poniedziałek, 6 maja 2024

500 zł na start 6% na KO w Santander oraz liczne bonusy

W nowym miesiącu ruszyła nowa edycja promocji konta w Santander i to zdecydowanie lepsza niż to było w kwietniu. W dalszym ciągu mamy tutaj stawkę na 6% na KO i to tutaj właśnie powędrowała połowa środków z ING, bo to promocja dla każdego. Nowi jak zwykle mogą więcej, dostają obecnie 500 zł na start, za udział w dwóch promocjach jednocześnie.

Któż tym razem może zgarnąć premię? Niestety w dalszym ciągu nie mam dobrych wieści co do karencji, bank uparł się na dacie 1 stycznia 2021, więc jeśli po tej dacie nie miałeś tutaj konta możesz wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz do 500 zł za konto w Santander 6% na KO  i zwroty za rachunki

Powyższa promocja potrwa do końca miesiąca czyli do 31 maja 2024. Promocja dzieli się w sumie na dwie części: jedna dotyczy zwykłej aktywności na koncie, druga zaś skorzystanie z programu poleceń. Czytelnicy bloga rzecz jasna mogą skorzystać z polecenia, jest to bowiem jeden z moich głównych banków od lat.

.Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?


1) 2*200 zł za spełnienie łatwych warunków

Rzut oka na warunki do spełnienia mówią, że tym razem jest łatwiej. Bank podzielił premię na dwie części, ale warunki w obu przypadkach są identyczne. Są to:

 • zalogować się do apki 5x
 • zrobić 5x płatności kartą/blikiem
 • wpływ na kwotę 1000 zł (300 zł dla osób do 26 lat)

Jak widać warunki są banalne, więc o premię nie będzie trudno. Warunki powyższe trzeba będzie spełniać łącznie przez 4 miesiące: od sierpnia do października. Wypłata zaś jest przyznawana za dwumiesięczne cykle po 200 zł.


2) 100 zł za polecenie

Trwa obecnie 7 już edycja programu poleceń, w którym oczywiście także biorę udział jako polecający: wystarczy jedynie podać kod polecającego przy wniosku o konto. Tradycyjnie jeśli nie posiadasz takowego kodu możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com, a udostępnię Ci taki kod.

Warunkiem otrzymania nagrody jest wydanie 300 zł i utrzymanie produktu oraz zgody do czasu wydania nagrody. To jest oczywistość, o której chyba nie trzeba przypominać. W zamian dostajemy 100 zł do wykorzystania w jednym z 5 sklepów/kin widocznych na screenie powyżej.


3) 6% na Koncie Oszczędnościowym

Warto też przypomnieć o promocji KO, które daje obecnie 6%. To więcej niż oferuje obecnie ING i wiele innych banków, więc warto z tego skorzystać. Warto jednak pamiętać, żeby nie przekraczać salda 100k, wtedy bowiem bank zetnie nam stawkę do 1%. W praktyce oznacza to, żeby uważać by odsetki dopisywane na koniec miesiąca nie przekroczyły nam 100k.

 

4) Premie za płatności za rachunki

Tytułowy plus przy 600 zł dotyczy rzecz jasna darmowej kasy jaką ten bank rozdaje od lat. Darmowej bowiem każdy z nas płaci rachunki co miesiąc za gaz, prąd, telefon czy internet. Płacą je z konta w Santander można liczyć na zwrot do 300 zł rocznie. 

Kwota będzie co prawda niższa i zależna od naszych rachunków. Zawsze to darmowa kasa przez co cieszy bardziej niż zwykłe promocje, a przecież to tutaj ciągnie się od wielu wielu lat. A takich wieloletnich promocji ze świecą szukać w innych bankach.

Tutaj zgarniesz do 500 zł za konto w Santander 6% na KO i zwroty za rachunki 

Podsumowując mamy obecnie tę lepszą stronę oferty. Bank eksperymentuje co miesiąc notorycznie zmieniając warunki premii, w kwietniu było zdecydowanie gorzej co można sprawdzić tutaj. Premia była niższa o 100 zł, więc w tym miesiącu jest to wiele bardziej opłacalne.


Regulamin promocji 6% na KO do 100k i ani grosza więcej

Regulamin promocji Zyskaj z kontem 400 zł - do 31 maja 2024

Regulamin Polecam bank edycja 7 - do 31 maja 2024

13 komentarzy:

 1. Brak definicji wplywu. W regulaminie jest w nawiasie tylko "na przykład z tytułu wynagrodzenia". A wplyw z własnego roru w innym banku? Do tego karta i konto są płatne 15 zl miesięcznie. No chyba że bulisz co miesiąc 300 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Polcan "reklamuje" ten bank, ale on sie dla wiekszosci do niczego nie nadaje poza promocja. Jezeli mamy zaplacic za konto (obecna oferta), to nawet zwroty za rachunki nie pokryja nam tych oplat, bo wiekszosc nie wydaje na wskazane rachunki za media kwot maksymalnych. Rozumiem @Polcana, bo ma stare darmowe konta, ale niestety wiekszosc musi czekac na "zalapanie" sie na promocje, bo wtedy ma sens "zabawa" z Santanderem.

   Usuń
  2. Nie od dziś wiadomo, że stare konta warto trzymać i jak nie ma potrzeby, to nie wymienia się ich na nowe.
   Bank ten jednak lubię z innych powodów, wyróżnia się bowiem zdecydowanie na rynku. Tyle premii dla stałego klienta nie ma w żadnym innym, a to premia za instalacje zaktualizowanej aplikacji, a to druga premia za przelew wynagrodzenia o czym pisałem niedawno, a nade wszystko bank zapunktował za uznanie reklamacji, której uznać nie musiał, bo nie spełniłem warunków. Ponadto mamy już druga promocję KO w ciągu roku, która bardzo się przydała. Chciałbym żeby każdy bank był taki, ale niestety Santander to ewenement. Inne jak Millennium czy PKO tylko sporadycznie mają fajne bonusy ekstra.

   Usuń
  3. Millennium nie jest takie złe. Od kilku lat 5-6-ciu, po złożeniu wypowiedzenia konta otrzymuję ofertę zatrzymaniową co daje 60 zł co miesiąc za transakcję kartą i Blikiem.
   A do santandera mam uraz, gdyż nie można się u nich dowiedzieć terminu zamknięcia kont ani telefonicznie ani osobiście. Przez to wprowadzili mnie kiedyś w błąd i z oczekiwanej promocji wynikła 000.

   Usuń
  4. To prawda.

   Usuń
 2. Mam pytanie jeśli moja poprzednia promocja w PKO BP skończyła się 28.04, środki wypłaciłem w lutym bo to tylko przystanek. To czy mogę skorzystać z obecnej promocji, która się rozpoczęła 19.04 ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Stopy bez zmian

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś brak komentarzy nowych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, właśnie. Brak zwłaszcza brak komentarzy pozytywnych. Źle się dzieje w państwie ...duńskim. I nie tylko w duńskim.

   Usuń
 5. Nie zrobiła w zleceniu stałym płatność za telefon w Santander. Czy dam rady teraz zrobić by miał zwrot 1 procent za rachunki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to nie musi być zlecenie stałe. Ważne by numer był zgłoszony do premii, sam sobie oplacam w terminach jakie mi pasują.

   Usuń
  2. Ale jak to opłacić w Internecie ten rachunek za telefon

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...