wtorek, 4 czerwca 2019

300 zł w promocji Premia na lato w Paribas


Niestety rewelacyjna akcja Toyoty skończyła się grubo przed czasem. Jak się okazuje banki nie potrzebują tyle gotówki na lokatach, nie ma bowiem zbytnio gdzie ją lokować po ostatnich kłopotach w IB.

Pozostaje nam opisywać zwykłe promocje, a tych na szczęście nie brakuje. Znów oto mamy promocję w Paribasie, który z każdą kolejną promocją daje zarobić więcej. Po 150 do Biedry, 200 do HM oraz 250 zł w gotówce, od dziś mamy już 300 zł do zgarnięcia.


Oczywiście definicja nowego klienta pozostaje bez zmian. We wszystkich czerwcowych promocjach tego banku zebranych oczywiście w zakładce Nie przegap mamy 12 miesięcy przerwy w posiadaniu konta tak w Paribas jak i Raiffeisen. Nie dotyczy to jednak klientów Optimy:)

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji 300 zł premii na lato w Paribas

Promocja ma potrwać do 23 czerwca 2019, ale jak zdążyliśmy już zauważyć ostatnio coraz częściej promocje trwają krócej niż przewiduje to regulamin. Tym bardziej, że bank do puli nagród przewidział zaledwie 2000 wniosków.

W każdym razie ważne by zdążyć złożyć wniosek zanim przestanie on być aktywny, bowiem po wyczerpaniu puli nie otworzy się już strona którą widzimy od dziś. Konto zaś musimy założyć najpóźniej do 9 lipca 2019Co trzeba zrobić by zgarnąć 300 zł w Paribas?
Wydawać by się mogło, że warunki będą trudne, lub przynajmniej typowe na tego typu premię. Tymczasem jest łatwiej niż podpowiadają poprzednie tego typu promocje. Jak zwykle zacząć należy od instalacji apki GOmobile, na co mamy czas do końca lipca. Ten warunek jest stały i co ważniejsze banalny.

Główne wymagania przypadają na wakacyjne miesiące czyli lipiec oraz sierpnień. W obu tych miesiącach należy:
 • zrobić 2 przelewy
 • dokonać płatności na 200 zł
Wykonanie dwóch przelewów w miesiącu to praktycznie żaden warunek. Natomiast co do płatności to zamiast zwyczajowych wymogów na 300 zł teraz bank chce by wydać o stówkę mniej, łatwiej więc o premię niż zwykle:) 


Kiedy dostaniemy premię? Jak zwykle stanie się to z misięcznym poślizgiem. Za warunki spełnione w lipcu dostaniemy 150 zł do końca sierpnia. Analogicznie drugie 150 zł dostajemy do końca września za powtórzenie działań w sierpniu.

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji 300 zł premii na lato w Paribas

Trzeba przyznać, że Paribas staje się coraz bardziej przyjaznym bankiem. Krótki okres karencji, coraz wyższa premia na konto i to za mniejsze warunki niż dotychczas czynią ofertę bardzo ciekawą. Oby tak dalej.


Regulamin promocji 300 zł premii na lato w Paribas


33 komentarze:

 1. Łatwo zamyka się konto w Paribasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niedawno to przerabiałem, najgorsza jest kolejka w oddziale może i czekać ponad godzinę :) Jak już usiądziesz na przeciwko miłej pani, to kilka minut. Kładziesz dowód, drukuje Ci wniosek podpisujesz i za miesiąc juz sie nie zalogujesz :/

   Usuń
  2. A czy orientujecie się jak jest z opcją zamykania konta online z poziomu bankowości internetowej lub z wysłaniem scanu wypowiedzenia z własnoręcznym podpisem emailem lub wysłaniem wypowiedzenia pocztą?

   Usuń
  3. Czy konieczna jest wizyta w oddziale czy wystarczy odesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w zakresie karty debetowej i oświadczenia o odstąpieniu od umowy? Wzory tych oświadczeń mam dołączone do umowy z bankiem

   Usuń
  4. Nie znalazłem możliwości złożenia wniosku wypowiedzenia z poziomu bankowości internetowej. Szukałem długo bo pamiętam że z optimą pożegnałem się właśnie tak, bez fatygowania się do oddziału.

   Usuń
 2. Ktoś pamięta ile trwała promocja na ko w Getin Banku? Zakładalem na koniec lutego? To było 4 czy 5 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu w szczegółach konta oszczędnościowego jest podany nr edycji i w regulaminie można sprawdzić.

   Usuń
 3. Coś nie tak z tą promocją Link działa rejestracja ok ale przekierowanie na stronę banku aby założyć konto nie działa Tak samo link przesłany na pocztę jest nieaktywny . polcan możesz to wyjaśnić dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłosiłem problem. Jutro rano powinienem dostać odpowiedź.

   Usuń
  2. coś drgnęło w temacie promocji ??

   Usuń
  3. Odpowiedzi udzieliłem niżej pod zapytaniem Dzięki za szybką interwencję. Podobno chodzi o ustawienia przeglądarki, bo przetestowane linki działają poprawnie.

   Usuń
  4. Jeśli np. przeglądarka ma zablokowane wyskakujące okienka lub blokadę jakichś protokołów, może być problem. Najlepiej użyć przeglądarki Chrome, bez żadnych wtyczek, trybów prywatnych etc.

