poniedziałek, 11 maja 2020

200 zł + bonusy do zgarnięcia w nowej Money Manii 23 z Santander


Dziś rusza kolejna, 23 już edycja popularnej akcji specjalnej Money Mania. Tym razem do zgarnięcia jest 200 zł za otwarcie konta w Santander. Dla wielu z nas ten bank idzie w czerwcu do odstrzału, ze względu na drastyczną zmianę oprocentowania.

To zaś oznacza, że będzie w przyszłości okazja do powrotu. Jak wygląda taka okazja do powrotu dla tych, którzy tu konta nie mają? Na dziś mogą zgarnąć na start 200 zł i to w bardzo łatwy sposób.


Jak się można domyślać promocja dotyczy założenia konta jakie chcę. Sam posiadam tutaj konto 123 więc sprawdziłem czy mogę brać udział w tej promocji. Niestety zapis w regulaminie jest jednoznaczny: 
od dnia 11.05.2019 r. do dnia otwarcia Konta Jakie Chcę w ramach niniejszej Akcji, nie są  Posiadaczami  lub Współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego  w PLN  dla osoby fizycznej

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 200 zł do Santander

Uwaga: bank przedłużył godziny pracy wideodoradców w procesie wideoweryfikacji - teraz odbywa się to w godzinach 8:00 - 20:00 przez 7 dni w tygodniu. Nowa akcja specjalna ma potrwać tylko do 31 maja 2020. To znacznie krócej aniżeli miało to miejsce w poprzedniej MoneyManii.
 
Warunki w nowej MM23


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię? 
Akcje specjalne mają to do siebie, że nigdy nie mają wygórowanych wymagań. Nie inaczej jest tym razem. Wystarczy bowiem:
 • wpływ na konto w wysokości 1000 zł
 • zrobienie 5 płatności kartą na dowolną kwotę
 • jedno logowanie do apki Santandera
Warto jednak pamiętać,że powyższe wymagania aktywności konta trzeba wykonać 3 razy w trzech kolejnych miesiącach. Przy czym osoby które założyły konto jeszcze w maju liczy się albo okres maj-lipiec lub czerwiec-sierpień. 

Innymi słowy nie ma pośpiechu, w miesiącu założenia konta nie trzeba spełniać żadnych wymagań, a warunki zacząć spełniać od kolejnego pełnego miesiąca. To samo dotyczy kont założonych w czerwcu. Kiedy premia?
Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych informację o przyznaniu premii dostaniemy na maila. W przypadku tej edycji MoneyMania organizator obiecuje przesłać info o nagrodzie do 15 października, zaś samą premię do 30 października 2020.Poza 200 zł mamy tutaj liczne bonusy.
Konto można polecać innym osobom zdobywając tym samym dodatkowe 50 za każdego poleconego. Unikatem w bankach jest z pewnością zwrot za rachunki typu prąd, gaz czy internet i telefon. To korzyść za którą Santander ma u mnie dużego plusa. 

Na deser mamy też lokatę mobilną na 2%. Dla osób, które nie mają gdzie podziać kasy część z nadwyżek można wpakować na 4 miesiące na lokatę mobilną. I limitem nie jest tutaj 10k jak w innych bankach lecz dwa razy więcej.  

Tutaj zarejestrujesz się w akcji z 200 zł do Santander

Cóż, konta w Santanderze z żalem trzeba będzie pozamykać, chociażby po to by wziąć w przyszłości w podobnej akcji specjalnej z premią na start.

67 komentarzy:

 1. Getin Bank specjalnie dla mnie przygotował ofertę: Lokata specjalny procent 1,30% na 2 miesiące 😊 Mogę skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania – tak napisali do mnie 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To i tak więcej niż zaoferował mi Millennium w rzekomo limitowanej ofercie "Tylko teraz 1% na lokacie!" i to nawet do 50.000 zł na 3 miesiące.
   Na ich nieszczęście anulowałem ten komunikat.

   Usuń
  2. do polcan 12 maja 2020 04:37 Na razie traktuję te atrakcyjne oferty obojętnie. Gorzej, gdy będą kończyły się lokaty, a oferta będzie podobna do tej dzisiejszej.

   Usuń
 2. Nie w temacie. W IB kolejny zjazd w dół prawie na wszystkich lokatach. Robi się naprawdę nieciekawie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie w związku z powyższym masz pomysły?

