środa, 5 lipca 2023

Nowa promocja w ING z 300 zł na start oraz 7% na KO

W ING promocje konta oszczędnościowego oraz premii na start nie pokrywają się. Ta pierwsza ze stawką 7% potrwa bardzo krótko bo tylko do 18 lipca i omawialiśmy ją w ubiegłym tygodniu. Druga z premią 250 zł została właśnie odświeżona, a co więcej zysk można podkręcić do 300 zł, więc warto ją przedstawić tym, którzy lubią nowy zastrzyk gotówki z banków i zamykać konta po zgarnięciu premii.

Kto może z oferty  250 zł na start w ING skorzystać? Na plus w tym banku jest sukcesywne skracanie karencji. Na dziś oferta dotyczy osób, które nie miały tutaj konta po 1 kwietnia 2022 czyli kolejny raz została przesunięta o 3 miesiące w porównaniu do poprzedniej edycji. Karencja wynosząca 5 kwartałów to całkiem fajna możliwość szybkiego powrotu po nową premię.

Tutaj zyskasz do 300 zł za otwarcie konta i KO na 7% w ING

Koniec zapisów na bieżącą promocję przypadnie na 29 wrzenia 2023., a więc potrwa krócej aniżeli standardowy kwartał. I zapewne od początku października ruszy nam nowa edycja na kolejny kwartał, a powyższy link promocyjny sam się odnowi:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł? Zaczynamy od wersji dla mocno dorosłych czyli osób po 26 roku życia dla których przeznaczone jest konto Direct. W przeciwieństwie do innych kont tutaj obowiązkowo otwieramy ror wraz z KO, które Bank Śląski nazywa od lat OKO. Premia jak zwykle podzielona jest na 2 części.

1) 120 zł za płatności niekoniecznie kartą

Tutaj mamy klasykę pomarańczowych, ale już bez wymogu płatności kartą, która kosztuje od lat 7 zł. Niestety według regulaminu kartę musimy założyć najpóźniej do 28 września  posiadać ją do momentu wydania nagrody co bank w regulaminie określił terminem Ważne.

Jak wspomniałem wyżej kartą jednak płacić nie musimy, zaś wymagane zakupy zrobić blikiem lub portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay). Zwyczajowo trzeba wydać 1000 zł w terminie do 31 grudnia 2023. Lepiej to jednak zrobić kartą by uniknąć niepotrzebnej opłaty.

2) 130 zł za 2 lub 3 łatwe warunki

Nowa promocja to praktycznie kopia poprzedniej. Tak jak w promocji w pierwszym kwartale dodatkowe 130 zł można zdobyć za:

 • wykonanie 3 płatności Blik na internecie
 • wpływy na konto na 1000 zł w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji
 • założenie jednego celu na OKO i odłożenie nań 300 zł

W podtytule z numerem 2 napisałem celowo '2 lub 3 warunki' co oznacza, że jeśli w pierwszym punkcie wybieramy płatności Blikiem, to liczą się one do dodatkowych 130 zł przez co tak naprawdę pozostają nam tylko 2 warunki: wpływu i celu na KO.

Nagrodę otrzymamy na konto OKO do 16 stycznia 2024 i wtedy też można zamknąć tutaj konto,. Można także oczywiście korzystać z ofert konta oszczędnościowego, które krótko omawiam poniżej.

Tyle dla osób zakładających konto Direct czyli mających powyżej 26 lat. 

 


3) 50 zł za skorzystanie z polecenia 

Powyższą premię można podkręcić jeśli skorzystamy z polecenia i przy składaniu wniosku o konto wpiszemy kod polecający. Jeśli nie masz takiego kodu możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod. Ta tej promocji można przystąpić do 7 listopada.

Dla zgarnięcia dodatkowej premii warunek jest prosty: w 2 dowolnych miesiącach promocji wystarczy zrobić transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. I to wszystko. Tak naprawdę jednak nie trzeba robić nic ekstra, bo promocje się łączą, więc spełniając warunki z punktów 1 i 2 zarazem spełniamy także warunek 3. Warto więc darmowo mieć więcej za to samo.

 

 KONTO MOBI

 

Młodzi jak zwykle mają łatwiej chociaż terminy są takie same.

.

4) 120 zł za 2warunki

Duże zmiany zaszły w warunkach dla młodych. Poprzednio mieli tylko jeden warunek, ale w najnowszej wersji został on podzielony tak samo jak wyżej na dwie części z identycznym podziałem. Warunki są jednak inne.

 • do 28 września 2023 założą konto konto wraz z kartą i... OKO
 • do 30 listopada 2023 wykonają 10 transakcji bezgotówkowych (karta/blik)

zwróćcie uwagę, że wymagane jest otwarcie konta oszczędnościowego, czego w innych bankach nie ma. O wyrażonych zgodach chyba nie muszę przypominać, bo to już w zasadzie kanon.

 

5) 130 zł za dodatkowe 2 warunki 

ponieważ dla drugiej premii też mamy deadline ustawiony na 30 listopada, dochodzą nam tak naprawdę dwa warunki dla ekstra premii są to:

 • 3 spośród wymienionych w punkcie 2 transakcji bezgotówkowych należy wykonać Blikiem w internecie
 • założyć smart savera i odłożyć nań 30 zł

warunki są jak widać banalne. Warto na pewno zrobić 3 płatności blikiem na necie by zgarnąć dodatkowe 130 zł. Nagrodę dostaniemy już 15 grudnia 2023.

Tutaj zyskasz do 300 zł za otwarcie konta i KO na 7% w ING

KO w ING warto obserwować bo od niedawna ten bank jest prekursorem w ogólnych stawkach i trendach na rynku. To tutaj zaczęły się szybkie wzrosty do 8% i tu też widzimy pierwsze spadki. Póki co jest bez zmian, więc jak sądzę i konkurencji póki co nie będzie zjazdu poniżej 7%. A co będzie w wakacje pokaże kolejna odsłona KO.


Regulamin promocji Bonus na start - do 18 lipca 2023

Regulamin promocji bonus 100 zł na start - do 9 września 2023

Regulamin promocji do 250 zł za konto Direct powyżej 26 lat w ING do 28 września

Regulamin  promocji do 250 zł za konto Mobi do 26 lat w ING do 28 września 

Regulamin programu poleceń  w ING

2 komentarze:

 1. Nest- KO do 200 tys. na 8,25% oraz spelnienie warunkow (moga byc 3 przelewy z konta). Oczywiscie oferta dla nowo otwartych kont.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo 400 zł moneyback w ramach Wakacyjnej promocji z Nest Kontem (zwrot 5% płatności kartą przez 8 miesięcy)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...