wtorek, 21 kwietnia 2020

Łatwe warunki za 210 zł w promocji Kupuj z domu w Paribas


Dziś ruszyła nowa ale bardzo krótko trwająca promocja w Paribas. Do zgarnięcia jest w bardzo łatwy sposób 210 zł, w łatwy bo znów Francuzi rezygnują z nakazu do wykonania płatności na z góry określoną kwotę, za to liczy się znów ilość.

Transakcje ilościowe zawsze są łatwiejsze do wykonania aniżeli kwotowe. Przy ostatniej promocji mBanku wszystkie wymagane 5 płatności zrobiłem za jednym zamachem przy drobnych zakupach i po problemie. W Paribasie będzie podobnie.


Kto może skorzystać z tej oferty? Tutaj pewna niespodzianka, bo w regulaminie widzę zmianę: już nie 9 miesięcy jak było w wielu ostatnich ofertach lecz 12 miesięczna przerwa w posiadaniu konta jest widoczna. Niewiele, ale warto to podkreślić, bo niektórzy z Was czekają na upływ 3 kwartałów by wziąć udział w nowej promocji.

Tutaj zgarniesz 210 zł za wzięcie udziału w promocji Kupuj z domu

Promocja tym razem jest bardzo krótka i ma potrwać maksymalnie do 30 kwietnia czyli do przyszłego tygodnia. Maksymalnie bowiem bank przeznaczył tylko 4000 sztuk, więc w razie wyczerpania limitu promocja może zakończyć się wcześniej.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Tym razem promocja jest krótka bo trwa zaledwie dwa miesiące, a takie lubimy najbardziej. Wszak kiedyś banki rozciągały oferty na cały rok, a tu mamy krótkie mig-mig i gotowe, czekamy na kasę:)Warunki są widoczne wyżej. Skorzystanie z linku promocyjnego to rzecz oczywista, znajdziecie go w tym artykule, potem przychodzi czas na konkrety, a są to wykonanie w maju oraz czerwcu dwóch warunków: 
 • wpływ na 1000 zł
 • dokonać 6 transakcji BLIK
Warto tutaj podkreślić, że bank wymaga płatności BLIK, czyli użycia aplikacji, gdzie następuje wygenerowanie kodu blik, a nie płatności kartą.

Tutaj zgarniesz 210 zł za wzięcie udziału w promocji Kupuj z domu

Do niedawna transakcje BLIK były problematyczne z czasem jednak stały się normalnością. BLIKiem przykładowo można przecież spłacać zadłużenie na Twisto co następuje w trybie natychmiastowym w przeciwieństwie do przelewu, który trwa tutaj aż dwa dni. 

Na kontach oszczędnościowych czeka rzeź, co wczoraj zapoczątkował Alior. Na szczęście w promocjach bankowych dalej do zgarnięcia jest dodatkowa kasa, która z pewnością każdemu się przyda.

Regulamin promocji zgarnij 210 zł w promocji Kupuj z domu

46 komentarzy:

 1. Dzisiaj zawrotna w IB 2,2% do millenium

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli dokładnie tak jak pisałem w komentarzach wcześniej. Odpłynie im kasy z rocznych na 3,5% i sami się do nas zgłoszą. Nie mieli dla starych środków żadnej dobrej propozycji to kasa parowała i nagle oferta lepsza jak ta na Lokacie na nowe środki ;) I można?

   Usuń
  2. To prawda, u mnie też wyskoczyło 2,2%.
   Co ciekawe, rano (po godzinie 9) jeszcze nie wyświetlali żadnych propozycji Zawrotnej do żadnego banku. Kilka godzin później już jest 2,2%. Ile będzie jutro?