   Usuń
  2. Ja do początku sierpnia mam spokój, ale później będzie problem. Coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem nieruchomości na wynajem, ale to już nie jest to co lokata. Co prawda przy pełnym obłożeniu i bezproblemowych najemcach zyski większe, ale i wymagają nakładu pracy i poświęcenia czasu, a nierzadko i nerwów...

   Usuń
  3. Dobra rada za darmo: trzymaj się z daleka od mieszkania na wynajem. Znam to od podszewki i na wylot. Na 10 osób zdarzy się 1 solidna i bezproblemowa. Zastanów się czy warto się szarpać? Moim zdaniem interes nie wart funta kłaków. To wszystko fajnie wygląda w teorii ale w praktyce to tylko krew, pot i łzy. Zdecydowanie odradzam ten wątpliwy biznes.

   Usuń
  4. A ja napiszę kontr-radę. Od kilku lat wynajmuje 3 mieszkania w dużym mieście. Zero problemów z ludźmi. W ostatnich 3 latach nie przypominam sobie opóźnienia w płatności najemcy powyżej 2 dni.
   Nie wynajmuję zapyziałych nor za 500zł/msc, może w tym jest różnica.
   Przy obecnym oprocentowaniu lokat i KO również zastanawiam się czy nie zwiększyć swego udziału w nieruchomościach i jeszcze czegoś nie kupić, może tym razem za granicą? Nie widzę innych opcji inwestycyjnych na horyzoncie. Lokowanie pieniędzy w banku po prostu się teraz nie opłaca, co mi po bezpieczeństwie kapitału skoro realnie tracę 6-8%, choć nominalnie oczywiście nikt mi tych pieniędzy nie podbiera to jednak chyba wolę zaryzykować w coś mniej stabilnego niż lokata i KO.

   Usuń
  5. Owszem, ale te czasy też niebawem odejdą do historii. Rośnie podaż wolnych lokali a chętnych lokatorów ubywa i będzie ubywać.

   Usuń
  6. Skąd wiesz?
   Jeżeli nie wynajmujesz najtańszych nor na wygwizdowie dla Ukraińców to nie masz się o co martwić.
   40 lat temu w jednym mieszkaniu mieszkały 3-4 pokolenia, 30 lat temu 2 pokolenia, 20 lat temu 1 rodzina, a dziś wiele singli, którzy nawet będąc w parze mieszkają w dwóch mieszkaniach. Spokojnie, o popyt się nie bój.

   Usuń
  7. A ja napiszę tak. Z wynajmowaniem trzeba mieć po prostu fuksa. Albo się ma pecha.
   Ja miałem pecha 3 razy pod rząd. I to dosyć skutecznie mnie zdemotywowało do dalszych zakupów nieruchomości pod wynajem. Bo to już by była praca ze 3 dnie w tygodniu, a zysk teoretyczny.
   Zaraz powiedzą eksperci, że aż tak źle nie było, bo dom dalej stoi itd. Za każdym razem najem kończył się przez niepłacenie. Zawsze był inny powód. Teraz niby powodem był koronawirus. Problemem nawet nie są te wszystkie szkody, śmieci, połamane meble, brud i syf, połamana lodówka, oblepiona syfem kuchenka itd. ale zwykła bezczelnośc ludzi, którzy to wszystko pozostawiają z bananem na twarzy oddając mi klucze i mają wszystko gdzieś. Problemem jest narastająca demotywacja u mnie , zajmowanie się tym, wykłócaniem się. Pomimo pozytywnego nastawienia, po około 7 latach mam serdecznie dosyć ludzi. Po prostu dosyć. Najemcy to totalna ruletka, ale o ile osoba powyżej miała fuksa i jak twierdzi zero problemów, ja miałem. I dlatego , ryzyko będę twierdził jest spore w szczególności jak nie zawsze jesteś na miejscu.

   Usuń
  8. Kaucja to dobry wynalazek. W przypadku pozostawienia syfu i zniszczeń należy potrącić z rzeczonej kaucji po uważaniu. Zresztą w umowie jest zapis: mieszkanie należy oddać posprzątane a jak nie to płać syfiarzu.

