piątek, 28 lipca 2023

Od dziś 7% na KO w PKO. Ruszyła już nowa promocja z łatwym 250 zł na start

Dziś uruchomiono nową edycję konta oszczędnościowego PKO i niestety mamy tutaj już drugi z rzędu zjazd. Jeszcze w czerwcu bank ten zaskoczył nas stawką 8,50%, po czym ściął stawkę o 1p.p. Dziś mamy kolejne cięcie do 7%. 

Tym samym PKO przestaje być wyróżniającym się bankiem i trafia do grona przeciętniaków oferujących czystą siódemkę. Co więcej można tu wpakować tylko 100k na okres zaledwie dwóch miesięcy. Innymi słowy mamy najmniejszą kwotę spośród 7% i najkrótszy okres.

Nowa edycja kończy się równo z końcem wakacji, więc od nowego roku szkolnego można się spodziewać kolejnej edycji KO. Kto wie czy nie będzie tutaj trzeciej z rzędu obniżki, dla mnie to ważna informacja, bowiem w tym czasie kończyć się będzie trwająca wciąż promocja w bliźniaczym Pekao.

PKO potrafi robić niespodzianki o czym przekonaliśmy się w czerwcu przy okazji niesamowitej lokaty na 10% z banalnymi warunkami. Tutaj też najszybciej bank wypłaca premię w programie poleceń, gdzie dość łatwo jest zgarnąć do 250 zł na start. 

Tutaj założysz konto w PKO ze stawką 7,00% +  do 250 zł na start

Co do programu poleceń to nie działa on ciągiem i trzeba było poczekać na start X edycji, ale już jest i łatwo tutaj zgarnąć do 250 zł na start. Nowa X już edycja potrwa długo bo blisko pół roku, zakończy się dopiero 31 grudnia 2023.

Nowa edycja jest praktycznie bez zmian i w dalszym ciągu można praktycznie za friko zgarnąć do 250 zł w zależności od wyboru konta, co widać na powyższym screenie. Jeśli chciałbyś skorzystać z tej łatwej promocji, a nie masz kodu polecającego możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

Dla przypomnienia najbardziej opłaca się założyć tutaj konto Aurum i to konto właśnie najczęściej wybieracie. Mamy tutaj wszystko za friko za banalny warunek przelewu na kwotę 9k co miesiąc. Na start dostajemy 250 zł jeśli:

 • zrobimy 3 płatności kartą na dowolną kwotę
 • zrobimy 3 płatności BLIK

i to wszystko. Jest jeszcze inna ścieżka, ale na tyle trudna, że nawet nie warto tutaj o niej wspominać.

Podsumowując mamy dalej łatwe do zgarnięcia kasę na start, ale już mało atrakcyjne KO. Pod koniec wakacji trzeba się będzie mocno rozglądać za nowymi opcjami, bowiem wątpię czy od 1 września będzie tutaj lepsza  nowa edycja KO. Teraz czekamy na ruch Millennium na KO, szczegóły poznamy zapewne jutro...

 

Regulamin promocji z 7% na KO ważny do 31 sierpnia 2023

Regulamin X edycji polecam bank z premią do 250 zł

10 komentarzy:

 1. Bank Nowy coś nie może pozyskać kasy na 7,7 na nowe środki. Nigdy nie rozsyłał chyba maili, a tu dziś gorąca zachęta mailowa Ja mam propozycję. Dajcie 8 na nowe środki to wam natychmiast przeleję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie tak, skoro moga dac nowym 8% to i moga podwyzszyc do 8% na nowe srodki.

   Usuń
  2. Lokata niby widnieje na stronie. Ale jak się loguję, to nie mam opcji założenia takiej. (mowa o 7,7%)

   Usuń
  3. Bo zobaczysz dopiero jak przelejesz do nich te nowe środki. Wtedy uzyskasz mozliwość założenia na 7,7 dokładnie na kwotę nowych srodków.

   Usuń
 2. Bank milenium obniżka oprocentowania lokat i duża. Lokaty na dwa lata to 3 procent było 4 procent

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety Millennium na KO Profit też zjazd do 7% i tylko do 200k

  TomTom

  OdpowiedzUsuń
 4. A jednak spadek... Konto Oszczędnościowe Profit do 7% przez 90 dni dla nowych środków do 200 000 zł.
  Promocja trwa od 31.07.2023 r. do 08.09.2023 r.

  OdpowiedzUsuń
 5. Millennium ogranicza ofertę kredytową, wycofuje się wręcz obecnie z kredytów hipotecznych. Ogłosiła że nie weźmie udziału w akcji kredyt 2 procent. To po co im wysoko oprocentowane depozyty.

  OdpowiedzUsuń
 6. No szkoda że Millenium leci, dobrze że otworzyłem promkę dwa tygodnie temu, bedzie pojemnik na 7.5% do połowy października. A co do Pekao SA to jako że wspominałem tu na blogu o mojej reklamacji, to powiem wam że prawie po miesiącu łaskawie uznali. I przy okazji napisali że wypłacą mi 150zł za trzy miesiące w kupie (na koniec sierpnia), zamiast od razu w zębach przynieść to co mi wiszą od miesiąca (pierwsze 50zł) i to co powinni wypłacić teraz (kolejne 50zł). Nieładnie... Arbitrze banków polskich, jeśli to czytasz, to wiedz że trzeba ich doprowadzić do porządku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwołaj się, że mają wypłacić z odsetkami

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...