środa, 26 czerwca 2019

300 zł do zgarnięcia w kolejnej limitowanej promocji Paribasa


Z nową ofertą z premią 300 zł ruszył Paribas. Tutaj co prawda często pojawiają się takie oferty, ale w tym banku promocje od dawna nie trwają tyle ile zapowiada regulamin. Wszystkie bez wyjątku kończą się maksymalnie po kilku dniach.

Stąd tak częste wpisy o promocjach w tym banku na niniejszym blogu. Każda oferta jest tutaj limitowana, stąd szybko wyczerpujący się limit. Wszak bank liczy nawet wnioski, które nie muszą zakończyć się założeniem konta.


Plusem Paribasa jest fakt skrócenia karencji, do czego inne banki jakoś się nie kwapią. U Francuzów wystarczy tylko 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta by wrócić po kolejną premię. Bankowi to wcale nie przeszkadza:)

Tutaj zgarniesz 300 zł w Paribas jeśli zdążysz z aktywnym linkiem

Promocja potrwa w cudzysłowie do 12 lipca 2019. Nie wierzę jednak by tak długo powyższy link był aktywny. Zwykle po kilku dniach dostaję informację, że linki zostaną wyłączone bo limit, który teraz wynosi 2000 sztuk, za kilka godzin się wyczerpie o czym często informuję w komentarzach.Co trzeba zrobić by zgarnąć trzy stówki?
Na start konto należy założyć najpóźniej do 19 lipca 2019. Warto to jednak zrobić nieco wcześniej, ze względu na warunki jakie są wymagane jeszcze w lipcu. W wakacje bowiem należy wykonać tylko transakcje kartą.
 • płatność na 300 zł - premia 150 zł
To nowość której nie było dotąd. W poprzednich promocjach było kilka warunków do spełnienia w każdym miesiącu. Tym razem w lipcu i sierpniu wystarczą tylko płatności kartą na 300 zł, za co dostaniemy pierwszą część nagrody czyli 150 zł.

Drugie 150 zł dostaniemy jeszcze łatwiej, bowiem wystarczą same przelewy na konto, które należy wykonać w kolejnych dwóch miesiącach.
 • przelewy na 1000 zł - premia 150 zł
Zatem przelewu należy dokonać we wrześniu i październiku 2019. Te informacje pochodzą z regulaminu i są o dziwo sprzeczne z tym co podaje strona promocyjna (tam zresztą informacje są podane dwukrotnie w każdym przypadku inaczej). Jak jednak rozumiem wiążący jest dla nas regulamin, bo to na niego się zawsze powołujemy w przypadku problemów z premią.

Jak widać każda z licznych ofert jakie mamy w Paribasie jest nieco inna. Tym razem niby warunki są te same, ale jednak wydłuża się w czasie konieczność posiadania konta. Konto wszak trzymamy przynajmniej do wypłaty nagród.Nagrody zostały podzielone na dwie części. Pierwsze 150 zł dostaniemy najpóźniej do 20 września. Drugie 150 zł dwa miesiące później. Oznacza to, że konto trzeba utrzymać do listopada.

Tutaj zgarniesz 300 zł w Paribas jeśli zdążysz z aktywnym linkiem

Jak widać z promocjami Paribasa jest różnie i nigdy nie wiadomo jaka będzie nowa odsłona. Zupełnie inaczej jest w innych bankach jak ING czy mBank, gdzie każda kolejna promocja jest kopią poprzedniej, a karencja jest wydłużana.

Regulamin promocji Zyskaj 300 zł w promocji Paribasa

28 komentarzy:

 1. Polcan co sądzisz o obligacjach skarbowych indeksowanych inflacją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej pytanie do zainteresowanych tematem. W moim przypadku mam możliwości inwestowania poza bankami, gdzie trzymam już tylko część środków. I wybieram od dłuższego czasu stawki w granicach 3%.
   Co prawda w Getin kończy mi się za miesiąc stawka 3,5% ale po to sobie założyłem opisane w poprzednim artykule konto w CA by mieć gwarancję 3% po zakończeniu promocji u zielonych. Takich stawek obligacje skarbowe mi nie zagwarantują.

   Usuń
 2. Polcan 3% w CA jest od momentu założenia konta oszczędnościowego, a nie od wpływu pierwszych środków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem informowano mnie o tym przy zakładaniu konta. Założyłem je dosłownie kilka dni temu więc mam gwarantowaną stawkę do października. Z tego wniosek, że z końcem lipca będę mógł śmiało tam przelać środki z Getin.

   Usuń
 3. W Getin wystarczy przelewać co miesiąc 1000 zł na konto żeby utrzymac 3,50 do końca roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jakim koncie , do jakiej kwoty i w jaki sposób?

   Usuń
  2. Myślę, że chodzi o promocję Bonus za aktywność opisaną w punkcie 2 w poniższym artykule:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2019/06/300-na-koncie-oszczednosciowym-w-getin.html

   Usuń
 4. wygląda na to że do zgarnięcia jest mniej niż 300 zł bo karta jest płatna 10zł/miesiąc, także w ogólnym rozrachunku to będzie jakoś 250 lub 260 max jeśli za listopad nie policzą za kartę

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam takie pytanie dotyczące ROR 360 w Millenium . Ten przelew na 1000zł zwalniający z opłaty to musi być z innego banku czy wystarczy sobie przelać z KO w Mille i sprawa załatwiona? Pytam się bo nie chce mi się wachlować przelewami więc może wystarczy przelać z oszczędnościówki i sprawa załatwiona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety musi to być przelew z innego banku. Może to być też wpłata w oddziale lub wpłata we wpłatomacie. Ważne by były to nowe środki zaksięgowane.