   Usuń
  9. Absolutnie zgadzam się odnośnie kaucji, jednak przy dużych zniszczeniach (np. mebli) może ona nie wystarczać. Jednak nie oznacza to, że wynajmujący jest na straconej pozycji. Jeżeli wynajem był legalny to można najemce ścigać w sądzie, a przynajmniej go tym postraszyć. Sprawa jest jak najbardziej do wygrania i wcześniej czy później można ściągnąć należności.
   W moim przypadku kluczem jest wynajmowanie mieszkań w bardzo dobrym stanie technicznym, w cenach nieokazyjnych (dłużej o tydzień, może 10 dni szukam najemcy, odświeżam mieszkania co 5 lat), nie wynajmuje "komukolwiek". Jeżeli ktoś szuka najtańszej możliwej oferty to zazwyczaj gołodupiec, niebieski ptak, który o nic nie będzie dbał. Nie wiem ile w tym mojego "fuksa" przez kilka lat z 3 mieszkaniami (może zagram w lotka?), a na ile chłodne podejście do tematu i świadomy wybór najemcy.
   Nieruchomości się nie boję, podchodzę do nich profesjonalnie, a nie emocjonalnie. Dlatego rozważam dalsze zwiększenie ekspozycji na ten rynek.

   Usuń
  10. @anonimowy 13 maja 2020 09:57

   Uwierz mi, po jakimś czasie tzw. profesjonalne podejscie sie kończy i wyskakują ping pongi na przełyku , a poziom emocji chcąc nie chcąc, rośnie.
   Kaucję zawsze pobierałem i właściwie zawsze kasowałem na koniec, ale jak napisałeś - często nie wystarcza na pokrycie szkód - w szczególnosci prawie niewyobrażalne dewastacje parkietu to na cyklinowanie, o ile wystarczy, to tysiące złotych za paredziesiąt m2
   Wyobraż sobie wizualnie parkiet z jatoby dosłowie rozniesiony na drzazgi jakby ciosali go siekierą, albo dębowy zalany wodą i napęczniały.
   I wesoła rodzinka mająca banan na twarzy zdająca Ci klucze , a jak coś powiesz, to krzyczą że nie masz empatii i takie tam.
   Nie, nie strasze Was , ale wynajmowanie to nie jest kasa z automatu. Owszem ważna jest selekcja ale uwierz mi czasem właśnie gołodupiec na końcu uczciwiej się zachowa..totalna ruletka, zero powtarzalności.. Miałem taką pannę z Porsche Macan, ciuchami Gucci itp , która finalnie nie zapłaciła mi czynszu za 8 miesięcy i jestem z nią w sądzie od 2 lat.
   Czas, i jeszcze raz czas to jest to co inwestujesz mimowolnie, jak bawisz się w wynajmowanie.
   Reasumując moje wypociny - wynajem to nie lokata w banku. To wbrew pozorom ciężka praca, gdzie czasem samemu musisz usuwać brudy obcych ludzi, w szczególności że dziś nie ma ludzi do remontów, sprzątania na zawołanie na drugi dzień.

   Usuń
 3. Idea Bank dalej spadki:
  1 miesiąc 1,90%(dla nowych środków)
  2 miesiące 1,80%
  3 miesiące 1,70%

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze trochę pokibluję w Santanderze albowiem mam do zwinięcia 150 zł za Pajaca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idea Bank już nieraz grał w ten sposób po czym w ciągu tygodnia podnosił znacznie poziom oprocentowania. Moim zdaniem jeszcze nas to czeka w maju ( prawdopodobnie po raz ostatni) już nie tak rewelacyjnie jak ostatnio ale 2,7-2,8% może być na m-c lub dwa..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tych co mają gwarancję KO z 2,7% w Getin do początku sierpnia to byłaby żadna oferta.

   Usuń
  2. No a jak ktoś musi zagospodarować więcej niż 400 k ?

   Usuń
  3. Gdybym miał taką kwotę do zagospodarowania, bez wątpienia skorzystałbym z oferty City z 1000 zł na start, którą opisywano tu niedawno:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/04/do-2000-z-z-kontem-w-citigold-czyli.html

   Usuń
  4. Z tego co widzę jest dodatkowy 1000 za polecenie. Orientujesz się, czy można żonie polecić?

   Usuń
  5. Wygląda na to, że można. Definicja Poleconego jest w punkcie 6 regulaminu i nie ma tam mowy o ograniczeniu poleceń.

