piątek, 29 maja 2020

Bonus 140 zł + KO na 2,50% (jeszcze) z kontem w mbanku


28 maja 2020 przejdzie zapewne do historii jako dzień rzeźni na oszczędzających.  Trzecia z rzędu obniżka stóp zbliżyła je maksymalnie do zera, więc tematyka oszczędzania praktycznie znika. Pozostanie nam tylko szukanie okazji bankowych w których można zarobić na start.

Ruszyła nowa promocja konta w mBanku. Do zgarnięcia jest 140 zł w gotówce. Dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe wciąż na... 2,50% co na obecną chwilę jest świetnym oprocentowaniem przy wysokości stóp na poziomie 0,10%.

Z nowej promocji ekonta z premią mogą skorzystać osoby, które nie posiadały tutaj konta, ani nie były jego współposiadaczami od grubo ponad 3 lat, a dokładniej od 1 stycznia 2017 r. Oferta będzie aktywna do 30 września 2020 r.

Tutaj założysz konto by zyskać 140 zł oraz KO na 2,5%

Co zrobić aby otrzymać bonus pieniężny?
Pierwsze 100 zł otrzymamy za wykonanie 5. transakcji kartą lub BLIK-iem oraz wpływ ( w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta) min. 1000 zł jednorazowo. Transakcje bezgotówkowe musimy dokonać w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym miesiącu.
  Kolejne 40 zł otrzymamy jeśli w kolejnym miesiącu na nasze konto wpłynie min. 1000 zł jednorazowo oraz musimy wykonać min. 5 transakcji kartą lub BLIK-em.

Premia za spełnione warunki zostanie nam wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełnimy warunki. Oprócz 140 zł, które otrzymamy za spełnienie warunków promocji, możemy przystąpić do programu  Moje Cele z oprocentowaniem 2,50%. Z tej oferty również możemy skorzystać do 30 września 2020. Oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące do kwoty 20,000 zł. Oprocentowanie środków przewyższających tę kwotę to 0,10%.

Kto może z tego skorzystać?
Z promocji może skorzystać każdy, kto jest klientem banku, więc wcale nie jest to oferta dla nowego klienta. Jednak bieżący klient ma dodatkowe wymagania:  30 kwietnia 2020 r.jego saldo na KO oraz lokatach dnia wynosiło mniej niż 1 000 zł. 

Kto nie spełnia tego warunku może liczyć co najwyżej na 0,10%, czyli tyle ile obecna stawka RPP, więc lepiej omijać taką ofertę szerokim łukiem. 

Niestety kwota jaka może być objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi tylko 20.000 zł. I co więcej nie da się ot tak wpłacić tej kasy jak w Aliorze, gdyż mBank daje tutaj dodatkowy warunek. Jest nim zapewnienie by suma wpływów była o 100 zł wyższa niż suma obciążeń.

Warunek ten jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca. To dość dziwny warunek, należy jednak pamiętać, by zrobić sobie przelew taki by suma wpływów przekraczała o stówę wydatki. Nie jest to trudne do spełnienia, ale trzeba o tym pamiętać. 


Tutaj założysz konto by zyskać 140 zł oraz KO na 2,5%
Bank reklamuje konto jako całkowicie darmowe, jednakże należy pamiętać, że aby nie płacić 7 zł za kartę, musimy wykonać min. 1 transakcję w miesiącu. Natomiast jeśli zechcemy wypłacić kasę w bankomacie, to owszem możemy wypłacić w dowolnym bankomacie, ale jeśli mniej niż 100 zł, bank policzy nam 2,5 zł za taką usługę. Także lepiej do wypłat używać innej karty.

Dla chętnych do samodzielnego szczegółowego prześwietlenia warunków regulaminy:


Regulamin promocji konta 
Regulamin promocji Moje cele z oprocentowaniem 2,50%


53 komentarze:

 1. Czy wyskakuje wam błąd przy logowaniu do Idea Bank?

  OdpowiedzUsuń
 2. nie, sprawdzałem cloud i mobilny. KK

  OdpowiedzUsuń
 3. do hiki29 maja 2020 10:50 Jest komunikat na stronie IdeaBank. Stwierdzono błąd. Pracują nad jego usunięciem. Przed chwilą udało mi się zalogować (ale około 30 sekund "mieliło").

  OdpowiedzUsuń
 4. z pewnością spory odpływ mamony z IB i prawdopodobna próba jest zatrzymania przez rzekomą "awarię" .

