czwartek, 22 sierpnia 2019

200 zł do Millennium czyli ostatni dzwonek dla klientów EurobankuJuż 1 października wszyscy obecni klienci Eurobanku mają przejść pod skrzydła Millennium. Wygląda więc na to, że to ich ostatni moment by zarobić na dobrowolnym przejściu, bo po przejęciu nie będą już uważani za nowego klienta.

Właśnie pojawiła się dla nich okazja by zarobić na tym co już jest nieuniknione. Wraca bowiem promocja z 200 zł na start, które niezwykle łatwo jest zgarnąć. Lepiej więc nie sprzedawać swojej skóry za darmo.Kto może z tego skorzystać oprócz klientów Eurobanku? Zasada jest taka jak w każdej promocji u Milka: wystarczy, że nie masz tu dziś konta, a w przeszłości nie zarobiłeś na otwarciu konta 360 zł.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start 

Promocja ma potrwać do 25 września 2019 czyli na kilka dni przed zniknięciem z rynku Eurobanku. Powyższy link promocyjny może jednak zniknąć wcześniej, bowiem bank tym razem limituje tę ofertę i przewidział tylko 9000 wniosków.
Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Właściwie to nic. Bank wymaga tylko tego co musi robić każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
 • jednego przelewu na 1000 zł
 • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
 • instalacji apki Millennium do 30 września 2019
Z tego powodu zamknąłem tutaj konto na miesiąc by wrócić na nową promocję i zgarnąć 200 zł za to co i tak bym zrobił, gdybym nie zamknął konta. Ta zasada się nie zmienia i dalej jest możliwa.

Powyższe banalne wymaganie należy spełnić przez 3 kolejne miesiące w październiku, listopadzie oraz grudniu. Jak się łatwo domyślić premia trafi do nas w kolejnym miesiącu czyli prosto, łatwo oraz przyjemnie.

Tutaj zgarniesz 200 zł do Millennium na start

Na koniec warto przypomnieć, że promocja KO w tym banku potrwa do 7 września 2019. Stawka 2,70% jest tu już bardzo długo, więc warto się pospieszyć z założeniem konta tak by zdążyć ją zabukować. 

  Regulamin promocji Rusz po 200 zł w Millennium

28 komentarzy:

 1. Neobank rozsyła ofertę dot. lokaty neozysk 1,7 proc. Powoli nie wiadomo, czy sie śmiać czy płakać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zostaną na rynku trzy banki: dwa państwowe zajeżdżające socjalizmem z grupy PKO i wszechobecny Santander, to będziesz mocno negocjował aby dostać 1,7%.

   Usuń
 2. A co po połączeniu banków stanie się z tymi kontami (1 w eurobanku i 1 w millemiun) - zostaną w jakiś sposób połączone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą połączone, będą osobne. W moim przypadku będą to 2 konta z Mili oraz 17 kont z Eurobanku.

   Usuń
 3. kiedy wyzerowac konto w obecnej edycji Mille? do 30 sierpnia, czy przed 7 wrzesnia?

  OdpowiedzUsuń
 4. @polcan, a co jak mamy z żoną konto wspólne w eurobanku? Ja mam też w mille, ona być może właśnie założy w mille. Jak to będzie później ogarnięte? Bo moja wyobraźnia tego na razie nie potrafi ogarnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan co o tym sądzisz?
  https://www.yanokhipoteczny.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś (u mnie jest rano) jestem cały dzień w rozjazdach, więc nie będę w stanie tam zajrzeć.

   Usuń
 6. Moje doświadczenie ciułacza sięgające głębokiego socjalizmu mówi mi, że jak w bankach jest oprocentowanie bliskie 0%, to musi się coś wydarzyć aby trend się odwrócił. Podobnie jest jak banki biją się o klienta podwyższając %%% to musi przyjść jakieś zawirowanie, które spowoduje bankowy krach. Teraz jest pochylnia w dół ale musimy być cierpliwi, bo gorzej już być nie może i musi przyjść odbicie. TAK polcan czy NIE?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie, to temat na osobny artykuł, ale na zachodzie od dawna stopy są jeszcze niższe, trwa drukowanie pieniądza, kreuje się długi na potęgę, zaś sens i logika ma z tym niewiele wspólnego.
   Podobnie jest z Ziemią. Mówi się o problemach ekologicznych, zmianie klimatu, problemach globalnych itp. a i tak mało się robi z tym by temu zapobiec. Osaka, gdzie jestem obecnie, to betonowa dżungla. W Tokyo mimo iż żyje 13 milionów ludzi, nie ma zbyt wielu ludzi na powierzchni Ziemi. Zdecydowana większość porusza się pod nią na wielopoziomowych kondygnacjach. Doliczyłem się 9 poziomów podziemnych na stacji.
   Świat się zmienia i to drastycznie. Patrzenie wstecz na to co było dziś staje się nieco archaiczne. Jest inaczej i na moje oko raczej będzie inaczej...