   Usuń
  6. do Anonimowy 12 maja 2020 10:19 Kilka miesięcy temu (3 miesiące temu?) oprocentowanie w Idea Bank było podobne do obecnego. 1,9% na lokacie na nowe środki, a później wzrosło. Aż do 3,2%

   Usuń
 6. W mbanku 14 maja kończy mi się promocyjne oprocentowanie na ekoncie oszczędnościowym, dzisiaj przyszła wiadomość o możliwości skorzystania po tym terminie z oprocentowania na 2,3% do 450 tysięcy zł na 3 miesiące. Promocję można uruchomić do 21 maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę. Jak na mBank i dzisiejsze czasy to bardzo dobra oferta ;) Moja promocja na KO w mBanku kończy się 27 maja. Ciekawe czy ja dostanę jakąś propozycję. Po 17 maja i ewakuacji kasy z lokaty na 3,2% w IDEI mogę mieć w mBanku pod korek. Pytanie do Ciebie, czy dostałeś tą ofertę - bo masz tam sporo kasy? I na czym polega ta promocja? Możesz uciec od nich z kasą, a do 21-ego maja odpalić jakimś linkiem tą ofertę, czy jak?

   Usuń
  2. Do TomTom sorry, ale w natłoku komentarzy nie zauważyłem twojego zapytania. Dostałem wiadomość w serwisie mbanku na 3 dni przed końcem promocyjnego oprocentowania. Jeszcze promocji nie uruchamiałem bo mam czas do 21 i odwlekam ten moment. Z tego co widzę, to w wiadomości jest odnośnik i tam mam do wyboru założenie nowego konta oszczędnościowego lub modyfikację obecnego. Promocyjne oprocentowanie ma zostać włączone od następnego dnia po złożeniu dyspozycji i obowiązywać 3 miesiące. Nie wiem czy oferta dla wszystkich czy może związane z tym, że wypowiedziałem umowę konta i podczas rozmowy telefonicznej powiedziałem, że konto było otworzone ze względu na dobrą ofertę oszczędnościową, natomiast konsultant niczego nie zaproponował, tylko przyjął mój wniosek do dalszej realizacji.

   Usuń
  3. Wielkie dzięki za szczegółową odpowiedź :)

   Usuń
  4. Ja również otrzymałem taką propozycję - tylko na 1,5 tyg. przed końcem obecnej promocji. Niestety na kwotę max 200k zł i tak jak moje promocyjne oprocentowanie kończy się 27 maja - to czas na odpalenie promocji mam do 28 maja (rozumiem, że włącznie z 28 maja?) - bo również chcę zrobić to jak najpóźniej. Powiedz mi jeszcze tylko proszę gdzie wyczytałeś, że? ...i tu Cię zacytuję: "Promocyjne oprocentowanie ma zostać włączone od następnego dnia po złożeniu dyspozycji i obowiązywać 3 miesiące."
   Nigdzie nie widzę u siebie takiej informacji.

   Usuń
  5. Wejdź sobie w ten link prowadzący do wniosku, tam będziesz miał wybór, że chcesz otworzyć nowe konto lub zmodyfikować istniejące. I obot tych opcji jest znak zapytania, jak się na niego kliknie to jest taka informacja: Modyfikacja rachunku- możesz zmienić oprocentowanie tylko na jednym rachunku oszczędnościowym. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od następnego dnia po najbliższym dniu roboczym. Nie wiem ile miałeś u nich oszczędności, ale mi zaproponowali praktycznie taką kwotę jaką miałem u nich na rachunku oszczędnościowym (miałem kwotę w okolicach tych 450 tysięcy). A TomTom nie wiesz czy wniosek o zamknięcie konta można wycofać przez internet? Czy trzeba do nich dzwonić? Miałem zamykać konto, ale sytuacja z obniżkami w innych bankach sprawiła, że przy tej ofercie warto z tego pomysłu zrezygnować.

   Usuń
  6. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi! Co do Twojego pytania - to niestety nie znam odpowiedzi :( Ja jestem u nich od 15 lat i nigdy nie składałem wniosku o zamknięcie konta. Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do nich i zapytał. Może nawet telefonicznie da się go wycofać? Jeden atut konta INTENSIVE, które mniemam posiadasz (ze względu na podwyższony % na KO) - to połączenie z mLinią w krócej niż minutę (sprawdzone na własnej skórze;) Co do kwoty - to masz rację. Propozycja zależy od kwoty jaką się posiadało u nich na KO. Ja miałem ponad 200k, więc zaproponowali mi właśnie 200. Teraz przelałem kolejne 200 z zakończonej lokaty na 3,2% w IDEI, ale już nic się nie zmieniło :( Wisi stara oferta i teraz tylko się zastanawiam czy przekształcać stare KO, czy otwierać nowe? Nie wiesz może czy jak mam prom. 2,7% do 27 maja - to jeszcze w nocy z 27/28 maja się ono naliczy? Czy trzeba już 27-ego uciekać z kasą?

