wtorek, 5 maja 2020

Do 200 zł w nowej promocji konta w Paribas

Pojawiła się kolejna promocja konta banku Paribas. Tym razem premia jest wyższa niż ostatnio, znów można zgarnąć do 200 zł za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków. Sprawdźmy więc szczegóły.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa do 17 maja 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3000 wniosków.
Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 5 czerwca 2020 r.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 200 zł

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię? 
Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 4 transakcji bezgotówkowych oraz otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł - w czerwcu

Drugie 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki otrzymania pierwszej stówy oraz wykonamy 4 transakcje BLIK-iem i otrzymamy wpływy na łączną kwotę 1000 zł - w lipcu 2020 r.Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 5 czerwca 2020 roku.Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 


Wiadomość o przyznaniu nam pierwszej premii otrzymamy do 19 lipca 2020 r., drugiej do 24 sierpnia 2020 r. Nagrody zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Otrzymamy mail z linkiem i unikalnym kodem, abyśmy mogli przekazać numer rachunku. 

Do 10 maja można wziąć udział w innej promocji konta Paribas, gdzie do zdobycia jest o połowę niższa premia, ale również do spełnienia jest "połowę" warunków.
Regulamin promocji majowa premia

16 komentarzy:

 1. 2,7% w Getinie ratuje nam tyłki na najbliższe 3M bo zjeżdżamy poniżej 2%. Od lat tylko banki LC dawały wyrównanie inflacji, reszta banków to szrot i paździerz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałem maila z informacją o przyznaniu nagrody w promocji Bluebonus i Supergrosz. Proszą o uzupełnienie numeru konta. W kolejnym mailu będzie informacja o przelewie

  OdpowiedzUsuń
 3. To już jasne! Godzinę im zajęło, by to obwieścić! W Getin Bank EKO 2 % Oferta dostępna do 07.06.2020 r.

  OdpowiedzUsuń
 4. ...tymczasem nowe EKO w GB:
  -tylko 2%,
  -tylko na 2 m-ce,
  -tylko do 200k zł
  Polecieli prawie jak w Mille, jedynie z różnicą kwoty maksymalnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do TomTom 6 maja 2020 03:38: Jedyny plus, że przynajmniej krótko będzie trwała ta edycja (wcześniejsze edycje trwały dłużej - w Millennium podobnie). Czekam na następną edycję :)

   Usuń
  2. Tak, tylko żeby to teraz nie była tendencja z tak krótkim czasem trwania promocji i żeby nie zeszli z %-tu :(

   Usuń
 5. Tylko że Millenium w czerwcu obniży na 1,5%. W Getin masz 2x więcej wsadu i wypłaty bez ograniczeń kiedy i ile chcesz... na razie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obawiam się, że w czerwcu zarówno Getin jak i Millenium zejdą poniżej 2%. Ciekawe jakie oprocentowanie da jutro ING a po 10 maja Alior

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ING i tak jest chyba jednorazowe od momentu otwarcia konta, to na co tu czekać?

   Usuń
 7. Pytanie techniczne. Czy transakcje kartowe muszą być wykonane fizycznie w sklepie czy może wystarczą płatności w internecie np. na allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być także płatności w internecie. Wg regulaminu:
   'w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu'

   Usuń
 8. Strach się bać co szrotowo-paździerzowe teraz wymyślą.

  OdpowiedzUsuń
 9. w ING trzeba wydac karta 1000zl na direct zeby zalapac sie na premie, a czytransakcje R do tego zaliczą? Bo 1000zl raczej nie uzbieram zeby wydac

  OdpowiedzUsuń
 10. "w ING trzeba wydac karta 1000zl na direct zeby zalapac sie na premie, "

  Jakie 1000 złotych trzeba wydać? Do jakiej premii? Gdzie to wyczytałeś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba najstarsza niezmienna premia opisywana na blogu od wielu wielu lat regularnie co kwartał. Ostatnio omawiał ją Ewald:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/04/ing-tez-nie-jest-gorzej-250-na-ko-do.html

   Usuń
 11. "W przypadku konta Direct wystarczy bowiem do 30 września 2020 wykonać transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1000 zł"
  No wiec jak, przelewy R zostaną uznane?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...