wtorek, 19 lutego 2019

Naprawdę łatwe 300 zł za eKonto w mBanku oraz do 250 zł w programie poleceń :)

mBank od lat zabiega o nowych klientów, a ostatnio wręcz zaskakuje częstotliwością wprowadzania nowych promocji.

Nie tak dawno opisywałem na PP4 promocję "eKonto z premią - III edycja", która zakończyła się dopiero co w Walentynki, a już rusza kolejna edycja ;)

Jednocześnie startuje: "Twoje Konto z Bonusem i Premią" - bo tak nazywa się najnowsza promocja. W skrócie to:  100 zł w gotówce i 50 zł w bonie elektronicznym do sieci sklepów Biedronka. Dodatkowo to nawet 250 zł w programie polecającym :)

mBank ponownie promuje swoje eKonta - gdzie w połączeniu 2 promocji - w banalny sposób można zdobyć nawet 2 razy po 150 zł - czyli aż 300 zł :)

Co najważniejsze bank stał się też ostatnio dużo łaskawszy dla swoich byłych klientów ;) Skrócił on bowiem aż o cały rok okres karencji dla powracających! 


Ta nowa akcja promocyjna potrwa do końca przyszłego miesiąca - czyli 31 marca 2019 r.
Jak już wspomniałem wyżej tym razem bank skrócił dla byłych klientów okres wykluczenia i aktualnie jest to czas od 1.01.2017 roku

Od tej to daty - nowi klienci banku mogą wziąć w niej udział. Tym nowym klientem może być osoba, która właśnie od 1.01.1017 r. nie jest lub do tej pory nigdy jeszcze nie była - posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.  Wykluczeni są bowiem również współposiadacze w/w rachunków. (szczegóły w regulaminie na dole)

Tutaj zarejestrujesz się w promocji mBanku dla łatwych nawet 300 zł

Promocja składa się z 2, a w zasadzie 3 części. W pierwszej z nich do zdobycia jest 150 zł, w drugiej nawet - 250 zł w programie poleceń, a w 3-ciej kolejne 150 zł za aktywne korzystanie z konta :)

Harmonogram całej promocji w skrócie przedstawiają poniższe obrazki:

Dla 1-szej nagrody 150 zł (100 +50) - trzeba zatem po kolei wykonać następujące czynności wymienione w regulaminie:

a) zarejestrować profil uczestnika za pośrednictwem Serwisu (klikając w niebieski linki z artykułu)

b) zaakceptować regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola przy rejestracji w Serwisie,


c) kliknąć w link aktywacyjny umieszczony w wiadomości przesłanej Uczestnikowi po rejestracji w Serwisie na adres e-mail podany w czasie rejestracji (UWAGA kliknięcie w link aktywacyjny jest równoznaczne z aktywacją profilu Uczestnika w Serwisie i przekierowuje Uczestnika do Serwisu)


d) do 31.03.2019 r.
złożyć wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową wyłącznie poprzez Profil Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem linku udostępnionego w zakładce "KONTO BONUS", przekierowującego Uczestnika do strony internetowej Banku,

e) do dnia 15.04.2019 r. zawrzeć z Bankiem umowę o eKonto wraz z kartą debetową, na podstawie wniosku złożonego zgodnie z podp. d) i nie rozwiązać lub nie wypowiedzieć jej do 15.06.2019 r.

 
f) do 31.05.2019 r. wykonać co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych*, które nie zostaną anulowane (np. w wyniku zwrotu zakupionego towaru) 


g) w trakcie rejestracji profilu uczestnika podać taki sam adres e-mail jak przy składaniu wniosku o otwarcie eKonta.


*UWAGA Przez transakcje bezgotówkowe - rozumie się bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez internet, w tym przelewy inicjowane przez Uczestnika oraz płatności BLIK, zaksięgowane przez Bank na eKoncie.Tutaj zarejestrujesz się w promocji mBanku dla łatwych nawet 300 zł

Do 24.06.2019 r. - organizator powiadomi uczestnika o przyznaniu bonusu - poprzez wysłanie wiadomości e-mail z linkiem, przekierowującym do formularza, za pośrednictwem którego uczestnik uzupełnić musi dodatkowe dane. (tj. numer Pesel oraz numer eKonta otwartego w ramach akcji - niezbędne do wypłacenia premii pieniężnej.)
Niezależnie od wiadomości e-mail - uczestnik może otrzymać również od organizatora smsa - informującego o przyznaniu tego bonusu.

Od w/w informacji mailowej mamy tylko 7 dni na uzupełnienie danych pod rygorem utraty bonusu!