  OdpowiedzUsuń
 5. zapewne sporo osób wypłaca kasę z IB i być może założyli " tamę " .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby przejmowali się odpływem kasy - to raczej nie obniżaliby dziś po raz kolejny % niektórych lokat. To chyba zwykła awaria ;)

   Usuń
  2. do TomTom 29 maja 2020 12:28 Bo gdzie niby miałaby odpływać kasa z IB?! Dziś w nocy podczas przelewu pieniędzy z Millennium do IB zaproponowano lokatę - oferta limitowana do 50.000 zł na 1% na 3 miesiące. Czas na podjęcie decyzji miałem - 2 minuty. Zegar odliczał ten czas co do sekundy :) Gdy ten czas został przekroczony (byłem ciekaw co się wydarzy), pojawił się znowu komunikat - "masz jeszcze szansę".

   Usuń
  3. Już niedługo 1% - to będzie taki rarytas, że sami nie będziemy się nawet minuty zastanawiać czy brać ;)

   Usuń
  4. A ja zaczynam się poważnie zastanawiać czy już brać całą forsę z banku do domu.

   Usuń
 6. nadal nie można się zalogować do IB.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tu macie komentarz do tego co robi glapiński.
  https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/obnizka-stop-procentowych-komentarz-marka-belki/81bn5v8

  Dokladnie tak jak pisałem - dziala jak minister w rządzie. TK na telefon, prezydent na telefon i NBP na telefon. Banda złodziei. jedynym celem tej bandy jest zmniejszenie kosztów obsługiwania długu (czyli min obniżka oprocentowania obligacji indeksowanych inflacją, które scięto w pierwszym roku do absurdalnej wysokości.) jakiś miliard się przyoszczędzi jeśli ktoś to w ogóle teraz kupuje. nie bedę kupował lokat na 1%. zabiore ta kasę z banku i każdy powinien to zrobić poświecając całe 1% rocznie. prawdopodobnie wybiorę się do USA z pieniędzmi, ale nie w waluty.

  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko za tym przemawia co sugeruje Belka w tym artykule. Tym bardziej, że najwięksi zwolennicy obniżania stóp byli już ostatnio usatysfakcjonowani, a Pan Kropiwnicki z RPP nawet przebąkiwał, że należałoby powoli myśleć o podwyższaniu stóp - aby za pewien czas wrócić do poziomu sprzed epidemii. Brak jest też po raz 3 konferencji po ogłoszeniu wyników - przypadek? Co ma Glapa powiedzieć? Taka decyzja bo otrzymałem telefon, a chcę utrzymać stołek? Jeszcze niech jeden pislamista na tym forum wspomni mi, że instytucje w tym kartonowym państwie są niezależne. Śmiech na sali. I tylko nas ciułaczy żal.

   Usuń
  2. Nas ciułaczy to będzie żal jak rząd położy łapę na naszej krwawicy. Warto mieć to na uwadze.

   Usuń
  3. @tomtom.. Przestań się użalać i pluć na innych "POpaprańcu"! Każdego kto ma inny pogląd niż ty stygmatyzujesz politycznie stąd ten epitet. Glapa stołka nie utraci bo jak Banaś jest nieodwołalny do końca kadencji ale tego w twoich ulubionych mediach nie przypominają. A w kwestii stóp tak samo 0,5 jak i 1 i 0.1% nie ochroni gotówki więc po co to ujadanie? Szukaj alternatywnych źródeł dochodu. Może zmień pracę? Kredyt ci chyba niepotrzebny. A w kwestii merytorycznej to celem obniżek wcale nie jest okradzenie ciułaczy jak ty. Glapa i spółka dramatycznie chcą pobudzić konsumpcję by wróciły wpływy z VAT cit pit by ludzie zaczęli kupować choćby w obawie przed inflacją. Przegięli bo mimo zerowych stóp i tak na razie nikt nie myśli o wydatkach tylko tak jak ty kisi oszczędności - naturalny efekt po rozbudzonej histerii związanej z epidemią więc jest nadmiar pieniędzy na rynku. Bardziej niż utraty przychodów z odłożonej kasy bałbym się teraz zdemolowania banków, którym dramatycznie spadają marże i w konsekwencji przychody. Obcy właściciele zwiną żagle i zostaniemy z PKO Pekao Aliorem i jako egzotyką SKOKami. BFG tego nie wytrzyma i nie dość że nie uzyskasz renty to stracisz kapitał. I wtedy zamknięcie z polcanem stronę bo nie będzie o czym pisać. Więc chwilę zaciśnij zęby, pomódl się by jednak kraj a raczej świat ruszył bo wszyscy obniżyli koszty pieniądza i drukują na potęgę..

