piątek, 3 kwietnia 2020

Jeszcze więcej, bo aż do 1120 zł z motokartą Citi


Ceny paliwa zaczęły spadać, to chyba jedyny plus w obecnej sytuacji. Dziś możemy pełen bak zatankować o kilkadziesiąt złotych mniej. Marne to pocieszenie, ale zawsze. Tak czy siak, kasa na paliwo się przyda. Jakiś miesiąc temu pisałem o karcie Citi, dzięki której można było zarobić aż 720 zł na paliwie. Suma całkiem przyjemna. Ale teraz oferta jest jeszcze lepsza. Citi do puli dołożyło aż 400 zł na start. 


Kto może skorzystać?  Spodziewalibyśmy się zwyczajowej daty dla Citi ale w tym przypadku nie ma dwuletniej karencji. Z oferty bonusowych 400 zł z motokartą skorzystać mogą osoby, które nie miały karty Citi od 31 grudnia 2019 roku. 

Tutaj zgarniesz do 1120 zł z kartą kredytową Citi

I to na tyle, bo jeśli chcesz skorzystać również ze zwrotu za paliwo do 720 zł, to tu się nic nie zmienia i standardowo nie możesz mieć karty od 1 stycznia 2018 r.

Oferta z bonusowymi 400 zł będzie aktywna do 15 kwietnia 2020 r. Natomiast promocja do 720 zł zwrotu za paliwo ważna jest do 31 sierpnia 2020 r.

Niestety bonusowe 400 zł nie będzie w gotówce. Do wyboru są 3 nagrody o wartości 400 zł lub Smartfon którego wartość wyceniona jest na nieco więcej.

 1. karta podarunkowa BP SuperCard do wykorzystania na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce  
 2. karta prezentowa na zakupy w Lidlu
 3. e-kod na zakupy na Allegro  
 4. Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o wartości 599 zł 

Co trzeba zrobić aby uzyskać nagrodę? Do końca miesiąca kalendarzowego następującego  od miesiącu zawarcia umowy należy zalogować się przynajmniej raz do serwisu online lub  bankowości mobilnej oraz dokonać płatności bezgotówkowych o łącznej wartości min. 500 zł  nie później niż do końca drugiego miesiąca. Do transakcji bezgotówkowych nie będą wliczane przelewy. 

Dodatkowo do zgarnięcia jest do 720 zł zwrotu za paliwo. Zwrot otrzymywać będziemy przez 3 lata, czyli wychodzi na to, że rocznie możemy zyskać 240 zł.


Aby załapać się na zwrot do 720 zł należy miesięcznie dokonać transakcje kartą o łącznej wartości 500 zł, w tym na min. 250 zł transakcje muszą być wykonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci BP w Polsce. Do wskazanych kwot wliczane są także transakcje bezgotówkowe dokonane nośnikiem zbliżeniowym.

W każdym miesiącu, z kolejnych 36 objętych promocją, w którym spełnimy warunki, otrzymamy 20 zł.  Ale uwaga! Należy przedstawić dokument dochodowy. Uczestnikom promocji, którzy tego nie zrobią, przysługuje wypłata promocyjnych 20 zł miesięcznie, ale krócej,  bo tylko 30 miesięcy. Czyli łącznie maksymalnie bank wypłaci 600 zł zamiast 720 zł.

Nagrody w postaci 20 zł będą przekazywane za cykl rozliczeniowy, w którym warunki zostaną. Brak spełnienia warunku niezbędnego do otrzymania nagrody w jednym z cykli rozliczeniowych, za który wypłacany jest bonu, nie pozbawia nas prawa do otrzymania 20 zł w kolejnym cyklu rozliczeniowym.

                           

Dodatkowo karta Citi jest darmowa, 0 zł za użytkowanie karty oraz powiadomienia o transakcjach. Zakupy powyżej 100 zł możemy rozłożyć na raty. Ponadto m.in dostęp do punktów PayBack oraz rabatów w Programie Citi Specials.


Paliwo i tak kupujemy, a z kartą możemy zapewnić sobie stały zwrot kasy przez 36 miesięcy. Rocznie wychodzi aż 240 zł. To całkiem sporo. A teraz dodatkowo można załapać się na bonus o sporej wartości. 


Regulamin promocji zyskaj 400 zł
Regulamin promocji do 720 zł za paliwo

28 komentarzy:

 1. Taka ciekawostka nie w temacie. Zastanawiające jest, że to IDEA Bank, a nie Getin dawał lokaty na 3,2% - bo oni w przeciwieństwie do GB są jednak na plusie. Tymczasem Getin osiągnął rekordową stratę ponad 0,5 mld zł - o czym poinformował Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Strata-netto-grupy-Getin-Noble-Banku-w-19-wyniosla-591-6-mln-zl-popr-7855320.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to oznacza resolution dla banków LC?

   Usuń
  2. Raczej nie. Te banki od wielu lat są "na respiratorze", a dodatkowo Getin jest za duży - żeby go przejmować przez BFG, ale w przyszłości kto wie? Z dużą stratą GNB jest już od 4 lat i ostatnio też już prawie z 0,5 mld zł, więc to dla niego nic nowego. Martwi natomiast tendencja zwyżkowa i zbliżająca się recesja. Na razie nie ma co panikować.

   Usuń
  3. Panika czyli co? wypłata pustych papierków z bankomatów??? To też nic nie da!!! Pozostaje TYLKO czekać i liczyć na cud... pakowanie złociszy w dolary, gdzie w USA recesja jakiej nikt nie pamięta? Czy kupować hurtem patelnie i czeka świat towar za towar?