   Usuń
 4. dzięki za szybką interwencję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem odpowiedź, że przed momentem przetestowano link podany w artykule: wszystko działa poprawnie, jest zatem sugestia by sprawdzić ustawienia przeglądarki, bo to ona może być winna problemom.

   Usuń
  2. Masz racje zainstalowałem Chrome i zadziałało.
   Dzięki za pomoc.

   Usuń
  3. Dzięki za info. Sam używam Firefoxa, więc być może i mi się przyda ta informacja.

   Usuń
 5. Cze, mam pytania :
  1. Czy do uruchomienia promocji na KO Getin 3,2% wystarczy wpłacić 1zł na KO przed 16 czerwca? bo wieksze środki będę miał ciut później.
  2. W Idea są 2 przelewy natychmiastowe w miesiącu gratis? jest jakis limit kwotowy? ile taki przelew do Getina będzie szedł? kilka minut?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ad1. Tak
   Ad2. Wszystkie zwykle przelewy sa darmowe, i dwa expresowe. Ile ida? Chwile.

   Usuń
  2. A przelew natychmiastowy w dni wolne też chwilę z idei do getina?

   Usuń
  3. Z przerwa w nocy miedzy 22 a 2

   Usuń
 6. Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak opłacić lokatę premiową w Toyocie? mam przelać na podane w umowie konto? Co wpisujemy w tytule? Jakoś instrukcji nie dali do tej lokaty.
  I jeszcze jedno. Nie wiem jak liczyc zapadalnośc lokat. Jeśli opłacę ją dziś a jest to lokata roczna to za rok pieniądze z odsetkami będą przelane mi na konto 5 czerwca czy też odsetki zostaną naliczone dopiero 6 czerwca i ten 5 będzie liczony jeszcze jako oprocentowany dzień lokaty? 6 czerwca to bodaj sobota w przyszłym roku więc może lepiej poczekać kilka dni z opłaceniem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś podwyżki na lokatach w Getin:)
  Przelew do Millennium pokazuje dwie oferty: 2,50% na 3 miesiące oraz 2,20% na 6 miesięcy.
  To o 0,40pp więcej niż ostatnio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w idei ile teraz dają za przelew? Jutro mi się kończy lokata, to przetestuję.

   Usuń
 8. Chciałam założyć to konto w Paribas - ale każą sobie wysyłać zdjęcie dowodu (przez internet). Za trzysta zł nagrody nie puszczę swojego dowodu do sieci... w oddziale nie założę tego konta z nagrodą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spoko, taka transmisja skanu jest w pełni szyfrowana i bezpieczna, o wiele bardziej niebezpieczne jest przekazywanie ksero kurierowi, a często on juz takie ksero posiada w dokumentach przywiezionych do podpisania (zresztą to które wysłałeś przez net). Dla mnie to lekkomyślność banków. Bo wiadomo do kiedy ten "zwykły" kurier bedzie u nich pracował.., i co mu do łba nie strzeli. A później banki zdziwione, że ktoś wziął na Ciebie kredyt...

   Usuń
 9. Na giełdzie IB testował dzisiaj spadek poniżej 2zł/akcję. Moim zdaniem spadek na dno jest nieunikniony. Teraz pytanie, czy upadnie, czy zostanie wciągnięty? Cieszę się, że nie zaryzykowałem lokat na 12M. 2 sierpnia to mój ostatni termin lokat, będę nerwowo odliczał ale już dalej nie zaryzykuję huśtawki nastrojów.
  nawet jakby za rok miał mi wypłacić Fundusz Gwarancyjny 100% to ja już nerwówki nie potrzebuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. radzę założyć pamperasa :) Ja żałuje, że nie miałem tylko wolnych środków, aby władować na rok w Idei (ulokowałem tylko lekko ponad 100K), dziś z przyjemnością bym to zrobił. Przeżyłem juz dwie wypłaty z BFG,całkiem sprawne i przyjemne przelanie środków. Jednak Idea nie upadnie, namaszczony namiestnik z prawem veta , ma za zadanie zrealizowanie planu zdziśka i tak się pewnie stanie. Już widzę i bede pekał ze smiechu jak bank od dwóch srebrnych wież będzie mi płacił na lokacie 3,5 % :D

   Usuń
 10. Mam podobną delirkę z Getin a co dopiero z IB.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bez paniki Panowie bez paniki

  OdpowiedzUsuń
 12. .... a nawet panie :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Podrążyłem temat przeglądarki. Firefox jest ok miałem zainstalowany dodatek uBlock Origin 1.19.6 i to on blokował wyskakujące okienka. Tyle spamu w internecie ciągła walka z tym syfem i sam się załatwiłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi ciągle Firefox coś blokuje o czym mam info, ale póki co nie mam konieczności sprawdzać co to jest.
   Dla mnie ważne, że zdążyłeś, bo oferta Paribasa już jest nieaktywna, została zakończona wczoraj ze względu na osiągnięty limit.

   Usuń
 14. Czy ktoś miał problem z aktywacją rachunku??
  Dostałem kartę, wysłałem SMS, dostałem PIN do karty, podczas próby pierwszego logowania wyskakuje info „Dziękujemy za dołączenie do grona Klientów BNP Paribas Bank Polska S.A. Aktywuj konto by rozpocząć korzystanie z bankowości internetowej.” oraz link do strony z błędnym certyfikatem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...