czwartek, 13 lipca 2023

Złapp premię czyli 435 zł w gotówce w nowej promocji Paribas

W ubiegłym tygodniu opisywałem promocję Eksploruj świat w Paribasie, a tymczasem już po tygodniu rusza nowa o nazwie Złapp premię. Premia jest nieco niższa niż ubiegłotygodniowe 470 zł, ale oczywiście warunki łatwiejsze, nie ma bowiem już wymogu płacenia aż 300 zł kartą.

 

Adresata promocji znamy od razu, bowiem Paribas bardzo rzadko zmienia definicję nowego klienta. Tak jak poprzednio wystarczy tylko 12 miesięczna przerwa w posiadaniu konta by wrócić po kolejną premię.

Tutaj zgarniesz 435 zł w nowej promocji Paribasa Złapp premię

Nowa promocja potrwa dłużej niż zwykle bo nawet do 17 października 2023. Większa jest też znacznie pula wniosków, zwykle wynosi ona 3000 sztuk, ale w tej promocji jest nawet 3x większa, więc nie sądzę by promocja skończyła się przed powyższym terminem.

Co tym razem trzeba zrobić by zgarnąć pełną pulę? 


1) 55 zł za zawarcie umowy przez aplikację GOmobile do 17.X

Paribas lubi eksperymentować na różne sposoby z przyznawaniem premii. Tym razem zaczyna od przyznania 55 zł za zawarcie umowy ramowej o konto wraz z kartą i bankowością elektroniczną za pomocą aplikacji GOmobile.

Premia jak zwykle zostanie przesłana w formie przelewu na konto. Dostaniemy ją jak zwykle w kolejnym miesiącu po tym w którym zawarliśmy umowę.

 


2) 190 zł za aktywność na koncie w drugim miesiącu

Potem mamy już typowe wymagania określanymi mianem aktywność na koncie. W tej promocji pod tym hasłęm rozumie się:

 • 4x zalogowac się do apki GOmobile
 • wykonać przelew na kwotę 350 zł (z kompa lub apki)
 • wykonać 3x transakcje kartą na dowolną kwotę

Jak widać warunki są banalne. Jak zwykle logowanie do apki nie może być w jednym dniu, dla banku liczą się różne dni, więc musimy się zalogować w 4 różnych dniach. Przelewy mogą być na różne kwoty, ważne by suma przelewów była na 350 zł, ale to tak banalna czynność, że każdy zrobi to zapewne za jednym zamachem.

Wymóg 3 płatności kartą jest dla nas korzystny, bowiem dzięki temu możemy uniknąć opłaty za kartę. Jeśli tego warunku nie ma zdarza się klientom banku dostać nie chcianą opłatę , a tak od razu można jej uniknąć. Mowa oczywiście o karcie Otwartej na Dzisiaj, bo tylko ta jest darmowa.


3) 190 zł za powtórkę punktu 2 w trzecim miesiącu

O dziwo w ostatnim miesiącu mamy do wykonania to samo co drugim. Jedyna rzecz którą warto tutaj podkreślić to fakt, że aby dostać ostatnią premię musimy spełnić warunki opisane w punkcie 2. Za warunki z punktów 2 i 3 dostaniemy po 190 zł przelewem na konto

Tutaj zgarniesz 435 zł w nowej promocji Paribasa Złapp premię

Na koniec warto przypomnieć, że trzeba zaznaczyć wszystkie zgody. Brałem udział w majowe promocji Paribasa zaznaczyłem wszystkie zgody, a bank i tak naliczył mi opłatę 2 zł za brak jakichś zgód. 


 

Zadzwoniłem do banku używając do tego aplikacji GOmobile, dzięki nie musimy przechodzić przez weryfikację tożsamości. Zdaniem konsultantki brakowało dwóch zgód, warto więc po założeniu konta od razu zadzwonić do banku i upewnić się, czy mamy wszystkie zgody potrzebne do uniknięcia opłat.

Podsumowując całkiem niezła promocja jak na Paribasa. Nie musimy wydawać dużo kartą, a bank lubi wymagać 300 zł wydania kartą, co widzieliśmy w ubiegłym tygodniu. A co najważniejsze premia jest w gotówce, nie zaś do sklepów wskazanych przez bank.

Regulamin promocji Złap Premię 435 zł w Paribas

30 komentarzy:

 1. Otwierał ktoś w Pekao SA w maju? Ja tak, nie wypłacili mi do końca czerwca za 'Przekorzystnie z kartą Visa' 50zł na konto i 50zł w bonie do Żabki. Reklamacja poszła 01.07, dają sobie spokojnie czas do 31.07 na spojrzenie na nią i widać że się nie spieszą...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie ma się sprawa z dwoma kontami otwartymi w marcu. Ciekawe co w odpowiedzi na reklamacje się pojawi. Bo w lipcu już ostatnie 50zl powinno wpaść, a do tej pory ani grosza nie przelali.

   Usuń
  2. To kiedy posłałeś/aś reklamację? Pewnie nie od razu wobec tego, gdy pierwsza kasa co powinna wpaść nie wpadła jak należy?

