wtorek, 4 lipca 2023

Eksploruj świat czyli 470 zł w gotówce w nowej promocji w Paribas

Mamy wakacje, a więc czas eksplorowania  świata, sam zresztą piszę ten artykuł poza granicami naszego kraju. Do tego trendu dopasowuje się Paribas, który najnowszą propozycję nazywa Eksploruj świat, zaś w reklamie mamy wyznaczony kierunek: Świat Premii.Oczywiście nic się nie zmienia w kwestii nowego klienta, w dalszym ciągu można tutaj wracać po upływie 12 miesięcy, dlatego ważne jest by zapisywać sobie datę zamknięcia konta. Wtedy będziemy wiedzieli czy już możemy wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 470 zł w promocji Eksploruj świat w Paribas

Nowa promocja potrwa krótko bo tylko do 23 lipca 2023, a więc raptem tylko 20 dni. Całlkiem możliwe jednak, że zakończy się szybciej, bowiem bank przygotował tylko 3000 wniosków, a premia jest łatwa do zdobycia.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę?

 

1) 70 zł na start za założenie konta z kartą

Początek znów jest bardzo fajny. Za podpisanie umowy do 6 sierpnia 2023 wraz z kartą bank jest gotowy zapłacić nam 70 zł. Bank poinformuje nas o tym w mailu w sierpniu i nagrodę wypłaci do końca przyszłego miesiąca. Dostałem taką nagrodę ostatniego czerwca na identycznych zasadach.

Uwaga: ten bonus jest wypłacany tylko tym, którzy zdecydują się na wybranie Karty Otwartej na świat, która  pasuje do hasła Eksploruj świat, oferuje bowiem możliwość płatności w 160 walutach, ale kosztuje 10 zł miesięcznie.


2) 200 zł za aktywność w sierpniu

W kolejnym miesiącu mamy już typowe warunki dla zgarnięcia premii. Aby zdobyć premię w wysokości 200 zł, trzeba będzie:

 • wykonać 1 przelew z apki lub z kompa na dowolną kwotę
 • wykonać transakcje BLIK na kwotę 300 zł

Inflacja szaleje nam już od dłuższego czasu, a wymagania kwotowe w Paribas pozostają bez zmian, więc dziś łatwiej będzie spełnić warunek płatności na trzy stówki. Premię 200 zł dostaniemy oczywiście do końca września.3) 200 zł za aktywność we wrześniu

Dalej mamy to samo - we wrześniu są te same dwa warunki co w sierpniu, więc nie trzeba pilnować czy bank czasem nie żąda czegoś innego w kolejnym miesiącu, co zdarza się tutaj dość często. Premię dostaniemy w październiku i oczywiście konto w tym momencie będzie się raczej nadawało do zamknięcia.


Tutaj zgarniesz 470 zł w promocji Eksploruj świat w Paribas

Co ciekawe można wybrać darmową kartę o nazwie Karta Otwarta na dzisiaj. I jeśli ją wybierzemy nie dostaniemy 70 zł na start. Więc tym razem opłaci się wybrać płatną kartę widoczną wyżej i zgarnąć 70 zł dodatkowego bonusu.Regulamin promocji Eksploruj świat z BNP Paribas

 

 

15 komentarzy:

 1. Min 3 -mies. oplaty za karte wiec max z pkt. 1 dostaniesz 40zl, reasumujac realnie jest to 440zl oraz kwota do wydania 600zl(wole transakcje ilosciowe), wiec promocja nie jest jakas tam wyrozniajaca jak na standardy Paribasa przystalo. Na razie odsiadka dla mnie do konca roku, wiec moge sie tylko przygladac.

  OdpowiedzUsuń
 2. Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi
  BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na
  telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu. Czyli rozumiem, że wystarczy także zrobić przelew blik na telefon na 300 zł, by spełnić wymagania regulaminu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bylbym taki pewien, gdyz moze przelew na telefon jest w tych kodach wylaczajacych uslugi w instytucjach finansowych. Trzeba miec to na pismie z banku, bo inaczej mozemy byc niemile zaskoczeni.

   Usuń
 3. Muszę poczekać do września. Teraz nie jestem jeszcze nowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. PYTANIE Czy w Velo - Elastyczne Konto Oszczędnościowe ma bezwarunkowo dowolną ilość przelewów wewnętrznych bez opłat?
  Czy trzeba spełnić jakiś warunek np. zgody marketingowe czy coś innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesli to NOWE konto EKO, to wszystkie przelewy wewnętrzne są darmowe bez warunków.

   Usuń
  2. To nowe otwierane od lutego lub przeksztalcone ze starego ma nieograniczona liczbe przelewow na ROR. Zgody marketingowe i tak musza byc, zebys mial promocyjne oprocentowanie EKO, bo chyba tylko takim jestes zainteresowany, ale nie sa one konieczne dla braku oplaty za przelew.

   Usuń
 6. PYTANIE do Polcana, dlaczego inne banki tak uparcie trzymają się tylko jednego darmowego przelewu w miesiącu z własnego konta oszczędnościowego na własny rachunek podstawowy, już nie wspominając o tym że z KO nie można robić przelewów do innych banków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to larwy dodatkowy zarobek na klientach. Są ludzie których uczulam na to, by uważali z wypłatami i w miesiącu robić tylko jeden przelew z konta, a oni i tak robią drugi, bo nie chcą założyć konta z darmowymi przelewami jak velo, Pekao czy Alior.

   Usuń
  2. Niestety, banki które mają coś do zaoferowania oszczędzającym (np. PKO BP i kiedyś Millennium), właśnie mają tylko jeden przelew wewnętrzny darmowy. Czasem trudno nie skorzystać z ich ofert KO (wiadomo dlaczego). Ponieważ często traktujemy je jak lokaty, to ten jedyny przelew wykorzystujemy do zabrania odsetek. Chociaż rzeczywiście jest to wkurzające, że trzeba o tym pamiętać, a w przypadku Millennium też, że są one wypłacane w dwóch ratach.

   Usuń
  3. He, he. Tak tylko wycinkowo spojrzałem i mała refleksja. Gdyby ktoś dwa lata temu na tym blogu napisał, że PKO BP to bank który ma coś do zaoferowania oszczędzającym, to śmiechu byłoby co nie miara.

   Usuń
  4. do polcan 5 lipca 2023 12:10 Po konwersji na nowe EKO w Velo nie ma problemów z darmowymi przelewami (bez limitu). Swego czasu obawialiśmy się tej konwersji.

   Usuń
  5. Mam już nowe EKO w Velo, aktywowałem zaraz po zakończeniu promocji z 8,25% w maju. Teraz korzystam z 8% po przelaniu środków z Santandera w czerwcu, bo na 8,50% nie udało mi się załapać.

   Usuń
 7. Oferta zatrzymaniowa w Velo - 7,5% (przelew do Millennium).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...