czwartek, 29 września 2016

Kumulacja promocji: 158 zł zwrotu za ISIC card oraz 60 zł + 360 zł za założenie konta


Popularność ostatniej akcji specjalnej z PKO mówi, że jest u nas całkiem duża grupa ludzi młodych, które aktywnie zaczynają korzystać z promocji bankowych. Zresztą banki same wychodzą im naprzeciw oferując młodym dodatkowe bonusy.

Do tej pory często omawiałem bardzo dobre konto w Millennium, ostatnim razem na początku tygodnia. Fakt, że poza kontem 360 stopni jest jeszcze 360 stopni Student nigdy nie był jakoś szczególnie podkreślany. Czas nadgonić tę zaległość.

Tym bardziej, że ze względu na zbliżający się rok akademicki, bank Millennium przygotował specjalną promocję dla studentów o nazwie Konto 360 stopni Student z legitymacją ISIC.

Na wstępie warto podkreślić, że adresatem jest praktycznie każdy! W omawianych tegorocznych akcjach w Millennium ciągle przewija się nieszczęsny okres karencji ustawiony na odległy już 1 kwietnia 2015.

Tymczasem najnowsza promocja o nazwie Legitymacja ISIC za darmo ma inną, świeżutką wręcz datę 31 sierpnia 2016. A więc znacznie więcej osób będzie mogło z tego skorzystać.

>>Tutaj założysz konto 360 stopni lub 360 stopni Student w Millennium

Aby wziąć udział w promocji z kartą ISIC, trzeba najpierw zawrzeć umowę o konto 360 stopni lub 360 stopni Student. Jest na to dość długi czas, bo do 31 stycznia 2017 czyli praktycznie cały pierwszy semestr akademicki.


Na czym polega owa promocja Międzynarodowej Karty Studenta? W zasadzie mamy do wyboru 3 warianty takiej karty:
 • dającą zniżki na całym świecie ale bez ubezpieczenia  
 • jak wyżej oraz z ubezpieczeniem NWW (20.000 zł) na całą Polskę
 • jak wyżej oraz z ubezpieczeniem NWW oraz koszty leczenia (60.000 zł) na cały Świat  
Każda kolejna karta ma większe możliwości i jest przez to droższa. Mamy odpowiednio opłaty w wysokości 24 zł, 59 zł oraz 79 zł na rok. W zamian mamy dostęp do 150 tysięcy zniżek i benefitów w 130 krajach świata.Millennium w swojej promocji od razu poszło na całość i gwarantuje wariant full wypas za 79 zł. A że promocja będzie trwać przez 2 lata mamy tytułowe 158 zwrotu za legitymację ISIC i to za niewygórowane warunki. 

Co trzeba dokładnie zrobić? Zaletą Millennium jest to, że nie trzeba kombinować ile się wydaje kasy, liczy się tylko ilość transakcji:) Wystarczy znów tylko jedna płatność kartą lu Blikiem, ale przez kolejne dwa miesiące następujące po tym w którym otworzyliśmy konto.

Innymi słowy jak otworzymy konto w październiku, to płatności należy dokonać w listopadzie i grudniu. Warunek to żaden bo kartą i tak musimy zapłacić jeden raz by karta była darmowa:) Za te dwie płatności bank odda nam 79 zł.

Potem wystarczy płacić kartą jeden raz przez kolejne 10 miesięcy i przedłużyć umowę o kartę na następny rok. Karta znów będzie kosztować 79 zł i oferować zniżki i ubezpieczenia na cały świat, ale Millennium nam odda znów 79 zł.
 

60 zł za skorzystanie linku z polecenia
Studentom przypomnę, że do zdobycia jest dodatkowe 420 zł, jeśli skorzystają z dodatkowych dwóch promocji. Na pierwszej z nich można zgarnąć 60 zł, wystarczy że skorzystają z mojego polecenia zawartego w poniższym linku.

>>Tutaj zdobędziesz dodatkowe 60 zł za link z polecenia konta 360 stopni w Millennium

Dla przypomnienia aby zdobyć owe 60 zł, trzeba dodatkowo wydać kartą 360 zł do 30 listopada 2016. Szczegóły omówiłem w poniedziałkowym artykule 2,70% na koncie oraz 60 zł na start.


Dodatkowe 360 zł w promocji konta 360 stopni
Jeśli korzystamy jakiejś promocji bankowej, warto zgarnąć od razu wszystkie możliwe bonusy, jeśli takowe są. W Millennium jest dodatkowa akcja z 360 zł, którą omówiłem we wpisie Zyskaj 360 zł na koncie oraz 3,25% na lokacie.

W tej ostatniej akcji jest jednak wymóg by klient odsiedział swoje. Dotyczy bowiem osób, które nie miały tu konta od 1 kwietnia 2015 o czym wspomniałem na początku. Kto zalicza się do takich osób i jest studentem, może upiec nie dwie a trzy pieczenie na jednym ogniu.Mamy zatem istną kumulację promocji dla tych co załapią się na powyższe warunki. Wystarczy założyć konto z polecenia, po czym złożyć wniosek o najdroższą, a mimo to praktycznie darmową kartę ISIC na dedykowanej stronie.

Regulamin promocji Legitymacja ISIC za darmo w Millennium

6 komentarzy:

 1. Do tego dochodzi promocja z kartą kredytową, impresja i jeszcze jakaś, nazwy nie pamiętam, dają 5% zwrotu w niektórych sklepach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słowem tydzień banku Millennium. Będzie o tym jutro na PP3, bo za dużo w tym tygodniu o jednym banku tutaj.

   Usuń
 2. Jeszcze bardziej skumulowali...
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/570/latest

  Ale ja tam czekam jeszcze na jakąś MoneyManie z ich udziałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślałem rok temu jak ty i się przeliczyłem. Co komu po MoneyManii, skoro i tak w tego typu promocjach obowiązuje karencja od 1 kwietnia 2015 i jak sądzę to się raczej nie zmieni.
   Zresztą jest tutaj tyle promocji, że szkoda z tego nie korzystać. Założyłem konto ponownie w styczniu dla 3% na KO, zaś z lokaty mobilnej używam non-stop. Nie mówiąc o programie poleceń.
   Słowem jeden z najlepszych banków na ten moment.

   Usuń
 3. Tylko dlaczego ja tu niewiele widzę dla siebie..... ? No może poza mobilną

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...