czwartek, 7 lutego 2019

Aż 320 zł do zgarnięcia w limitowanej promocji "Konto na miarę" w Paribas

Właśnie ruszyła nowa, kolejna już ;) promocja Banku Paribas - gdzie zyskać można nawet 320 zł. Jak to zwykle bywa oferta ta jest skierowana dla nowych klientów. Do zgarnięcia mają oni jednak dość znaczną kwotę, więc warto się temu bliżej przyjrzeć :)

Kto może przystąpić do tej promocji? Niestety już tradycyjnie tylko nowi klienci, którzy nie mieli tutaj konta od ostatnich 24 miesięcy. I ta definicja nie zmienia się w tym banku już od jakiegoś czasu. Zatem tylko Ci, którzy nigdy nie byli klientami Paribasa, bądź tacy, którzy  nimi byli, ale przynajmniej na 2 lata się z nim rozstali ;)Zarejestruj się w promocji "Konto na miarę" aby zyskać nawet 320 zł

Oferta jest limitowana dlatego należy się spieszyć - aby do niej przystąpić. Pod uwagę brane jest bowiem tylko 1500 pierwszych rejestracji. Dodatkowym ograniczeniem jest tu czas przystąpienia - wyznaczony do końca lutego tego roku!


Co należy zrobić aby wziąć udział w promocji w rysunkowym skrócie przedstawia poniższy wykres:


Zgłoszenia na stronie promocji należy dokonać poprzez kliknięcie niebieskiego linku: "Zarejestruj się w promocji", który to przekieruje Was do strony promocji. 

Tam należy wypełnić Formularz rejestracyjny wpisując swoje dane, złożyć wymagane oświadczenia do wzięcia w nim udziału i przeprowadzenia promocji oraz przesłaniu tego formularza wciskając przycisk rejestracji. (szczegóły w regulaminie na dole artykułu)

Po przesłaniu tego formularza rejestracyjnego uczestnik otrzyma informację o objęciu go promocją, w postaci potwierdzenia na komputerze oraz e-maila zawierającego Link promocyjny, który przesłany będzie na adres podany przez uczestnika w Formularzu rejestracyjnym. UWAGA Z tego właśnie linku wypełniamy wniosek o konto!

Następnie należy złożyć wniosek o konto osobiste, wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wszystko to już po rejestracji, której należy dokonać najpóźniej do 28 lutego , zaś samą umowę tego konta osobistego trzeba podpisać w nieprzekraczalnym terminie do 21 marca 2019 r., zaś aplikację mobilną GOmobile należy aktywować do końca marca!

  Zarejestruj się w promocji "Konto na miarę" aby zyskać nawet 320 zł


Kiedy i w jakiej kolejności otrzymasz obiecaną łączną premię 320 zł przedstawia opis poniżej:


Należy tu zwrócić uwagę, że aby załapać się na pierwszą nagrodę w promocji - bank wymaga od nas aktywacji Aplikacji Gomobile do końca marca tego roku! Następne to już przelewy z  uwzględnieniem warunku wymienionego powyżej na rysunku. (więcej o tym w regulaminie)

Warto przypomnieć też, że Konto Optymalne z tą aplikacją to w praktyce brak opłat za to konto :)


Podsumowując to fajna oferta dla nowych klientów oraz dla tych, którzy mieli do czynienia z tym bankiem ponad dwa lata temu i za bardzo się na nim nie zawiedli ;)

Zarejestruj się w promocji "Konto na miarę" aby zyskać nawet 320 zł
Regulamin:

REGULAMIN PROMOCJI „Konto na miarę"

9 komentarzy:

 1. Nie w temacie, ale Idea zamierza w jakiś sposób zrekompensować wycofanie z końcem lutego mobilnych wpłatomatów, o czym donosi prnews.pl:
  https://prnews.pl/idea-bank-o-nowym-projekcie-zrekompensuje-klientom-brak-mobilnych-wplatomatow-440611

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę zmienić lokaty w GB na nieodnawialną, bo blokuje to taki komunikat:
  "Środki z lokaty nie mogą zostać przelane na konto w innym banku, ponieważ saldo lokaty przekracza maksymalny dzienny limit transakcji w Bankowości Internetowej w wysokości 200 000 PLN. W celu wykonania operacji:
  Złóż dyspozycję w oddziale banku - bez maksymalnych limitów transakcji,Wybierz jedno z kont posiadanych w Getin Noble Bank"
  Konta w GB nie mam, oddziału GB u mnie nie ma. Jak to załatwić, żeby po zakończeniu lokaty oddali kasę na moje konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...ponieważ saldo lokaty przekracza maksymalny dzienny limit transakcji w Bankowości Internetowej w wysokości 200 000 PLN."

   A tego limitu nie da się podnieść z poziomu ST - Getinu? Tak da się zrobić w IB, więc myślałem, że i w GB.

   Usuń
  2. TomTom: wszyscy wiedza, ze maksymalny limit w GNB to 200K i nie da sie go podniesc

   Usuń
  3. hiki: sprobuj zerwac lokate zaraz po odnowieniu

   Usuń
 3. Zadzwoń do banku.Dla tych którzy nie posiadają konta limity nie obowiązują.Nigdy nie miałem takiego problemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jeżeli by była założona jako nieodnawialna to gdzie by trafiły środki? W przypadku Lokaty/e-Lokaty nieodnawialnej, po upływie okresu uczestnictwa w Promocji, środki pozostające na Lokacie/e-Lokacie zostaną
  przekazane na rachunek wskazany przez Posiadacza. W przypadku gdy rachunek wskazany przez Posiadacza ma zostać zamknięty przed
  upływem terminu Lokaty/e-Lokaty Posiadacz zobowiązany jest do zmiany numeru rachunku do zwrotu środków z Lokaty/e-Lokaty lub zmiany na
  Lokatę/e-Lokatę odnawialną. Więc jeżeli nie posiadasz konta to limit nie obowiązuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za pomoc. Czyli w moim przypadku pozostaje telefon do GB, aby zmienili lokatę na nieodnawialną i wklepali nr konta do zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne wyjście z tego masz przez założenie konta i wtedy w 2 dni wylejesz całość chyba że masz powyżej 400 tyś. Później złóż wniosek w systemie o zamknięcie konta jeśli nie jest Ci potrzebne..

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...