Przy spełnieniu warunków - bonus zostanie wypłacony uczestnikowi najpóźniej do dnia 30.06.2019 r. - na eKonto otwarte w ramach akcji promocyjnej.Druga część to - PROGRAM POLECEŃ 

Dla osób, którym przysługuje bonus dodatkowo może wpaść po 50 zł za każdą poleconą osobę (maksymalnie 5) co w sumie może dać nawet 250 zł !!!

Za pośrednictwem założonego już wcześniej profilu uczestnika w zakładce "Program Polecający" - uczestnikowi zostanie udostępniony indywidualnie wygenerowany Link polecający.

Ten link uczestnik udostępnia polecanej osobie - w celu rejestracji przez niego już własnego profilu i założenia z niego wniosku o eKonto.

Dość ważną sprawę wyjaśnia tu regulamin, który tu zacytuję:

Uwaga: Uczestnik może rozpocząć aktywny udział w Programie Polecającym jeszcze zanim sam spełni wszystkie warunki uprawniające do otrzymania Bonusu, jednakże nie jest możliwe otrzymanie Premii bez ich spełnienia przez Uczestnika zgodnie z Regulaminem.3 część - to ta związana z aktywnym korzystaniem z konta gdzie do zdobycia jest kolejne 150 zł :) Jak je zdobyć przedstawia schemat poniżej:
Tutaj należy zwrócić uwagę, że tak samo jak przy poprzednich edycjach promocji "e-Konto z premią" - przy otworzeniu eKonta promocyjnego NALEŻY również uruchomić produkt Moje cele.


Tutaj zarejestrujesz się w promocji mBanku dla łatwych nawet 300 zł

eKonto wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie pamiętam jakichkolwiek problemów technicznych z nim związanych, które niestety napotykam jeszcze w wielu innych bankach. Dodatkowo to praktycznie same zera za obsługę jak widać poniżej ;)


Tutaj zarejestrujesz się w promocji mBanku dla łatwych nawet 300 zł


Regulaminy:

1) Regulamin promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią"
2) Regulamin promocji "Konto z premią – IV edycja"
3) Tabela opłat i prowizji

37 komentarzy:

 1. Proponuje zapoznać się autorowi z warunkami zwolnień z opłat w eKoncie Osobistym bo to co wkleił jest błędne i dotyczy starego eKonta standardowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...bo to co wkleił jest błędne i dotyczy starego eKonta standardowego."

   To prawda, dzięki za zwrócenie uwagi. W wolnej chwili będzie to poprawione ;)

   Usuń
  2. TomTom jeszcze nie napisałeś o tym, że aby skorzystać z promocji „eKonto z premią – IV edycja” należy przy otwieraniu eKonta promocyjnego uruchomić produkt Moje cele.

   Usuń
  3. "TomTom jeszcze nie napisałeś o tym, że aby skorzystać z promocji „eKonto z premią – IV edycja” należy przy otwieraniu eKonta promocyjnego uruchomić produkt Moje cele."

   Dodałem już wzmiankę na ten temat. Przyznam szczerze, że skupiłem się głównie na tej 1-ej promocji - bo to ona jest całkowitą nowością. O poprzednich edycjach eKonta z premią dokładniej można przeczytać we wcześniejszych wpisach - bo różnią się one w zasadzie tylko datami ;)

   Usuń
 2. W idea od dziś kolejny zjazd oprocentowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczy nie zależy im na klientach. I vice versa.

   Usuń
  2. Nie w temacie, ale mam pytanie. Konto Oszczędnościowe CHF? Gdzie najlepiej zaglądać? BOŚ Bank ładnie w Googlach wygląda, ale nigdy nie ufałem bankom spółdzielczym, czy weganom... ? :D Nie znam ich konta PLN nawet, a regulaminy bywają zdradzieckie. Ktoś coś podpowie? Podsumowując co wiem, konto EKO konto VIP wymaga dla warunku bezpłatności, wpływów 5kPLN, EKO lokaty CHF 1,5% od 1kCHF 36mc. Coś zgubiłem albo przeoczyłem? Może ktoś zna lepsze miejsce na Franka? :)

   Usuń
  3. "Znaczy nie zależy im na klientach. I vice versa."

   Dokładnie, zobaczymy kiedy im się odmieni ;)

   Usuń
 3. IB chyba specjalnie przepycha klientow do Getina,bo w koncu nazwa IB zniknie z rynku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lokaty Hit Plus już nie ma w IB. Natomiast od dziś 21.02.2019r. powstała Lokata na Nowe środki Plus okres 3 m-ce z oprocentowaniem 3,20%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyżby to już było powolne "wygaszanie" Idei? Trochę chyba za wcześnie? Nie wierzę, że aż tak są przeładowani kasą.

