wtorek, 18 października 2016

300 zł premii w Virgin dla klientów Eurobanku oraz 3% na koncie i 3,50% na lokacie


W piątek pisałem o promocji 500 zł za założenie nowego konta na co dzień w Eurobanku. Po analizie okazało się, że premia jest praktycznie nieosiągalna, warunki są bowiem praktycznie niemożliwe do spełnienia.

Jednocześnie pojawiła się tutaj jednak inna promocja związana z Virgin Mobile. Banki często wiążą się z operatorami komórkowymi nawiązując stałą współpracę, tutaj mamy póki co tylko czasową promocję.

W obu przypadkach promocja potrwa do 31 grudnia 2016. Konto na co dzień można sobie jednak podarować, bo czerwoni mocno przesadzili z wygórowanymi wymaganiami za płatne konto. Oferta z Virgin wygląda na dużo ciekawszą.

240 zł taniej w virgin za konto w Eurobanku:)
240 zł premii w Virgin
Premia jest mniejsza wynosi bowiem 240 zł, ale za to dużo bardziej realna. Po pierwsze nie jest wymagane płatne konto na co dzień. Do wyboru są dużo lepsze konta Aktive lub Prestige, które sam posiadam od kilku lat i jest moim kontem głównym.

Tradycyjnie pytanie kluczowe to kto może wziąć w tym udział? Dla większości czytelników jest to istotna informacja. A tutaj jest typowo dla Eurobanku: musi to być osoba, która przez 12 miesięcy nie miała tutaj konta. Kto nie miał tu konta lub odsiedział swoje, może korzystać.


Mogą za to korzystać osoby, które mają kartę prepaid w Virgin. Oczywiście mogą to być też osoby, które wcale nie mają nic w Virgin, a z licznych komentarzy pod artykułami na temat telekomunikacji wynika, że to jeden z najlepszych operatorów. 

Na czym polega ta promocja? 

Warunki są w zasadzie bardzo proste

Warunki do zdobycia 240 zł są bardzo proste, wystarczą tylko: 
 • 3 transakcje kartą z Eurobanku na kwotę zaledwie 50 zł
 • doładowanie konta w Virgin na kwotę minimum 19 zł
Warto tutaj podkreślić, że nie trzeba tych warunków spełniać od razu. Sprawę ewentualnej zmiany operatora w końcu trzeba przemyśleć, stąd zapewne zapis, że powyższe warunki trzeba po raz pierwszy spełnić w ciągu 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu w którym podpisano umowę konta.

Innymi słowy, jeśli ktoś założy konto w październiku, to będzie mieć czas w dwóch kolejnych miesiącach na 3 transakcje kartą i doładowanie konta. Trzeba to będzie zrobić w listopadzie i grudniu tego roku.

Szczegóły co do sposobu doładowania

Skoro promocja oferowana jest przez Virgin wraz z Eurobankiem, siłą rzeczy doładowanie konta w Virgin musi się odbyć przez bankowość Eurobanku, lub przez aplikację mobilną czerwonych. Może to być także strona internetowa Virgin lub aplikację mobilną tego operatora.


60 zł w Eurobanku
Premię daje też Eurobank. W tej promocji dostaniemy:
 • darmowe konto
 • darmową kartę z 5% cashback
 • darmowy limit w koncie
Opłat za konto w Eurobanku łatwo uniknąć, ale w promocji z Virgin nie trzeba robić nic by wszystkie trzy podstawowe korzyści były za nic. Szczególnie atrakcyjny jest limit w koncie, który jest darmowy przez 10 dni w miesiącu a więc 120 zł w roku. Tego nie oferuje u nas żaden bank poza Millennium (7 dni) i Eurobankiem (10 dni).

Coś w czym Eurobank nie ma sobie równych

Dla przypomnienia standardowo aby konto Prestige było darmowe, trzeba zrobić przelewy na kwotę 4000 zł. Aby darmowa była karta trzeba zrobić nią zakupy na 300 zł, zaś aby darmowy był limit w koncie, trzeba zapewnić wpływy od pracodawcy, w przeciwnym bowiem razie bank pobiera aż 60 zł.

