poniedziałek, 18 lutego 2019

Do 350 zł do wykorzystania na stacjach Circle K za darmową kartę w Citi


Dziś Citi rusza z nową propozycją premii w postaci 350 zł do Circle K za darmową kartę kredytową. Kto zatem dużo tankuje ma możliwość zgarnięcia całkiem przyjemnej premii za coś i tak robi na co dzień.
Kto może z tego skorzystać? Citi jest niestety dość zatwardziały w swoich zakazach dla nowego klienta. W dalszym ciągu mamy tutaj zapis, że z oferty są wyłączone osoby, które posiadały kartę po 1 stycznia 2016. A to oznacza, że karencja wynosi już ponad 3 lata.

Tutaj zgarniesz do 350 zł do Circle K za darmową kartę w Citi

Akcja ma potrwać dość długo, bo do 14 maja 2019. I nic nie wskazuje na to, by miała skończyć się wcześniej. W Citi oferty trwają zwykle tak długo jak bank zapowiada, co widać po najlepszej ofercie ze smartfonem.


Co trzeba zrobić by zgarnąć owe tytułowe do 350 zł?
Ściągawkę mamy wyżej. Całość sprowadza się do spelnienia 3 warunków:
  • zalogowania się do bankowości Citi
  • rejestracji w programie Priceless Special
  • robieniu płatności na 500 zł przez kolejne 3 miesiące
Pierwszy warunek to żaden problem. Każdy użytkownik karty zrobi to co miesiąc by nic nie płacić za kartę. Wszak musimy wiedzieć ile mamy zwrócić bankowi za korzystanie z darmowego kredytu:) Dla tej promocji liczy się jednak tylko jedno logowanie.


Drugi warunek też jest banalny, jest jednak potrzebny, gdyż za wydawanie kasy przyznawane są punkty w programie Priceless Specials. Miesięcznie możemy zgarnąć 7000 punktów, po wymaganych 3 miesiącach możemy zebrać 21000 punktów, a to już równowartość voucherów na kwotę 350 zł.

Trzeci warunek to sedno tej promocji. Miesięcznie kartą musimy wydać 500 zł, za co zbierzemy 7000 punktów wspomnianych wyżej. Taką kwotę mamy wydać przez kolejne 3 miesiące następujące po miesiącu w którym dostaliśmy darmową kartę.Karta Citi to jedyna karta w Polsce która jest całkowicie darmowa i z tego też powodu dalej ją posiadam. Wszak samo posiadanie karty jest zyskiem samym w sobie przez korzystanie z darmowego okredu Grace Period, kiedy możemy żyć na koszt banku. 

Tutaj zgarniesz do 350 zł do Circle K za darmową kartę w Citi

W Citi nie musimy kombinować by wydać określoną kwotę w skali roku jak np. w przypadku T-mobile, gdzie dopiero wydanie kwoty 15.000 zł powoduje, że karta jest darmowa. Karta jest darmowa nawet jak będziemy używać jej okazjonalnie jak jest w moim przypadku.


Regulamin promocji Do 21000 punktów w programie Priceless Special

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...