   Usuń
 5. Czyżby wreszcie na rynku miało powiać świeżością ;) prnews.pl donosi o nowym banku:
  https://prnews.pl/horum-bank-wystartuje-przelomie-roku-ciagu-5-chce-pozyskac-18-mln-klientow-440947

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli posiadałem konto firmowe w 2017 r. to też jestem wykluczony z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeżeli posiadałem konto firmowe w 2017 r. to też jestem wykluczony z promocji ?"

   Konto firmowe nie wyklucza z promocji. Możesz brać w niej udział.

   Usuń
 7. W 2008r obywatele UK lokujący srodki w islandzkich bankach zostali z niczym. Wypłaty dostali dopiero po kilku latach z woreczka banku centralnego Anglii. Tak się kończy lokowanie kasy obywateli dużych krajów w bankowości krajów o ograniczonej możliwości realizacji wypłat w razie kłopotów.
  Nie tylko Idea się zwija. Glapinski znów chce stopy obniżać więc 3% to zaraz może zostać miłym wspomnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 8. IB zamknął ubiegły rok na giełdzie koło 2zł/aukcję. Przez styczeń skoczył w górę o 400% do 8zł/aukcję aby przez dwa ostatnie tygodnie lutego spaść do 4zł. Ktoś się bawi akcjami IB. Taka niestabilność nie wróży sukcesu w przejmowaniu banku. W ciągu 2 miesięcy kończą się nam lokaty na 3,9 i pytanie gdzie ujdziemy z kapitałem!

  OdpowiedzUsuń
 9. kupimy złoto :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ktoś wie jak przedłużają się lokaty w ib? Bo raz mi się skończyła jakaś 3 miesięczna i przedłużyła mi się na ponad 3%....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...a będzie jeszcze mniej jeśli to o czym donosi prnews.pl - się sprawdzi:
   https://prnews.pl/prezydencki-projekt-jeszcze-bardziej-obnizy-oprocentowanie-lokat-441096

   Usuń
  2. przecież władzy mocniej kopiącej posiadaczy jakichkolwiek oszczędności nie było i nie będzie. GLapińskie, biereckie, łony, Dudy i inne Kacperki... Przeciez to my płacimy oprocentowaniem lokat za Skoki, franki przejmowanie banków, wzrost opłat na BFG, podatki bankowe, pińcet plusy i ujemne realne stopy procentowe NBP. Sobie pierdyliony w wypłatach i premiach a nam drenują kieszenie
   Normalnie jak widzę te indywidua to mnie telepie.
   Idą wybory. w ramach uszczęśliwiania suwerena obniżą stopy i cześć . Już teraz cieżko cokolwiek wyżej 2.7 na większe kwoty znaleźć a co dopiero po obniżce stóp. I jeszcze Wibor chcą zlikwidować i zastąpić decyzją Glapińskiego - czyli stopą referencyjną NBP. Nie widzicie co tu się dzieje? Po prostu chcą mieć dostęp do naszej kieszeni i ją drenować inflacja i stopami. TO się nazywa monetyzacja długu

   Usuń
  3. Nie chca zlikwidowac WIBOR tylko taki jest wymog Komisji Europejskiej, wiec bie sciemniaj gosciu

   Usuń
  4. Niestety muszę się tu całkowicie z Tobą zgodzić. Dodatkowo chcieli wykończyć (przejąć) nasze ulubione 2 banki i tylko "pewne nagrania" to ukróciły ;) Ach marność i lipa nam "lokatowcom" się szykuje...

   Usuń
  5. Jaki jest sens mieszania tutaj polityki i animozji PIS/PO?
   Jaki jest cel poruszania watku pedofilii?
   Polcan/TomTom - nie publikujcie prosze takich komentarzy bo ro icie rynsztok z tego dotychczas pieknego bloga.

   Usuń
  6. Ludzie!!!
   Opanujcie się.
   Co to za chamskie odzywki?
   Czy to jest blog o oszczędzaniu czy o polityce?
   Za mało Wam w innych portalach jadu i obraźliwych epitetów, ze jeszcze tutaj musicie dokladac swoja cegielke?
   Jeśli ktoś nie potrafi komentować bez obrazania innych osob niezależnie od upodoban politycznych to do widzenia.

   STOP PRZEMOCY i STOP NIENAWISCI.

