środa, 6 lutego 2019

400 zł na zakupy na Allegro za kartę w Paribas


Paribas ostatnimi czasy ma bardzo fajne oferty, ale wszystkie kończą się grubo przed czasem, trzeba więc niejako zapolować na nie nim znikną. Podobnie zapewne będzie z najnowszą z nich, w której można zgarnąć niemało bo aż 400 zł do jakże popularnego Allegro.


Jak to Francuzi mają w zwyczaju oferta jest limitowana. Tym razem przewidziano nieco więcej bo 4000 sztuk. Wydaje się, że to dużo, ale jak pamiętamy poprzednia oferta z 400 zł do Biedronki była wycofana przed wyczerpaniem puli, więc z pewnością warto się pospieszyć.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za kartę w Paribas

Kto może z tego skorzystać? W przeciwieństwie do kont przy kartach jest łatwiej. Wystarczy 18 miesięczna przerwa w posiadaniu karty, czyli karencja jest o połowę krótsza niż w przypadku kont, gdzie trzeba czekać 3 lata po premię za ponowne otwarcie konta.

Promocja ma potrwać teoretycznie do 31 marca 2019, ale tę datę można już włożyć między bajki. Nie pamiętam już kiedy w Paribasie fajna akcja skończyła się zgodnie z zapowiedzią, być może to celowe działania banku.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 4 vouchery do allegro po 100 zł każdy?
Zasady są jasne: trzeba dokonać kartą płatności na kwotę 1000 zł i nie ma znaczenia czy będzie to płatność jednorazowa czy będziemy kumulować drobne płatności tak by suma zamknęła się w kwocie tysiąca złotych w jednym miesiącu.

Za powyższe czynności dostaniemy kupon na 100 zł do Allegro. Jeśli powtórzymy to w trzech kolejnych miesiącach można za to zgarnąć kolejne trzy bony po 100 zł. Innymi słowy w ciągu 4 kolejnych miesięcy można tak zgarnąć 4 bony do Allegro po 100 zł.

Płatności należy dokonywać po miesiącu w którym dostaliśmy kartę. Więc jeśli dostaniemy kartę w lutym, to płatności będą się liczyć od marca i zgarniać premię możemy za płatności wykonane w marcu, kwietniu, maju oraz czerwcu.Warto podkreślić, że odebranie nagrody będzie możliwe po rejestracji na stronie mam bonus w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda będzie dostępna właśnie na stronie mambonus przez 7 dni roboczych w następnym miesiącu. 

Tutaj zgarniesz 400 zł do Allegro za kartę w Paribas

Mówiąc obrazowo jak wykonamy płatności na 1000 zł w marcu, to przez 7 dni roboczych kwietnia na mambonus będzie na nas czekać bon do Allegro na 100 zł. I tak będzie przez kolejne 4 miesiące.


Pozostaje nam pytanie co z opłatą za kartę? Jak widzimy wyżej za wykonanie płatności na 500 zł w pierwszych trzech miesiącach jesteśmy zwolnieni z opłaty. A przecież regulamin wymaga wydania nawet większej kwoty. Warto się tego upewnić przy rozmowie z konsultantem.

Regulamin promocji Do 400 zł na zakupy na Allegro z kk w Paribas

4 komentarze:

 1. Szkoda, że nie da się zapłacić kilkoma kuponami za jeden zakup na allegro. Przy jednej płatności na allegro może być użyty tylko jeden kupon. Kicha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam pytanie czy trzeba kupować w sklepie allegro? czy można płacić tam za wszystkie transakcje. Z góry dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 2. Tymczasem w IB od dziś kolejne obniżki:
  Lokaty Zawrotne spadly z 3,5/3,4% na 3,5/3,2%.
  Druga wersja (ta po ukosniku) jest częściej oferowana niż ta wyzsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarny dzień dla deponentów w bankach? RPP może dziś obniżyć stopy procentowe. Lokaty w doł - ceny mieszkań w górę. Tylko tyle będzie to znaczyć

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...