poniedziałek, 26 września 2016

2,70% na koncie oraz 60 zł na start wraz z dodatkową premią 360 zł


Idea bank zmienia swoje nastawienie do lokat. Już nie chodzi o pokerowe gierki  widoczne przy bacznym obserwowaniu zmieniających się ofert i opisane w czwartek na PP3. Czytelnicy dopowiadają o kolejnych przeszkodach w zakładaniu lokat na 2,75%.

Podobno po wybraniu opcji przedłuż nie można wybrać Lokaty Teraz mimo iż nawet skrócony do 2 dni czas na założenie lokaty powinien to umożliwiać. Dziwne i nielogiczne posunięcie tak jak odpowiedzi na reklamacje, które nie są adekwatne do sytuacji.

Czytelnicy nie pozostawili też złudzeń co do tego, kto może skorzystać z 2,80% w Getin. Nikt kto miał cokolwiek od 1 września 2014 u zielonych nie dostanie nic. Gdy więc lokata Tylko teraz zniknie, pozostanie skorzystanie z 2,70%.

2,70% nie tylko dla nowych jak w Getin ale także dla wracających

Mowa o trwającym "sezonie na smakowity procent" w Millennium. 2,70% to nieco mniej niż daje Getin, ale za to nie ma tu ponad dwuletniej odsiadki. Nowy jak zwykle dostanie wszystko, wracający musi zadbać o nowe środki lub nadwyżkę salda względem 21 sierpnia 2016.

Warto tutaj podkreślić, że ta promocja jest ograniczona czasowo. 2,70% będzie gwarantowane przez 92 dni tylko do 8 października 2016. I patrząc na to co robi konkurencja jest bardzo możliwe, że od następnego dnia stawka się zmieni. Kto jednak zdąży, do pierwszej dekady stycznia będzie mieć 2,70%.

>>Tutaj założysz konto na 2,70% wraz z 60 zł na start w Millennium

Kto chciałby założyć konto oszczędnościowe, powinien założyć najpierw konto 360 stopni, gdyż tylko to konto daje taką stawkę. Inne konta dają tylko 2,30% co już nie jest ciekawym oprocentowaniem.

Nowa promocja z polecaniem bardzo dobrego konta
Nowi klienci mają okazję nie tylko na 2,70% ale także na zdobycie 60 zł w IV edycji programu poleceń. Wystarczy wydać 360 zł do 30 listopada 2016 płacąc za zakupy albo kartą do konta albo BLIKiem by zdobyć dodatkowo sześć dych. Daje to blisko 16,5% cashback.

Poza 60 zł na start, można zdobyć dodatkowo 360 zł. To istotna nowość, której nie było dotąd. Przedtem do wyboru był albo program poleceń z 60 zł na start, albo zwykła promocja z 360 zł. Teraz można zgarnąć obie premie:)

Poza 60 zł można zdobyć dodatkowo 360 zł


Dla dodatkowych 360 zł trzeba spełnić dodatkowe warunki omówione szczegółowo w osobnym wpisie. W sumie więc do zgarnięcia jest 430 zł oraz 3 miesiące z 2,70%. Na deser zaś mamy lokatę mobilną na 3,25%. I to taką, co można odnawiać.

To bez wątpienia jedno z najlepszych kont na rynku, ale jak każde ma mankament. Jest nim możliwość wypłaty tylko do 60.000 zł dziennie, kto więc posiada tutaj większe kwoty, musi dzielić je na partie. Zyski jednak są na tyle duże w stosunku do innych banków, że jest to do zaakceptowania.

Warunki są proste bo kupić można cokolwiek:)

Możecie także zarabiać na polecaniu. Dziękuje serdecznie wszystkim, którzy skorzystali z mojego polecenia w poprzednich edycjach. Millennium oferuje bez wątpienia najlepszy program poleceń, nie trzeba pisać na maila po kod polecający.

>>Tutaj założysz konto na 2,70% wraz z 60 zł na start w Millennium

Wystarczy kliknąć powyższy link będący już poleceniem, pozwalającym na łatwe zgarnięcie 60 zł. Na dodatek bank przysyła na komórkę zawiadomienia o tym kto założył konto i kiedy można się spodziewać nagrody.

Na koniec garstka porad przypominajek:
1. Konto osobiste:
Warto przypomnieć, że aby konto 360 stopni było całkowicie darmowe, trzeba spełnić dwa warunki. Na szczęście są one banalnie proste, wystarczy jeden przelew na 1000 zł oraz tylko jedna płatność kartą na dowolną kwotę. To wszystko.
2. Karta debetowa:
Po założeniu konta należy dezaktywować ubezpieczenie karty, pierwszy miesiąc jest darmowy, potem płacimy bezsensu kilka złotych. Do kasacji.
3. Konto oszczędnościowe:
Aby wracający do banku mieli dalej 2,70% na koncie oszczędnościowym powinni przypomnieć sobie o tym, co opisywałem w artykule Tego bank nie mówi wprost. Warto o tym pamiętać, by cieszyć się lepszą stawką niż daje Optima.