   Usuń
  3. Jeszcze do 14 maja będą się kończyć roczne na 3,5%. Sądzę, że większość z nich wypłynie z IB. Kierunek w IDEI jest znany - skoro Zawrotna wyskakuje przy przelewie do Mille. Tylko czy 2,2% na lokacie zatrzyma kasę, która idzie na KO 2,6%? Wątpię. Od 17 maja kończyć się będą też te 2-miesięczne na 3,2% więc IDEA będzie też chciała zatrzymać tą kasę. Pole do podwyżek % u nich jeszcze będzie, a chyba zaczęło się to już teraz ;)

   Usuń
  4. TT - i jeszcze na dniach kończą się lokaty 3M :) - mają nad czym myśleć w IB...

   Usuń
  5. A ile do Getin, może ktoś przelew testował?

   Usuń
  6. Testowałem - 2,2%

   Swen

   Usuń
 2. Raczej zapomnijcie o lepszej stawce niż 2,2-2,5%, Millenium ścina oprocentowanie do 2% + badają saldo z 18kwietnia! Także Idea nie będzie miała żadnej presji, zapewne Getin też poleci w 2%, Alior od 10maja zetnie zapewne jeszcze niżej i pozamiatane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...ale polecieli. I jeszcze skrócili czas promocyjnego oprocentowania o miesiąc - do 62 dni. Masakra :(

   Usuń
  2. ... i ten dzień badania sald - 18 kwietnia. W takim razie wycofywanie teraz kasy przed weekendem na poczet nowej promocji - kompletnie mija się z celem.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Niestety ma rację, link do strony banku poniżej w moim komentarzu.

   Usuń
  5. Zwracam honor. Rzeczywiście 18 kwiecień.

   Usuń
  6. Ptok22 kwietnia 2020 07:00
   Nie jestem od nich, informacja o obniżce pochodzi ze strony Millenium. Póki co Idea płaci 2,2% na zawrotnej więc kto może niech lepiej przelewa kasę gdzie indziej. Póki co w Millenium jeszcze działa numer z anulacją 19 edycji promocji i wejście w obecną 20 na 2,6% (Pod warunkiem zerowania salda 14marca).

   Usuń
  7. cd. 22 kwietnia 2020 08:48
   Ten myk z rezygnają to tylko na otarcie łez i środa to być może ostatni możliwy termin na tą operację. Ogólnie Mille zaczyna strzyżenie frajerów, tym ruchem z wstecznym badaniem salda wykiwali wielu klientów, chociaż wcześniej byli znani z przewidywalności. <> Jeśli 21 edycja potrwa około miesiąca to znak, że coś się dzieje - w kolejnej edycji oprocentowanie po raz kolejny może pójść w dół lub obniżą kwotę maksymalną. Ostatnio też tak było, jakby wiedzieli z wyprzedzeniem o obniżkach stóp (sługusy przebąkują coś o kolejnej korekcie, oby w tym rozpędzie nie przebili dna czyli zera:(

   Usuń
 3. Gdzie uzyskałeś taką informację o Millenium ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest na stronie banku:
   https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

   Tylko zjedź trochę niżej i jest zapowiedź kolejnej edycji :(

   Usuń
  2. Jest napisane na stronie Mille. Już od 26 startujemy z nową promocją 2%... Niesamowicie się CIESZYMY Mille.

   Usuń
  3. https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

   Z obecnej promocji możesz skorzystać do 25 kwietnia 2020. Już od 26 kwietnia 2020 ruszamy z nową promocją:

   2% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł
   0,8% w skali roku dla nowych środków powyżej 100 000 zł
   skorzystaj z promocyjnego oprocentowania przez 62 dni

   Usuń
 4. Skończyło mi się wczoraj promocyjne w Millennium jeszcze na 2,7. Kasa poszła od razu do Aliora na 2,5%. Ale dziś widzę, że Alior brzydko się zachował.
  Otóż liczy on saldo początkowe na koniec 31 marca. Chociaż wyczyściłem wszystko 27 marca, to jednak saldo początkowe wyliczyli mi ok 150 złotych. Skąd się ono wzięło? Otóż na koniec miesiąca naliczyli odsetki z oszczędnościowych za marzec. Ale odsetki są widocznie w systemie dopiero 1 kwietnia, i wtedy też rano od razu je wyczyściłem. Ale weszły w saldo początkowe, bo Alior nalicza je z datą 31 marca. Co prawda niska kwota, minimalne straty, ale pozostaje niesmak. Całkowite wyczyszczenie salda nie było w ogóle możliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ptok alior bank od kiedy liczy promocyjne oprocentowanie? Od wpłaty środków czy od startu promocji?

