poniedziałek, 18 maja 2020

Do 300 zł w nowej promocji konta Paribas


Idea bank, mimo masowej ewakuacji środków z zakończonych lokat, nie spełniła naszych nadziei na nowe fajne oferty, więc wracamy do zwykłych ofert bankowych. A te robią się coraz lepsze w porównaniu z tym co było niedawno.

Pojawiła się właśnie nowa promocja konta Paribas. Do zgarnięcia jest 300 zł w postaci ekodów do wydania w Allegro. Wolelibyśmy gotówkę, ale ta opcja też nie jest zła. Na Allegro jest praktycznie wszystko, więc na pewno znajdziemy coś na co spożytkujemy naszą bonusową kasę. A jeszcze kurier przyniesie nam to pod drzwi;) Sprawdźmy zatem warunki promocji.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie miały konta od 12 miesięcy. Promocja planowo potrwa do 26 maja 2020 roku, ale przewidziano maksymalnie 3500 wniosków.
Konto oraz kartę należy aktywować najpóźniej do 16 czerwca 2020 r.

Tutaj założysz konto, by zyskać do 300 zł do allegro

Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię? 

Pierwszy e-kod o wartości do Allegro otrzymamy jeśli wykonamy łącznie w czerwcu min. 3 transakcje BLIK-em oraz min. 3 przelewy za pomocą GOonline lub apki mobilnej.

Drugi e-kod 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki na poprzednią stówę oraz w lipcu wykonamy łącznie min. 4 transakcje bezgotówkowe, a także otrzymamy wpływ min. 1000 zł

Trzeci e-kod Allegro o wartości 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki by otrzymać poprzednią stówę, a także w sierpniu wykonamy łącznie. min. 3 transakcje BLIK-iem oraz 3 przelewy za pomocą apki mobilnej lub bankowości elektronicznej.
Warto pamiętać, że do wpływów nie zaliczą nam przelewów z innych naszych rachunków w Banku (w tym BGŻ Optima). Wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych również się nie liczą.

Oczywiście, aby mieć prawo do premii musimy złożyć wniosek przez dedykowany link. Otwieramy konto z dostępem do bankowości elektronicznej, wraz z kartą. Z linka bezpośrednio przejdziemy na stronę internetową Banku. Umowę o konto podpiszemy w systemie Autenti, za pomocą unikalnego kodu SMS. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Ważne jest aby również aktywować kartę do konta do 16 czerwca 2020 roku.


Do konta można wybrać jedną z trzech kart. Ale Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa. Wystarczy pamiętać, aby wykonać min. jedną transakcję kartą w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty. 

Wiadomość o przyznaniu nam pierwszej premii otrzymamy do 19 lipca 2020., drugiej do 25 sierpnia 2020 r., a trzeciej do 25 września 2020 r. Nagrody zostaną przekazane do końca ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Kody zostaną wysłane do nas smsem, na numer który podamy podczas rejestracji w promocji.Regulamin promocji Piękna premia

40 komentarzy:

 1. Przepraszam, że w takim wątku piszę ale czy może ktoś polecić lokaty w walutach najchętniej Euro lub USD, i najlepiej żeby nie płacić za posiadanie rachunku. z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie, to Getin, ale trzeba pamietac, ze w razie klapy BFG wyplaca PLN po kursie srednim. W USD placi cos tam jeszcze Alior, wieksze PKO, to juz nic nie placa.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Zastanawiam się odnośnie wygasających lokat. Bo jak przedłużanie na poniżej 2% to chyba lepiej kupić po dobrym kursie waluty i w nich trzymać oszczędności.

   Usuń
  3. Też uważam , że nie ma alternatywy od USD. Pytanie co bedzie z Euro, bo sytuacja gospodarcza niemiec jest bardzo nieciekawa. Siadł cały przemysł samochodowy. Na trudne czasy Dolar i king is cash.
   Te śmieszne nasze papierki z NBP są po to aby Polacy się nie zabijali o jedzenie. Nic poza tym.