   Usuń
  4. @MM
   Jestem generalnie Twojego zdania, tyle ze napinanie się nic nam nie da. PISuar wpadnie na kolejne pomysły jak skasować od ciułacza co coś tam już ma, w tym chyba na 99% będzie kataster od nieruchomości.
   Pis podzielił Polaków jak w 1984 orwella na 3 sorty. Pierwszy sort - Partia czyli Pis, drugi sort ci których można oskubać i mają siedzieć cicho, trzeci sort Prole czyli kupieni za Pińcet Plusy. Jeśli kogoś obrażam przepraszam, ale jak ja chciałem mieć dzieci nie wyciągałem ręki do rządu, tylko oszczędzałem, pracowałem, zarabiałem. Obecny system jest wyjątkowo oszukańczy i niesprawiedliwy, ale wyborów nie wygramy, Prole jak w 1984 są w miażdżącej przwadze. I te pieniądze się im po prostu należały. Jesteśmy jako ciułacze , przegrani.

   Usuń
  5. Do Anonimowy 29 maja 2020 23:10
   Zacytuję cię: "@tomtom.. Przestań się użalać i pluć na innych "POpaprańcu"!"

   Chciałbym ci "Pisuarze" tylko powiedzieć, że nigdy tu nie obrażam nikogo personalnie - tak jak to zrobiłeś ty, ale do sedna. Nie jestem żadnym fanem PO i wcale na nich nie głosuje, a na kogo to już moja sprawa. Jeśli myślisz, że TVN to moje ulubione media - to się zdziwisz. Da się jeszcze oglądać Wydarzenia na Polsacie, ale wybacz, że twojej "reżimówki" już nie. Takiej ilości propagandy nie serwują już chyba nawet w TV w Korei Pn. ;)
   "Może zmień pracę?"
   A możesz mi powiedzieć po co? Dobrze zarabiam i nie mam takiej potrzeby. Na tyle dobrze, że nie załapię się na jedyny przywilej, który mogłoby mi dać twoje pis - w postaci 1000+ na wakacje - bo nie mieszczę się w progu. A nie dostaję od nich nic! Wręcz przeciwnie. Jak pracuję od 20 lat - to nie byłem w tym czasie nawet jednego dnia na zwolnieniu lekarskim, a na urlopie ostatni raz 8 lat temu "aż" 4 dni. Uczciwie pracuję i zarabiam, a to co odłożę rządzący mi odbierają w postaci wysokiej inflacji i zmniejszania stóp % przez RPP! Skoro RPP tak dąży do pobudzenia popytu - to czemu nie chce walczyć z inflacją - żeby ceny towarów spadły i sprzedawało się ich więcej? Czemu większość ekonomistów nie widziała najmniejszego sensu w ostatniej obniżce stóp? Nie kompromituj się proszę.

   Usuń
  6. @ Anonimowy29 maja 2020 23:10

   Gadasz farmazony, człowieku.
   W obecnej sytuacji , na zachodzie są brane pod uwagę też obniżki podatków, w niemczech myslą , aby Mwst (= ichni vat) z 19 obniżyć do 17 proc.
   My w PL mamy 23 proc Vatu. To mało ?
   Jeśli tak jak piszesz Glapie i spółce zależy na podniesieniu wpływu z Vatu, Pitu, cit, itd, to jest ewidentnie politycznie telefonicznie sterowalny. W preambule NBP, RPP wpisana jest w konstytucji niezależność polityczna. Ergo, nie mają prawa się mieszać sie do polityki gospodarczej rządu i vice versa.
   NBP i RPP powinni strzec wartości i stabilnosci złotówki i nic więcej.
   Manipulacja stopami , aby pobudzić wpływy z podatków to w PL jednokierunkowa ulica - prowadzi do inflacji.
   I tak się dzieje, dlatego nie skarż się potem swoim wybrańcom, że za papryke płacisz 25 zł za Kg, a za rzodkiewke 5 zł. Zaraz powiesz, że rozwiązaniem jest zamiast 500 plus np. inflacyjnie urealnione 700 plus. Tyle lat komuny i dalej są ludzie, którzy myślą że wystarczy zabrać zaradnym, bo innym się należy. Powiem tak.
   I co z tego ???
   Kasa tych pierwszych się skończy. Co im jeszcze zabierzesz ? A do roboty tych którym się należy, nie zapędzisz. Socjalizm oparty na formulce Robin Hooda już wtedy nie działał, a dziś to mamy po prostu bazarowe prymitywne przekupstwo elektoratu, kosztem rozkładu obecnego systemu bankowego i przyszłości złotówki.