   Usuń
  7. Właśnie taki mam zamiar. W systemie nie widzę nigdzie opcji wycofania wniosku, przedzwonię do nich i poproszę z działem utrzymania klienta. Jeżeli masz do 27 maja to moim zdaniem oprocentowanie powinieneś mieć do końca tego dnia, więc pieniądze powinieneś wycofać 28 maja, bo za 27 maj naliczą Ci się odsetki. Co do otwierania drugiego konta to musisz się raczej wstrzymać bo w e-mailu o tej promocji jest informacja, że klient może mieć jedno konto oprocentowane promocyjnie. Więc jeżeli otworzysz drugie, podczas gdy Ci obowiązuje jeszcze podwyższone oporcentowanie na tym wcześniejszym koncie. To, albo Ci nie otworzą, albo skrócisz sobie promocję na tym koncie z 2,7%.

   Usuń
  8. Czyli rozumiem, że Ty chcesz otworzyć to konto dopiero w ostatnim dniu kiedy możesz (21 maja), czy odpalasz je już dziś?
   I jak rozumieć ten zapis:
   "Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od następnego dnia po najbliższym dniu roboczym."??
   Czy jak np. zakładam/przekształcam rachunek już dziś (20 maja) - to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać dopiero od piątku (22 maja)?

   Usuń
  9. Tak, zamierzam odpalić jutro. Wydaje mi się, że jak bym promocję odpalił 20 maja, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać mnie od 21 maja, a nie 22 maja. Ja tak odczytuję ten cytowany zapis. Zresztą jak uruchomię, to dam znać jak to wygląda.

   Usuń
  10. Ok, to czekam na info jak to przebiegło u Ciebie :)

   Usuń
  11. I jak poszło? Wszystko działa i promocyjne oprocentowanie jest już od dziś? Przekształcałeś stare, czy zakładałeś nowe KO?

   Usuń
  12. Cześć, przekształciłem konto. Tak jak mówiłem zrobiłem to 21 czyli w ostatnim dniu, na jaki pozwalała promocja. W wiadomości odsyłającej do promocji, wczoraj nie widniała u mnie już data 21 maj, tylko była informacja, że mogę skorzystać z promocji do jutra. Wszystko poszło sprawnie i bez problemu. (Chociaż jak zaglądam do wniosków to mam tam, że wniosek o konto oszczędnościowe został złożony, ale nie mogę do niego wejść i podejrzeć, podgląd wszystkich starych wniosków złożonych przeze mnie działa normalnie). Jeszcze wczoraj było widoczne stare oprocentowanie. Natomiast dzisiaj w systemie widnieje 2,3% do 450000. Z tego co widzę, naliczyli też już odsetki, za przekształcone konto, więc od dzisiaj pieniądze pracują na podwyższonym oprocentowaniu.

   Usuń
  13. O przyszło mi przed chwilą potwierdzenie na e-mail i z tego co widzę, preferencyjne oprocentowanie rachunku mam do 1.09.2020, więc okres jest trochę dłuższy niż 3 miesiące.
   W okresie od dnia uruchomienia preferencyjnego oprocentowania do 01-09-2020r. Rachunek jest oprocentowany preferencyjnie. Oznacza to, że pieniądze zgromadzone na Rachunku w tym okresie:
   1) w kwocie od 0,00 PLN do 450000,00 PLN oprocentowane są 2.30 % w skali roku.Po zakończeniu tego okresu wszystkie pieniądze zgromadzone na Rachunku będą oprocentowane zmienną stopą procentową w wysokości wskazanej w Tabeli stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Dniem uruchomienia preferencyjnego oprocentowania jest dzień następujący po najbliższym dniu roboczym w którym Bank udzielił preferencyjnego oprocentowania.Zmienna stopa procentowa oznacza iż wysokość oprocentowania Rachunku może się zmieniać. Zasady zmiany oprocentowania określa Regulamin rachunków dla osób fizycznych i klientów Private Banking w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A

   Usuń
  14. Wielkie dzięki za szczegółowy opis ;) Dziwią mnie te naliczone odsetki - bo zawsze to robią na koniec miesiąca. Czyli Ty przekształcałeś to stare promocyjne konto na 2,7% a nie otwierałeś nowe KO?

