wtorek, 27 sierpnia 2019

400 zł do 9 sklepów z grupy morele.net za darmową kartę Citi


Citi znów zaczyna ofensywę fajnych promocji do swojej darmowej karty. Po bonach do sklepu Xiaomi oraz do Allegro przyszedł czas na sklep komputerowy morele.net. W każdym przypadku do zgarnięcia jest 400 zł.


Dobra wiadomość jest taka, że podobnie jak we wspomnianych na początku promocjach karencja dla byłych posiadaczy karty w Citi została skrócona. W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały karty od 1 stycznia 2018.

Tutaj zgarniesz 400 zł do 9 sklepów z grupy morele

Jak w każdej promocji Citi tak i ta potrwa długo bo aż do 13 grudnia 2019. Na marginesie taka sama data obowiązuje dla innych promocji tej samej karty, więc jedyny problem to wybór odpowiedniej dla siebie oferty.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł o morele.net
Porównanie z poprzednim artykułem z premią do Allegro, widać, że warunki są identyczne. Przypomnę więc, że warunki są dwa i na oba mamy tyle samo czasu - 3 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy o kartę. Są to:

 • zalogować się do bankowości Citi
 • dokonać transakcji na 1500 zł
Pierwszy warunek to banał. Sam loguję się przynajmniej raz do bankowości Citi by sprawdzić ile muszę oddać kasy i w jakim terminie by używanie karty przynosiło mi zysk. Tak robi zapewne każdy, kto używa karty by na niej zarabiać:)

Bank co prawda informuje w smsie o kwocie jaką należy spłacić, ale temu nigdy nie powinniśmy wierzyć. Bank celowo podaje niższą kwotę, by móc obciążyć nas kosztami za przyznany kredyt. Jak oddamy całość nie zapłacimy nic, a wykorzystany kredyt będzie dla nas darmowy, a o to przecież w tym chodzi.

Co ciekawe premia 400 zł może być wykorzystana nie tylko w sklepie komputerowym morele.net, ale także do sklepów budowlanych, dziecięcych, perfumeryjnych, motoryzacyjnych i innych. Pełna lista jest widoczna na poniższym screenie.

400 stówki można wydać w powyższych sklepach

Kiedy premia? 
Info o spełnieniu warunków dostaniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy dwa warunki. Przyjdzie ona w formie wiadomości w bankowości Citi. Od tego momentu bank ma 60 dni na wysłanie nagrody.

Posiadając kartę warto zapisać się do programu Priceless special, bo z automatu bank tego nie robi. Zbieramy sobie przy tym dodatkowe punkty, które potem można wykorzystać. Mam już ich dość dużo i czas już na wybór nagrody, ale to już temat na osobny wpis.

Tutaj zgarniesz 400 zł do 9 sklepów z grupy morele

Karta w Citi to bez wątpienia najlepsza karta kredytowa w Polsce, co potwierdza coroczny jest wybór w bankier.pl - ale trzeba tutaj podkreślić słowo 'Polsce'. Za granicą nie warto nią płacić, bo zapłacimy dla Citi dużą prowizję. Zrobiłem to tylko raz i nie zrobię tego więcej. Regulamin promocji Voucher na 400 zł do morele.net za darmową kartę Citi

19 komentarzy:

 1. Pieniądze na lokatę na nowe środki w Millenium wpłacać bezpośrednio na konto oszczędnościowe Profit, czy też trzeba najpierw na konto 360 stopni a potem przelew wewnętrzny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Pamiętaj jednak, że raz w miesiącu na ror musi być wpływ minimum tysiak, który potem możesz przelać na KO.

   Usuń
 2. zajebiście zamiast podwyżki stóp procentowych, okaże się, że będziemy mieli obniżkę http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25126964,rada-polityki-pienieznej-ostrzega-przed-recesja-w-usa-i-sugeruje.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja się zastanawiam, czy jeżeli Polacy (ze względu na recesje w U$A)zaczną masowo wypłacać kasę z banków i zostanie nie więcej niz 100 mld, to czy pan ŁON dalej bedzie sugerował obniżki stóp ? Moja kasa już dawno wymieniona na twardzieli $$$. Tak że czekamy na pana ŁONA i jego obniżki dla łosi :)

   Usuń
  2. Specjalnie dla ciebie wklejam kurs Eur/Usd
   https://zapodaj.net/3bb25ea68b768.png.html