   Usuń
  7. Do Anonimowy30 maja 2020 11:24
   Zgadzam się z Tobą w 100%. Przykre, że nasz naród jest tak przekupny, a reszta musi tracić kosztem tych właśnie - "co im się należy." Pozostaje tylko czekać na zmianę frontu i lepsze dla nas czasy.

   Usuń
  8. @dwa wpisy powyżej. Brak podstaw ekonomii, myślenie o własnym nosie idzie w parze z brakiem czytania ze zrozumieniem, odczytania ironii. Zacietrzewione antypisiory (po co ta polityka??) szukają winy obecnego stanu w nielubianej władzy. Powiedzcie jeden z drugim co wam zabrali? Zredukowali wam stan konta? Nie! zamiast 2400 od 100000 rocznie dostaniecie 1200.. około 120 złotych miesięcznie mniej i to od 100.000. Policzcie jak się to ma do waszych comiesięcznych danin: zusy pity city cokolwiek płacicie. A co ma budżet i gospodarka z waszych chomikowanych pieniędzy? 0.2-0.3% rocznie podatku Belki (tego guru ekonomicznego,którego cytujecie) podczas gdy od każdej wydanej na zakupy setki ma 25-30% z VAT i cit i pit. Redukcja waszych kochanych odsetek nic więc nie znaczy w skali państwa. Więc w obecnej sytuacji mają w nosie wasze promile bo one są ważne dla budżetu jak brud za paznokciem. Jak jeden z drugim pracuje 20 lat to guzik wie o tym jak było za czasów rządów protoplastów waszego ulubionego sekretarza (Marek B), wtedy właśnie wszystko załatwiał telefon do sekretarza naczelnika
   a dyrektor fabryki tłumaczył się przed POP PZPR. I ostatni farmazon-jak spada inflacja to ludzie kupują a faktycznie jest
   dokładnie odwrotnie. Kupiłbyś dziś mieszkanie wiedząc że za pół roku będzie taniej? Ktoś wziąłby kredyt na biznes by jak go otworzy sprzedać coś taniej niż dziś i jeszcze spłacać odsetki? Szkoła się kłania a nie zaślepienie własną krzywdą. Ale żeście sfinansowali transportów masek, wypłat 500+ swoim ogromnym zamrożonym kapitałem. Kalkulator do ręki, otworzyć oczy. Jest koszmar, którego nikt nigdy nie doświadczył. Patrzcie co się zaczyna dziać-zamykają fabryki, ludzie wychodzą na ulice i głodni przyjdą do banków czy waszych domów i zamiast fiskusa zabiorą wasze oszczędności. To trzeba wyleczyć. Przekupiony elektorat jest idealny dla budżetu a jak wyda 500+ na wódkę to w całości wróci kasa w akcyzie. Jak wam dadzą 1000+ to dołożycie do kupki i będziecie płakać że nie chcą wam dać spodziewanych odsetek. Elementarz walki o władzę-wybor targetu. Koniec wykładu.

   Usuń
  9. Do pseudo "wykładowcy" z godz.13:01
   Cytuję cię: "Zredukowali wam stan konta? Nie! zamiast 2400 od 100000 rocznie dostaniecie 1200.. około 120 złotych miesięcznie mniej i to od 100.000."

   Skąd założenie, że mamy po 100k zł?? Nie chcę tu pisać ile mam uzbierane, ale jak jesteś taki biegły to sobie to policz. Jeśli uda mi się w przyszłości założyć lokatę na 1% - to na różnicy po cięciach stóp przez RPP będę miał ponad 500zł miesięcznie mniej kasy! Tylko ja, nie mówię już o reszcie rodziny. Moje 500+ na które sam sobie uzbierałem, a nie dostałem w prezencie od rządu. Tak jak pisałem wyżej. Nic od nich nie dostaję, a za zaradność i nie roztrwanianie kasy na lewo i prawo jestem karany. I to mnie wnerwia. Ciekaw jestem co byś powiedział - jakby ktoś ci zabierał 500zł miesięcznie? PS I nie ględź mi o naszym "braku podstaw ekonomi" - bo z niej akurat mam magistra.

