piątek, 28 czerwca 2019

1050 zł do zgarnięcia w akcji specjalnej Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander


Jeszcze nie skończyła się przypomniana na PP4 akcja specjalna z 300 zł za konto w Santander dla Kowalskiego, a już zaczyna się nowa dla firm. Tym razem do zgarnięcia są dwie premie w których w sumie można zgarnąć 1050 zł.

To nic innego jak podrasowana oferta, którą opisywałem już w kwietniu. Tam można było zdobyć 900 zł od samego banku. Teraz mamy dokładkę od organizatora, który dopłaca 150 zł premii.


Tym razem do zgarnięcia są dwie premie jednocześnie
Kto może skorzystać z tej promocji? Jak w każdej ofercie tego typu tak i tu mamy wykluczenia. W tym przypadku nie można mieć konta w Santanderze po dniu 28 czerwca 2019, a więc karencja trwa równo rok.

Tutaj zgarniesz do 1050 zł za konto firmowe KGP w Santander

Powyższy link powinien być aktywny do 5 sierpnia 2019 tego dnia bowiem kończy się opisywana tutaj promocja. Czasu jest więc sporo, a jeszcze więcej na założenie konta, bank bowiem daje nam aż miesiąc na tę czynność czyli deadline przypada na 5 września 2019.
Harmonogram akcji

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?

1. 150 zł od organizatora
Jak zwykle organizator daje bardzo łatwe warunki do spełnienia, które każdy przedsiębiorca bez problemu spełni. Tutaj w ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta należy wykonać:
 • jedną transakcję kartą/blikiem LUB
 • przelew inicjowany na dowolną kwotę
Słowo lub mówi wyraźnie, że wystarczy spełnić tylko jeden z powyższych warunków. Jak widać warunek jest praktycznie najprostszy z możliwych.

Do końca tego roku organizator poinformuje nas o przyznaniu premii w wysokości 150 zł. Dostaniemy ją w ciągu 14 dni roboczych od momentu przekazania info o nagrodzie.


2. 900 zł od Santander
Druga część premii to kopia oferty opisanej już w kwietniu. Zainteresowanych odsyłam do szczegółów w niniejszym linku. Tutaj przypomnę tylko, że druga promocja kończy się nieco szybciej bo do 31 lipca 2019. Warto więc najpóźniej do tego dnia wziąć udział w tej promocji.

W tym przypadku znacznie trudniej jest o premię, co widać na powyższym screenie. Bank wymaga by:
 • dokonywać przelewów do ZUS lub US w wysokości minimum 200 zł/mc
 • robić płatności kartą
Za płatności kartą przedsiębiorcy przysługuje cashback w wysokości 4%. Maksymalnie można w ten sposób liczyć na zwrot w wysokości 150 zł. Skoro promocja Santandera trwa przez pół roku to w sumie można liczyć na 900 zł.

Tutaj zgarniesz do 1050 zł za konto firmowe KGP w Santander

Warto też przypomnieć, że konto jest darmowe przez 24 miesiące. Za darmo będzie tak konto jak i karta do niego co nie jest takie oczywiste w przypadku kont firmowych. Dodatkowo wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne też będą za friko. Na deser mamy 10 pierwszych przelewów natychmiastowych gratis czyli całkiem nieźle.


Trzeba przyznać, że niniejsza promocja ma dużą premię, ale nie jest to wcale najwyższa. Zainteresowanym najwyższymi premiami na rynku przypomnę, że do 22 lipca 2019 do zgarnięcia jest nawet 1700 zł za konto w Aliorze. O szczegółach pisałem tutaj.

 Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Tutaj premia jest zdecydowanie najwyższa

1. Regulamin promocji Zgarnij 150 zł premii z Kontem Firmowym Godnym Polecenia
2. Regulamin promocji 900 zł dla przedsiębiorców w Santander

22 komentarze:

 1. A jakieś info na temat przedłużenia promocji "Konto systematyczne z bonusem 2" w Santanderze właśnie polcanie masz? Zaraz już rok będzie jak tam trzymam stówkę na solidne 2.7%, przykro by mi było i pewnie nie tylko mi gdybym musiał się zawijać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info z wyprzedzeniem mam tylko w przypadku promocji z premiami na start. O KO raczej nie jestem informowany, więc tutaj możemy tylko spekulować. Alior długo miał 2,7% ale w końcu obniżył stawkę do 2,5%. Mam nadzieję, że Santander utrzyma tę stawkę.

   Usuń
 2. A inflacja w czerwcu już 2,60 %, czyli oprocentowanie poniżej 3,21% realna strata wartości pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy w takim wypadku obligacje skarbowe to dobry pomysł? Polcan jak sądzisz?

   Usuń
  2. Rozumiem, że masz na myśli tylko obligacje indeksowane inflacją. Jest to jakieś rozwiązanie, chociaż ja akurat nie inwestuję w nie.

   Usuń
  3. Najnowsze dane obligacji skarbowych.
   Z dniem 1 lipca 2019 roku rozpoczyna się sprzedaż nowych emisji:
   Trzymiesięcznych oszczędnościowych obligacji skarbowych o oprocentowaniu stałym (OTS1019). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 1,50% w stosunku rocznym. Odsetki są należne i wypłacane wyłącznie przy wykupie obligacji.

   Dwuletnich oszczędnościowych obligacji skarbowych o oprocentowaniu stałym (DOS0721). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie wynosi 2,10% w stosunku rocznym i jest stałe przez okres dwóch lat. Odsetki podlegają rocznej kapitalizacji i są wypłacane przy wykupie obligacji.

   Trzyletnich oszczędnościowych zmiennoprocentowych obligacji skarbowych (TOZ0722). Cena sprzedaży - 100,00 zł. W pierwszym sześciomiesięcznym okresie odsetkowym oprocentowanie wynosi 2,20% w stosunku rocznym. W kolejnych okresach odsetkowych oprocentowanie jest wyznaczane na podstawie wskaźnika WIBOR6M. Odsetki są wypłacane co pół roku.

   Czteroletnich indeksowanych oszczędnościowych obligacji skarbowych (COI0723). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie w pierwszym, rocznym okresie odsetkowym wynosi 2,40% w skali roku. W kolejnych okresach odsetkowych oprocentowanie jest zmienne wyznaczane na podstawie wskaźnika inflacji i marży 1,25%. Odsetki są wypłacane co roku.

   Emerytalnych dziesięcioletnich oszczędnościowych obligacji skarbowych (EDO0729). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie w pierwszym, rocznym okresie odsetkowym wynosi 2,70% w skali roku. W kolejnych okresach odsetkowych oprocentowanie jest zmienne wyznaczane na podstawie wskaźnika inflacji i marży 1,50%. Odsetki podlegają rocznej kapitalizacji i są wypłacane przy wykupie obligacji.

   Dodatkowo wyłącznie dla beneficjentów programu 500+ z dniem 1 lipca 2019 roku rozpoczyna się sprzedaż nowych emisji rodzinnych obligacji:

   Rodzinnych oszczędnościowych sześcioletnich obligacji skarbowych (ROS0725). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie w pierwszym, rocznym okresie odsetkowym wynosi 2,80% w skali roku. W kolejnych okresach odsetkowych oprocentowanie jest zmienne wyznaczane na podstawie wskaźnika inflacji i marży 1,75%. Odsetki podlegają rocznej kapitalizacji i są wypłacane przy wykupie obligacji.

   Rodzinnych oszczędnościowych dwunastoletnich obligacji skarbowych (ROD0731). Cena sprzedaży - 100,00 zł. Oprocentowanie w pierwszym, rocznym okresie odsetkowym wynosi 3,20% w skali roku. W kolejnych okresach odsetkowych oprocentowanie jest zmienne wyznaczane na podstawie wskaźnika inflacji i marży 2,00%. Odsetki podlegają rocznej kapitalizacji i są wypłacane przy wykupie obligacji.