   Usuń
 6. Właśnie wyszły nowe szacunki inflacji za czerwiec: 2.6%. Ktoś kto ma sierpniowe obligacje indeksowane inflacją będzie miał odpowiednio 3.85 na COI lub 4.1% na EDO. W bankach tyle się nie zarobi. Niestety ci którzy mają obligacje styczniowe to mają przez cały rok w okolicach 2.25% w przypadku COI
  Strach myślec nawet o odczytach styczniowo-lutowych bo tam bedzie pod 4% CPI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W skokach tez byly lokaty indeksowane inflacja 5 letnie sa oprocenowane w tej chwili 4.8 , ale to i tak nic w porownaniu do drozejacych nieruchomosci np. W Trojmiescie wrost cen rok do roku 20 /40 procent

   Usuń
 7. Pojutrze 30 czerwca kończy się 3,2% na kontach Idealnie Prostych w IB. Polcan czy masz wiedzę jakie będzie %%% od 1 lipca?
  Jak %%% spadnie poniżej 2,5% to odpływ gotówki będzie nie do zasypania! Czy się mylę?
  Wczoraj wywalałem grubo z Getina to system zaproponował mi 2,0%%%%.
  Czym Czarnecki zasypie doły????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie wiem. Ja już dziś wyzerowałem konta w IB bo z niedzieli na poniedziałek już oprocentowanie będzie kiepskie.
   Po tym jak w IB pojawił się BFG przestałem wierzyć, że cokolwiek dobrego tu się jeszcze może wydarzyć.

   Usuń
  2. Ja wpłaciłem kasę 21.06 na Idealnie Proste. 20.06 miałem zero w Idei, a więc liczę że chociaż utrzyma się lokata na nowe środki na 2,8%, to tam kasę ulokuję. W Getinie można, ale miałem lokatę mobilną, a więc te 3% dopiero powyżej 20000 zł naliczy się, a w Idei dorzuciłbym do stówki i dał na te marne, ale jeszcze "w miarę" 2,8%.

   Usuń
  3. Ja zaryzykuję pozostawienie z niedzieli/poniedziałek... jedna doba to straty groszowe nawet przy dużych kwotach.
   Jak spadnie poniżej 2,5% to pójdzie kasa gdzie??? nie bardzo jest gdzie uciekać!
   Pisali, że kwoty lokowanej gotówki na lokatach przez Polaków spadają. Skoro nie ma szans na odbicie inflacji to może czas na zniesienie podatku Belki? czy to nierealne?

   Usuń
 8. Przecież oprocentowanie jeśli spadnie to dopiero od 1 lipca więc nic nie tracimy przy wyzerowaniu konta w poniedziałek. Nie wiem skąd pomysł że za niedzielę nie będzie 3,2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli oprocentowanie jest do 30 czerwca, to kończy się tego dnia. Więc nie sądzę, by wliczała się w to noc z niedzieli na poniedziałek, gdy już jest 1 lipca.

   Usuń
  2. Oj Polcan dales plame ta wypowiedzia.
   Jesli oprocentowanie obowiazuje do danego dnia, to bank nalicza je za dany dzien po jego zakonczeniu.
   Zatem w IB za 30.06.2019 obowiazuje 3,2% i odsetki zostana naliczone w nocnym przetwarzaniu po 30.06 czyli zobaczysz je wlasnie 1 lipca i wowczas jest pierwszy dzien kiedy nalezy wycodac srodki aby nie tracic na niskim %.

   Usuń
  3. Polcan godziny nie mają nic do rzeczy. 30 czerwca trwa do północy i do wtedy obowiązuje 3,2%. Od północy oprocentowanie jest w tej chwili nie znane ale nie wpływa to na oprocentowanie w dniu 30 czerwca..

   Usuń
  4. Do 30-tego czerwca włącznie czyli nowe będzie obowiązywać od 1 lipca tak jak to wyżej napisał anonimowy.

   Usuń
  5. @Anonimowy 6:23
   A to ciekawe. Do tej pory wychodziłem z założenia, że działa to na podobnej zasadzie jak w przypadku lokat. Jeśli lokata trwa do dziś 30 czerwca, to rano widzimy już odsetki wraz z kapitałem na koncie i nigdy nie kończy się dzień po dacie zapadalności. Sądziłem więc, że identyczna sytuacja jest w przypadku kont.
   Z czego wynika ta rozbieżność? Z tego że przy KO oprocentowanie jest obliczane codziennie za dzień poprzedni?

   Usuń
  6. To byłaby sensacja gdyby utrzymali 3.2%. Stawiam na 2.8 lub 2.7%.

   Usuń
  7. IB 1,1%

   Usuń
 9. Dlaczego konto wymarzone ma 0 procent wiecie coś?

  OdpowiedzUsuń
 10. zostawiłam kasę w IB nadal mam 3,2% na koncie idealnie prostym. Czy u was to samo? Pozdrawiam Gośka

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam pytanie a propos tej promocji. Żeby dostać pierwsze 150 zł trzeba przelać 300 zł w lipcu i 300 w sierpniu i wydać je z karty Paribasa, dobrze to rozumiem? Potem żeby zarobić drugie 150 zł trzeba we wrześniu i październiku przelać po 1000 zł na konto. Jak rozumiem wystarczy zrobic przelew na 1000 we wrześniu, potem można te pieniądze przelać z powrotem na konto w swoim banku i to samo zrobić w październiku?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...