   Usuń
  2. Promocyjne oprocentowanie biegnie od daty wpłaty nowych środków. Ale dzień liczenia salda do "badania wysokości nowych środków" to 31 marca.

   Usuń
 5. Jest już pełny regulamin nowej promocji na KO Profit w Mille:
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1265/latest

  Promocja potrwa do 30 maja, a dniem badania sald rzeczywiście jest 18 kwietnia - bo termin "po" 18-tym mógł sugerować, że będzie to być może 25 kwietnia - czyli tak jak dawniej. Jednak niestety nie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do TomTom 22 kwietnia 2020 16:37 Millennium z tym dniem badania salda upodabnia się do Getin. To zaskakująca wiadomość :(

   Usuń
  2. Mam tylko nadzieję, że teraz (po 5 maja) z procentem nie upodobni się Getin do Millenium ;)

   Usuń
 6. Bardzo proszę o pomoc. 21 kwietnia zakończyła mi się promocja w Mille na 2,7%. Zawsze w odpowiednim momencie zerowałam tam konta. Ostatnio na 14 marca miałam "zero", a 16 marca pieniądze wróciły na KO w Mille. Jednak dzisiaj pojawiła się u mnie informacja, że nie biorę udziału w następnej promocji (20.) na 2,6%. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj im jeden dzień na przetwarzanie. Jutro już powinno wyświetlać się prawidłowo :)

   Usuń
  2. Dzięki, zobaczę jutro, chociaż myślałam, że właśnie minął ten jeden dzień (koniec poprzedniej u mnie- 21 kwietnia).

   Usuń
  3. Rzeczywiście, promocja mi się dzisiaj uruchomiła (do 22 lipca). Tylko nie wiem dlaczego nowych środków naliczyli mi o prawie 154,00 zł mniej, jeśli na 14 marca miałam zero, a 16 marca poszedł przelew na 100.000,00. "Uzupełniłam" dziś tę niby brakującą kwotę - zobaczę, jak to będzie wyglądało w banku jutro. Ale nadal nie wiem, o co chodzi, a jestem w tym systemie "zerowania" od bardzo dawna i nigdy coś takiego się nie zdarzyło.

   Usuń
  4. Po "uzupełnieniu" tego braku (przelałam wczoraj 154,00 zł na KO) dzisiaj pojawiło się, że oprocentowanie promocyjne jest na całe 100.000,00. Natomiast te 154,00 złote w ogóle się nie pojawia (oprócz tego, że jest na KO) - na żaden procent. Ale nadal nie rozumiem, dlaczego tak było. W normalnych czasach może bym dociekała, ale ponieważ i tak mam "środki na życie" na PKO BO na 0%, to mnie to nie boli. Jeszcze pomyślę, ale wydaje mi się, że żadnego błędu nie popełniłam.
   I jeszcze - w sytuacji, gdy KO spada do 2% czystym zdzierstwem jest pobieranie 15,00 zł opłat, jeśli nie spełni się warunków (1.000,00 zł na konta plus płatność kartą). To jeden z najdroższych banków (pomijam "wyjątkowe" w tym zestawieniu City i mBank) na rynku. Dla porównania tych popularnych (które znam): PKO BP - 10,00 zł, Getin - 8,00 zł.