   Naprawdę widząc ten obrazek wierzysz że dolar uchroni ci przed stratami?
   Obniżek stop nie bedzie przy tych wskaźnikach makro i rosnącej do lutego inflacji. Potem może być różnie, ale raczej należy stawiac na rosnącą inflację a nie malejącą. Pytanie czy nie bedzie wtedy stagflacji a znając ta radę to można spodziewać się obniżek przy rosnącej inflacji i niskich rentownościach obligacji . Skoro budżet jest zbilansowany i nie ma deficytu to nie ma po co stóp podnosić. A że ten deficyt zminimalizowano dzięki zajumaniu pieniędzy z OFE to już inna sprawa. Tyle że liczby to liczby. Zbilansowany deficyt to spadajace rentowności obligacji, silna waluta i komfortowa sytuacja dla RPP która nie musi stóp podnosić, raczej obniżać.
   O recesji w USA na razie nie mówmy. Recesję moze wywołać Trump - a Trump che (jak i FED) słabszego dolara a nie silniejszego. POlacy nie wycofają pieniedzy z banków bo nie mają gdzie wycofać. Ci co mieli kupić mieszkania kupili. Obligacje są super drogie teraz, mieszkania, złoto... Wszystko drogie. Tanie sa jedynie akcje których nikt nie chce kupować. POlskie oczywiscie, ale one są zakładnikami właśnie dolara który tak jak na tym rysunku musi spaśc do zielonej linii. jak się od niej trwale odbije to można kupić akcje a jak przebje i poleci do 0.8 to cóż... Bedziesz miał rację co do USD. Wkleiłem eur/usd bo PLN to w zasadzie od lat 90 w miarę sensowne notowania zawiera a od 14 lat mamy prawie peg z euro więc ruchy euro wgl dolara powtarzane sa przez złotego.
   MM

   Usuń
 3. Obniżka = forsa pod materacem.
  Śmierć frajerom.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie do tych, co mają wiedzę na temat lokat w IB.
  1. Mam w IB lokatę na 100 tys. która kończy się jutro.
  2. Dzisiaj wpłacam 300 tys. nowych środków i zakładam lokatę na nowe środki 2,7% na 3 m-ce.
  3. Jutro wypłacam z IB 100 tys. z zakończonej lokaty.
  Czy lokata 300 tys. utrzyma oprocentowanie 2,7%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno to przejść. To czy są to nowe środki względem 20 lipca system zweryfikuje po przetwarzaniu nocnym jutro rano. Tylko te środki z Twojej kończącej się lokaty muszą jeszcze być jutro chwilę na koncie. Wtedy wejdź w parametry lokaty i jak będzie tam widniało 2,7% wydrukuj/zapisz to potwierdzenie. Gorzej jeśli zmieniłeś ją na nieodnawialną i podałeś konto w innym banku - może powstać problem - kiedy fizycznie one tam polecą jeśli tak jest. Jak tuż po północy - system może nie zaliczyć tych z najnowszej lokaty jako nowe.

   Usuń
  2. Tak jak TomTom pisze, stare środki 100tys wypłacaj dopiero po przetwarzaniu nocnym nowej lokaty 300tys na nowe środki. Tzn 24h poślizgu musi byc inaczej cała operacja bez sensu.

   Usuń
  3. Ważne jest saldo na 20 lipca jakie miałeś. Jak tylko te 100 tyś. to tak jak piszesz jest ok..

   Usuń
 5. lokata 100 tys. odnowi się jutro automatycznie, będę ją zrywał i wypłacał gotówkę do innego banku. To chyba nie będzie problemu z wyliczeniem przez system bankowy nowych środków na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie powinno być zatem problemu, tylko przed zerwaniem tej odnowionej - zrób wcześniej to o czym pisałem powyżej ;)

   Usuń
  2. Lokata na 300 tys. na nowe środki 2,7% na 3 m-ce założona. Wszystko się zgadza.

   Usuń
 6. prnews.pl prezentuje największe (pod względem aktywów) banki w Polsce. Szkoda tylko, że banki ze stajni Pana Czarneckiego spóźniają się z publikacją swoich danych ;)

  https://prnews.pl/raport-prnews-pl-aktywa-bankow-ii-kw-2019-r-445400

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No... banki polskie czeka najcięższy miesią w histori. Jak tsue wyda wyrok nakazujący przekształcenie franków na złote i jeszcze przy oprocentowaniu liborem to będzie mała katastrofa. Banki (niektóre) to z trudem wytrzymają - giełdy niekoniecznie. Ciekawym wtedy reakcji Millenium. Czy podwyższą wtedy % na KO czy wręcz przeciwnie - obniży. Logiczne byłoby żeby taki bank podwyższał oprocentowania natomiast RPP może obniżyć stopy aby takie banki miały tąńszy pieniądz na akcje kredytową która w takich warunkach siądzie bo banki frankowe bedą de facto od frankowiczów dostawać raty niższe niż pożyczone klientom pieniadze. To samo rzecz jasna dotyczy Getina.
   MM
   MM

   Usuń
 7. Idea wprowadza zmiany. Nie mam czasu teraz tego studiować, ale między innymi kasuje 2 bezpłatne express elixiry :(

  "zakończenia promowania przelewów typu SEPA i Express Elixir poprzez wycofanie dwóch bezpłatnych transakcji w miesiącu"

  OdpowiedzUsuń
 8. To uprawdopodabnia że bank jednak podejmuje próbę ratowania się i nie jest jeszcze w fazie przygotowania do przejecia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak samo uprawdopodobnia jak gdy ktoś myje samochód to znaczy że nie chce sprzedać ;)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...