środa, 19 czerwca 2019

Łatwe do zgarnięcia 140 zł za darmowe konto w mBanku


Banki lubują się w robienie tasiemców z popularnych edycji konta z premią. mBank daje nam obecnie 5 już edycję promocji swojego sztandarowego eKonta, za którego otwarcie łatwo zgarnąć 140 zł.

A zgarnąć kasę naprawdę łatwo, bo warunki można spełnić praktycznie za jednym zamachem. A takie promocje wszak lubimy najbardziej, gdzie premią jest nagroda pieniężna, a liczą się tylko przelew i ilościowe płatności kartą do konta.


Niestety promocja ma jedną wadę: ciągłe wydłużanie warunku nowego klienta. Można zgarnąć premię, jeśli nie posiadało się tutaj konta od prawie 2,5 roku a ściślej od 1 stycznia 2017. To co inne banki modyfikują, mBank uparcie nie chce zmienić, a szkoda.

Tutaj łatwo zgarniesz 140 zł za darmowe konto w mBanku

Promocja ma potrwać do 9 sierpnia 2019. Czasu niby dość i co prawda mBank raczej nie kombinuje ze skracaniem terminów, ale nigdy nie wiadomo do końca kiedy promocje się zakończą. Kto się załapie, premię zgarnie jednak na pewno.

Pod warunkiem rzecz jasna, że spełni warunki. A warunki są dość nietypowe. Bank premiuje bowiem... szybkość przelewu, a przynajmniej tak to nazywa w swoim regulaminie.Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć premię. Została ona podzielona na dwie części:

100 zł za szybki przelew
To dość nietypowy warunek, bo spotykam go po raz pierwszy. Bank daje nam 7 dni od otwarcia konta na dokonanie przelewu na 1000 zł. To szybko jeśli brać pod uwagę wymagania innych banków, wieki jak na przelew.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie przelew to codzienność i zrobić go można praktycznie w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Warunek to więc praktycznie żaden, a dla stówki z pewnością warto to zrobić.

Dodatkowo bank wymaga 5 płatności kartą/Blikiem/telefonem na dowolną kwotę z którą nie trzeba się aż tak spieszyć. Czas mamy do końca miesiąca, przy czym nie mogą one zostać anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca. 

40 zł na deser
Dodatkowe 40 zł nie jest obwarowane dodatkowymi warunkami. Trzeba spełnić jeszcze raz to co wyżej w kolejnym miesiącu czyli:
 • 1 przelew na 1000 zł
 • 5 płatności kartą/Blikiem/telefonem na dowolną kwotę
Nie ma tu już pośpiechu, chociaż trudno tu mówić o pośpiechu, jeśli na czynność której wykonanie zajmuje zwykle jedną minutę mamy tydzień czasu:) Kasę za wykonanie dostaniemy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Tutaj zgarniesz 140 zł za darmowe konto w mBanku

A konto? Jest na szczęście darmowe, zaś karta jest darmowa po dokonaniu tylko jednej płatności kartą. Staje się to coraz bardziej popularne, tak jest wszak w najlepszych bankach czyli Millennium czy Getin. 
Do konta można dodać sobie usługę wielowalutową, dzięki temu unikniemy kosztów przewalutowania przy płatności obcą walutą. 

Podsumowując fajna promocja jak na mBank, ale niestety brak krótkiej karencji. Tak się składa, że konto zamykałem w połowie 2017 i jak widać na zwolnienie z odsiadki przyjdzie mi jeszcze poczekać...

Regulamin promocji eKonto z premią V edycja


18 komentarzy:

 1. Cyt: "5 płatności kartą/Blikiem/telefonem na dowolną kwotę"
  Od 19.08.2019 r. już nie 5 płatności zwalnia z opłaty, lecz płatność bezgotówkowa kartą na kwotę min. 350 zł

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętać należy ze od 19.08.19 ulega zmianie regulamin konta w MBanku oczywiście na niekorzyść klienta rosną także opłaty za konto. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Od 19.08.19 zmianie ulega regulamin i tabela opłat w MBanku oczywiście na niekorzyść klienta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te 3 komentarze z 10:14,10:15,10:19 proponuję zapoznać się z taryfą opłat i prowizji. Zmiany nie dotyczą konta osobistego. Dla konta osobistego wzrośnie jedynie prowizja za wypłatę poniżej 100 zł z 1,3 na 2,5 zł. Tak to jest jak nie chce się nawet przeczytać TOiP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy 19 czerwca 2019 11:40
   Zgadza się masz rację. To nie ekonto Standard, lecz ekonto osobiste jest w promocji.

   Usuń
  2. Zmiany dotyczą ekonta Standard.

   Usuń
 5. Idea bank zwalnia 750 pracowników, zwolnienia grupowe, redukcja zakresu działalności. Wiadomość z dzisiaj. Chyba zostaje tylko Leasing i Tax care, reszta do kosza, aby zmniejszyć sumę bilansową. Z lokatami na 3,5% to chyba definitywny koniec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kłopot to mogą mieć ci którzy nie mają uruchomionej bankowości telefonicznej w IB. Jak polikwidują większość oddzialów to w razie jakiejś koniecznosci załatwienia sprawy której nie da się ogarnąc przez Clouda to nie wiem ile to trzeba bedzie jechać do oddziału. Bank się raczej zwija a jeśli się ostanie to widocznie będzie bankiem skoncentrowanym na specyficznym odcinku działaności gdzie klient detaliczny nie będzie już brany pod uwagę - czyli depozytów jż nie będzie oferował a stanie się czymś w rodzaju VW banku

   Usuń
 6. Czyli to znaczy, ze jesli przeksztalce ekonto standard na ekonto osobiste to wystarczy, ze wykonam jedna transakcje w miesiacu i bedzie za free tak? A jesli nie przeksztalce to bede musial wykrecic transakcji karta na 350 zl ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy citi handlowy ma aktualnie jakąś ofertę utrzymaniową dla rezygnujących z ich karty kredytowej citisimplicity?
  Podobno dawali cashback 10% na wszystkie transakcje do 1000 zł miesięcznie.
  Ma ktoś aktualną informację na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj miałem ostatni dzień ważny wniosek o lokatę na nowe środki w GB (tą z poprzedniego edycji jeszcze)ale ponieważ przebywam za granicą zupełnie zapomniałem że dzisiaj święto i zrobiłem przelew z innego banku na opłacenie tej lokaty. Oczywiście dzisiaj przelew nie wyjdzie tylko dopiero jutro. Tylko jutro już wniosek będzie nieważny. Co w takiej sytuacji zrobi GB? Wie ktoś może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrócą pieniądze na konto z którego był przelew, chyba ,że coś się zmieniło .

   Usuń
  2. Według mnie będzie jeszcze ważny. Ja też tak miałem i lokata została założona na drugi drugi dzień.

   Usuń
  3. Rzeczywiście miła niespodzianka. Ważność wniosku była do wczoraj a środki wpłynęły dzisiaj i lokata została założona. Tylko teraz zakończenie lokaty wypada w sobotę więc przez dwa dni środki będą nieoprocentowane.

   Usuń
 9. Lokata zawrotna (przelew do Getin) 2,2% na 3 miesiące. Dodam, że zakładka "regulamin" nie działała (odsyłała na stronę, na której pojawiał się błąd). Chcesz skorzystać z wysoko oprocentowanej Lokaty ZAWROTNEJ 2.2% w skali roku?
  Właśnie wykonujesz przelew do wstrzymaj się chwilę i zapoznaj się z ofertą wysoko oprocentowanej lokaty przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Sprawdź regulamin.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...