wtorek, 11 czerwca 2019

567 zł do zyskania w promocji Aktywnie z kontem w Paribas


Paribas nie przestaje rozdawać premii za swoje darmowe konto. Dotychczasowe promocje skończyły się grubo przed czasem, ale wciąż pojawiają się nowe. Jedne bardziej inne mniej ciekawe.

Najnowsza propozycja jest dość specyficzna przeznaczona jest bowiem dla aktywnych zwolenników sportu. Do zdobycia jest 9 karnetów elektronicznych OK System pozwalających korzystać z obiektów sportowych dwa razy w tygodniu.


Tę ofertę opisywałem już wielokrotnie, przypomnę jednak, że omawiany dziś karnet elektroniczny pozwala na trenowanie 25 dyscyplin sportu. Wybrany sport można uprawiać na 3500 obiektach sportowych przez 9 miesięcy.


Nie jest to więc oferta dla każdego, tym bardziej, że warunek nowego klienta jest tutaj dość zaostrzony. Wymagana jest już nie roczna, a dwuletnia przerwa w posiadaniu konta czy to w Paribas czy w Raiffeisen.

Tutaj będziesz mógł korzystać z OK system z Paribasem

Oferta znów jest limitowana, co u Francuzów stało się normą. Do zdobycia jest 1500 sztuk wydaje się to jednak wystarczająco dużo w stosunku do krótkiego czasu. Promocja ma bowiem najpóźniej zakończyć się 30 czerwca 2019. Konto zaś należy otworzyć maksymalnie do 5 lipca 2019.Co trzeba zrobić by zdobyć karnet na do uprawiania wybranego sportu?
Skoro do zdobycia jest 9 karnetów, łatwo się domyślić, że wymagania będą te same dla każdego z kolejnych 9 miesięcy. Za spełnienie warunków w danym miesiącu dostaniemy w zamian karnet na kolejny miesiąc.

Warunkami tym razem są:
  • przelew na konto w wysokości 1000 zł
  • przelew za pomocą apki GOmobile
  • płatność kartą na kwotę 200 zł 
Mamy więc typowe wymagania do jakich przyzwyczaił nas ten bank. 


Kiedy możemy liczyć na poprawę naszej kondycji poprzez ćwiczenia? Do promocji można przystąpić w czerwcu, jeśli w lipcu spełnimy trzy warunki opisane wyżej, to do 20 sierpnia dostaniemy pierwszy karnet elektroniczny. Dzięki temu już od września będziemy mogli zacząć uprawiać wybrany sport. 

Tutaj będziesz mógł korzystać z OK system z Paribasem

Wraz z pierwszym karnetem dostaniemy instrukcję założenia panelu użytkownika OK System, ów panel należy założyć najpóźniej do 28 sierpnia 2019. Potem wszystko będzie się powtarzało przez kolejne 9 miesięcy.Według regulaminu jeden karnet jest wart 63 zł. Oznacza to, że osoba która zdobędzie wszystkie 9 karnetów może liczyć na uzyskanie nawet 567 zł które musiałaby wydać, gdyby chciała aktywnie korzystać z OK system bez konta w Paribas.


Regulamin promocji Aktywnie z bankiem Paribas
Pełna lista obiektów z których można korzystać dzięki karnetowi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...