wtorek, 20 sierpnia 2019

Łatwa promocja 350 zł do Biedronki za darmowe konto w Paribas


Paribas znów wznawia swoje fajne promocje. W najnowszej można zgarnąć nawet 350 zł czyli więcej niż zwykle. Co więcej nie trzeba sugerować się nazwą promocji sugerującą, że oferta dedykowana jest dla dzieci.

Kończą się powoli wakacje, nic więc dziwnego, że zaczynają się promocje typu Powrót do szkoły. Do zgarnięcia jest jednak bon do Biedronki, więc nie trzeba kupować tam rzeczy związanych ze szkołą, lecz to na co mamy ochotę:)
Kto może z tego skorzystać. Paribas jest przyjazny wyjadaczom wisienek, skoro ciągle w regulaminie ma zapis, że okres karencji wynosi zaledwie 9 miesięcy. Łatwo więc tutaj zgarniać premię, zamykać konto i wracać po następną.

Tutaj zgarniesz 350 zł do Biedronki za darmowe konto w Paribas

Paribas zwyczajowo limituje swoje akcje więc nie warto tutaj patrzeć do kiedy dana promocja jest ważna. Akcja z 350 zł do Biedronki ma tylko 2500 wniosków, więc skończy się zapewne szybciej niż przewidywany deadline 15 września 2019. 


Warto więc szybciej zarejestrować się, zamiast czekać na ostatnią chwilę jak to robimy często w innych bankach. Po rejestracji w promocji będziemy mieli czas na założenie tutaj konta do 20 września 2019.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Paribas to bardzo konkretny bank, nie rozczłonkowuje się na wiele premii po malutkiej kwocie jak to robią inne banki. Tutaj na start można zgarnąć od razu 150 zł, a w miesiąc później pozostałe 200 zł. Szybko i konkretnie

1. Pierwsza nagroda: 150 zł
Wystarczy by we wrześniu wykonać:
 • 3 transakcje kartą
Nie pamiętam kiedy było tak łatwo o taką nagrodę. Możemy przecież jednorazowo kupić bułkę za 0,29 zł. Robiąc to 3x wydamy mniej niż złotówkę, a w zamian dostajemy e-kod Jeronimo Martins 150 zł. Iście rekordowy zysk.
Informacja o przyznaniu nagrody ma dojść najpóźniej do 21 października 2019.


2. Druga nagroda: 200 zł
Druga nagroda wymaga spełnienia warunków w punkcie 1. Zrobi je jednak zapewne każdy ze względu na sowitą premię za banalne warunki. O kolejne 200 zł będzie już trudniej, ale nie na tyle by się zniechęcać. W październiku należy wykonać
 • 2 przelewy z ror 
 • płatności bezgotówkowe na 300 zł
 • wpływy na konto na kwotę minimum 1000 zł 
Przelewów można dokonać w wybrany przez siebie sposób. Bank uzna zwykły przelew z kompa lub z apki, jak kto woli. Przelewy na konto mogą być własne więc wszystkie warunki są łatwe.
Informacja o przyznaniu nagrody ma dojść najpóźniej do 20 listopada 2019.

Tutaj zgarniesz 350 zł do Biedronki za darmowe konto w Paribas

Paribas wyrasta na lidera w fajnych promocjach bankowych. Krótka karencja, łatwe warunki oraz fajna i szybka premia. Inne banki powinny się uczyć od Francuzów jak robić atrakcyjne promocje.

Regulamin promocji Powrót do szkoły - 350 zł w Paribas

22 komentarze:

 1. "b) w październiku 2019 r. wykona min. 2 Przelewy środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej
  (Pl@net lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile),".

  Jakie to mogą być przelewy, bo jest w regulaminie oferty wiele wyłączeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, z wyłączeniem
  przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów
  płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych;
  To jaki przelew wykonać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykły przelew eliksir, przecież to ten wykonujemy na co dzień.

   Usuń
 3. Z innej beczki. Przy obecnej "mizerii" na rynku lokat zastanawia mnie dlaczego nikt nie interesuje się lokatą 100-dniową na 3% w Alior Banku z kwotą nie aż tak małą - bo do 50 tys. zł. Niestety tylko dla całkowicie nowych klientów i zarazem przyszłych posiadaczy Konta Jakże Osobistego, ale może ktoś się na nią skusi? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeżeli kiedykolwiek byłeś klientem Aliora, (mają twoje dane) to nie łapiesz się na na tą lokatę 50 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dlatego zaznaczyłem, że tylko dla całkowicie nowych :(

   Usuń
 5. Paribas jak dla mnie to beznadziejny bank . I cóż z tego , że promocja goni promocję - jak nie są w stanie tego wszystkiego ogarnąć . Na reklamację czekam już trzy tygodnie i dalej cisza .

