czwartek, 15 września 2016

300 zł za wykonanie tylko 7 płatności znów w ofercie


Najlepszą wiadomością września jest bez wątpienia fakt przedłużenia jednej z najlepszych promocji roku, która pierwotnie miała się skończyć 31 sierpnia 2016. Nie chodzi tu o konto w WBK z 4%, ta bowiem faktycznie skończyła się wraz z końcem wakacji.

Chodzi o niezwykle popularną kartę kredytową w T-Mobile, na której można w bardzo łatwy sposób zgarnąć 300 zł. Wystarczy oto bowiem zrobić nią zaledwie... 7 płatności na dowolną kwotę, by dostać trzy stówki.

Dość nieoczekiwanie bank przedłużył tę bardzo dobrą promocję. Co ciekawe nie podał nowego terminu zakończenia, teraz widnieje tu zapis: do odwołania:)

Jedna z najlepszych akcji roku 2016
T-Mobile musi być mocno zadowolony z popularności karty, skoro przedłuża promocję:) Nic dziwnego, bo to zdecydowanie najlepsza karta kredytowa na rynku, a na dodatek do końca marca 2017 będzie darmowa.

Dla przypomnienia, aby zgarnąć 300 wystarczy tylko:
  • dokonać jednej płatności w pierwszym miesiącu posiadania karty 
  • trzy płatności w drugim miesiącu
  • ostatnie trzy płatności w trzecim
To wszystko. Osoby, które chciałyby założyć tę kartę z mojego polecenia, zapraszam jak zwykle do kontaktu na marszr1@gmail.com

Kredytówka T-Mobile to świetna alternatywa do ciągle pojawiających się nowych ofert kart w Citi. Od września mamy tu dwie nowe super promocje darmowej karty Citi Simplicity
ale jak zwykle w przypadku Citi mało kto może ją założyć, ze względu na długi okres karencji od 1 stycznia 2014. Kto nie miał karty w Citi od tamtej daty, a interesują pozostałe oferty kart Citi, może zajrzeć na zakładkę Nie przegap.


Konta z 5% cashback w T-Mobile
Na marginesie warto przypomnieć, że 5% można mieć też na zwykłej karcie do konta w T-Mobile. W sierpniu założyłem tak kredytówkę jak i konto Freemium, więc polecić mogę każdemu także konto Freemium.

Kto nie chce pisać na marszr1@gmail.com po konto Freemium z5% cashback, może je założyć z poniższego linka. 

>>Tutaj założysz konto Freemium z 5% cashback w T-Mobile

Aby dostać 5% cashback trzeba wydać minimum 200 zł. W ten sposób można liczyć na zwrot 15 zł miesięcznie. Kto wydaje nawet 500 zł, temu polecam konto Premium, gdzie zgarnąć można 25zł każdego miesiąca. Zakładając na parę, można zgarnąć 50 zł miesięcznie:)

>>Tutaj założysz konto Premium z 5% w T-Mobile  

T-Mobile wyrasta na jeden z ciekawszych banków, a oferta karty kredytowej i kont z 5% cashback zapewne zostaną wyróżnione w podsumowaniu 2016.

Regulamin programu rekomendacyjnego TMobile


Aktualizacja - 20 września 2016:
Po komentarzu anonimowego zadzwoniłem do banku celem weryfikacji oferty, która cały czas była reklamowana w bankowości wewnętrznej. Konsultant długo sprawdzał dostępność oferty, po czym orzekł, iż niestety oferta jest nieaktualna, zaś wewnętrzne informacje o ofercie zostaną niebawem skorygowane.

Ponieważ w międzyczasie zgłosiły się już 4 osoby, przesłałem im natychmiast powyższą informację. Trzech przyjęło to do wiadomości i nie skorzystało z oferty. Czwarta zaś odebrała telefon z banku po czym odpisała:
Pani, która dzwoniła powiedziała,że skoro zarejestrowałem się 15.09 to udało mi się załapać i jestem na liście osób po kartę kredytową z promocją.

I bądź tu człowieku mądry... 

1 komentarz:

  1. Może i program rekomendacyjny przedłużyli, ale 300 zł dla poleconego za kredytówkę, to już chyba jednak nie:

    http://static.t-mobilebankowe.pl/uploads//files//Regulamin_Promocji_Kart_Kredytowych_18052016-31082016.pdf

    Do wyjaśnienia z bankiem.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...