środa, 15 kwietnia 2020

Do wyboru 200 zł lub 250 zł w Paribas w promocji Nadal Zostajemy w Domu


Aktywny jak dotąd w promocjach Paribas znów się obudził. Zachęcając do pozostania w domu postanowił dorzucić kolejne 50 zł do puli. Teraz zakładając konto można zyskać do 250 zł. Do wyboru są dwie opcje. Jakie? Sprawdźmy.Tak jak w poprzedniej promocji do zyskania jest do 200 zł w gotówce na konto, więc całkiem przyjemna suma za nietrudne do spełnienia warunki. Ale można wybrać również opcję drugą - ekod o wartości 250 zł do wydania na zakupy na Allegro.

Tym razem Paribas wydłużył karencję o 3 miesiące. W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta od 12 miesięcy. 


Promocja planowo potrwa do 26 kwietnia 2020 r, o ile pula wniosków się nie wyczerpie, bo limit ustalono na 3000 zgłoszeń, czyli o tysiąc mniej niż poprzednio.

W formularzu rejestracyjnym wybieramy który wariant nagrody nam odpowiada: pieniężny czy w postaci ekodu.

Zaczynamy od założenia konta z linku promocyjnego. Tym razem umowę podpiszemy, nie za pośrednictwem kuriera, ani w oddziale banku, a za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku - Autenti. Tak jak zapowiedział bank - bez wychodzenia z domu. Umowę o konto zawrzeć musimy najpóźniej do 16 maja 2020 roku.

W zależności od wybranej formy nagrody, do spełnienia mamy nieco inne warunki.

Jeśli wybraliśmy 200 zł w gotówce:


Pierwsze 50 zł otrzymamy, jeśli w maju 2020 r. wykonamy łącznie min. 1 przelew środków za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile), wykonamy min 2 transakcje BLIKiem oraz otrzymamy wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Kolejne 150 zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki, aby uzyskać pierwszą część nagrody, a także jeśli wykonamy identyczne działania w czerwcu, czyli  min. 1 przelew, wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł oraz min. 2 transakcje BLIKiem.

Jeśli wybraliśmy premię 250 zł w postaci ekodów do Allegro:

Pierwszy ekod o wartości 100 zł otrzymamy, jeśli w maju 2020 r. wykonamy łącznie min. 3 przelewy środków za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile), wykonamy min 3 transakcje BLIKiem oraz otrzymamy wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Kolejne 150 zł w postaci ekodu otrzymamy, jeśli spełnimy warunki, aby uzyskać pierwszą część nagrody, a także jeśli wykonamy identyczne działania w czerwcu, czyli  min. 3 przelewy, wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł oraz min. 3 transakcje BLIKiem.

Aby dostać kody o wartości 250 zł trzeba zrobić nieco więcej. Pamiętajmy, że wpłaty gotówkowe, a także przelewy z własnego konta prowadzonego w banku lub w BGŻ Optima, oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank nie będą uznawane.

Z przelewów, zaliczanych na poczet wykonania warunków do uzyskania premii, wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych;

Aby wypłacono nam premie musimy być posiadaczami konta wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień przekazania każdej z nagród .

O przyznaniu nagród zostaniemy poinformowani mailowo, a do końca miesiąca, w którym otrzymamy taką informację, na nasze konto wpłynie premia. Ale żeby premia mogła wpłynąć, będziemy proszeni o rejestrację na stronie organizatora, by podać numer konta - odbędzie się to za pośrednictwem linku i unikalnego kodu. który otrzymamy w odpowiednim czasie od banku, z adresu: zostanwdomu@bnpparibasplus.pl


Dla chętnych do wnikliwego przestudiowania zasad promocji:


11 komentarzy:

 1. Witam. Mam takie pytanko w sprawie konta elastycznego w getin banku. Skończyło mi się promocyjne oprocentowanie 17 marca i wypłaciłem wtedy wszystkie pieniądze. 1 kwietnia doliczyło mi jeszcze odsetki( ok. 350 zł) od tych wypłaconych pieniędzy i teraz nie wiem czy mogę wsiąść udział w tej ostatniej promocji. Czy jak wpłacę kasę do 5 mają to będzie oprocentowanie promocyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Unknown. Jestem w identycznej sytuacji co Ty. Moja promocja w GB zakończyła się na początku marca i wyczyściłem wtedy konto do 0. Sprawdziłem saldo na dzień 31 marca i dalej widniało tam 0zł. Przewidywałem, że właśnie 30 lub 31 marca będzie wyliczane saldo n.śr. do obecnej promocji. W dniu 1 kwietnia wycofałem odsetki z EKO (coś ok 37zł). Zadałem parę dni temu pytanie przez bankowość internetową i odpowiedziano mi, że mogę wziąć udział w nowej promocji, ale moje saldo nowych środków będzie pomniejszone właśnie o te wypłacone odsetki. Cieszy mnie, że mogę przystąpić do obecnej, ale odsetki dopisywali na koniec miesiąca - czyli 31 marca (brak szans na wyzerowanie EKO). Trochę to nie w porządku, ale cóż. Zatem saldo nowych środków w Twoim przypadku będzie pomniejszone o te właśnie ok 350zł - gdy wyliczali saldo do najnowszej promocji. Możesz o to jeszcze dopytać wysyłając wiadomość z ST Getinu i podzielić się tu z nami odpowiedzią.

   Usuń
  2. Nieprawda. Gdyby tak było miałbyś od 1 kwietnia Konto w Ofercie Na Nowe Środki. Patrz Ust. 4 pkt 1 lit d... z wyłączeniem wpływu odsetek...

   Usuń
  3. Do Anonimowy 23:06
   Co za nieprawda? Właśnie dzięki temu punktowi regulaminu (który zresztą poprawiono) - dopisanie odsetek - NIE powoduje odpalenia nowej promocji. Sprawdzone na własnej skórze.

   Usuń
 2. Zarejestrowałem się na pierwszą "zostań w domu" ale nie doczekałem się jeszcze kuriera z kartą :(
  Koronawirus, święta - wiadomo, mogę zrozumieć opóźnienie 2 tygodnie ale jakiś sms czy mail z informacją wypadałoby wysłać. :(
  Jutro chyba zadzwonię ocb.
  KK

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby ktoś jeszcze liczył na to, że przez zapadające teraz i odpływające z IB środki z lokat rocznych na 3,5% - IDEA podniesie % na lokatach - to tak jak i ja może się rozczarować. Od dziś kolejna obniżka, a na nowe środki już tylko max 2%.

  OdpowiedzUsuń
 4. TomTom dzięki za info. Te 350 odsetek to nic jeżeli będę mógł na początku maja odpalić to oprocentowanie na koncie na większą sumę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobacz, ani Tobie ani mi - dopisane odsetki nie odpaliły najnowszej promocji. Niestety zaliczają się one do obliczenia salda na koniec dnia 31 marca, więc o tyle mniej można będzie "zainwestować" nowych środków.

   Usuń
  2. Dopisane odsetki nie odpadają promocji a poza tym najnowsza promocja ruszyła od 6 kwietnia więc środki z 1 kwietnia nie mogły jej odpalić.

   Usuń
  3. Ja to akurat wiem. Wytłumacz to tylko Anonimowemu z 15 kwietnia 2020 23:06 u góry komentarzy ;)

   Usuń
  4. OK,ja też to wiem,ale wczoraj o 23:06 pokićkało mi się :-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...