poniedziałek, 17 czerwca 2019

300 zł z plusem w nowej promocji kont w Millennium


Aktualizacja : promocja przedłużona do 31 lipca!

Po krótkiej przerwie wraca do nas promocja fajnego konta w Millennium. W momencie gdy mamy spadki oprocentowania tak w Idea bank jak i w Getin konto oszczędnościowe u bordowych nabiera coraz większego znaczenia.

Nowi jak zwykle mogą przy okazji zgarnąć kasę na start. Promocja co prawda zawiera teraz w nazwie 300 zł zamiast dotychczasowych 200 zł. Nie oznacza to, że o kasę jest trudniej - dalej dwie stówki przychodzą praktycznie za darmo, dodatkowa stówka jest obwarowana nowym warunkiem.

Wszystko tu w zasadzie jest bez zmian poza nowością w postaci ekstra 100 zł. W promocji mogą brać tylko osoby nowe, lub te które zamknęły konto po to by zgarnąć premię na start. Tak zresztą było w moim przypadku, szkoda bowiem było marnować darmowych 200 zł.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 200 zł w Millennium na start

Promocja ma potrwać do 26 31 lipca 2019. Millennium raczej nie bawi się w skracanie ofert jak to ma w zwyczaju Paribas czy Nest, ale regulamin mówi wyraźnie, że promocja może ulec skróceniu, jeśli weźmie w niej udział 15.000 osób. Nie sądzę jednak by tak się stało ze względu na brak karencji dla osób, które już zgarnęły premię.

Link zatem będzie czynny najprawdopodobniej do 26 31 lipca, zaś konto 360 stopni należy założyć najpóźniej do 31 lipca 5 sierpnia 2019. Do wyboru jak zwykle mamy zwykłe konto dla dorosłych oraz konto dla młodzieży.

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 300 zł?1. 200 zł na start
Część pierwsza to kopia znana z poprzednich ofert promocyjnych. By zgarnąć diw stówki należy:
 • zainstalować apkę do 31 października 2019
 • spełnić warunki darmowości konta przez 3 miesiące
Pierwszy warunek zrobi nawet dziecko. Drugi zaś to zwykłe czynności jakie wykonuje każdy kto posiada konto w Millennium. Chodzi oczywiście o przelew własny na 1000 zł oraz jedną płatność kartą na dowolną kwotę.

Powyższe dwie czynności należy dokonać w miesiącach: sierpień, wrzesień oraz październik. Właśnie z tego powodu, że co miesiąc robiłem to za friko zamknąłem tutaj konto i wróciłem po miesiącu. Robiłem to samo co i tak bym robił, gdybym konta nie zamknął, a dodatkowo bank wypłacił za to 200 zł, więc na pewno było to warte zachodu:


2. 100 zł ekstra
Nowością w promocji jest możliwość zdobycia dodatkowej stówki. Dotyczy to jednak otwarcia dodatkowego konta 360 stopni Junior. Dotyczy to więc osób, które do końca wakacji założą dla swojego dziecka dodatkowe konto w tym banku.

Także w terminie do 31 sierpnia 2019 należy złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+. Wynika z tego, że dodatkowa stówka przysługuje raczej dziecku, które już od najmłodszych lat może się uczyć zgarniać premię za aktywność w bankach:)

Dzieci by zgarnąć stówkę nie muszą się zbytnio męczyć. Wystarczy, że rodzic przeleje mu 100 zł na konto 360 stopni Junior w terminie do końca października 2019. Jeśli jednak dziecko będzie mieć powyżej 13 lat, to dodatkowo trzeba wykonać kartą płatność na dowolną kwotę. Może to być też płatność Blikiem.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 200 zł w Millennium na start

Mamy zatem powrót nieco zmodyfikowanej popularnej oferty. Millennium jak widać stawia na to, że całymi rodzinami będziemy zakładać konta. Skoro można na tym zarobić, to pewnie warto, tylko że w ten sposób dziecko pozbywa się raczej możliwości udziału w przyszłych ofertach z 200 zł dla dorosłych.


Regulamin promocji 300 zł z plusem w Millennium

28 komentarzy:

 1. Hmm czy zauważyliście, że w BGŻ Optima nie ma już lokat bezkarnych czy jak im tam było

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem konto zeszłym roku ale Zamknąłem. Czy teraz mogę wrócić po dwie stówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli przedtem założyłeś konto nie dla premii to tak. Ja założyłem konto najpierw tylko dla oprocentowania 3% jakie wówczas było, więc warto było je zamknąć po dwie stówki.

   Usuń
  2. Dużo wcześniej założyłem konto w Millennium i wtedy załapałem się na premię. Potem była przerwa i znów założyłem konto ale bez premii. Czy jak teraz znów otworzę to załapię się czy jest to tylko 1 razowe wydanie?