   Usuń
  3. Otwierałem konto w marcu i też nie dostałem ani 50zł za otwarcie konta ani kolejnych 50zł za płatności kartą.
   Napisałem reklamację i została częściowo uznana. Tzn dostałem 50zł za otwarcie konta i 100zł za płatności w dwóch miesiącach. Trzeciego 50zł nie uznali. Szkoda gadać. Czekam do września aż skończy się 8% na KO i zamykam konto

   Usuń
  4. Czekałem aż będę mógł zareklamować wszystkie trzy miesiące. Głównym argumentem będzie to, że podczas potwierdzania tożsamości w oddziale pytałem, czy wszystkie wymagane zgody itp. są włączone do udziału w promocji i mi to potwierdzono. Jeśli nie uznają to się wkurze.

   Usuń
  5. do Anonimowy13 lipca 2023 09:46 W Pekao bardzo długo klient czeka na odpowiedź z Banku. Jeden z najgorszych banków - nie tylko pod tym względem.

   Usuń
 2. Z jakiego obecnie programu cashback korzystacie? Goodie przy Millennium wydaje się atrakcyjne, choć jest wiele negatywnych opinii na brak zwrotów za zakupy (otrzymałem dotychczas około 80 zł). Mastercard Bezcenne Chwile wg mnie jest natomiast żenujące. Po prostu wstyd, że biorę udział w tak nieatrakcyjnym programie zwrotów (pozostałem tam po otrzymaniu premii 8000 pkt, czyli 100 zł). Około rok trzeba by czekać na uzyskanie choćby 10 zł z tego ostatniego programu (np. za zakupy w Lidlu na kwotę 150 zł otrzymuję 1,6 pkt - sic! jeden przecinek sześć).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbyś robił zakupy w carrefour to miałbyś więcej punktów, korzystaj tez z przyspieszaczy - to oferty specjalne

   Usuń
  2. Plus własne promocje banków, np. z Citi czy BPS

   Usuń
  3. do kate13 lipca 2023 19:48 To wszystko jest niewystarczające.

   Usuń
  4. No to zamykasz konto i do widzenia...

   Usuń
 3. Która oferta promocyjnego konta jest najbardziej warta rozważenia, ING, Velo czy Alior?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy dla promocji KO w Nest Banku wystarczy przelew z innego banku z wlasnego konta na 2tys. i potem 3 przelewy powrotne?

  OdpowiedzUsuń
 5. Informacja dla używających kart wielowalutowej aliora. Nie jest tak, że w dalekich krajach system przewalutowuje dolara na lokalna walutę. Alior przewalutowuje najpierw euro, a potem złotówkę, dolara nie bierze pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak maja sie do tego zapisy regulaminu? Dla konta USD w Aliorze sprawa jest jasna, przynajmniej tak mowil regulamin, ze waluty egzotyczne poza GBP, EUR sa przeliczane przez MC na USD i obciazaja konto. Przy tej wielowalutowosci to nie wiem.

   Usuń
 6. Polcan a czy mógbyś zapytać jakiegoś jasnowidza , czarnoksiężnika czy jakiegoś zaklinacza deszczu w tych dalekich krajach jak reagują na hasło getin czy tam velo i czy widzą już nowy procent od 18.07. na KO. Może to dużo nie kosztuje , najwyżej zrobi się zrzutkę na pokrycie kosztów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wrożbitow tu w cholerę, ale żaden nic nie słyszał ani o velo ani o Getin. Jestem co prawda o 8 godzin do przodu w stosunku do Polski, ale to też nic nie daje.

   Usuń
  2. A jaki procent ? wysoki ?

   Usuń
  3. Alior od 19-go Krzysiu.

   Usuń
 7. Zaczynam doceniać apki. Płatności za rachunki z wbk nie zrobię bo smsy nie dochodzą z Santandera.
  Z drugiej strony apki zainstalować też się nie da, bo to wymaga autoryzacji smsem więc błędne koło się zamyka.
  Cóż, płatności trzeba dokonać z tego banku w którym mam już apke czyli bez cashback. Taka przestroga dla podróżujących daleko poza Europę...

  OdpowiedzUsuń
 8. Obiecałem tutaj dać znać co z reklamacja w Paribas w sprawie opłaty 2 zł.
  Tutaj musze pochwalić bank. Zwrot był niemal natychmiastowy, dostałem zwrot już 9 lipca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan, od jutra nowa edycja EKO w Veolobanku. Czy Velobank na EKO utrzyma 8%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, będzie o tym wpis jak poznam szczegóły.

   Usuń
  2. A czy warto wyczyścić saldo w Velo dzisiaj, skoro nowa promocja od jutra? Jak to zazwyczaj u nich jest, czy można się spodziewać że promocyjne oprocentowanie będzie dla nadwyżki wobec środków w banku na koniec dnia 17.07?

   Usuń
  3. Wątpię, rzadko który bank ma tak krótki czas na sprawdzanie salda. PKO tak ma, ale Velo o ile pamiętam zwykle patrzy na około tydzień wstecz.

   Usuń
  4. Sprawdziłem, że w bieżącej edycji, która wystartowała 3 czerwca, bank badał saldo z dnia 29 mają
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2023/06/8-dalej-na-ko-w-velo-oraz-650-z-na-start.html

   Usuń
 10. Jeżeli ktoś zainteresowany, to bank nowy zmienił datę badania nowych środków na 16 lipiec. Widocznie mało napływa nowych klientów na 8%, to chętnie przytulą pieniądze starych klientów na 7,7%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7,7% to na razie za malo, zeby blokowac sie lokatami, skoro mozna miec na KO 8%.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...