środa, 14 września 2016

Brałbym II czyli 760 zł na paliwo, na kurs prawka lub do sklepu


Dziś środek tygodnia, a to ważna informacja. Czemu ważna? Bo tylko w środy można brać udział w promocji, w której do zgarnięcia jest niemało, a na dodatek mamy dość duży wybór premii na 760 zł.

760 zł to magiczna kwota z puntu widzenia premii. Dla przypomnienia to maksymalna kwota, od której nie trzeba odprowadzać podatku od premii, stąd pewnie właśnie tyle można zgarnąć w mBanku.

Tym razem te 760 zł mogą zgarnąć tylko młodzi, a więc omawiana dziś promocja przypomina nieco akcję specjalną w PKO. Tyle że w PKO młody może mieć od 28 do 27 lat, zaś w mBanku przedział wiekowy jest 18-24.Pierwsza podstawowa zasada udziału w promocji Brałbym jest posiadanie konta w mBanku. Jeśli jeszcze go nie posiadasz możesz go założyć teraz i czekać na kolejne środy, bowiem akcja potrwa do 31 października 2016:)

Tutaj założysz konto dla młodych w mBank w promocji brałbym

Dodatkowo możesz także zgarnąć dodatkowe premie w postaci 300 zł oraz posiadać oprocentowane konto na 3%. Szczegóły tej drugiej akcji omówiłem wczoraj na PP3. Jak coś brać to najlepiej na maksa.Zasady zabawy widzimy wyżej. Mamy w zasadzie dwa warunki do spełnienia: trudny i banalnie łatwy, więc owe 760 zł wcale takie łatwe do zgarnięcia nie jest. Warto jednak się sprężyć, bo też nagroda jest maksymalnie duża.

Warunek trudny, to oczywiście polecenie 3 kont innym. Kont na rynku mamy wiele i promocje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Na chwilę obecną mBank ma niezłą ofertę konta, więc jest co polecać. Wczoraj omówiliśmy jedno takie konto, dziś na PP3 inne.

Warunek łatwy, to rzecz jasna wykonanie 5 płatności. Nie ma znaczenia w jaki sposób to zrobimy: kartą, prelewem mTransfer czy BLIKiem, ważne by było ich minimum pięć. Do tego wystarczy się zalogować do mBanku, co robimy i tak nawet bez dodatkowego warunku.A nagrody? Te widzimy wyżej. Młodzi zwykle odkładają pierwszą kasę na prawko. mBank jak widać zdaje sobie z tego sprawę, więc tym co mają profil kandydata na kierowcę zamierza przelać 760 zł:)

Prawko można sobie wyrobić już w szkole średniej, więc tym co już mają prawo jazdy mBank oferuje kasę na paliwo. Plusem na pewno jest to, że bank nie ogranicza nas do konkretnej stacji paliw jak np. Orlen. Może to być dowolna stacja paliw. Wystarczy, że zapłacimy kartą lub BLIKiem 100 zł, a dostaniemy 760 zł:)

A kto nie ma prawka i nie zamierza go mieć do 24 roku życia? Ten też może zgarnąć voucher na 760 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Orange na smartfona bez umowy i simlocka.

 Tutaj założysz konto dla młodych w mBank w promocji brałbym

Ale uwaga: promocja jest ograniczona do 500 sztuk. Ech banki rozpieszczają młodych:) Samo konto dla młodych o nazwie eKonto m omawiam dziś w osobnym artykule na PP3

Przypominajka:
Na koniec przypomnienie dla młodych: jeśli jesteście w wieku 18-<27, a więc nawet o 3 lata więcej, to możecie brać też udział w jeszcze lepszej promocji, gdzie za samą rejestrację można zgarnąć 100 zł oraz pakiet 10 wejściówek do kina. Szczegóły w osobnym artykule.

>>Link dla młodych którzy chcą zgarnąć 100 zł za rejestrację

Regulamin promocji z 760 zł do wyboru Brałbym edycja 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...