piątek, 21 października 2016

#Citi Smile nagrodzi 100 tys klientów za posiadanie karty w Citi


Banki rzadko nagradzają swoich klientów za lojalność. Z reguły klient raz zdobyty idzie w zapomnienie, więc jedynym sposobem na to by banki się z nami liczyły jest po prostu zmiana banku.

Zdarzają się jednak wyjątki od tej wrednej reguły. Toyota od czasu do czasu pozwala na bonus do lokaty dla swoich obecnych klientów. Z podobnym pomysłem wychodzi teraz Citi Handlowy znany z rozlicznych promocji z bonusem dla swoich kart kredytowych.

Banki nadają takim działaniom specjalne nazwy. Toyota nazywa to Rok Korzyści, Citi zaś nazwało to #Citi Smile. Zamiast lokat do zgarnięcia są bilety do kina, vouchery na kawę, drobne upominki czy zaproszenia na niecodzienne wydarzenia.Już samo wyrobienie kart jest korzyścią, bo do każdej nowo założonej karty można zdobyć telefon LG, 400 zł do allegro, 400 zł do mall.pl czy nawet 5% cashback. Oferty są zebrane w zakładce Nie przegap.

Wielu ludzi jednak zakłada kartę, spełnia warunki i zamyka kartę. Widocznie by nie zniechęcać ludzi do swoich kart, Citi wymyśliło autorski program lojalnościowy, w którym klienci posiadający karty Citi mają dostać dodatkowe korzyści od banku w podzięce, że wybrali kartę w Citi a nie w innym banku.

Według zapewnień banku do końca października 2016 nawet 4 tysiące klientów ma być zaskoczonych smsem o tym , że jedna z transakcji będzie objęta cashbackiem. Zapewne ominie to tych, którzy korzystają z karty z 5% cashback, tutaj bowiem wszystkie transakcje do pewnej kwoty są objęte zwrotem.

Do końca 2017 programem ma być objęte nawet 100.000 osób. Być może od nowego roku zmieni się definicja nowego klienta i amnestią zostaną objęci klienci zamykający kartę w 2014 roku? Z tego co się ostatnio dowiedziałem, podobno okres karencji w Citi to około 3 lata.

Obecnie trwają zapisy na trening

Pomysł jest na pewno ciekawy, chociaż niecodzienne wydarzenia, zwane tutaj eventami nie każdemu muszą przypaść do gustu. Na chwilę obecną Citi rozdaje 1400 zaproszeń na trening z Chodakowską, który ma się odbyć 5 listopada.

Co było do tej pory? Program zaczął się w czerwcu tego roku, kiedy była Inauguracja Filmowej stolicy lata. W październiku był Douglas Beauty Street. Być może w przyszłości będą jeszcze ciekawsze wydarzenia, które akurat komuś z Was będą pasować.

Tak na marginesie przy okazji akcji z Chodakowską Citi ma nową akcję z voucherem na 300 zł do bebio.pl, wygląda jednak na to, że ciekawsze są oferty z większym bonusem o 100 zł. Obie oferty ważne są do końca tego roku, zaś najsłynniejsza z telefonom LG nawet do 6 stycznia 2017.

400 zł na Allegro założenia karty Citi Simplicity

400 zł do mall.pl za założenie karty Citi Simplicity

Telefon LG o wartości 549 zł za darmową kartę Citi Simplicity

Nagradzanie za lojalność to na pewno coś czego w bankach brakuje. Dobrze, że powoli zaczyna się to zmieniać, chociaż nie sądzę by w najbliższym czasie dotyczyło to także większych banków.

10 komentarzy:

 1. Uprzejmie proszę o odpowiedź na pytanie:Czy w Idea Banku przelewy wewnętrzne są księgowane w czasie rzeczywistym i we wszystkie dni tygodnia?(np.w święta).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sobotę i niedzielę na pewno, natomiast co do czasu rzeczywistego to trzeba wziąć poprawkę na kilka minut. Niekiedy trzeba kilka razy odświeżyć stronę by zobaczyć efekt.

   Usuń
 2. Dziękuję za odpowiedź.Czyli nie jesteś pewien,czy np.w święta Bożego Narodzenia?Ale chyba każdy wolny dzień od pracy jest traktowany tak samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak, ale nie testowałem tego dotąd. Nie kończyła mi się żadna lokata w święta, za to w weekendy bardzo często. Jutro kończy mi się kolejna i będę robić przelew wewnętrzny.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

   Usuń
 3. BS zawieszony http://www.bsnadarzyn.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Skok Nike 3% na 6 miesiecy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SKOK NIKE z zarządem komisarycznym i dają 3% ?.

   Usuń
  2. a co w tym dziwnego, SKOK Wołomin dawał ponad 4% i też był z zarządem komisarycznym

   Usuń
  3. Wniosek, że tracą płynność finansową. A to jest przesłanka do upadłości. Próbują ratować Kasę.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...