czwartek, 8 września 2016

4,10% na lokacie Gwarantowany Zysk w Expander


Od soboty kończą się lokaty w Idea bank ze stawką 3,00%. Wątpię czy niebiescy wprowadzą kolejną edycję lokaty Tylko teraz by zatrzymać odpływ środków. Trzeba poszukać alternatyw, bo sygnały na Zośce są jednoznaczne.

Można skorzystać z promocyjnej stawki 4,50% na bezkarnej, o czym pisałem dokładnie tydzień temu. Aby z tego skorzystać trzeba jednak odczekać 12 miesięcy, więc kto zamienił rok temu Optimę na Raifa musi poczekać jeszcze miesiąc z hakiem.

Jest jednak jeszcze inna możliwość. Właśnie pojawiła się nowość w Expanderze, który daje na lokacie... niemało, bo aż 4,10%:)


Expandera nie trzeba chyba nikomu przedstawiać bo to stały bywalec rankingów, chociaż niestety tylko okazjonalny. Tym razem zamiast Gwarantomatu mamy lokatę Gwarantowany Zysk, posiada bowiem gwarancję BFG.

>>Tutaj założysz lokatę Gwarantowany Zysk ze stawką 4,10%

Expander to firma pokroju Open Finance, ale w tym przypadku nie trzeba się obawiać, że wcisną nam jakiś dodatkowy produkt. Lokata nie ma dodatkowych produktów, ma jednak kilka bardzo istotnych ograniczeń.

Po pierwsze oferta jest bardzo ograniczona ilościowo. Lokatę będzie mogło założyć tylko pierwszych 300 osób, które nigdy nie było klientami Expandera. 300 osób to bardzo mało biorąc pod uwagę popularność dobrych lokat, z drugiej strony wielu już było klientami Expandera w poprzednich akcjach z lokatą, więc nie może z obecnej oferty skorzystać ponownie.

Lokata potrwa przyjemne 3 miesiące, czyli jak typowy wabik. Można będzie też ulokować więcej niż na typowym wabiku, chociaż niewiele więcej. Expander przyjmie maksymalnie 15.000 zł, więc warto wykorzystać ją na maksa, skoro to tylko jednorazowy prezent. Lokatę też można założyć niestety tylko jedną. 

>>Link do założenia lokaty Gwarantowany Zysk na 4,10%

Kto więc do tej pory nie skorzystał z oferty Expandera ma okazję założyć unikatowy jak na dziś depozyt. 15k to co prawda niewiele, ale póki Expander nie jest jeszcze przejęty przez inną instytucję, warto zjeść tę wisienkę

Tutaj podniesiesz stawkę lokaty Gwarantowany Zysk nawet do 4,35%

Oczywiście także i tę lokatę można zgłosić do podwyższenia o 0,10% lub 0,25% nawet jeśli nie ma jej na liście. Dzięki temu możemy zarobić jeszcze więcej. To z pewnością lepszy pomysł aniżeli przeniesienie środków z kończących się lokat w Idea bank na Zośkę. Wszak środków z konta nie można zgłosić do promocji.

20 komentarzy:

 1. "Oferta dostępna w wybranych lokalizacjach:..." i tu spis lokaliziacji... niestety nie łapię się ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. 125 zł zysku, jeśli ktoś ma bardzo blisko placówkę minimum 1 godzina straconego czasu z naszego życia. w większości przypadków znacznie więcej.
  dziękuję, to nie dla mnie.
  pirx
  ps.
  tak długo jak będą chętni na tak durne promocje, banki będą to wykorzystywać.
  polkan proponuję zmienić strategię i zamiast reklamy "lokaty" po prostu je piętnować.
  tylko wtedy się cokolwiek zmieni na korzyść oszczędzających.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem to świetna promocja, którą dodatkowo można polepszyć zgłaszając ją do yb. I z pewnością to dobrze wykorzystana godzina, bo co zgarniesz dla siebie to twoje.

