piątek, 7 czerwca 2019

400 zł do wydania w allegro, empik, Euro RTV AGD lub Douglas za kartę w Paribas


Paribas kontynuuje wysyp swój jakże częsty fajnych promocji. Po zwiększaniu stawki od 150 zł do 300 zł za konto teraz przychodzi kolej na kolejny jeszcze większy bonus 400 zł. I spokojnie można zgarnąć dwie premie niezależnie.

Powód jest prosty, nowa promocja dotyczy nie konta, których nie można posiadać dwa, lecz karty kredytowej. Kiedyś trudno mi się było do niej przekonać, dziś trudno sobie wyobrazić optymalizację dochodów bez niej, tym bardziej jeśli na start można zgarnąć parę stówek.
Zamiast 4 różnych ofert typu 400 zł do Allegro czy 400 zł do Euro RTV AGD itd mamy jedną z możliwością wyboru.  Sami więc możemy wybierać czy chcemy podarować sobie sprzęt, perfumy, książki czy na co tam mamy ochotę, bo na allegro kupimy przecież wszystko.

Kto może z tego skorzystać? O kartę nieco trudniej niż o konto, gdzie odsiadka trwa 12 miesięcy. Dla nowej karty w Paribasie trzeba mieć 18 miesięcy przerwy w jej posiadaniu, kto zatem skorzystał z poprzedniej promocji i odsiedział swoje, może wracać po nową premię.

Tutaj zgarniesz 400 zł za kartę w Paribasie do wydania na co chcesz

Jak to w Paribasie mamy tutaj limity. Bank przeznaczył tylko 6000 sztuk premiowanych kart. Niby wiele, ale nie wiadomo czy Francuzi nie wpadną na pomysł na wcześniejsze zamknięcie promocji co nie należy do rzadkości w tym banku. Planowo zaś promocja ma potrwać długo bo do 31 sierpnia 2019.


Szczegóły nagród ważnych do 31 maja 2020

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Warunki w sumie są podzielone na 4 miesiące aktywności, bo 400 zł zostało podzielone na 4 nagrody po 100 zł. Za każdy miesiąc zgarnąć można po stówce, przy czym jako pierwszy miesiąc liczy się kolejny po tym w którym dostaliśmy kartę.

W każdym miesiącu trzeba wydać 1000 zł, mamy więc praktycznie 10% cashback tak częsty w starych dobrych czasach. Jeśli w którymś miesiącu nie wydamy tej kwoty, to nie dostaniemy jednej stówki, ale w dalszym ciągu będziemy mogli zgarniać stówkę w kolejnym.


Warto więc tak zaplanować wydatki, by zgarnąć wszystkie 4x100 zł. Nagrody będzie można zgarniać w wybranym przez siebie wariancie do końca maja przyszłego roku. Należy je przy tym odebrać na stronie mambonus co jest normą w przypadku każdej karty Paribasa.

Warto pamiętać, że najpierw trzeba zarejestrować się na stronie mambonus.pl na co mamy 2 miesiące czasu od udostępnienia vouchera. Nagrody będą dostępne w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca w którym spełnimy wymagany warunek.

Tutaj zgarniesz 400 zł za kartę w Paribasie do wydania na co chcesz

Mamy więc kolejną fajną akcję w Paribas. Dla tych co nie znają kart kredytowych, przypomnę, że każda karta ma darmowy okres grace period trwający zwykle ponad 50 dni. Oznacza to, że jeśli oddamy kasę w terminie, bank nie naliczy nam ani grosza odsetek karnych:)

Z tego powodu posiadam od wielu lat karty kredytowe w kilku bankach. Wszak dzięki temu można żyć na koszt banku bez martwienia się by kasa na codzienne zakupy była na jakimś ror. Lepiej by całość pracowała na KO takim jak opisane wczoraj na 3,50%.

Wydanie już 1500 zł zwalnia z opłat za kartę


7 komentarzy:

 1. Istnieją plany połączenia mbanku z ING

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś pisałeś gotowce typu kart płatna tyle i tyle
  nie ma haczyków brać śmiało :) teraz trzeba samemu wałkować temat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Dołączyłem zatem do artykułu screen z warunkiem zwolnienia z opłat. Wystarczy wydać kartą 1500 zł w ciągu trzech pierwszych miesięcy, by karta była darmowa.
   Tutaj wymagania są tak duże dla premii, że spokojnie pozwalają na bycie zwolnionym z opłaty 72 zł.

   Usuń
 3. So ze tak burknąłem we wpisie z 09:32 ale już tak przywyknąłem do twoich opisów promocji że traktuje je jako pewnik i sprawdzam tyko gdy mnie interesują nie tracąc czasu na studiowanie wszystkiego co popadnie może jestem za wygodny ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też mój błąd, że pisząc ciągle artykuły pewne rzeczy stają się oczywiste, a wcale takie nie muszą być dla nowych czytelników.
   Uznałem za oczywiste, że skoro tak duże są wymagania kwotowe do wydania, to nie trzeba przypominać o tym, że spełniając warunki z automatu sami się zwalniamy z opłaty.
   Jeśli jednak porównać to z ofertą Tmobile, to tam wymagania są już większe, więc jednak wniosek z tego prosty, że jednak powinienem o tym pisać.
   Mój błąd, że sam wyrabiam dowolne kwoty na kartach bo używam już tylko i wyłącznie kredytówek, płacę za wszystko nimi więc każde wymogi udaje mi się spełniać. Jednak powinienem pamiętać, że piszę dla innych, a nie dla siebie.

   Usuń
  2. A polcan, które kredytówki szybko polecisz? :) T-Mobile jest, citi jest ale już po promce (ale jako ze free 4 life używam jej do wszystkich traficarow, uberow, hulajnóg...). Jakie jeszcze ze zwrotami się ostały?

   Usuń
  3. Paribas opisany wyżej wydaje się ok. Millennium też korzystałem. Osobiście korzystam jednak stale tylko z dwóch które wyżej wymieniłeś.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...