   Usuń
  7. Nie widzę siania nienawiści w stwierdzeniu prostego faktu , że złodzieje finansują interesy swojej szajki naszym kosztem.
   P.S. Operacja Getin za 1zł była przygotowana do odpalenia na dniach przed pamiętnymi taśmami.Podstawiony audytor z firmy zewnętrznej oznajmił bez zapowiedzi że nie podpisze im sprawozdania finansowego, a dalej wiecie co się stało.
   Jak niewiele brakowało żebyśmy swoimi oszczędnościami finansowali dzieła ojca dyrektora, wieże Kaczyńskiego itp.To jest właśnie państwo mafijne.

   Usuń
  8. Dwie wielkie mafie działają w tym kraju bez przeszkód.Czarna mafia w sukienkach czyli KK a do tego zorganizowana grupa przestępcza z siedzibą na Nowogrodzkiej.Obie grupy działają wspólnie i w porozumieniu.Najbliższe wybory do PE, jaki i do parlamentu polskiego zdecydują czy państwo zostanie w pełni podporządkowane dwóm mafiom czy nastąpi odejście od złodziejskiej polityki.2019 rok bedzie przełomowy.Jakby na to nie spoglądać ma to całkiem realny wpływ na nasze oszczędności i dalsze ich pomnażanie.

   Usuń
  9. Noe widzisz dlatego, ze te komentarze juz zostaly usuniete i dobrze za tak sie stalo

   Usuń
  10. Co Ty wiesz o polityce.
   Wieze Kaczynskiego, ojciec dyrektor... sluchaj dalej TVN i.karm sie ta mowa nienawisci.
   Wskaz dowody, aze nie zaslyszane informacje

   Usuń
  11. Witajcie znów. Wróciłem już do Polski i przyznaję, że będąc za granicą miałem ograniczone możliwości korzystania z internetu przez co kilka niepotrzebnych komentarzy zostało opublikowanych.
   To nie jest blog o polityce i komentarze obrażające będą tutaj usuwane jak się stało z kilkoma powyższymi, gdy już miałem dość czasu i pewność trwałości łącza by je przeczytać uważniej.
   Proponuję przenieść dyskusję pod najnowszy wpis o Idea bank. Dyskusję rzeczową taką jaka była do tej pory:)

   Usuń
  12. Do Anonimowy24 lutego 2019 09:54 . Ty żyjesz w jakimś matriksie kolego. Dowody to niech wskaże Twój szeryf na zamach smoleński, na wszystkich których bezpodstawnie oskarżył z mównicy sejmowej, wszystkich których teraz bezpodstawnie aresztuje i aresztował i wymieniać można jeszcze tysiąc przykłądów zakłamania i dziadostwa obecnej władzy. To najgorsze co spotkało Polskę od 89 r.

   Usuń
  13. Jaki Twoj szeryf?
   Polcan/TomTom, znow puszczacie takie komentarze?
   Przeciez one ani troche nie maja zwiazku z oszczędzaniem.
   Sa czysta polityka...

   Usuń
 11. To jest Blog Polcana. O oszczędzaniu. Jak ktoś chce wylewać swe frustracje czyli januszować bzdurnie o polityce , niech tego nie robi tutaj ! Ile można? Ludzie autentycznie nie mają niektórzy co robić. Swoją drogą, jeśli lokaty bankowe zatracą rację bytu czyli oprocentowanie spadnie poniżej ok. 2,00 % w IB i Getinie, to myślę że złotówki nie będą spać i zostaną powymieniane na USD, skoro w USA stopy procentowe i rynek akcji rosną... Oczywiście , że dalsze obniżanie stóp procentowych w Polsce jest nie tyle bezzasadne co szkodliwe, bo spowoduje powstanie różnych patologii w lokowaniu środków, w tym nadpłynność i nawis gotówki nieinwestowanej. Nadpłynność już w sumie jest, z powodu na brak pomysłów na inwestycje. Także inwestycje infrastrukturalne w Polsce są na ukończeniu, a bańka nieruchomości w ciągu 3 lat pęknie. Problemem jest to, że polski przemysł nie inwestuje, bo pomimo nawisu nie ma dostępu do środków. To ogranicza innowacyjność i zdolności produkcyjne. Ale nie mamy na to wpływu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie mamy na to wpływ odsuwając obecnie rządzącą mafię od władzy.Tak szkodliwej polityki, dokonywanej rękoma całkowicie pozbawionych skrupułów cwaniaczków bez kompetencji nie było dotąd w Polsce.

   Usuń
  2. No to odsun, byleby demokratycznie a nie na wiecach przy uzyciu przemocy, krzykow i hejtu...

   Usuń
 12. Ktoś wie, czy te 1000 zł w ciągu 7 dni do mbanku muszą iść na eKonto czy na konto oszczędnościowe Moje cele?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...