wtorek, 25 października 2016

Lokata z tuningiem do 5,60% w Toyota bank w akcji Comperia Bonus 7


Dziś startuje kolejna, siódma już edycja niezwykle popularnego Comperia Bonus. Kolejny raz oferentem jest Toyota bank, który lansuje mocno swoją lokatę 100 dniową ze stawką 2,50%.

Jest to jednak akcja specjalna, a te mają to do siebie, że tutaj można mocno podkręcić zysk. I w reklamie pojawia się hasło: lokata z tuningiem do 5.60%. Owszem, zysk można podkręcić, ale niekoniecznie na maksa.


Podstawowe pytanie to jak zwykle kto może wziąć udział. Akcja jest w zasadzie powtórką znanej nam akcji z Agory i warunki się tutaj nie zmieniły. Dalej wykluczone są osoby, które miały tutaj konto od 14 maja 2015. Okres karencji jak widać ciągle ulega wydłużeniu.Jak zwykle w tego typu akcjach należy wejść na dedykowaną stronę i zarejestrować się zostawiając swoje podstawowe dane wraz z mailem. Na maila przyjdzie potwierdzenie rejestracji z linkiem do otwarcia konta w Toyocie.

Tutaj możesz skorzystać z akcji specjalnej z podkręceniem lokaty w Toyota

Sama akcja potrwa do 30 listopada 2016, jest więc stosunkowo dużo czasu. Co trzeba zrobić by zgarnąć maksimum zysku, które w tym przypadku wynosi 110 zł?


To co zwykle a więc:
 • założyć Konto Jedyne 
 • założyć lokatę Plan Depozytowy na 130 dni w kwocie 10.000 zł 
 • utrzymać tę lokatę przez 70 dni
A więc chociaż lokata trwa 100 dni, do zgarnięcia premii w wysokości 100 zł można zerwać ją o 30 dni wcześniej. Nie ma to jednak raczej sensu, pozbawia to nas bowiem odsetek w wysokości 2,50%. Pamiętajcie, że termin założenia lokaty to 31 grudnia 2016, ale kto będzie czekać tak długo na tę wisienkę na torcie?:)

Dla ścisłości bank nie wymusza założenia jednej lokaty na 10.000 zł, chociaż tak warunek można spełnić w najprostszy sposób. Możecie zakładać nawet i 10 lokat po 1000 zł, ważne by suma kasy na lokatach miała kwotę 10.000 zł.

Terminarz nowej akcji z Toyota bank

Można też zgarnąć tutaj dodatkowe 10 zł, ale oznacza to rejestrację w mało ciekawym programie Tankuj korzyści do pełna. Termin rejestracji jest tutaj nieco dłuższy bo do 31 grudnia 2016, ale sam program wymaga dodatkowo spełnienia dość trudnych warunków. Omawiałem je szczegółowo pod tym linkiem.

Tutaj możesz skorzystać z akcji specjalnej z podkręceniem lokaty w Toyota

Biorąc pod uwagę inne najlepsze oferty lokat nawet u potentaw czyli Idea bank oraz Optima, trzeba przyznać, że Toyota daje dziś najwięcej.  Niestety w tej akcji nie mogą brać udział obecni użytkownicy konta jedynego jak było w przypadku akcji Agory. A szkoda.

Na marginesie w międzyczasie Idea bank zaskoczyła nas kolejną lokatą na 3,00% !:) Już nie tylko omówiony wczoraj Halloween jest w ofercie, dołączył do niej Jesienny sejf o czym dziś wyjątkowo na PP3.

Regulamin promocji Comperia bonus 7 rozkręć lokatę do 5,60%

14 komentarzy:

 1. minus opłata za konto 2,49/mc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Które i tak można znieść płacąc kartą na 400 zł.

   Usuń
 2. biorąc pod uwagę bonus 100zł to 5,6% daje tylko wpłata 10.000zł, przy 50.000zł jest już tylko koło 3,1%, 100.000zł to już tylko 2,8%... i to na 130 dni... jednym słowem trzeba to sobie dobrze wykalkulować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie masz co kalkulować, bo się przeliczysz. Bonus otrzymasz tylko w jednym przypadku: jak założysz lokatę na 10k, przy innych kwotach nie dostaniesz żadnego bonusu.

   Podobnie zresztą było w przypadku akcji Toyoty z Agorą, tam też wymagane było 10k i tyle wpłaciłem nieszczęsnym przelewem z Idea banku w ostatni dzień wakacji.

   Usuń
  2. z regulaminu: "...założyć Konto Jedyne i Lokatę „Plan depozytowy na 130 dni” na kwotę minimum 10.000 zł"... "5,6% oznacza sumę zysku z Planu Depozytowego na 130 dni (zgodnie z Tabelą Oprocentowania oprocentowanie lokaty wynosi 2,5% w skali roku) na kwotę 10.000 zł, Premii i Premii dodatkowej.."
   źródło: https://comperiabonus.pl/ToyotaBank
   ------
   ja to zrozumiałem inaczej, nigdzie nie pisze że to ma być konkretnie 10k, ale być może jest i tak jak Ty mówisz :)

   Usuń
  3. poza tym "kliknij" na kalkulator zysku na promocyjnej stronie.. przesuwasz suwak jak chcesz i dalej masz bonus +110zł doliczony... w sumie tym się zasugerowałem

   Usuń
  4. No to sprostuję, żeby było jasne:
   można założyć maksymalnie 10 lokat na dowolną sumę, ważne by suma na wszystkich lokatach wynosiła 10.000 zł.

   Efekt ten sam jak założysz jedną lokatę na 10 tys.

   Usuń
  5. Akurat anonimowy ma rację. Można założyć do 10 lokat po 10 tys. na 2,5%. Żeby otrzymać bonus należy mieć minimum 10 tys. na 130 dni. Jeśli ktoś założy 10 lokat x 10 tys też bonus otrzyma.

   Usuń
  6. Przecież to samo napisałem.

   Usuń
  7. Non rozumymiuch.Zniknelos artykulos "Lokatos niezwyklos ósemkos na 3.08%..."

   Usuń
  8. Ja odpisalos You are absolutely right,but for me lokatos Till the end of October is too krótkos,więc mniej gutos,czy cósik w ten deseń.I w tym momenciku zniklos artykulos.Non rozumymiuch why.

   Usuń
  9. Artykuł zniknął bo też zniknęła oferta w Idea bank, więc nie ma sensu by na stronie głównej było coś czego już nie ma.
   Lokata z tuningiem za to jest, więc lepiej jak do czasu nowego artykułu była rzecz na czasie.

   Usuń
  10. Okay.Pozdrawiam.

   Usuń
 3. NEOBANK - podwyzszyl oprocentowanie prawie wszystkich lokat. neoLOKATA Zysk daje obecnie 3% na 3 miesiace dla nowych srodkow - nie trzeba byc nowym klientem !!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...