  OdpowiedzUsuń
 6. Pytanie do fanatyków walut.
  Zwykle gdy płacimy za jakąś imprezę i mamy do wyboru płatności w różnych walutach różnice są niewielkie.
  Tymczasem gdy dziś dokonałem płatności w dolarze singapurskim zamiast yena Alior zaksięgował mi kwotę o niemal 25% na moją korzyść. To super sprawa, ale zastanawia mnie jak to jest możliwe, że różnica może być aż tak duża?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kwota przypadkiem nie może zmienić się w momencie rozliczenia transakcji?

   Usuń
  2. Nie wiem, gdy próbowałem robić zakup przez firmę japońską, otrzymałem dziwny komunikat, że obywatele EU nie mogą wejść na imprezę, a dodatkowo wymagana jest wcześniejsza rezerwacja o 7 dni.
   Wybrałem więc innego pośrednika i trafiło na firmę z Singapuru, gdzie płatność była w dolarach singapurskich. Tutaj nie było ograniczeń co do obywatelstwa, a na dodatek czeka się tylko dwa dni na wejście. Zamiast 3200 yenów, kwota na wejście jest 32 SGD. Ważne jest, że kwota zaksięgowana w PLN jest zdecydowanie niższa.
   Stąd pojawia się pytanie czy warto wybierać pośredników z innego kraju przy płatnościach internetowych. Będę to testować mocniej w przyszłych wyjazdach.

   Usuń
  3. Jest w stanach często tak, że jak nie masz lokalnej tzn z ich banku kart kredytowej to zakupów w sklepie online nie możesz zrobić. Nie udało mi się tego problemu rozwiązac inaczej, niz założyc tam konto. Nawet nie działa przez Google Pay co mnie w ogóle zastanawia, skąd sklep wie że karta zapamiętana w GPay nie jest amerykańska. Działa tylko w takim wypadku Paypal, ale jest problem z wysyłką pod inny adres. Nadal jest duzo do zrobienia z płatnosciami online, raz działa jeden system, raz inny. Na amazonie.de płatność niemiecka kartą umożliwia rozliczenie odroczone tzn w kilku transzach, płatnosc polska kartą to wyklucza. Porobił sie kocioł, Revolut na uważam wielką szansę, jesli ich karta będzie nieidentyfikowalna pod względem pochodzenia. Tak nadal nie jest

   Usuń
 7. Czy do otwarcia tego konta potrzebna jest wizyta w banku czy wystarczy internet? Czy konto i karta są darmowe, czy trzeba spełnić jakieś warunki?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zastanawia mnie też dlaczego nie jest opisywana lojata w BOŚ banku na 5 lat ze wztrastającym oprocentowaniem gdzie całość srodków jest oprocentowana co roku: 1,5 - 1,7 - 2,0 - 4,0 - 5,0% Fakt że to długo ale orzy obecnych niewiadomych wydaje mi się to o wiele lepsza propozycja niż obligacje. Polcan co o tym sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobra ale srednia to 2,84%, dobrze liczę ? Jakby było 3,5% to bym zablokował jakies tam srodki ale tak to na 5 lat to za długo, bo w miedzyczasie zlotowka może sie zdewaluować....

   Usuń
 9. Płacę często faktury w USD i Euro do Chin. Tą samą kwotę np. w USD płacąc w ciągu 10 minut kartami Visa Credit Agricole i Getina jeden bank przelicza USD po 3,90, a drugi po 4,03zł. Na czym to polega? Nie mam pojęcia. Generalnie z tych dwóch banków korzystniej jest płacić kartą Getina.

  OdpowiedzUsuń
 10. Idea podniosła oprocentowanie lokaty 3m na nowe środki do 2,7

  OdpowiedzUsuń
 11. W IdeaBank podwyższono oprocentowanie lokat? Lokata na nowe środki 2,7% na 3 miesiące (było: 2,6%), lokata nr 1 - 2,3% (było: 2,2%) na 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 12. widać duży odpływ, ja już tam wyzerowałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też wyzerowane. Środki poszły do Millenium i Getin Bank.

   Usuń
 13. A w Nest banku niestety obniżyli oprocentowanie lokat.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ale przy zerwaniu lokaty nie traci się odsetek :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...