poniedziałek, 13 maja 2024

Gorący bonus - nowa promocja z 530 zł w gotówce w Paribas

Od nowego tygodnia z nową promocją wystartował Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest 530 zł czyli nieco więcej niż zwykle. Nagroda zaś jest w postaci zwykłego przelewu na konto i to w całości, bez podziału na żabki, biedronki i innych takich...

 

Kto może z tego skorzystać? W Paribasie od dłuższego czasu nic się nie zmienia w tej kwestii. W dalszym ciągu wystarczy tylko 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta by móc wrócić po kolejny bonus. Oby tak było dalej.

Tutaj zgarniesz 530 zł w promocji Gorący bonus w Paribas

Nowa promocja ma potrwać nieco dłużej niż zwykle bo nawet do 15 lipca 2024. Bank przygotował bowiem dwa razy więcej wniosków niż zwykle czyli 6000 sztuk, przez to oferta będzie z pewnością dłużej dostępna.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 530 zł? 

1) 50 zł za aktywację karty

Na dzień dobry jest jak zwykle bardzo łatwo. Do końca lipca mamy otworzyć tutaj konto wraz z kartą. W zamian dostaniemy pierwszy bonus w wysokości 50 zł w postaci zwykłego przelewu na konto czyli tak jak lubimy najbardziej. 

2) 3*160 zł za aktywność na koncie

Paribas przestał kombinować z różnorakimi warunkami w kolejnych miesiącach. W zamian mamy klarowne wymogi powtarzające się w kolejnych miesiącach. W tej promocji należy:

 • przelać sobie 1000 zł na konto w Paribas
 • wykonać min. 3 transakcje kartą na kwotę 350 zł
 • wykonać 3 przelewy blik na telefon

i to wszytko. Powyższe warunki należy wykonać w kolejnych 3 miesiącach za co bank będzie nam przelewać po 160 zł premii za każdy miesiąc. 

Tutaj zgarniesz 530 zł w promocji Gorący bonus w Paribas

Koniec. Nie jest ani łatwo, ani trudno, po prostu oferta z fajną premią bo z przelewem na konto zamiast ekodów do wybranych sklepów, a z premią robimy co chcemy. Paribas to jeden z najmniej problemowych banków, szkoda że tylko bank do którego warto wejść tylko po premię.Regulamin promocji Gorący bonus z 530 zł w Paribas

7 komentarzy:

 1. Dla zainteresowanych lokatami - od jutra Velo planuje dalsze obniżanie stawek lokat na nowe środki. Na 3M będzie można liczyć już tylko na 5%. Nieco lepiej na 6M bo 5,2% ale dla rocznych depozytów będzie już poniżej 5%.
  Kiepsko to wróży dla nowej edycji KO...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Velo bank uzdrowiony już 4.8 na rok

   Usuń
  2. A kto uzdrowił VeloBank ?

   Usuń
 2. Tak velo bank uzdrowiony bardzo fajne lokaty

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy velo bank ma lokatę na nowe środki na dwa lata

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto zwrócić uwagę, że obecna edycja jest wybitnie krótka, więc obniżkę można potraktować jako testową. Skończy się już 22 maja, więc możliwe, że przy niskim wolumenie nowych wniosków o lokaty stawki ulegną zmianie na bardziej dla nas korzystne.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...