   Usuń
  3. Jednorazowe. Cytuje to z regulaminu niżej Anonimowy z północy:
   'nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości'
   Gdyby było inaczej zamknąłbym konto raz jeszcze, a tak nie warto. Korzystam jednak z innych zalet...

   Usuń
 3. Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

  nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
  nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejne obniżki w Idea Bank już 2,80% na 3 m-ce i 2,40% na 6 i 12 m-cy na Nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygaszania banku ciąg dalszy :( Aż przykro patrzeć jak idzie na dno - bo to chyba był najlepszy bank pod względem oprocentowania. Wygląda na to jakby chcieli - żeby cała kasa z niego powolutku, systematycznie "przepłynęła" do Getinu...

   Usuń
  2. To raczej nic nie daje. Getin owszem warto posiadać, ale niestety okresowo, a nie ciągle. IB potrafił zatrzymać każdy odpływ, ilekroć planowałem ewakuację, pojawiała się nowa fajna oferta.
   W Getin niestety trzeba się czasowo ewakuować by spełnić warunki...

   Usuń
  3. jest na to sposób 2 konta w getin (mąż i zona) i przerzucanie z promocji na promocje

   Usuń
 5. W IB dalsze obniżki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawrotna do Getina też w dół (2,2%)
  Coś mi się zdaję, że wyciek znów zmienia się ze strumyczka w coraz bardziej rwącą rzekę. Tylko że teraz nikt już tamy nie buduje - wszyscy się z tym pogodzili i jest to odpływ odgórnie sterowany...

  Przypomni mi ktoś jaki jest limit kwotowy na kontach Idealnie Prostych?
  MD

  OdpowiedzUsuń
 7. czy zabezpieczenie BFG obowiązuje nadal oddzielnie dla Getin i IB ? mam ponad 100k euro w obydwu a po tym co oni tam wyprawiają z jakimiś bankami pomostowymi zaczynam mieć wątpliwości :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej to są osobne podmioty. Miało być inaczej, ale nawet KNF nie zgodził się na połączeniu tych banków.

   Usuń
 8. Polcan, Czy Twoja mobilna zadziałała jak należy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za przypomnienie. Dziś jestem cały dzień w pracy, więc mało brakowało, a bym o tym zapomniał.
   Tak założyłem nową lokatę mobilną na 10k, bo więcej się nie da.

   Usuń
  2. To fajnie, bo wkrótce będę to przerabiała.

   Usuń
  3. Mało tego pozostałą kwotę wpakowałem na konto i... jednak są to nowe środki:)

   Usuń
 9. Mówisz oczywiście o KO? Nie ma innego wyjścia na dzień dzisiejszy, trzeba korzystać póki jest 3,5%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przedtem tego nie widziałem, teraz wszystko jest napisane czarno na białym w szczegółach KO,:)
   XVII edycja trwa prawie do końca lipca, więc korzystam
   Na marginesie zrobiłem test o którym pisał TomTom z lokatą na nowe środki. W takim przypadku system pokazuje ujemne saldo na blisko 20k.

   Usuń
  2. Ja robię odjazd z kasą 1 sierpnia z tej edycji
   O co chodzi z tą lokatą na nowe środki?

   Usuń
  3. Nawiązanie do dyskusji o wprowadzaniu w błąd przez konsultantów Getin. Poinformowano mnie, że kasa z lokaty mobilnej będzie uznawana jako stare środki, co było nielogiczne.
   TomTom zasugerował, by symulować zakładanie lokaty na nowe środki by zobaczyć swoje saldo. To jednak nic nie daje bo ta lokata podaje saldo na dzień startu danej edycji czyli w tym przypadku na 6 czerwca, a dla mnie ważne jest saldo na 1 marca gdy rozpoczynałem KO.

   Usuń
  4. Lokata na 2,4% jest kijowa. Lepsze KO i tam poleci przelew z części mobilnej.

   Usuń
  5. Dla mnie to było oczywiste że spełniasz warunek nowych środków. A konsultanci niestety często mówią bzdury.

   Usuń
  6. "Na marginesie zrobiłem test o którym pisał TomTom z lokatą na nowe środki. W takim przypadku system pokazuje ujemne saldo na blisko 20k."

   W takim razie pozostaje tylko się cieszyć, że system potraktował środki jako nowe, czego wszystkim na tym forum i w każdym banku Wam życzę ;)

   Usuń
 10. Polcan system potraktował Twoje środki jako nowe, tylko dla tego, że saldo w XVII edycji dla KO badane było na 27.01.2019 r., a nie na 06.06.2019 r. jak dla lokat na nowe środki i na 27.01.2019 roku nie miałeś lokaty mobilnej. Nic w tym dziwnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, też tak sądziłem, mimo iż pracownik Getin był innego zdania. Nie wdawałem się jednak z nim w dyskusję i sprawdziłem to w praktyce:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...