   Usuń
  15. Tak, przekształciłem to stare konto na 2,7%, bo nie chciałem mnożyć tych konto oszczędnościowych. I pewnie z tego względu dali odsetki, bo odsetki pojawiły się na koncie następnego dnia po którym składałem wniosek i od kiedy zaczęło obowiązywać nowe oprocentowanie.

   Usuń
  16. Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

   Usuń
  17. Cześć. Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Czy podczas składania wniosku o to przekształcenie - miałeś na KO stan konta 0zł? Czy już była tam ta kasa z poprzedniej promocji na KO?

   Usuń
  18. W momencie składania wniosku miałem 0, z mbanku kasę ewakuowałem na początku maja, żeby uruchomić promocję w getinbanku.

   Usuń
  19. Ja też ewakuowałem się do Getinu i teraz przeleję sobie tam jeszcze to - co mam w mBanku. Promocję na KO zaklepię sobie - aby mieć gdzie uciec na ok 1 m-ąc po zakończeniu promocji w GB. Zastanawiam się tylko jeszcze czy otwierać nowe KO, czy przekształcić stare? Jeszcze mam kilka dni.

   Usuń
  20. Widzę, że podobnie myślimy o tym dodatkowym miesiącu. Ja, to jeżeli dalej będzie tak słabo z lokatami, to na dzień dzisiejszy chcę we wrześniu pozamieniać to co mam w waluty.Moim zdaniem nie warto otwierać nowego konta, bo promocyjne oprocentowanie można mieć tylko na jednym, więc to drugie i tak będzie miało standardowe, a jak będzie Ci potrzebne to zawsze możesz otworzyć dodatkowe konto. W ogóle ciekawe jak oni liczą termin promocyjnego oprocentowania, bo mam do 1 września, a skoro otwierałem to konto 21 maja, to powinien być krótszy.

   Usuń
  21. Już zdecydowałem, że jutro rano ewakuuję kasę z KO w mBanku do GB. To co nie zmieści się w limicie zostawię na ROR w mBanku. Potem przekształcę KO i następnego dnia (jak ruszy 2,3%) wrócę z tą nadwyżką na KO - aby po 1 czerwca przelać ją do Mille (na KO Profit 2,7% jeszcze do 19 czerwca)
   Ten 1 września też mnie u Ciebie mocno zastanawia. Może system liczy jakoś pełne 3 m-ce +te parę dni maja? Zobaczę u mnie jak to wyliczy i dam Ci tutaj znać.

   Usuń
  22. Cześć. Wszystko przebiegło sprawnie - tak jak i u Ciebie. Również dopisali mi od razu odsetki po przekształceniu. Niestety w przeciwieństwie do poprzedniej promocji w ST mBanku nie widać do kiedy trwa moja indywidualna promocja. Jest kwota maksymalna, oprocentowanie 2,3 itd., ale nie ma daty końca. Czy tak też jest i u Ciebie? Pisałeś wyżej, że dostałeś od nich maila z info, że Twoja promocja trwa do 1 września. Ja niestety jeszcze nic takiego nie dostałem :(

   Usuń
  23. Dopiero po 16-ej przyszło potwierdzenie. Też mam do 1 września :)

   Usuń
  24. To fajnie, że obyło się bez problemów. U mnie też nie ma daty do kiedy trwa promocja, jedynie w e-mailu jest ta wiadomość, ale to już wiesz, bo też dostałeś. A odsetki też Ci już dopisało?

   Usuń
  25. Tak, napisałem w komentarzu wyżej. Dokładnie jak u Ciebie - odsetki dopisali tuż po przekształceniu :)

   Usuń
 7. Dzisiaj wpadło 100zł z promocji bluebonus i supergrosz

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiem, że to już staje się powoli nudne, ale IB ponownie poobniżała % części swoich lokat. Np Nr1 - to teraz maksymalnie 1,1%. Wiedziałem, że po decyzjach RPP będzie żle, ale nie sądziłem, że aż tak :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, jesteś monotematyczny.

