wtorek, 11 czerwca 2019

200 zł do zgarnięcia w mocno limitowanej promocji Nest Konto z premią


Z nową promocją wraca do nas popularny Nest bank. Zwykle promocje tego rozchodziły się w ciągu kilku godzin, jednak ostatnia promocja trwała o dziwo dłużej niż zwykle. W każdym razie do zgarnięcia jest tutaj 200 zł.

Nest to jednak malutki bank i jego promocje są zawsze mocno limitowane. W chwili obecnej bank przeznaczył zaledwie 500 sztuk promocyjnych kont, więc i tym razem oferta skończy się przed czasem.


Kto może z tego skorzystać? W Nest łatwo to przewidzieć, bowiem bank od dawien dawna nie zmienia definicji nowego klienta. Podobnie jak w opisanej w poprzednim artykule akcji Paribasa tutaj też musimy mieć 24 miesięczną przerwę w posiadaniu konta.

Tutaj zgarniesz dla siebie 200 zł premii z Nest kontem

Promocja ma potrwać do 30 czerwca 2019, chociaż nie zdziwię się jak link przestanie być aktywny dużo wcześniej. 500 sztuk to wszak niewiele nawet jeśli brać pod uwagę dość wygórowane wymagania jakie stawia Nest.


Jakie to wymagania? 
Nest uparł się na przelewanie wynagrodzenia do tego banku. Wymagania nie są duże, wystarczy bowiem tylko pensja w wysokości 1000 zł, przelew musi jednak pochodzić od pracodawcy i pierwszy z takich przelewów ma przyjść najpóźniej do końca sierpnia 2019.

Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie płatności kartą na dość dużą kwotę 500 zł. Oba warunki wymagane są przez 3 kolejne miesiące, tyle że inne są premie. Za pierwszy miesiąc dostaniemy stówkę, zaś za drugi i trzeci po 50 zł. W sumie tytułowe 200 zł.

Konto od dawien dawna jest za zero

Samo konto nie ma takich wymagań, na dobrą sprawę wymagań nie ma wcale. Jest od samego początku darmowe za wszystko. W standardzie jednak nie ma premii, na tą trzeba zapolować na okazje jak opisana w niniejszym wpisie.

Tutaj zgarniesz dla siebie 200 zł premii z Nest kontem
 

Po zgarnięciu premii konto nadaje się raczej do zamknięcia i poczekania na kolejną. Chyba że zdecydujecie się na korzystanie z lokat, kto wie co będzie się działo, gdy Idea bank zniknie nam z rynku...
Regulamin promocji Nest konto z premią 200 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...