   Usuń
  4. Nie patelnie, tylko kaszę

   Usuń
  5. IDEA od dawna tnie koszty, natomiast Getin wciąż utrzymuje liczne oddziały z kupą pracowników, chociaż prawie nikt tam nie chodzi. Getin tylko nie wypłaca nagród za założenie konta (właśnie mnie to spotkało). Być może zapłacą po rozpatrzeniu reklamacji, ale jeszcze trochę będą mieli te pieniądze.

   Usuń
 2. Idea osiągnęła dzisiaj na giełdzie historyczne dno 1,50zł/akcję.
  Getin to samo 0,23zł/akcję.
  i od poniedziałku przebijają w dół odpowiednio 1,50 o 0,20/akcję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro akcja Getinu kosztuje 20 groszy, to czy jest możliwe aby spadła poniżej 1 grosza? Pytam poważnie!

   Usuń
  2. Mnie martwi, że banki w Polsce źle się prowadziły już od dawna, a teraz to już nikt ich nie chce. To MUSI pier.....ć z hukiem.

   Usuń
 3. a waluty od wczoraj znowu do góry o kilka groszy czyli o 1%... ciekawe czasy dla tych co przeżyją. Jedna z przepowiedni mówi, że jeszcze człowiek będzie szukał na ziemi innego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 4. IB jest instytucją przede wszystkim dla małych firm. Wiele z nich zbankrutuje. Czy nie uważacie że to spowoduje upadek IB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważamy. Bankructwo wisi w powietrzu.

   Usuń
  2. Coś w tym jest. Może być bardzo ciężko - ale mam nadzieję, że IDEA przetrwa. Już nie jeden kryzys pokonała i dobrze im życzę - bo jak nie IB to kto? ;)

   Usuń
  3. Kto normalny trzymałby tam ROR firmowy (ten faktyczny)???

   Usuń
 5. Lokata na nowe środki w IB już 2,6% Dobrze, że do połowy maja mam jeszcze 2,8% na EKO w Getin

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy Polska zbankrutuje?

  OdpowiedzUsuń
 7. Polcan masz jakieś przecieki jakie będą od jutra stawki/warunki na EKO w Getin? PS Obstawiam dzień badania salda na 30/31 marca, ale ciekawe jaki % i limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej żebym ich nie miał, bo to przynajmniej daje nadzieję, że stawka będzie bez zmian.
   Nie dostałem żadnej informacji o obniżce, więc mam nadzieję, że dalej będzie 2,70%.

   Usuń
 8. Polcan czy świat może zbankrutować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankructwo to inaczej niewypłacalność, więc świat z definicji nie może zbankrutować. Nie ma żadnej rasy pozaziemskiej wobec której zaciągalibyśmy jakieś zobowiązania, bo póki co nie wykryliśmy żadnych takich istot. Zbankrutować może raczej kraj, co już zdarzało się wielokrotnie.
   Jak rozumiem pytanie wiąże się z obaw związanych z szerzącym się koronawirusem. Nie sądzę by pandemia trwała w nieskończoność czy przerodziła się w postapokaliptyczny świat jaki oglądać możemy w filmach sf. Według zapowiedzi szczepionka pojawi się w przyszłym roku. Mimo to trudno nie sądzić, że świat się zmieni w dużym stopniu, gdy już uda się opanować obecną sytuację.

   Usuń
 9. Jeśli nie stanie się cud, a pandemia miałaby trwać rok albo dłużej to wszystko jest możliwe nawet to co "fizjologom się nie śniło".
  W USA 10 milionów poszło po zasiłek a drugie 2 miliony kupiły broń i to nie dla zabawy ale z obawy przed agresorami.
  W Polsce model ogólnokrajowej kwarantanny będzie powodował psychiczne problemy jakie "psychologom i psychiatrom się nie śniły".
  Do tego nieszczęścia chodzą parami itd.
  Niestety ucieczki nie ma. Pozostaje tylko czekać na cud i modlić się: jedni do Boga, inni do kielicha, a tutejsi ciułacze do $PLN$.

  OdpowiedzUsuń
 10. A w kantorze online: dolar goni franka, franek goni euro, euro goni funta, a funt skutecznie ucieka goniącym... niestety kosztem marudera złotóweczki.
  Miesiąc temu dolary były po 3,80, a teraz 10% droższe. Pisał tu koleś kilkukrotnie w ostatnim miesiącu, że kupuje transzami USD i na razie to on jest mistrzem polowania.
  Ciekaw jestem jutrzejszego otwarcia giełdy ale przypuszczam, że w nadchodzącym tygodniu banki przebiją dno i będą potrzebowały kolejnej państwowej pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nowa promocja na EKO w Getin. Dalej 2,7% przez 3 m-ce od wpływu nowych środków od dnia: 6 kwietnia do 5 maja. Bardzo miłe zaskoczenie - bo limit aż do 400k zł oraz dzień badania salda - tak jak obstawiałem wyznaczony na 31 marca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widzisz dobrze, że nie było tym razem przecieku, bo to nic dobrego nie wróży:)
   Oferta już opisana w osobnym artykule.

   Usuń
  2. Zgadza się, no chyba że miałby być przeciek, że oprocentowanie ma wzrosnąć ;)

   Usuń
 12. Polcan jak sądzisz, czy czeka nas Wielki Kryzys podobny do lat 1929-32?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są ku temu przesłanki. W USA już robi się takie porównania a od wczoraj mówi się o drugim Pearl Harbour.
   Nie jestem prorokiem i nie lubię wieszczyć, ale zapewne sięgnę niebawem jeszcze raz po 'Grona Gniewu' którymi zachwycałem się w szkole średniej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...