   Usuń
  10. I jeszcze jedno. Napisałeś: "Jak wam dadzą 1000+ to dołożycie do kupki i będziecie płakać że nie chcą wam dać spodziewanych odsetek."

   Jakbyś się lepiej orientował w rozdawnictwie twojego rządu - to byś wiedział, że to 1000+ ma być dostępne tylko na karcie, którą będzie można zapłacić wyłącznie za usługi turystyczne. Zatem nikt nie odłoży ich sobie - jak to napisałeś na kupkę. Zresztą i tak ich nie dostanę - bo jestem "za bogaty". Kończę dyskusję z tobą - bo szkoda mi czasu.

   Usuń
  11. @tomtom faktycznie zero powodów do dyskusji bo zupełnie nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Guzik mnie obchodzi ile masz pieniędzy więc jeśli podobno tracisz 500 miesięcznie to jak zarabiasz średnia krajową płacisz w podatkach i parapodatkach 5 razy więcej plus tyle samo zostawiasz w podatkach od zakupionych towarów usług. Zaraz pewnie się pochwalisz że wujek ma 3 mln i traci 3 tysiące a ty zarabiasz 3.5 średniej:))) Szacunek:)) Ciesz się że masz robotę i że nie dotknęła branży twojego pracodawcy. Odkładaj na czarną godzinę bo jak widzę cały twój biznesowy talent to wybieranie bonusów z banków i potem płacz gdy się skończyły. Jakby nie było pandemii to byś zacierał łapki na bonusy w idea banku bo Czarneckiego pisiory poddusiły. Szukaj więc 50 złotych do biedry za 5 transakcji kartą bo od tego jest ten blog a nie rób wykładów z ekonomii czy historii na podstawie wiedzy z 2-3 portali, jedynego słusznego medium. EOT.

   Usuń
  12. Jaruś chyba jakiś kredycik chce wziąć,to obniżyli stopy. A Glapa remontując kible w NBP chciał złote krany montować,ale przez koronę musiał biedaczysko zrezygnować. A tak na serio,to ta obniżka nie dość,że nie zwiększy popytu na towary i usługi,to ograniczy podaż kredytów,już po ostatniej obniżce poleciały,to teraz będzie taka sama akcja ze zdwojoną siłą. A ludzie będą uciekać z oszczędnościami,wręcz je ukrywać. Będzie ciekawie.

   Usuń
  13. @ Anonimowy30 maja 2020 15:20

   Krótko tym razem. Tomtomowi i innym tutaj chodzi o 1 rzecz. Transfer odsetek z naszej kieszeni do kieszeni pisiorskich baronów i ich roszczeniowego elektoratu. Biznesowy talent, bonusy i inne bzdury nic nie mają do rzeczy. Ja powiem, że zaczynam się autentycznie cieszyć , że będzie kryzys. Pomimo, że kryzys dotknął mojego pracodawce i będą ostre cięcia. Prawda wychodzi na wierzch, co za miernoty są u władzy. Jak świeciło słońce w ekonomii, wydawali kasę na lewo i prawo, utrudniając życie przedsiębiorcom split paymentem i innymi nieżyciowymi przepisami. Jak dziś pada deszcz , to nic innego nie przyszło im do łba tylko kraść od nas , aby dalej rozdawać "swoim". Stosując Twoją analogie o talentach biznesowych : ta pisowska banda kiosku ruchu by nie poprowadziła, a biorą się te janusze biznesu za banki, stocznie, wielkie przedsiębiorstwa. To najgłupsi ludzie od dawna przy władzy, bo poprzedni też kradli, ale nie rozwalali zaufania do złotówki. Jak zniszczą walutę, nie będzie co zbierać i pińcet plusy będa zbędne, bo sobie kupisz za to masełko i chlebuś. Ja akurat mam kasę już wymienioną i mam na to mówiąc krótko wywalone, co będzie. Jak mnie szef zwolni, trudno, przeżyję. Poradzę sobie. Ale dużo ludzi sobie nie poradzi.