   Usuń
  4. Iruś, a wiesz kiedy jest dobry kurs waluty? Moim zdaniem dolar będzie się kręcił wokół 4,20 zł niczym g. w przeręblu a lokaty/ko będą zniżkowały co na jeden kit prawie wychodzi.

   Usuń
  5. Kombinacje w drukowane na potęgę waluty może okazać się interesem o kant .... rozbić, zwłaszcza przy pikujących w dół cenach ropy.

   Usuń
  6. Pomysł z lokatą $ w Getin lub kantorem Alior to niegłupi pomysł na trudne i niepewne czasy.

   Usuń
  7. Ile lokat w $ można założyć w Getin?

   Usuń
  8. Ile sobie szanowny klient życzy. Wypłaty w oddziale (bez prowizji) powyżej 2000 $ należy zgłosić wcześniej.

   Usuń
  9. Aby otworzyć lokatę w Getin w dolcach to trzeba być posiadaczem konta walutowego czy można od razu zrobić przelew np. z konta walutowego w Aliorze na tę lokatę? Czy są ograniczenia co do ilości posiadanych lokat? To, że wypłata w Oddziale jest za friko to wiem, a czy wpłaty w kasie banku są obciążone prowizją?

   Usuń
  10. Podziwiam ludzi, którzy chcą nosić gotówkę w kieszeni przekładając ją pomiędzy konta/lokaty. W szczególności walutę obcą. Chyba, że mówimy o max kilku tysiącach USD co mija się zupełnie z celem i wartością całej operacji.

   Usuń
  11. Próbowałam założyć lokaty w systemie ale miałam tylko 3 opcje zasilenia: z konta osobistego, EKO lub zasil później. Założyłam w mig konto walutowe i teraz z tego konta mogę zakładać lokaty tyle ile mi się podoba. Wypłaty w kasie też są za free. Dla zainteresowanych: przelew z konta walutowego Alior na konto walutowe krajowe jest w ramach licznika darmowe, dotyczy to przelewów zwykłych, pilnych i ekspresowych.

   Usuń
  12. Jedni noszą forsę w kieszeni inni upychają pod materac a jeszcze inni robią przelewy wte i wewte. Co kto lubi.

   Usuń
  13. Na lokacie w Getinie w USD trzeba tyle zarobic, zeby starczylo na przelew powrotny np. do Aliora, kosztuje 0,2% max. 250zl, czyli ma to sens przy lokacie rocznej, wtedy zarobimy wiecej niz w Aliorze i starczy na przelew powrotny. Lokaty na kilka tys USD nie maja sensu, bo wtedy jestesmy zdani na noszenie waluty, a to jest niesamowicie uciazliwe, raz- bezpieczenstwo, dwa- popisane banknoty, ktore nie chca nam przyjac w drugim banku.

   Usuń
  14. Po co płacić za przelew powrotny? Przecież można dolce z lokat wpłacić na konto walutowe i wyjmować sobie w oddziale ile się chce. Po co tak sobie komplikować życie?

   Usuń
  15. Powrót do Aliora nie jest obligatoryjny. Można założyć lokatę odnawialną albo robić mniejsze wypłaty w oddziale i nie główkować za dużo bo to niezdrowo i szkoda czasu.

   Usuń
  16. Dziś można było kupić $ po 4,13.

   Usuń
  17. Tak moze jeszcze spadnie USD do 4zl, bo jak dojdzie do 1,14 EUR/USD, to moze zobaczymy taki poziom, ale potem pewnie w druga strone -promocja nie trwa wiecznie :)

   Usuń
  18. Teraz $ leci po 4,15 zł.

   Usuń
 2. Też nie w temacie. Jak sądzicie czy jeśli w ogóle będzie kolejna edycja promocji KO Profit w Mille - to dzień badania salda też będzie wypadać na tydzień wcześniej jak ostatnio - czyli na najbliższą sobotę? (23 maja) I jak obstawiacie - czy stawka 2% pozostanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co bedzie to trzeba isc do wrozki, ale po spadkach w ING i Aliorze oczekiwalbym czegos lekko ponizej 2%, gdyz banki maja nadplynnosc, bo nie udzielaja tylu kredytow.