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł - IV edycja

14 komentarzy:

 1. Limit dziennej wypłaty to 50.000 a nie 60.000.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie masz racji, limit przelewu to 50k, ale wypłaty to 60k. Stosuję od dawna ten trick.

   Usuń
  2. A co to jest limit wypłaty? Czyli można 50k czy 60k dziennie przelać/wypłacić z banku?

   Usuń
  3. Pisałem już o tym wielokrotnie, ale przypomnę:
   - można przelać 50.000 zł
   - można wypłacić 10.000 zł kartą z bankomatu, kartę i tak każdy ma:)

   Robię wypłatę w bankomacie PKO, wchodzę do oddziału, wpłacam kasę i robię przelew tam gdzie się w danym momencie najbardziej opłaca. W ten sposób 60k można dziennie wyprowadzić.
   Należy pamiętać, że tego dnia nie zrobicie już zakupów w sklepie kartą, bo wykorzystany jest limit. Ale tą kartą wystarczy płacić tylko raz, a jest na to cały miesiąc:)

   Usuń
  4. Limit dzienny przelewu w BM to 80k (50k przez internet + 30k przez infolinię). Wielokrotne testowane.

   Usuń
  5. Nie testowałem jeszcze. Czyli jak, dzwonisz na infolinię i mówisz, że chcesz autoryzować dodatkowy przelew na 30k, bo 50k już wykorzystałeś?

   Usuń
  6. Dokładnie. Należy "wyrobić" autoryzację do przelewu przez infolinię

   Usuń
 2. Co się dzieje w Idea Bank (stary system bankowości internetowej)?
  Otóż od kilku dni próbuję wykonać pierwszy darmowy przelew wewnętrzny z Konta Zyskownego (Oszczędnościowego) w starym systemie Idea Bank. Wpisuję całość salda do przelewu, a tu ZONK! komunikat: cyt: Aktualnie brak wystarczających środków na koncie. Wpisuję o 5 PLN kwotę mniejszą od salda i przelew idzie dalej. Opłata za przelew 5 PLN. O co tu chodzi? Czyżby Idea Bank, zmienia Tabelę Opłat i Prowizji, kiedy tylko chce. Czy specjalnie tak czyni, żeby wykosić klientów ze starego systemu Idea Bank. Po ostatniej uznanej przez bank Reklamacji, specjalista od spraw Reklamacji sugerował mi zamknięcie Konta Idealnego w starym systemie Idea Bank. Mam dwa Konta Idealne (w starym i nowym systemie), bank ma problem, gdyż nie ma podstaw prawnych do wypowiedzenia mi konta w starym systemie. Najwidoczniej chcą mnie zmęczyć Reklamacjami i wtedy sam zrezygnuję ze starego systemu bankowości internetowej. O co tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 3. bede chciał załozyc konto pod koniec pazdziernika , czy kod polecenia bedzie nadal aktualny ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie. Zmieni się dopiero przy kolejnej edycji, bo zauważyłem, że kody poleceń w Millennium się zmieniają w przeciwieństwie do PKO/Inteligo, gdzie są bez zmian od samego początku.

   Usuń
 4. pytanie moze głupie , ale z którego batonu w milenium mam otworzyc konto aby był zwrot za polecenie i za zakupy ?
  przy kodzie z polecenia , czy z obojetnie jajiego ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan, chciałem otworzyć konto 360* z Twojego polecenia.
  Link z powyższego artykułu kieruje na stronę banku i podstawia kod polecenia: 200056. Przejście dalej jest jednak niemożliwe - wyskakuje "Błąd techniczny".
  Klikając w link z zakładki "Promocje FpG" podstawia się kod: 200118 i tutaj system puszcza dalej (złożyłem wniosek).
  Wiesz o tym?
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, sprawdziłem i faktycznie masz rację. Mi też wyskakuje "błąd techniczny" a mój kod polecenia na dziś to właśnie 200056.
   Tamten wniosek jest od osoby prowadzącej blog Promocje FpG.
   Sprawdzę co jest grane, dzięki za info.

   Usuń
  2. Dzwonił dział techniczny Millennium w tej sprawie. Ich zdaniem jest to wina przeglądarki. Wystarczy włączyć inną przeglądarkę by link działał poprawnie. Przetestowałem na IE i faktycznie działa.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...