. Sam chętnie skorzystałbym z tej promocji, ale nawet gdybym nie odwoływał dyspozycji zamknięcia konta, konto zamknęłoby się 6 listopada, a więc zabrakłoby mi kilku dni by spełnić warunek nowego klienta.


4) 50 zł za skorzystanie z polecenia

Od czerwca ruszyła nowa edycja programu poleceń, która potrwa do 31 sierpnia 2023. Jedyne co musi zrobić polecony to wpisać kod od polecającego, wyrazić odpowiednie zgody i zrobić 3 przelewy po 2000 zł każdy przez kolejne 3 miesiące. Jednym słowem warunki są banalne. 

 


Oczywiście przystąpiłem do nowej edycji i mogę w dalszym ciągu polecać Wam to konto. Kto chciałby zgarnąć dodatkową premię może śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci kod umożliwiający wypłatę nagrody

Podsumowując oferta na start jest dalej fajna, a nawet lepsza od poprzedniej. Lipiec zaskakuje pozytywnie póki co, oby tak dalej.


Regulamin 7/2023 edycji KO w Getin na 8%

Nagroda za aktywność - oferta dla zaproszonych do 20 sierpnia 2023 

Regulamin promocji Witaj w Velo bank i zgarnij 600 zł

Regulamin programu poleceń Velo - edycja nr 2

11 komentarzy:

 1. Velo Bank trzyma poziom. Szkoda, że tylko do kwoty 300 000,00 PLN.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzyma poziom bo został wystawiony do sprzedaży. Chce mieć dużo klientów i duzy kapitał bo wtedy jest atrakcyjniejszy. Tyle i tylko tyle. Dlatego nawet tym którzy skladają wypowiedzenia daje 10% cashbacku przez pół roku na zatrzymanie. Ot i cała tajemnica.

   Usuń
  2. Ja złożyłem wypowiedzenie dwa tygodnie temu i nikt nie dzwoni z żadną propozycją

   Usuń
  3. aż 10 % ??? Niebywałe ! Jak się więc na te 10 % załapać ?

   Usuń
  4. To 10 procent zwrotu przedłużenie jest?

   Usuń
  5. do krzysztofp109@gmail.com - mógłbyś pisać i pytać normalnie, po polsku? to co piszesz to bełkot.

   Usuń
  6. Czubki tak mają. Nie zaprzątaj sobie tym głowy.

   Usuń
 2. A ta oferta cashbackowa na zatrzymanie to przy wypowiedzeniu w oddziale czy jak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Otrzymał ktoś jeszcze taką ofertę przy wypowiedzeniu przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja otrzymałem. Dzwonili na drugi dzień. Wypowiedzenie składałem online przez wnioski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jaka dokładnie była ta oferta ?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...