   Usuń
  2. tia... będzie zawirowanie. Może już dziś nawet gdy POwell na konferencji ogłosi nowy cykl obniżek stóp i drukowanie kasy na całego. Jak nie to we wrześniu ECB to zrobi. Co dalej? MMT - czyli nowa polityka monetarna polegająca na bezpośrednim druku kasy i dawaniu ich do ręki obywatelom. Więc jeśli bedą zawirowania to w druga stronę - na niekorzyść oszczędzających. W co inwestować w takich warunkach? Złoto i akcje. Trzymać się z daleka od obligacji w długim terminie i gotówki. Czyli wychodzi na to że opłacać się bedą jedynie inwestycje obarczone dużym ryzykiem. Z bezpiecznych zapewne te które indeksowane są inflacją. Oczywiscie akcje państw gdzie banki centralne kase drukują a nie w Polsce gdzie giełda jest jedna z najsłabszych w cywilizowanym świecie. Czyli USA i Eurozona. A złoto naturalnie drożeje przy masowym wylaniu kasy, obniżkach stóp i osłabianiu dolara. Tylko to tak samo ryzykowne aktywo jak akcje a i cykle dołek-górka trwaja dekady a nie miesięce czy lata.
   ps. Obecna polityka przeszkadza bankom w oferowaniu dobrych depozytów bo lanie pieniędzy na rynek powoduje ich nadpłynność (mają po prostu na kontach za dużo kasy z wypłat, kasy firm itd) a depozyty terminowe to kosztowne pasywo dla banku więc dodatkowe pakiety stymulujące ze strony banksterii centralnej tylko pogorszą sprawę bo tej kasy będzie jeszcze więcej. Dali emerytalną trzynastke i kolejne 500+ i od razu zaczęły sie obniżki na KO i depozytach. Tak to właśnie działa bo większość tej kasy trafiła na konta i depoztyty
   MM

   Usuń
  3. Jak bedzie wieksze i trwalsze oslabienie PLN, to wtedy zmusi to RPP to podwyzki stop, ewentualnie zmiana wladzy centralnej po wyborach da impuls RPP do podwyzki stop(ale raczej nie liczylbym na wybranie opozycji, takiej jaka mamy obecnie), czyli impuls tylko przyjdzie z zewnatrz od grajacych nasza waluta.

   Usuń
  4. Otóż nawet osłabienie złotego nie zmusi RPP do podwyżek pomijając takie sytuacje jak w Turcji, Rosji że o Wenezueli nie wspominając. Wzrosnie trochę inflacja - cóż... Węgrów prawie 4% inflacji nie wzruszyły i stopy chcieli nawet obnizać. Rentowności obligacji? Rząd ma komfortową sytuację- niski deficyt który co prawda moze rosnąć ale jak dotąd polskie obligacje rozchodzą się jak świeże bułeczki bo podaż jest mała a Japończyka nie interesuje polska inflacja. Interesuje go rentowność i zabezpieczenie ryzyka kursowego. W dodatku ciągły dopływ gotówki na rynek obligacyjny zapewniaja polskie banki. Osłabienie waluty pomoże eksporterom, zaszkodzi impoerterom, ale dla rządu i RPP to drobiazg.
   Suma sumarum dopóki inflacja wyraźnie nie bedzie się utrzymywać pow 4% to nikt stóp nie ruszy. Można tak pisać i pisać, ale czekanie na podwyżki stóp to czekanie na Godota. nawet nie myślcie o tym. Zresztą podwyżki stóp też zaszkodzą w długim terminie oszczędzającym bo jeszcze bardziej skierują strumień lanego pieniądza w kierunku depozytów skoro będzie wyższy procent. Po jakimś czasie zacznie się proces obnizek lokat.
   MM

   Usuń
  5. To drukowanie pieniędzy skończy się jak zwykle tak samo, czyli wielkim kryzysem. Jest tylko kwestia kiedy to nastąpi.