   Usuń
 3. Polcan co myślisz o PPK? Warto w nim być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym był za z pewnością byłyby artykuły na ten temat. Jak widzę coraz więcej pytań o alternatywy do lokat i kont się pojawiają, niestety na chwilę obecną nie widzę takich możliwości. Jeśli pojawi się coś ciekawego na pewno o tym napiszę.

   Usuń
  2. A sam gdzie lokujesz kase?

   Usuń
  3. Dobre pytanie. Jak wiadomo lokowanie nie daje dobrej stopy zwrotu, bo widzimy jak obecnie wygląda sytuacja, która nikogo nie zadowala. Od początku istnienia bloga dużo pisałem o poszukiwaniach w inwestycje poza lokatami. I w tej dziedzinie inwestycyjnej jestem do dziś.
   W bankach trzymam raczej mniejsze środki, które służą raczej jako zabezpieczenie na życie, reszta jest poza bankami.

   Usuń
  4. To gdzie inwestujesz oprócz filmów Vegi?

   Usuń
  5. Inwestowałem tylko w drugą część sagi Vegi. Przy kolejnej sieć dystrybucyjna zbyt zmieniła warunki inwestycyjne by można je było zaakceptować. To niestety jest typowe, że jeśli coś się staje mocno dochodowe, to ulega modyfikacjom by w kolejnych odcinkach zgarnąć lwią część, a zwykłym inwestorom zostawić resztki.
   Niestety tematyka inwestycyjna z definicji jest związana z ryzykiem, a to już jest coś co nie jest domeną bloga FpG, dlatego też o tym nie piszę. Tutaj mają być finanse po godzinach, bez zbędnego stresu, który zwykle towarzyszy inwestycjom.

   Usuń
 4. Czyżby nie miało być wcale promocji na KO w IB? Czy to już pora zamykać te konta? Bo 1,10% to lekka kpina :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy coś wiadomo na temat KO Idealnie prostego ? W szczegółach konta nadal pokazuje 3,2% ale na stronie jest 1,1%.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tzw. innej bajki.
  Nadal macie oprocentowanie 3,2% na kontach oszczędnościowych w Idea Bank?
  Z tego co pamiętam było gwarantowane do końca czerwca. Oczywiście fajnie jak jest, ale znając Idee, żeby nie okazało się, że to błąd.

  Pozdrawiam
  TomL

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam od dziś oprocentowanie 2,5% na Idealnie prostym.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam 1,1%, wiec zamykam te konta

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan, gdzie zrobiłeś ten drugi screen ? Interesuje mnie darmowy, bezabonamentowy terminal płatniczy, nigdzie u nich na stronie tego nie widzę. Coś więcej wiesz o tym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie screeny pochodzą z linku jaki podałem w artykule. Przed chwilą sprawdziłem go jeszcze raz i wszystkie pochodzą stamtąd.

   Usuń
  2. Dzięki bardzo, zacząłem od tyłu, zamiast klikając w link, szukałem info na stronie :)
   Przeszukałem regulamin promocji, ale dalej oprócz tego reklamowego >0zł za mobilny terminal płatniczy na zawsze z abonamentem za 0zł< nic nie znalazłem. Rozumiem, że chodzi o terminal "SumUp Air" Czy on jest przekazywany za darmo przez bank? Normalnie kosztuje kilkaset zł. Czy podczas składania wniosku gdzieś sie to wpisuje, czy po założeniu konta trzeba składać wnioski ?

   Usuń
  3. Odpowiedź na Twoje pytanie dostanę zapewne jutro rano. Nie mam firmy, więc nie orientuję się w szczegółach tego typu ofert.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...