   Napiętnować należy lokaty expanderowskie łączone z innymi produktami, które zjedzą zysk z lokaty i mogą przynosić straty. Tutaj zysk masz pewny.

   Usuń
 3. "Bardzo przepraszamy ale mamy awarię systemu i nie jesteśmy w stanie założyć lokaty".
  Jak widać powtórka z rozrywki...

  OdpowiedzUsuń
 4. W jakim to banku? Roznica miedzy innymi lokatami jest rzedy 60zl. Wizyty w odzialach i pewnie przy likwidacji tez, jak ktos ma dojechac do innej miejscowosci to cala zabawa dla wytrwalych. Lepiej kupic USD, bo w nastepnym roku kursy z 4 z przodu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pojawiła się informacja o zmianie oprocentowania zośki w bankowości internetowej .Zmiana ma nastąpić od 7 listopada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Omawialiśmy to wczoraj

   Usuń
  2. Sam pisałeś że nie dostałeś info więc daję znać że dzisiaj jest w bankowości internetowej z dzisiejszą datą.Co do tego ostatniego to trochę nie tak skoro powiadomianie ma nastąpić na co najmniej 2 mce wcześniej.

   Usuń
  3. Jutro sprawdzę czy też dostałem, bo logowanie się do Idea bank zbyt długo by tylko po to wchodzić. Zaś jutro i tak muszę, bo kończy się się pierwsza lokata z serii trójek.

   Usuń
  4. Ja tez dostalem wiadomosc 09.09.2016 z informacja ze zmiana bedzie od 07 listopada.
   Trzeba wiec zlozyc reklamacje, gdyz regulamin wyraznie mowi ze zmiana powinna nastapic nie wczesniej niz za 2 miesiace czyli od 09 listopada.

   Usuń
  5. Idea Bank liczy na to, że za te dwa dni różnicy, nikt nie będzie sobie zawracał głowy reklamacją.

   Usuń
  6. Wszystko zalezy od kwoty na Zosce PRO :)

   Usuń
 6. Zerwałem swoje lokaty 'Tylko teraz' z bezsensowną stawką 0,10% (pozamykajcie też swoje) i sprawdziłem wiadomość z banku - też dostałem wczoraj info o zmianie.

  Jak rozumiecie zapis:
  "2. z dniem 5 września 2016 Okres promocji 'konta ZOŚKA' został przedłużony do dnia 31 grudnia 2016."

  Czyli Zośka Pro ma starą stawkę do 7 listopada, a zwykła Zośka do 31 grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja Konta Zośka została przedłużona do 31.12.2016r. to nie oznacza, że do tego dnia oprocentowanie będzie 3,00%. Standardowe oprocentowanie wynosi 1,00%. Konto Zośka i Zośka PRO od 07.11.2016r. już dla wszystkich 2,50%.

   Usuń
 7. Idea Bank dalej tnie lokaty. Lokata gotówkowa, czyli wpłacane środki przez wpłatomat mobilny już 2,50%, a wczoraj była 2,75%.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również zerwałem "Tylko teraz" w IdeaBank. Liczę, że w w najbliższym tygodniu pojawi się nowa oferta na 3%. Z dwójką z przodu nie zakładam lokat - taką mam zasadę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do "Anonimowy 11 września 2016 20:37 " , skoro lokata Happy Plus ( tylko dla nowych klientów ) ma zaledwie 3% , to o 3% nie będąc nowym klientem można pomarzyć ... spodziewam się tym bardziej jeszcze większej redukcji stóp procentowych.

   Usuń
 9. Idea wycofana - czekamy :) na ich ruch

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba zmienili ofertę, teraz jest lokata+ubezpieczenia na życie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wygląda. Dla samej lokaty było tylko dostępnych 300 sztuk, więc limit musiał zostać szybko wykorzystany.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...