   Usuń
  14. Zrozumcie wreszcie wszyscy rentierzy z Magistrem włącznie, że nie ma chętnych na wasze ciężko zarobione pieniądze. To jest wojna, to jest kryzys i to jest rynek!! I na nieszczęście nas wszystkich, już musi być ręcznie sterowany. Postawiliście na złego konia, który był często bezpieczny. Przypomnij sobie jeden z drugim co banki reklamowały w 2007 roku. Piotruś Fronczewski lokaty w Getin banku. A potem? Wiśniewski skoki, kredyty, Majewski miniratki itp. dotarło?? Jako leniwi rentierzy jesteście wspólnikami w biznesie tych którzy inwestują i są skłonni pożyczyć pieniądze a takich teraz nie ma. Więc na obecną chwilę możecie swoim dorobkiem życia wytapetować ściany. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy. Do kogo pretensja, że dolar kupiony miesiąc temu za 4.25 (uciekamy w waluty) jest dziś do sprzedania poniżej 4.00. Do Trumpa? Jak było odsetkowe eldorado żerowaliście i JA TEŻ na tych co brali chwilówki. Więc zamiast płakać szukaj innego biznesu, dla kapitału. Zmień pracę, co mało lotny główny komentator dosłownie zrozumiał. I żaden Jarek Donek Marek czy Olek waszej kasy nie ukradną. Więc skończyć wreszcie z tą polityką a wziąć się do roboty a nie chłop śpi a mu rośnie..

   Usuń
  15. Ja poczekam aż Jaro chore kolanko i reszta ekipy zmienią zawód,bo przyssali się do stołków,jak glonojady Glapy do szyby. To już niedługo nastąpi,ale przedtem najprawdopodobniej ludzie wyjdą na ulicę. Najpierw w odstawkę pójdzie budyń w tępym cieniu mgły.

   Usuń
 8. Jeszcze wczoraj na stronie Millennium była informacja, że następna edycja promocji na koncie profit która rusza 1 czerwca, to 1,5% i badanie salda na dzień 16 maja. Na pewno była, sam czytałem. Dziś nie mogę tam tej informacji znaleźć. Czyżby coś miało się zmienić po ostatniej obniżce stóp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin też wyparował (link nie działa). Na moje oko szykuje się cięcie, może nawet na 1%.

   Usuń
  2. Dodam, że google zaindeksowało wpis https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:wxnIltZyOsIJ:https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/produkty-oszczednosciowe/rachunki-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-profit

   Usuń
  3. do Ptok 29 maja 2020 19:05 Tak, też to widziałem i nawet o tym informowałem. Ten komunikat był dostępny na stronie Millennium. Wpis podał zresztą Anonimowy 29 maja 2020 20:33 Z obecnej promocji Konta Profit możesz skorzystać do 30 maja 2020. Już od 1 czerwca 2020 ruszamy z nową promocją:
   1,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł
   0,5% w skali roku dla nowych środków powyżej 100 000 zł
   skorzystaj z promocyjnego oprocentowania przez 62 dni

   Usuń
 9. A ma ktoś ściągnięty regulamin? Bo ja pliku regulaminu nie zapisałem.

  OdpowiedzUsuń
 10. do Ptok 29 maja 2020 20:32 Dla dociekliwych - można zadzwonić na infolinię (czynna całą dobę) i poprosić konsultanta o przypomnienie, jakie będzie oprocentowanie od 1 czerwca (wskazując, że taka informacja widniała już na stronie banku).

  OdpowiedzUsuń
 11. I już są efekty najnowszej obniżki stóp % w IB. Zjazd na większości lokat, a na tej NnŚ do max 1,5%. To co dopiero będzie w innych bankach? Już nawet Mille wycofał się z oferty, którą zaproponował w czwartek i ich 1,5% na KO Profit - trafiło na śmietnik historii.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja mam ściągnięty regulamin z 1,5 proc na dysk, da się w oparciu o to jakoś zadziałać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz np. wrzucić ten regulamin na google drive zmienić jego właściwość na publiczną i link do niego wstawić tutaj.