   Usuń
 3. Dla mnie dzień badania salda w Mille jest obojętny. Wypłaciłem wszystko - saldo "0"

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie KO w bankach są niewytłumaczalne z punktu widzenia interesu banku dlatego obstawiam na już obsuwy poniżej 1,5%, a niedługo poniżej 1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Interes jest taki, że ludzie chętniej wchodzą w ko niż w lokaty, bo daje lepszy dostęp do środków, a zawsze znajdą się tacy, co zapłacą za kolejną wypłatę, bo się zagapią albo będą musieli wypłacić.

   Usuń
 5. Jeżeli to się stanie to 1% będzie super ofertą:) https://biznes.interia.pl/gospodarka/newsamp-ekspert-rpp-obnizy-w-maju-stopy-procentowe,nId,4502539

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie Nest zjechał z 1,6 na 1,0 na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje,to Getin dziś zjechał z 1,6% na 1,2% na nowe środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyżby te banki już uwzględniały możliwą (posiedzenie i decyzja 28 maja) - kolejną już obniżkę oprocentowania przez RPP? Wspomniano o niej w linku zamieszczonym przez Anonimowego z godz.12:39 u góry.

   Usuń
 8. Zdecydowanie nie polecam Paribas. Wziąłem udział w promocji konto w lutym- warunkiem było założenie konta z odpowiedniego linku+ wpłaty co miesiąc (1 tys) i 5 przelewów kartą. Wszystkie warunki spełniłem, a nagród nie dostałem. Po reklamacji odpisali mi, że... nie założyłem konta z odpowiedniego linku. Oczywiście gdy poprosiłem ich o dowód, to nie mają na to żadnej odpowiedzi. Macie pomysł jak załatwić sprawę? Z tego co się zorientowałem, to organizatorem promocji i odpowiadają na reklamacje pracownicy agencji Ad Astra

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj w regulaminie promocji jak składać reklamacje i jak się odwoływać. Jest np arbiter bankowy.

   Usuń
 9. Idź do Rzecznika praw konsumentów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zobaczcie jak podstawowe oprocentowanie na KO spadnie w bankach już w nadchodzących dniach. Dokładną analizę przedstawił artykuł na Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Armagedon-na-kontach-oszczednosciowych-Stawki-najnizsze-w-historii-7886953.html

  OdpowiedzUsuń
 11. do TomTom 20 maja 2020 07:01 Artykuł ciekawy. Traktuje on jednak o podstawowym oprocentowaniu, które zazwyczaj nas nie zadowalało (zawsze było niskie). Nie wiadomo jednak jak będzie z oprocentowaniem promocyjnym kont oszczędnościowych (to zagadnienie zawsze nas interesuje).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dlatego właśnie zaznaczyłem, że dotyczy % standardowego, ale sama tendencja jest niepokojąca. Nie mówiąc już co z % promocyjnym zrobił Alior i ING :(

   Usuń
 12. Przestałem się zachwycać oprocentowaniem nawet na 2,75 toteż olałem Profit w Millennium i zamieniłem ciężko zarobione pieniądze na dolce. Spadam do Getin na roczne lokaty póki jeszcze są na 0,85%.
  Nadmienię, że przy przelewie dostałem spektakularną ofertę, "aż" 1%!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dolar się obroni czego nie można powiedzieć o biednej złotówce.

   Usuń
 13. A dziś pani z banku bnpparibas ze ludzie są naiwni i bank wprowadza prowizję za wpłatę i wypłaty

  OdpowiedzUsuń
 14. Max. 0,85% za $$$US to zgroza ale to już było... i to nie tak dawno bo ze 2-3 lata temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś te $$$ trzeba zadekować a jak dają ten max to się bierze i nie kombinuje z materacami, słoikami, skarpetkami itd.
   A zgroza to dopiero będzie jak banki każą sobie płacić za przechowywanie kasy.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...