   Usuń
  2. Bez przesady, TomTom ma bardzo dużo fajnych komentarzy, które dużo wnoszą do dyskusji.
   Nie wiem tylko po co komentuje spadki, bo ja akurat na to nie zwracam uwagi, gdyż moim zdaniem tylko wzrosty są godne uwagi. Ale nie przeszkadza mi to, że takie uwagi zamieszcza, bo nie tylko on pisze tutaj o spadkach.

   Usuń
  3. Ale On wyraźnie jara się spadkami, nie śpi po nocach a to już zakrawa na lekką obsesję.

   Usuń
  4. Miałem podobnie, gdy warto było czekać do północy na nowe propozycje trojaczków. Wówczas faktycznie ich pomysły były rewelacyjne, a lokat zakładałem niezliczone ilości.
   Dziś interesują mnie tylko wzrosty, a te są niestety bardzo rzadkie.

   Usuń
 9. Krytyka TomToma mnie śmieszy. Facet opisuje rzeczywistość, a Ty pomawiasz go o obsesję. Kolego jak nie masz jeszcze obsesji to zaraz ją będziesz miał podobnie jak my wszyscy, jak banki puszczą nas wszystkich z torbami. To nie jest mój przytyk do banków tylko do rzeczywistości, która nas otacza i braku perspektyw. Obawiam się, że najbliższa pięciolatka to będzie w PL wychodzenie z recesji. Może ja też mam obsesję, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram, TomTom Twoje komentarze, również o zniżkach, są bardzo cenne. Wiadomo, że Getin i IB to czempiony na lokatach i KO, warto śledzić ich ruchy, również w dół! Dzięki TomTom za Twoją robotę!

   Usuń
  2. Dzięki Wam wszystkim za ciepłe słowa :) Przyznam szczerze, że jak przeczytałem te mało pochlebne komentarze o sobie zrobiło mi się trochę głupio i zastanawiałem się, że może rzeczywiście coś jest ze mną nie tak :( Dlatego dziś po raz pierwszy nie zamieściłem info o kolejnej obniżce w IB z samego rana - jak to robię z reguły. Co do nie spania w nocy - jak mi zarzucił Anonimowy z godz.20:42 to nie jest tak. Ja po prostu 3 razy w tygodniu wstaję do pracy o godz. 4:30 i ogólnie kiepsko sypiam, więc często właśnie w nocy powstają moje komentarze :(

   Usuń
  3. Dobrze śpi ten kto ma czyste sumienie albo krótką pamięć.

   Usuń
 10. @ TomTom
  Stary, ja to mógłbym Ci podać pare linków na mój temat, to tylko stryczek i się wieszać. A ja żyję, i mam wywalone na czyjeś wypociny, chociaż przyznam że jak byłem młodszy to mi było przykro , że ludzie piszą co piszą.
  Opinie w internecie traktuj z wielkim dystansem.
  99,9 % ludzi pisze paszkwile dla samej przyjemności pisania paszkwili. Nie daj się !

  OdpowiedzUsuń
 11. Marudzicie niczym ciepłe kluchy, a tymczasem Citibank zmienia opłaty i prowizje: karta Citi Simplicity będzie płatna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla nóweczek od 20 maja. Stare bez zmian a jak będzie ze wznowionymi to nie wiem.

   Usuń
  2. Wznowienie karty nie zmienia daty zawarcia umowy, znakiem tego zostaje bez zmian. Na razie, bo banki zaczynają szaleć.

   Usuń
 12. Próbowałem konto otworzyć przez wideo połączenie wczoraj wszystko niby poszło konsultant przewalił procedurę ale do dziś dokumentów brak. Dziś powtórnie z konsultantem przerobiłem niby wszystko ok ale również nie dostałem żadnych dokumentów. Chyba mam bana , nie wiem czy warto dalej walczyć czy sobie dać spokój

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekazałem Twoje zapytanie do organizatora. Prosi o opisanie na ich maila Twojego przypadku. Organizator zresztą spodziewa się w tym tygodniu wytycznych co do postępowania w takich przypadkach.

   Usuń
  2. Dziękuję za chęć pomocy o 14:10 dostałem z banku potwierdzenie założenie konta do organizatora nie zdążyłem jeszcze nic naskrobać więc to raczej nie jego pomoc choć kto wie . Jak mi coś jeszcze nie spasuje to do Organizatora napiszę . Dziękuję

   Usuń
  3. Ważne, że masz potwierdzenie, więc będziesz mógł zgarnąć premię.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...