   Usuń
 7. Jeśli mam konto oszczędnościowe Profit oraz konto internetowe w Millenium to raczej nie mogę skorzystać z tej promocji? Chyba że przed założeniem Konta 360 zamknę to internetowe bo na Proficie mam środki. Ktoś podpowie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Koledzy mam takie pytanie odnosnie zmian w sposobach logowania po 14 wrzesnia w bankach, chodzi mi o logowanie z komputera pc, mam z zoną konta w różnych bankach i czasem ja, a czasem ona loguje na moje konta lub ja na jej z tego samego PC, czy po tej zmianie nie będzie to mozliwe? czytałem że będzie mozna dodać PC lub przeglądarkę do zufanych i czy wtedy do konta Getin swojego i zony będą mógł się logować z tego samego kompa pc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak czy siak - logowanie w niektórych bankach będzie wymagało aplikacji w telefonie. Na pewno w PKO i Toyocie. Millennium nawet jeszcze nie podało informacji. Cała operacja ma być przesunięta bo KNF chyba dostało petycje z banków ze to niewykonalne w tak krótkim czasie. Nie wiem czemu robisz różnice miedzy tobą a żoną. Nie jest ważne kto się loguje tylko to kto ma narzędzia autoryzacyjne. W praktyce bo w świetle prawa do banku zalogować może się tylko własciciel konta, pełnomocnik lub ten kto ma wspólnotę majątkową. W praktyce to martwy przepis. Mało kto wie że ustanawiając pełnomocnika do konta jego pełnomocnictwa wygasają dokładnie z momentem śmierci posiadacza konta a więc logowanie się do konta po tym fakcie i dokonanie operacji może pociągnąć za sobą określone konsekwencje.
   Reasumując -niewiele się zmieni oprócz dodania dodatkowej przeszkody w logowaniu się do banku. Część banków będzie wymagała sms-a a część apki w telefonie i ta drogą dostaniesz kod. Można dodawać urządzenie do zaufanych, ale przy częstych reinstalacjach to bez sensu moim zdaniem
   MM

   Usuń
 9. Czy ja dobrze czytam że w Alior żeby autoryzować przelew w bankowości trzeba miec smartfona i aplikację mobilną? chodzi o przelew w kompa domowego, czy jednak wystraczy kod sms jak do tej pory?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aliorze widzę że apka w ogóle nie będzie potrzebna i wszystko ogarnie się smsami. Pytanie jak długo bo coś mi się wydaje że KNF nie pozwoli na dłuższą metę na taką autoryzację bo z tego co się orientuję interpretacje nowego prawa są takie że potrzebna apka w telefonie
   MM

   Usuń
 10. AILOR BANK ma zmienić ofertę ma wprowadzić ofertę lokat dla stałych klientów wie ktoś coś?

  OdpowiedzUsuń
 11. A jak ktoś zakładał konto w promocji ale nie aktywowałem aplikacji po czym zamknął konto – to teraz w promocji mogę zgarnąć jeszcze nagrode?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyłączam się do pytania. Czy aplikację mobilną wystarczy tylko odpalić, a zaraz potem można odinstalować? Czy trzeba ją trzymać do zakończenia promocji?

   Usuń
  2. @TomTom
   W takich przypadkach zaglądamy do regulaminu pod rozdział Zasady przyznawania premii. Nie widzę tutaj takiego wymogu przetrzymania apki do wypłaty, ale gdybym brał w tym udział dla świętej pewności przetrzymałbym apkę do momentu wpływu premii na konto. Apka nie boli, a konieczność pisania reklamacji może być lekko upierdliwa.

   Usuń
  3. @Anominowy 4:35
   Jeśli założyłeś konto w promocji, to znaczy że zgarnąłeś premię, więc nie można wrócić po raz kolejny po kasę. Premia 200 zł jest jednorazowa.

   Usuń
  4. No właśnie nie zgarnalem premi ponieważ nie spelnilem wymogu promocji odpalenia aplikacji. Dlatego konto zamknąłem. I tu pytanie czy otwarcie konta w promocji to zgarnięcia 200 zł czy otwarcie tak jak ja to zrobiłem i nie otrzymanie bonusu poprzez brak odpalenia aplikacji w określonym terminie.

   Usuń
 12. Ciekawe, na którym miejscu znalazłby się Bank Millennium ze swoim KO Profit - gdyby podzielił się tą informacją? A może nie znalazłby się wcale na tej liście?

  https://prnews.pl/raport-prnews-pl-liczba-rachunkow-oszczednosciowych-w-bankach-ii-kw-2019-445297

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli ktoś już kiedyś korzystał z promocji na wejście i jest wykluczony z tej promocji (bo Millenium wyklucza niestety dożywotnio), to jest jeszcze opcja otworzenia konta z polecenia (oczywiście jeżeli nie korzystało się z tej opcji w przeszłości). Premia co prawda mniejsza ale zawsze. Gdyby ktoś zechciał to zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...