Limit w koncie to mało doceniane udogodnienie jakie oferuje praktycznie tylko Eurobank. Z limitu korzystam w każdym miesiącu bowiem środkami na limitu możemy dysponować jak chcemy. I w przeciwieństwie do kart kredytowych za przelew bankowej kasy do innego banku nie zapłacimy nic:) A korzystać możemy przez... 4 miesiące w skali roku:)

Bank jednak obecnie nie reklamuje tego aż tak bardzo. Bardziej skupia się na oferowaniu 5% cashback, który w skali roku może wynieść nawet 720 zł. Miły dodatek, który jednak nie przyda się każdemu, w przeciwieństwie do limitu w koncie. Na koniec warto przypomnieć, że nowi klienci mogą liczyć tutaj ponadto na 3% na koncie Ekstra Zysk. Dodatkowo można też skorzystać z wabikowej lokaty LOGujesz-LOKujesz, na której stawka jest całkiem sympatyczna i wynosi 3,50%

Regulamin promocji 240 zł bankowo z Virgin Mobile

12 komentarzy:

 1. 300 premii w Virgin, łał !!! opisałeś raptem kilka a gdzie reszta? :)
  Popraw chochlika...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie chochlik? 240 zł masz w Virgin po 20 zł przez rok, jeśli skorzystasz z łączonej premii z Eurobankiem, a czerwoni dokładają gratisowo 60 zł za limit. Stąd owe 300.

   Usuń
  2. @polcan - ale brak slowka "złotych" po liczbie 300 - o to chodzi :)

   Usuń
  3. A jak dostać jeszcze te 60? Czytałem dwa razy artykuł i nie mogę się dopatrzeć.
   Z tego co widzę można dostać 60 miesięcznie - 720zł rocznie za 5%, o to chodzi?

   Mylny jak dla mnie jest tytuł artykułu gdzie mowa jest o 300zł.

   Usuń
  4. @Anonimowy 14:31
   Aaa, nawet nie zauważyłem, że brakuje słowa zł) Dzięki, dodałem

   @Tomek
   Nie chodzi o 5% cashback. 60 zł dotyczy darmowego limitu w koncie. Standardowo kosztuje to 60 zł, więc tę opłatę masz za darmo, zaś z przyznanego limitu możesz korzystać przez 4 miesiące z przerwami za darmo. Piszę o tym dość szczegółowo w drugiej części artykułu. Dla mnie to główny powód dla którego mam konto w Eurobanku i z kasy bankowej korzystam od kilku lat:)

   Usuń
  5. Próbując dziś założyć konto takie warunki mi się pojawiły aby karta była bezpłatna:

   active: płatności kartą na kwotę min. 400 zł
   prestige: płatności kartą na kwotę min. 500 zł

   pozdrawiam

   Usuń
 2. @polcan - a nie trzeba zakładać konta przez link http://konto-eurobank.pl/virgin/ ? Nie widzę w Twoim artykule linka. Wygeneruj szybko jakiegoś refa jeśli się da, to dam Ci dwa leady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzałem do szczegółów regulaminu i faktycznie masz rację. Trzeba wejść na podany przez Ciebie link.

   Usuń
 3. Trzeba zrobić minimum 3 transakcje kartą za łącznie 50 zł, a jeśli za pierwszym razem wydam więcej to i tak muszę jeszcze używać karty dwa razy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę z innej beczki: od dziś / 18.10/ Złota lokata- 3% na 6 m-cy w SKOK Nike/ to kasa b. policjantów ale też chyba jest tam komisarz więc trzeba uważać/.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie konto korzystniejsze active czy prestige?

  OdpowiedzUsuń
 6. @Polcan - warto chyba odświerzyć wpis, bo promocja przedłużona do 31.03.2017. Link do regulaminu:
  https://www.eurobank.pl/files/docs/Regulamin-akcji-promocyjnej-240-zl-bankowo-z-Virgin-Mobile_1.pdf

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...