środa, 8 maja 2024

100% cashback dla 600 zł do Biedronki na karcie Citi

Z nową ofertą karty ruszył dziś Citi. Tym razem jest coś dla zwolenników zakupów w popularnej Biedronce, do której można zgarnąć 600 zł. Na deser dostajemy jeszcze bilety do kina, chociaż do deseru można mieć zastrzeżenia o czym niżej. Oferta nieco inna niż zwykle, ale przy zdecydowanie mniejszych wymaganiach.

 

Kto może skorzystać z tej oferty? Karencja na kartach Citi nie jest długa, na chwilę obecną wynosi niewiele ponad rok. Gwoli ścisłości bank zbada czy nie posiadaliśmy tutaj karty po 1 kwietnia 2023, taka data jest już od pewnego czasu niezmienna.

Tutaj łatwo zgarniesz 600 zł do Biedronki za kartę w Citi

Opisywana dziś oferta ma potrwać do 8 lipca 2024, chociaż ta data może ulec skróceniu. Bank przygotował bowiem bardzo małą liczbę zaledwie 1000 sztuk podpiętych do tej promocji, a zwolenników zakupów w Biedronce u nas nie brakuje.

Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrody?


1) 600 zł cashback za zakupy na... 600 zł

Po pierwsze otrzymaną kartę powinniśmy aktywować w aplikacji. Różne są wymagania aktywacji w Citi raz można to zrobić na kompie, raz w apce lub obu opcjach do wyboru. Tym razem mamy to zrobić za pomocą apki.

Potem jest już klasyka a więc płatności za cokolwiek na co przyjdzie nam ochota. Bank wymaga 

  • wydać tylko 100 zł co miesiąc przy minimum 5 transakcjach

Jak widzimy wymagana kwota jest bardzo niska. Pozwoli to z pewnością połączyć tę promocję z innymi w innych bankach. Co ciekawe za wydanie stówki dostaniemy zwrot w tej samej wysokości w postaci e-kodu do Biedronki, mamy zatem w praktyce 100% cashback.

W tytule artykułu widzimy zwrot w wysokości 600 zł, więc nietrudno zgadnąć, że ta promocja potrwa przez pół roku. I tak jest faktycznie bowiem bank wymaga by stówkę wydawać kolejno w miesiącach 1-6 następujących po miesiącu w którym 


2) 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile

Druga część promocji jest dość nietypowa i wiąże się z przystąpieniem do programu Mastercarda Bezcenne Chwile. Możemy to zrobić najpóźniej do końca 6 miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę.

Innymi słowy tylko od nas zależy czy chcemy korzystać z karty w drugim półroczu. Szczerze powiem, że nie jestem przekonany do drugiej części oferty i to wcale nie dlatego, że bank przyznawać będzie po 800 punktów za każdy z miesięcy o numerach 7-11.

 

Problem w tym, że w drugim półroczu posiadania karty bank nie premiuje płatności kartą lecz wymaga... otworzenia CitiKonta w terminie do 31 października 2024. Za otworzenie konta można w tym banku zgarnąć lepsze nagrody niż 800 punktów w Mastarcardzie do wymiany za 1 bilet do kina miesięcznie.

Tutaj łatwo zgarniesz 600 zł do Biedronki za kartę w Citi

Podsumowując mamy tym razem dwie skrajnie różne oferty w jednym opakowaniu. 600 zł do Biedronki jest całkiem ok, bo to rzadko spotykany cashback na poziomie 100%, natomiast drugą część lepiej sobie podarować i od razu zawnioskować o zamknięcie karty. Można wtedy się spodziewać ciekawszej oferty zatrzymaniowej z cashbackiem w gotówce niż punkty u Mastercarda.

Aktualizacja:

W dzień po publikacji tego artykułu Citi wprowdziło ofertę z... 700 zł premii za otwarcie konta. To potwierdza że spełnianie warunków z punktu 2 powyżej nie ma żadnego sensu. Szczegóły o rekordowej premii w Citi znajdziecie tutaj. Oferta ważna do 18 czerwca 2024.

Regulamin promocji Nawet 600 zł do Biedronki za kartę w Citi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...