piątek, 15 lutego 2019

Powrót promocji 378 zł w akcji aktywni z kontem z OK System w Paribas


Po dłuższej przerwie wraca promocja darmowego konta dedykowana raczej dla zwolenników bycia fit. Zima powoli nam się kończy, a z nastaniem cieplejszych dni mamy większą ochotę do ruchu. 

Tutaj mamy okazję zrobić to w profesjonalny sposób, bo z darmowym użyciem obiektów sportowych w ramach OK System. Do dyspozycji mamy aż 3500 obiektów sportowych w całej Polsce, gdzie można uprawiać nawet 25 różnych dyscyplin sportu, a więc jest w czym wybierać.


O dziwo obecna promocja jest dużo atrakcyjniejsza niż poprzednim razem. Przedtem do zgarnięcia było 3 miesiące darmowego korzystania 2x w tygodniu z obiektów sportowych. Obecnie okres ten wydłużono dwukrotnie do 6 miesięcy.

Do zgarnięcia jest znów karnet elektroniczny, pozwalający na korzystanie za darmo dwa razy w tygodniu z obiektów sportowych współpracujących z OK System. Według regulaminu taki karnet jest wart niemało bo 378 zł.

Tutaj zgarniesz karnet na 3 miesiące do OK System za konto w Paribas

Kto może skorzystać z tej promocji? Jak to w Paribasie promocja jest adresowana dla osób, które nie posiadają konta od 24 miesięcy. Ten termin dotyczy także posiadaczy konta w Raiffeisen, który został przejęty przez Paribasa.Link rejestracyjny ma być ważny do 15 marca, ale bank w regulaminie zaznacza, że przewidział tylko 1500 wniosków (poprzednio było 4000) więc ten termin może znów ulec skróceniu. Co trzeba zrobić by zdobyć karnet do OK System wart 300 zł? Konto można otworzyć najpóźniej do 29 marca 2019. Gdy już te wstępne formalności będziemy mieć za sobą należy spełnić tylko 3 warunki:
  • płatności kartą na kwotę  200 zł
  • jednego przelewu aplikacją GOmobile
  • przelewu do banku na kwotę 1000 zł
przy czym powyższe czynności należy wykonać w przez 6 kolejnych miesięcy czyli tyle ile wynosi darmowy okres korzystania z OK System 2x w tygodniu. Dotyczy to miesięcy od kwietnia do września.


Terminy przyznania nagrody
Każdy uczestnik niniejszej promocji zostanie info na maila o karnecie najpóźniej do 20 maja 2019. Przez następne 8 dni mamy czas na założenie Panelu OK system, a już od 1 czerwca można zacząć treningi. Jak spełnimy w kolejnych miesiącach opisane wyżej 3 warunki, to w kolejnych miesiącach dostaniemy kolejne karnety.

Tutaj zgarniesz karnet na 3 miesiące do OK System za konto w Paribas


Warto wybrać to konto

Jak zwykle promocja dotyczy darmowego konta Optymalnego. Jak widać bank sam wyciągnął wnioski i przestał promować kiepskie konto Maksymalne, które posiada opłatę za kartę w wysokości 12 zł i zwalnia z niego dopiero płatność na 300 zł, zaś w Optymalnym karta jest całkowicie darmowa.


Regulamin promocji Aktywni z bankiem Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...