   Usuń
 13. Nie wiem czy się da. Dałoby się na pewno, gdyby zmienili go po wejściu promocji w życie. A ta jeszcze nie weszła. Pamiętam sprzed lat słynną akcję Aliora. Ale tamta była grubymi nićmi szyta. Po prostu Alior po kilku dniach obowiązywania nowej TOiP do karty kredytowej podmienił plik z TOiP na swojej stronie ze wsteczna datą i zwiększonymi opłatami do karty . Nagle okazało się, że wypłaty z bankomatu do tej pory bezprowizyjne i bez odsetek przez ponad 50 dni (tak było w TOiP) których klienci dokonali wg starej TOiP spowodują obciążęnie klienta na koniec miesiąca wg TOiP podmienionej na której widniała data publikacji niby sprzed tygodnia. Czyli udali głupa, że taki plik wisiał tam od tygodnia. Przejechali się na tym mocno, zapłacili solidna karę. Ale tutaj mam wątpliwość. Ale z chęcią przyjmę od ciebie ten plik na adres mrptok@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Choć mnie ta najbliższa promocja na Profit nie dotyczy, zadzwoniłem z ciekawości do banku. Pierwszy komunikat automatycznej szczekaczki bankowej to info, ze jak wpłacisz do dziś kas na profit to masz 2%. Ciekawa ta postawa bardzo pro kliencka. Natomiast gdy wyłuszczyłem miłej pani temat mojego zaniepokojenia tzn. zniknięcie ze strony informacji o przyszłym 1,50% i zniknięcie regulaminu edycji 22, to pani powiedziała: "nie wolno mi rozmawiać na temat przyszłej promocji konta profit". Czyli bank daje ciała.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nest bank obniżył oprocentowanie lokat widzę 0.70

  OdpowiedzUsuń
 16. Mi konsultant na czacie powiedział że regulamin nie wszedł w życie wiec mieli prawo go zmienić przez obniżkę RPP i że reklamacja raczej nic nie da, mam ten regulamin ściągnięty, to działamy cos wspólnie?

  OdpowiedzUsuń
 17. Walka o co przepraszam? O 1,5% na 1M? Toż to żebractwo!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy od wpakowanej sumy. Jednemu wystarczy na piwo i się cieszy chwilą.

   Usuń
 18. No i mamy 1% zamiast 1,5% na KO w Millennium.
  Zastanawiam się czy warto robić osobny wpis na ten temat...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do polcan 31 maja 2020 07:11 Oczywiście, ze warto! Widzę, że już to zrobiłeś! Regulamin na 1,5% nie wszedł w życie, zatem powiedzieć mogą, że to był projekt i wyciągną stosowne konsekwencje służbowe wobec osoby, która go umieściła na stronie. Jednak nie wolno pominąć tej żenującej postawy Banku Millennium. To w pewnym stopniu dyskredytuje ten Bank w oczach jego klientów. Strona przeciwna powie - bank to nie instytucja charytatywna. Owszem, jednak pracują tam "tęgie głowy" i można było po prostu później opublikować regulamin nowej edycji Profit (z 1%). Ten eksces warto zapamiętać.

   Usuń
 19. Czy ktos z Was po zakonczeniu 2,6% na KO w mBanku takze dostal oferte nowego KO na podobny procent na kolejne 3 miesiace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak , ale to było kilka tyg temu. Dostałem wówczas 2,3% do 250k.

   Usuń
  2. Podejrzewam Arku, że mniej więcej tyle trzymałeś u nich na KO? Bo wydaje mi się, że była w propozycjach pewna prawidłowość.

   Usuń
  3. TT - no właśnie nie - za pierwszym razem miałem pod korek BFG (nie pamiętam czy miałem ofertę do 400 do 500k. Później zadzwonił konsultant i zaproponował 250k.

   Usuń
 20. TT - przeszukałem maile z mBanku i miałem takie warunki:

  Nowe środki:
  2,7% do 500.000,00 PLN
  Pozostałe środki:
  0,40% - 500.000,01 do 600.000,00 PLN
  0,70% - nadwyżka powyżej 600.000,00 PLN

  Czyli u mnie zmniejszyli o połowę na drugą promocję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką dostałeś pierwszą propozycję przedłużenia? Z tego co pamiętam - to były warunki podstawowej promocji na KO dla posiadaczy konta INTENSIVE. Przedłużali dla nich na 2,3% i tylko limity górne się różnią.

   Usuń
  2. Tylko, ze nowe 2,3% juz nie wymagalo posiadania dalej konta INTENSIVE i mozna je bylo przeksztalcic w zwykle eKonto?

   Usuń
  3. Nie TT - to była pierwsza oferta na 2,7%/500k, za drugim razem dostałem 2,3% do 250k.

   Usuń
  4. Ja otrzymałem propozycję na 200k - bo trochę ponad to u nich trzymałem.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...