środa, 19 października 2016

Wielka loteria bezgotówkowa z BMW i3 oraz Samsung Galaxy S7 za każdą płatność kartą


Do zakupów kartą chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Są o wiele wygodniejsze od płatności gotówką, a dodatkowo przynoszą dodatkowe korzyści jak chociażby 5% zwrotu  z w T-Mobile. Długo zresztą by tu wymieniać zalety.

Od wczoraj mamy nową ciekawą promocję kart. Dotyczy ona Wielkiej Loterii Bezgotówkowej w której zgarnąć można wiele nagród. Co prawda na blogu raczej nie omawiam loterii z oczywistych powodów, to jednak każda reguła ma swoje wyjątki.

Wyjątek jest oczywisty: skoro i tak płacimy kartą, bo zgarniamy dzięki temu zyski, unikamy opłat czy spełniamy dodatkowe warunki, to warto przy okazji podpiąć się pod loterię. Nie wysilamy się dodatkowo, a szanse na wygrane zawsze są.


Do wygrania jest:
 • co tydzień: elektryczne BMW i3
 • codziennie: Samsung Galaxy S7
 • co godzinę: podwójna wejściówka do Multikina
 
Trzy rodzaje nagród do wygrania

Nagród jest więc bardzo dużo, zaś płatności można dokonywać dowolną kartą. Nie ma tu ograniczenia do kart Visa lub MasterCard jak to jest w niektórych przypadkach. Obie rywalizujące ze sobą organizacje wchodzą w grę. Mało tego, można dokonywać dowolne transakcje czy to w punkcie usługowym, handlowym czy w internecie.

Czasu na rejestrację zakupów jest dużo, można to robić jeszcze ponad miesiąc do 24 listopada 2016. Zakupy trzeba rejestrować na stronie zakupybezgotówki.pl, gdzieś musi bo tyć rejestrowane by zrobić losowania.

Uciążliwością na pewno będzie konieczność zbierania potwierdzeń płatności. Zwykle wyrzucamy je do kosza, gdyż liczne zakupy powodują, że jest ich co niemiara. Kto jednak bierze udział, powinien wrzucać je do jakiegoś pudła na wszelki wypadek i trzymać je tam do końca trwania loterii czyli do 28 lutego 2017.

W dość ciekawy sposób liczone są zasady przyznawania losów. Nie trzeba kombinować z płatnościami tak jak jest w przypadku banków. Nie trzeba dzielić zakupów na pakiety czy też dokonywać jednego zakupu kilkoma kartami jak to robimy w bankach.


Losy są dzielone według prostej zasady: 1 los jest przyznawany za zakup na 10 zł. Kto dokona większego zakupy, ten dostanie więcej losów, ma więc większą szansę na wygraną. Jedyna rzecz która zniechęca do wzięcia udziału poza zbieraniem paragonów, jest konieczność wpisywania dość wielu informacji przy zgłoszeniu udziału w loterii. Co jest wymagane widzimy niżej.

Trzeba podać dużo danych przy zgłoszeniu
Bierzecie w czymś takim udział?

Regulamin loterii promocyjnej Wielka Loteria Bezgotówkowa

15 komentarzy:

 1. Wczoraj próbowałem zarejestrować płatność, ale nie otrzymałem potwierdzenia na mail. Czy ktoś dostał takie potwierdzenie. Sprawdzałem w regulaminie i tam jakby brakuje wartości w jakim czasie takie potwierdzenie jest wysyłane. Jeszcze nie kontaktowałem się z organizatorem w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja trochę z innej beczki, wiem że temat był już gdzieś poruszany, ale chciałem dopytać. W sobotę kończy mi się lokata GO W Idei. Nie chcę żeby pieniądze leżały przez 2 dni nieoprocentowane, w związku z tym chcę założyć lokatę beztroską i w poniedziałek ją zerwać. Czy mogę zmienić nr. konta do zwrotu środków lokaty GO na numer konta nowej lokaty beztroskiej, czy trzeba to zrobić w inny sposób? Chyba że macie jakieś inne pomysły, proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też lokata GO kończy się właśnie w sobotę. Zamierzam przerzucić je od razu na Zośkę, bo tu mam nieco ponad 2,70% pamiętając o podziale, by 10% środków były na ror.

   Usuń
  2. Niestety Zośki nie posiadam i chyba na chwilę obecną nie ma sensu żebym ją zakładał.

   Usuń
  3. Możesz tak zrobić ale zmiany nr konta dokonasz poprzez infolinię.Ja zrobułbym tak.W sobotę zerwał lokatę która odnowi się na 0,1% i środki z niej przeniósł na beztroską.

   Usuń
  4. Ja bym założył, skasował zysk i zamknął. Z założeniem roboty na kilka sekund, z zamknięciem kilka minut i po sprawie.
   Beztroska daje tylko 1,80%...

   Usuń
  5. Nie za bardzo rozumiem z tym zamknięciem rachunku "kilka minut". Jak mi wiadomo, żeby zamknąć rachunek w Idea Bank, należy wysłać pismo do oddziału lub udać się osobiście. Wydaje mi się, że opcji zamknięcia przez bankowość internetową lub przez infolinię w Idea Bank nie ma.

   Usuń
  6. Mam na myśli właśnie zamknięcie w oddziale osobiście. Ostatnio zamykałem konto oszczędnościowe w oddziale i trwało to kilka minut.

   Oczywiście nie jedziemy specjalnie do oddziału, można zrobić to przy dowolnej okazji. Konto jest całkowicie darmowe, więc nie ma znaczenia czy zamkniesz je jutro czy za kilka tygodni.

   Usuń
  7. @Anonimowy
   No to problem nam się rozwiązał:) Wystarczy dziś złożyć wniosek o nową lokatę, a w sobotę go opłacić.

   Usuń
 3. Dzięki Marcin za info. Wezmę w tym udział. Ostatnio jak była promocja w żabce to tableta Lenovo wygrałem więc i może tutaj się uda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo i dopiero teraz się chwalisz?:)
   Życzę powodzenia i w tej loterii.

   Usuń
 4. Nie opłaca się. Zwłaszcza że nagrody i tak „wylosują” znajomi organizatorów. W związku z tym, że w zeszłym roku auto wygrała bliska przyjaciółka organizatora.

  OdpowiedzUsuń
 5. a tak z innej beczki, wiesz już coś może o nowym koncie dedykowanym dla klientów Tesco?
  https://www.tesco.pl/marki-i-uslugi/finanse/konkurs-o-milion.php
  TU jest widoczna debetówka MC, na wiosnę Alior mówił że wprowadzi takie konto... ciekawy jestem czy to już?? i jakie będą wisienki do zgarnięcia oczywiście... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zainteresuję się tym, bo właśnie w Tesco najczęściej robię zakupy:)

   Usuń
 6. Ten konkurs to wielka ściema. osoba postronna nie ma szans na wygraną. Wygrywają tylko znajomi organizatorów . Dlatego nie podaje się nazwisk tylko pierwszą literę np. małorzata K. wygrała samochód i Samsunga.ktoś tym powinien się zainteresować.
  A z Banku Idea to radzę uciekać. Jeszcze więksi oszuści niż organizatorzy tej loterii.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...