   Usuń
 7. RPP ścięła od marca stopy procentowe od 0,5(depozytowa) do 1,5 pkt proc.(lombardowa).Najważniejsza dla Banku stopa referencyjna(kredyty) spadła o 1 pkt. To i tak dobrze, że Millennium nie zszedł poniżej 2%.Od 26 kwietnia nowa oferta konta tylko na 62 dni, bo Bank bierze pod uwagę ryzyko ponownego cięcia stóp w maju. Gdyby tak się stało, to oprocentowanie rachunków w Millenium,GNB,Alior ze czy ING spadnie do czerwca do 1,5 proc.

  OdpowiedzUsuń
 8. Lokata urodzinowa w Millennium z 3% na 2% - na 1 miesiąc do 10.000 zł (przy 10 tys. odsetki około 7 zł różnicy in minus).

  OdpowiedzUsuń
 9. A jam fajną chyba promocję dla mBankowców.

  https://www.philips.pl/sklep/PL_mOkazje

  Jeszcze przez tydzień możemy kupić 1 towar ze strony Philips'a z 40% rabatem (może faktycznie to niejest 40% bo ceny rynkowe są trochę niższe ale zawsze coś).
  Płatność musi być mTransferem.
  Na droższym sprzęcie można sporo oszczędzić - może ktoś planuje zakup odkurzacza, nawilżacza ... a może maszynki do obcinania włosów - wieczorem rzucili po długich brakach ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest chwyt marketingowy, zawyżają cenę po to, aby ją obniżyć niby -40%. Pic na wodę fotomontaż. Przeceniają te produkty, które nie schodzą ze względu na wysoką cenę. Dlaczego nie ma przecen o -40% towaru tańszego?

   Usuń
  2. I tak i nie - niektóre rzeczy się opłaca kupić ale oczywiście Wasza decyzja. Ja skorzystałem na dwóch kontach bo mi się akurat opłacało...
   Jest mały minus - mOkazje trzeba mieć aktywowane wcześniej w systemie mBanku. Jak nie miałeś to raczej z rej edycji nie skorzystasz.

   Usuń
 10. W IB zawrotna nadal na 2,2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Arek 23 kwietnia 2020 17:50 Jaka jest data regulaminu lokaty zawrotnej? Ciekawe, od kiedy jest ona proponowana - może ma to związek z opisywanymi na blogu zmianami depozytowymi w innych bankach.

   Usuń
  2. Jeszcze chwilę pewnie ta stawka się utrzyma - bo póki co są jeszcze ciekawsze oferty w innych bankach i to na KO :)

   Usuń
  3. Gesso - data regulaminu 21.04. Nie wiem czy link zadziała:

   https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Regulamin_zawrotna_220_3M.pdf

   Usuń
  4. do: Arek 23 kwietnia 2020 21:36 Działa. Dzięki serdeczne.

   Usuń
 11. ING BANK. Nie mogę znaleźć na ich stronie promocji OKO na 2,5% (do 6 maja). Wcześniej skończyli czy gdzieś głęboko te informacje pochowali?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głęboko pochowali ;)

   https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/oprocentowanie

   Usuń
  2. Dzięki, TomTom. Rzeczywiście długo bym szukała. Ale rozumiem - ponieważ to dla obecnych klientów, to może takie informacje są przekazywane przez bankowość internetową.

   Usuń
 12. I teraz mam dylemat. Nigdy nie miałem jeszcze konta w Aliorze i w ING. Oba banki oferują KO na 2,5% do 100k. I mam akurat do rozlokowania niecałe 100k zł. Który z tych banków wybrać? W obu są premie na start i koszty prowadzenia konta podobne...

  OdpowiedzUsuń
 13. Nigdy nie korzystałem z usług Alior Banku,w ING wszystko działa dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tylko w ING trzeba być ich klientem, czyli najpierw sobie założyć na przykład zwyczajne OKO (bez bonusa), a dopiero potem w bankowości internetowej działać dalej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...